بهترین وکیل

بهترین وکیل کیفری کرج را با لیست 10تایی بشناسیم!!!

5/5 - (12 امتیاز)

وکیل کیفری در کرج، فردی است که به امور کیفری، پیچیدگی‌ها و جنبه‌های مختلف آن آشنایی دارد و به اهمیت جرم در پرونده‌های کیفری مشرف است و از تمامی قوانین موجود بهره میبرد تا از حق موکل خود در پرونده‌های کیفری دفاع کند. حال این سوال مطرح می‌شود که دعاوی کیفری چیست؟ در پاسخ باید گفته شود، به مجموعه ای از امور خاص که پس از مطرح کردن آن دعوا، دادگستری و در اکثر مواقع دادسرا، شروع به رسیدگی می‌کند و اقدام به کشف جرم، تعقیب متهم و تحقیقات مقدماتی می‌نماید که در اصطلاح دعاوی کیفری گفته می‌شود. در دعاوی کیفری انواع مختلفی از دعاوی وجود دارد که یکی از انواع آن، جزا و جرم شناسی می‌باشد. یک وکیل کیفری خوب و عالی، لازم است که مطالعات زیادی در روانشناسی، شناخت شخصیت مجرم و همچنین سایر رشته‌های وکالت داشته باشد تا بتواند درباره جرم بودن و یا جرم نبودن یک عمل، شرایط انتساب اتهام به مظنون و سایر موارد اظهار نظر کند. فارغ التحصیلان رشته وکالت جزا با مبانی جرم و جرم شناسی، مسولیت مجرم و همچنین سایر مباحث کیفری وجرم شناسی کاملا آشنا شده و درصورتی که درحرفه وکالت دادگستری مشغول به کار شوند وکیل متخصص در امور کیفری نامیده شوند.

معرفی 10 وکیل‌ کیفری برتر‌کرج‌ -‌ لیست‌ 10تایی

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای کیفری برتر کرج، انتخاب بهترین وکیل کیفری کرج را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای کیفری متخصص و مجرب کرج باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل کیفری برتر کرج می‌پردازیم.

1) امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، که از سال1384 کار وکالت خویش را آغاز نموده و دارای کارشناس ارشد حقوقی جزا و جرم شناسی، کارشناس ارشد حقوقی خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوقی خصوصی می‌باشد. ایشان مولف کتاب‌های؛ ‘راز وکالت’، “مهارت وکالت”، ‘استرداد اموال ناشی از جرم’، “عقد رهن در آیینه اندیشه‌های فقها و حقوقدان ایران” و همچنین مولف مقاله علمی پژوهشی با عنوان “مسوولیت مدنی” ناشی از منافع ممکن الحصول دانشگاه آزاد تهران مرکز می‌باشند. وکیل صادقی زاده از جمله وکلای برتر و نمونه شهر کرج است که قریب ۱۷سال، یعنی از ۲۴ سالگی، وکالت را آغاز نموده وبه اصطلاح سرد و گرم چشیده این حرفه است که به شرح زیر از چنین کارنامه‌ای برخوردار است:

 • رییس کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • وکیل بانک‌های ملی و تجارت
 • وکیل وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • وکیل شرکت حامی ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی سازمان صدا و سیما، جام جم
 • مشاور حقوقی شرکت تعاونی فروش خودرو ایرانیان
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی گروه شرکت صنعتی و سرمایه گذاری شمشال
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران (۰۹۶۴۴۰) وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی سریال‌های تلویزیونی: (زمانه، پریا، روزهای بد به در، آنام) از شبکه سوم و (میوه ممنوعه) از شبکه دوم

وکیل امیر صادقی زاده دارای سایقه حقوقی درخشانی در دعاوی کیفری بوده و شما شهروندهای عزیز کرج می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی کیفری از جمله؛ (پرونده‌های قتل عمد و غیرعمد، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، جرائم سیاسی، مسائل مرتبط با امنیت داخلی و خارجی، تمامی جرائم مربوط به مواد مخدر و قاچاق، ترک نفقه و …) به وکیل صادقی زاده وکیل خبره و کارکشته کیفری در کرج اعطای وکالت نمائید. درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای صادقی زاده در امر وکالت بوده و وی را در رده وکلای کیفری متخصص در کرج قرار می‌دهد.

برای اعطای وکالت به امیر صادقی زاده، بهترین وکیل کیفری کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B،طبقه ۴، واحدB6
 • تلفن تماس وکیل: 09128889189
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی و رزرو وقت


2) سعید رستم‌پور

سعید رستم پور، وکیل پایه یک دادگستری استان البرز و مشاور حقوقی، با بیش از چندین سال وکالت و تجربیات ارزشمند در ارائه خدمات وکالتی کرج با بهره گیری از دانش و اطلاعات علمی مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرج از نظر مردم است. از سوابق حرفه‌ای وکیل رستم‌پور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 2. وکیل نظام مهندسی استان البرز
 3. وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 4. مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
 5. نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 6. فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی و نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

وکیل سعید رستم‌پور با تکیه بر تعهد کاری بالا جهت احقاق حقوق موکلین محترم کرج در تمامی دعاوی کیفری از جمله (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، سرقت، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر و ..) تلاش بسزایی دارند.

برای اعطای وکالت به سعید رستم‌پور، بهترین وکیل کیفری کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکC، طبقه۵، واحد12
 • تلفن تماس وکیل: 09123353475
 • پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت16 الی 20

 


3) سیامک کرم‌زاده

سیامک کرم زاده، مشاور و وکیل پایه یک دادگستری کرج، دارای 20 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری که عمده پرونده‌های وی در مورد دعاوی کیفری (قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ضرب و جرح، توهین و افترا، ممانعت از حق روابط نامشروع، جرایم رایانه‌ای، مواد مخدر و جرایم پزشکی و …) بوده و توانسته پرونده‌های موکوله به وی را با نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند.

 • آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره ۹۸، واحد ۵
 • تلفن تماس وکیل: 09123274136

 

4) علیرضا اکبری

علیرضا اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای ده سال سابقه فعال در زمینه وکالت، دانشجوی مقطع دکترای حقوق کیفری و حقوقی و قبول صدها پرونده در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده است. اما آقای اکبری سعی در این دارند که فقط دعاوی کیفری را قبول و پذیرش نمایند و تقریبا تمام پرونده‌های قبول شده توسط ایشان فقط مربوط به دعاوی کیفری است به همین دلیل ایشان را می‌توان به عنوان وکیل نمونه و خبره در زمینه پرونده‌های کیفری معرفی کرد. آقای اکبری دارای شماره پروانه 20814 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است.

 • آدرس: کرج، خیابان طالقانی، پایین‌تر از میدان آزادگان، بعد از مسجد، بن بست هجرت، پلاک92
 • تلفن تماس وکیل: 09125234736

 

5) محمد خسروی

محمد خسروی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 5 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبول شده توسط وی در زمینه دعاوی کیفری است که این امر باعث تبدیل وی به وکیل نمونه ورخبره در زمینه دعاوی کیفری شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 2036 است که در سال 1396 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: کرج، خیابان طالقانی، روبروی فروشگاه فرهنگیان، نبش خیابان شکوفه، ساختمان میلاد، طبقه 5، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09125841722

 

6) علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان، وکیل و مشاور حقوقی کرج، دارای 10 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، که در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و حقوقی و کیفری قبول وکالت کرده که عمده دعاوی قبول شده توسط ایشان در زمینه دعاوی کیفری است که بیشتر پرونده‌ها را با نتیجه موفقیت آمیز به پایان رسانده است. آقای منصوریان از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 با تعیین وقت قبلی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می‌باشد.

 • آدرس: کرج،میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، نبش کوچه بسیج غربی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵
 • تلفن تماس وکیل: 09122633321

 

7) مهران اهتمام

مهران اهتمام، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. آقای اهتمام وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری مانند چک بلامحل، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، ترک انفاق و غیره بوده که پرونده‌های متعدد زیادی در این دعاوی داشته که با پشتکار و توانایی خویش در سخنوری توانسته آن را به مرحله پایان با نتیجه مثبت برساند و خود را در بین بهترین وکلای کیفری کرج قرار دهد.

 • آدرس: کرج،سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 5، واحد 8
 • تلفن تماس وکیل: 09365193689

 

8) مینا مددی ده چشمه

مینا مددی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، رباخواری، جرایم اقتصادی، جرایم مربوط به مواد مخدر، جرایم مربوط به قاچاق کالا و غیره از جمله دعاوی کیفری هستند که پرونده‌های دادگاهی آنها توسط ایشان قبول و با تلاش و پشتکار فراوان به پایان مثبت رسیده اند که این پایان باعث رضایت موکل شده است و این رضایت از نتیجه باعث تبدیل شدن خانم مددی به یکی از بهترین وکلای کیفری کرج شده است.

 • آدرس: کرج، بلوار طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر 2، طبقه 2، واحد207
 • تلفن تماس وکیل: 09193677742

 

9) سعید نجف زاده

سعید نجف زاده، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور در زمینه تمامی دعاوی کیفری که توانسته با سخنوری و آگاهی از قوانین پرونده‌های موکوله به خویش را با موفقیت به پایان برساند. از نظر ایشان،وکیل کیفری باید علم و تجربه‌ کاری کافی و حاذق و مهارت کافی در رسیدگی و بررسی پرونده‌ها و آشنایی کامل با دادسرا و دادگاه‌ها و محاکم کیفری داشته و همچنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ها را داشته باشد.

 • آدرس: کرج،بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09122886329

 

10) اشکان حیدری

اشکان حیدری، وکیل و مشاور حقوقی کرج، کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه آزاد تهران، دارای  ۱۶ سال سابقه وکالت در زمینه کلیه دعاوی می‌باشد اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی کیفری است که پرونده‌های زیادی در این زمینه داشته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. دارای شماره پروانه به شماره 24985 از کانون وکلای دادگستری کرج می‌باشد.

 • آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان سوم شرقی، مجتمع گلستان، طبقه اول
 • تلفن تماس وکیل: 09126632141

 


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در کرج – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیفری کرج یاری کنیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا