4.9/5 - (748 امتیاز)

بهترین وکیل را در بندرعباس می‌شناسید؟ امکان دارد شما ساکن بندرعباس بوده و به یک وکیل خوب در بندرعباس نیاز پیدا کنید که در این صورت تیم وکیل پایتخت با معرفی بهترین وکلا به شما کمک می‌کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️ بهترین وکیل بندرعباس را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در بندرعباس، انتخاب بهترین وکیل در بندرعباس را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص بندرعباس باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در بندرعباس می‌پردازیم.

دکتر مجتبی خواجویی - وکیل بندرعباس
دکتر مجتبی خواجویی – وکیل بندرعباس

1) مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس، مدرس دانشگاه و در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد؛ که می‌تواند با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود. اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

 1. حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 3. پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 4. پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 5. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به مجتبی خواجویی یکی از  وکلای خوب بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6
 • شماره وکیل: 09171600419
 • شماره برای تعیین وقت با وکیل بندرعباس: 09139453244
 • اینستاگرام وکیل: khajuee_lawyer@
 • شماره تماس: 09171600419 09133473727
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

سامان احمدی - وکیل در بندرعباس
سامان احمدی – وکیل در بندرعباس

2) سامان احمدی

سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی، با چندین سال سابقه وکالت، داراری مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. همین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

شهروندان عزیز در بندرعباس می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها،اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )؛ دعاوی کیفری از جمله: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

برای حضور در دفتر سامان احمدی وکیل خبره بندرعباس و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: بندرعباس، صدمتر قبل از چهارراه داماهی، بغل املاک حامد، درب سفید، ظبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09179565351
 • شماره وکیل: 09375359373
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

3) بهروز اصبحی

آقای بهروز اصبحی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می‌باشد. ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را قبول می‌کنند.
ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه های زیر داشته اند:
 •  دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
 • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)
برای اعطای وکالت به بهروز اصبحی یکی از وکلای موفق بندرعباس و مشاوره با ایشان، با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید:

 

مرضیه اورک‌پور - وکیل بندرعباس
مرضیه اورک‌پور – وکیل بندرعباس

4) مرضیه اورک پور

مرضیه اورک‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی به موقع به موکل، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای موفق بندرعباس قرار گیرند. وکیل اورک‌پور مولف و نویسنده کتب و مقالات حقوقی بوده و همین مهارت، ایشان را جز بهترین و باتجربه‌ترین وکلای قرار داده است.

 از جمله حوزه فعالیت تخصصی مرضیه اورک‌پور در وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، مشارکت در ساخت، امور سرقفلی و حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)
 • دعاوی کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • وکیل متخصص در امور تجاری، قراردادهای تجاری، تنظیم انواع قرارداد (داخلی و خارجی)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

از دیگر خدمات وکالتی مرضیه اورک‌پور در زمینه‌های جرائم اقتصادی، امور تخصصی شرکت ها، امور تجار و ورشکستگی، و همچنین پرونده‌های مرتبط با چک و …  در شهر بندرعباس می باشد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان های مجازی، براساس خواست افراد نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز تماس گیرنده اقدام می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک‌پور، یکی از  وکلای خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه
 • شماره وکیل: 09178641812
 • شماره تماس: 09364952009
 • صفحه اینستاگرام: vakil.marziyeh_ourak@
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

5)حامد احمدی

حامد احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس،با سابقه وکالت چندین ساله در زمینه های حقوقی مختلف، توانسته مشاوره های حقوقی کاربردی و اصولی بسیار خوبی در اختیار موکلین خود قرار دهد. ایشان با اخلاق بسیار خوب و صداقت کاری و همچنین با توجه به تخصص و مهارت بالا درامور وکالتی، بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه میدهد و همین ویژگی های کاری و اخلاقی ایشان را در زمره بهترین وکلای بندرعباس قرار داده است.

حوزه فعالیت وکیل احمدی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و .. عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال و …)
 2. پرونده‌های کیفری با موضوعات ( کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری.)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. دعاوی خانواده از جمله: ( طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه  و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و … )
 5. پرونده های ادارات دولتی، اداره کار، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی

برای اعطای وکالت به حامد احمدی یکی از  وکلای خوب بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، بلوار خمینی، روبه روی خیابان شلمچه، کنار بستنی شاداب، دفتر وکالت احمدی
 • تلفن تماس وکیل:09214273451
 • تلفن تماس وکیل:09370059757
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

6) رسول احمدی

رسول احمدی، وکیل پایه یک دادگستری، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان بندرعباس و عضو اتحادیه کانون کارگزاران گمرک می‌باشند. صداقت و امانت داری ویژگی بارز وکیل رسوی احمدی که سبب گشته تا ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری بندرعباس در زمینه تمامی دعاوی حقوقی بشناسند.

رسول احمدی، آماده ارائه خدمات و پذیرش وکالت و مشاوره حقوقی در کلیه دعاوی حقوقی از جمله ( اختلافات و مطالبات قراردادی، دعاوی مالی، قراردادها، مطالبه خسارات، فسخ و انحلال قرارداد، الزام به انجام تعهد، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی مالکیت، دعاوی خلع ید و تصرف عدوانی و تخلیه، مطالبه طلب، مطالبه وجه چک و سفته، حصر وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، حق کسب و پیشه و تجارت، سرقفلی، تفکیک و افراز املاک مشاعی و غیره )، دعاوی کیفری از جمله ( سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری، قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر و مشروبات الکلی، چک بلامحل،  دیه و تصادفات، جرایم رایانه‌ای، خیانت در امانت، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، توهین و فحاشی و تهدید و افترا، ضرب و جرح، ایجاد ممانعت و مزاحمت، تخریب اموال، قاچاق کالا و ارز، فریب در ازدواج، ترک انفاق و غیره )،دعاوی خانواده از جمله ( انواع طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، فسخ نکاح، نفقه  مطالبه مهریه، جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، اثبات زوجیت، حضانت فرزند، تجویز ازدواج مجدد مرد و غیره ) می‌باشند.

 • آدرس: بندرعباس،بعد از چهارراه دانشگاه، دفتر وکالت برادران احمدی
 • شماره تماس وکیل: 09177236979

 

7) لیدا تمریان

لیدا تمریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 22355 می‌باشد. در تمامی دعاوی طلاق، نفقه، تمکین، جعل، آدم ربایی، خیانت در امانت، قتل، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، مطالبه دیه یا خسارت خلاصه‌ای از دعاوی موکوله به خانم لیدا تمریان است که توانسته است با پشتکار خویش پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت باعث ایجاد رضایت در مراجعه کننده شده و این درصد بالای رضایت از کار موجب قرار گرفتن خانم تمریان در بین بهترین وکلای بندرعباس شده است.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیهف شریعتی شمالی، مجتمع فاطمیه، طبقه3،  واحد ١٠
 • شماره تماس وکیل: 09177671530

 

8) مرتضی ایمانی

مرتضی ایمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،که معمولا مشاوره‌های وی به تعیین وقت قبلی انجام شده و به صورت حضوری و غیر حضوری است. دارای چند سال سابقه وکالت در  تمامی دعاوی خانواده( طلاق، طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی، قراردادها و اسناد تجاری چک، سفته و غیره می‌باشد که با تکیه بر تجربه و آگاهی حقوقی خویش توانسته پرونده‌های واگذار شده را به نتیجه مثبت به پایان برساند. دارای شماره پروانه 19422 از مرکز وکلای دادگستری است.

 • آدرس: بندرعباس، خیابان هفده شهریور شمالی، روبروی اداره کل پست، مجتمع بهادر، واحد۱۱
 • شماره تماس وکیل: 09171692500

 

9) مهدی اصغری مقدم

مهدی اصغری مقدم، وکخ دلگشا- خ سیدقطب -ساختمان آنامیس- طبقه٤ -واحد٤٠١یل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، متخصص در امور حقوقی و کیفری، دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. تعزیرات و مجازات های بازدارنده، بیمه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، داوری، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی راهنمایی و رانندگی، ملکی از جمله تخصص‌های این وکیل خوب است که با آشنایی کامل خویش از قوانین می‌تواند آنها را با نتیجه مثبت به پایان برساند و باعث رضایت موکل شود. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 9161  می‌باشد.

 • آدرس: بندرعباس، خیابان دلگشا، خیابان سیدقطب، ساختمان آنامیس، طبقه٤ ، واحد٤٠١
 • شماره تماس وکیل: 09171635218

 

10) لیدا زارع یرجی

لیدا زارع یرجی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8501 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری  در سال 1389 صادر شده است. انجام پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری( سرقت، سقط جنین، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی و …)، خانوادگی( ظلاق، ظلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند و…) ، ملکی، ثبتی از جمله سوابق کاری این وکیل با سواد می‌باشد که با فن بیان رسا و شیوا، اخلاق پسندیده، آگاهی و تجربه خویش توانسته پرونده موکوله را با پایان خوش به پایان برساند.

 • آدرس: بندرعباس، رسالت شمالی، بعد از پل سمت راست، ساختمان سپاهان، طبقه ۵ واحد ۲۱
 • شماره تماس وکیل: 09173607933

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل بندرعباس– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل بندرعباس یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *