بهترین وکیل

✔️10تا از بهترین وکیل کیفری کرج ⚖️【جدیدترین آپدیت 1402】

5/5 - (13 امتیاز)

وکیل کیفری در کرج، فردی است که به امور کیفری، پیچیدگی‌ها و جنبه‌های مختلف آن آشنایی دارد و به اهمیت جرم در پرونده‌های کیفری مشرف است و از تمامی قوانین موجود بهره میبرد تا از حق موکل خود در پرونده‌های کیفری دفاع کند. حال این سوال مطرح می‌شود که دعاوی کیفری چیست؟ در پاسخ باید گفته شود، به مجموعه ای از امور خاص که پس از مطرح کردن آن دعوا، دادگستری و در اکثر مواقع دادسرا، شروع به رسیدگی می‌کند و اقدام به کشف جرم، تعقیب متهم و تحقیقات مقدماتی می‌نماید که در اصطلاح دعاوی کیفری گفته می‌شود. در دعاوی کیفری انواع مختلفی از دعاوی وجود دارد که یکی از انواع آن، جزا و جرم شناسی می‌باشد. یک وکیل کیفری خوب و عالی، لازم است که مطالعات زیادی در روانشناسی، شناخت شخصیت مجرم و همچنین سایر رشته‌های وکالت داشته باشد تا بتواند درباره جرم بودن و یا جرم نبودن یک عمل، شرایط انتساب اتهام به مظنون و سایر موارد اظهار نظر کند. فارغ التحصیلان رشته وکالت جزا با مبانی جرم و جرم شناسی، مسولیت مجرم و همچنین سایر مباحث کیفری وجرم شناسی کاملا آشنا شده و درصورتی که درحرفه وکالت دادگستری مشغول به کار شوند وکیل متخصص در امور کیفری نامیده شوند.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل‌ کیفری کرج‌ را با لیست10تایی بشناسید⚖️【آپدیت 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای کیفری برتر کرج، انتخاب بهترین وکیل کیفری کرج را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای کیفری متخصص و مجرب کرج باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل کیفری برتر کرج می‌پردازیم.

1) امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، که از سال1384 کار وکالت خویش را آغاز نموده و دارای کارشناس ارشد حقوقی جزا و جرم شناسی، کارشناس ارشد حقوقی خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوقی خصوصی می‌باشد. ایشان مولف کتاب‌های؛ ‘راز وکالت’، “مهارت وکالت”، ‘استرداد اموال ناشی از جرم’، “عقد رهن در آیینه اندیشه‌های فقها و حقوقدان ایران” و همچنین مولف مقاله علمی پژوهشی با عنوان “مسوولیت مدنی” ناشی از منافع ممکن الحصول دانشگاه آزاد تهران مرکز می‌باشند. وکیل صادقی زاده از جمله وکلای برتر و نمونه شهر کرج است که قریب ۱۷سال، یعنی از ۲۴ سالگی، وکالت را آغاز نموده وبه اصطلاح سرد و گرم چشیده این حرفه است که به شرح زیر از چنین کارنامه‌ای برخوردار است:

 • رییس کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • وکیل بانک‌های ملی و تجارت
 • وکیل وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • وکیل شرکت حامی ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی سازمان صدا و سیما، جام جم
 • مشاور حقوقی شرکت تعاونی فروش خودرو ایرانیان
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی گروه شرکت صنعتی و سرمایه گذاری شمشال
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران (۰۹۶۴۴۰) وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی سریال‌های تلویزیونی: (زمانه، پریا، روزهای بد به در، آنام) از شبکه سوم و (میوه ممنوعه) از شبکه دوم

وکیل امیر صادقی زاده دارای سایقه حقوقی درخشانی در دعاوی کیفری بوده و شما شهروندهای عزیز کرج می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی کیفری از جمله؛ (پرونده‌های قتل عمد و غیرعمد، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، جرائم سیاسی، مسائل مرتبط با امنیت داخلی و خارجی، تمامی جرائم مربوط به مواد مخدر و قاچاق، ترک نفقه و …) به وکیل صادقی زاده وکیل خبره و کارکشته کیفری در کرج اعطای وکالت نمائید. درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای صادقی زاده در امر وکالت بوده و وی را در رده وکلای کیفری متخصص در کرج قرار می‌دهد.

برای اعطای وکالت به امیر صادقی زاده، بهترین وکیل کیفری کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B،طبقه ۴، واحدB6
 • تلفن تماس وکیل: 09128889189
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی و رزرو وقت


2) فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …) دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.

برای اعطای وکالت به فریبا تیموری یکی از وکیل‌های خوب کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه۵، واحد۹
 • شماره وکیل: 09129569170
 • شماره وکیل کرج: 09129569170
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


3) حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
 • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
 • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالهای فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای خانواده کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌های حقوقی برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های مرتبط با امور خانواده فعال بوده و علی‌الخصوص در موضوعات فرزندخواندگی، حقوق کودک و … از متخصصین می‌باشند. شهروندان کرج، استان البرز و تهران می‌توانند جهت امر وکالت به آقای حسین صیاد مراجعه نمایند.

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای متخصص خانواده کرج می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: استان البرز، کرج
 • شماره وکیل خانواده در کرج: 09120084438
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


4) سیامک کرم‌زاده

سیامک کرم زاده، مشاور و وکیل پایه یک دادگستری کرج، دارای 20 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری که عمده پرونده‌های وی در مورد دعاوی کیفری (قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ضرب و جرح، توهین و افترا، ممانعت از حق روابط نامشروع، جرایم رایانه‌ای، مواد مخدر و جرایم پزشکی و …) بوده و توانسته پرونده‌های موکوله به وی را با نتیجه دلخواه موکل به پایان برساند.

 • آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره ۹۸، واحد ۵
 • تلفن تماس وکیل: 09123274136


5) سعید رستم‌پور

سعید رستم پور، وکیل پایه یک دادگستری استان البرز و مشاور حقوقی، با بیش از چندین سال وکالت و تجربیات ارزشمند در ارائه خدمات وکالتی کرج با بهره گیری از دانش و اطلاعات علمی مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرج از نظر مردم است. از سوابق حرفه‌ای وکیل رستم‌پور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز
 2. وکیل نظام مهندسی استان البرز
 3. وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور
 4. مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز در سال های 1396
 5. نائب رئیس موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 6. فعالیت پژوهشی در موسسه حقوقی داتیکان در حوزه مراجع قضایی و نگارش مقاله های علمی در خصوص مراجع غیر قضائی قضاوتی

وکیل سعید رستم‌پور با تکیه بر تعهد کاری بالا جهت احقاق حقوق موکلین محترم کرج در تمامی دعاوی کیفری از جمله (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، سرقت، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر و ..) تلاش بسزایی دارند.

برای اعطای وکالت به سعید رستم‌پور، بهترین وکیل کیفری کرج، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکC، طبقه۵، واحد12
 • تلفن تماس وکیل: 09123353475
 • پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت16 الی 20

 


6) مونا تقی زادگان

مونا تقی زادگان، وکیل پایه یک دادگستری کرج و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، دارای ۱۴ سال سابقه وکالت می باشد. وکیل مونا تقی‌زادگان با تجربه سالها وکالت در زمینه‌های مختلف و داشتن پرونده‌های موفق دانش خود را در زمینه پرونده‌های قضایی، به اثبات رسانده است. کسب نتیجه قابل قبول موکلین در طول سال‌های فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده که در رده بهترین وکلای استان البرز و شهر کرج قرار داشته باشد.شما با اولین مشاوره حضوری به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. نامبرده از سال ۹۵ وکیل اتاق بازرگانی بوده و وکالت اشخاص سرشناس در پرونده‌های مختلف را به عهده داشته است.

وکیل تقی‌زادگان در پرونده‌های کیفری و حقوقی فعال بوده و در موضوعاتی از جمله نزاع، ضرب و جرح، شرب خمر، مواد مخدر، سرقت، قتل، ربا، دعاویی کیفری خانواده، دعاویی روابط نامشروع، جرائم رایانه ای، جرائم اطفال، تهدید و توهین و افترا و نشر اکاذیب، انتشار تصاویر در فضای مجازی از متخصصین می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم مونا تقی زادگان در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاویی ایرانیان خارج از کشور، دعاویی کیفری (جرائم) رایانه‌ای( اینترنتی)، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و ضرب و جرح می‌توان نام برد. شهروندان استان البرز و تهران می‌توانند جهت امور وکالتی خود به  وکیل تقی‌زادگان مراجعه نمایند. ایشان مدیریت تیم تخصصی وکلا را که همگی وکلای پایه یک دادگستری و دارای تجارب ارزنده در پرونده‌های مختلف هستند را به عهده دارد. برای مشاوره حضوری با خانم وکیل مونا تقی زادگان از وکلای مجرب استان البرز می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با وی در ارتباط باشید.

 • آدرس: کرج
 • تلفن تماس وکیل: 09126151109
 • حضور در دفتر فقط با تعیین وقت قبلی


7) محمد خسروی

محمد خسروی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 5 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبول شده توسط وی در زمینه دعاوی کیفری است که این امر باعث تبدیل وی به وکیل نمونه ورخبره در زمینه دعاوی کیفری شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 2036 است که در سال 1396 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: کرج، خیابان طالقانی، روبروی فروشگاه فرهنگیان، نبش خیابان شکوفه، ساختمان میلاد، طبقه 5، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09125841722


8) علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان، وکیل و مشاور حقوقی کرج، دارای 10 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، که در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و حقوقی و کیفری قبول وکالت کرده که عمده دعاوی قبول شده توسط ایشان در زمینه دعاوی کیفری است که بیشتر پرونده‌ها را با نتیجه موفقیت آمیز به پایان رسانده است. آقای منصوریان از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 با تعیین وقت قبلی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می‌باشد.

 • آدرس: کرج،میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، نبش کوچه بسیج غربی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵
 • تلفن تماس وکیل: 09122633321


9) مهران اهتمام

مهران اهتمام، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. آقای اهتمام وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری مانند چک بلامحل، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، ترک انفاق و غیره بوده که پرونده‌های متعدد زیادی در این دعاوی داشته که با پشتکار و توانایی خویش در سخنوری توانسته آن را به مرحله پایان با نتیجه مثبت برساند و خود را در بین بهترین وکلای کیفری کرج قرار دهد.

 • آدرس: کرج،سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 5، واحد 8
 • تلفن تماس وکیل: 09365193689


10) سعید نجف زاده

سعید نجف زاده، وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مشاور در زمینه تمامی دعاوی کیفری که توانسته با سخنوری و آگاهی از قوانین پرونده‌های موکوله به خویش را با موفقیت به پایان برساند. از نظر ایشان،وکیل کیفری باید علم و تجربه‌ کاری کافی و حاذق و مهارت کافی در رسیدگی و بررسی پرونده‌ها و آشنایی کامل با دادسرا و دادگاه‌ها و محاکم کیفری داشته و همچنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ها را داشته باشد.

 • آدرس: کرج،بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09122886329


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل کیفری در کرج – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل کیفری کرج یاری کنیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا