4.4/5 - (30 امتیاز)

افراد و شرکت‌ها در اردبیل امکان دارد در شرایط سخت و پیچیده به شدت به دنبال راهنمایی یک متخصص حقوقی آماده و مطمئن باشند. انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اردبیل می‌تواند تاثیر مثبت و چشمگیری بر زندگی موکل داشته باشد. این تاثیر ممکن است از راه کمک به آن‌ها در یک مشکل دشوار خانوادگی، محافظت از آنها در برابر اتهامات دروغین، یا تامین غرامت مالی عادلانه پس از حادثه باشد. از مهم‌ترین دغدغه‌های اشخاصی که دارای مشکلات حقوقی در اردبیل هستند انتخاب بهترین وکیل در اردبیل می‌باشد. با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه همه افرادی که درگیر پرونده‌های قضایی می باشند توانایی تسلط کافی بر قوانین را ندارن و همین امر باعث می‌شود تا به دنبال یک وکیل خبره و کاربلد باشند و مشکل اصلی اینجاست که انتخاب یک وکیل خوب با وجود وکلای زیاد در شهری مانند اردبیل کار سختی است. در نتیجه انتخاب یک وکیل کاربلد و ماهر در کار وکالت و داشتن فن بیانی رسا وشیوا بسیار مهم است چون که یک انتخاب اشتباه امکان دارد کلا مسیر پرونده را تغییر دهد.

ملاک اصلی در انتخاب وکیل خوب، انتخاب وکیلی است که در آخر بهترین نتیجه را به شما بدهد بنابراین مقصود از بهترین وکیل، وکیلی کارکشته و ماهر در کار وکالت است نه وکیلی که حق الوکاله ارزان یا مشاوره رایگان داشته باشد. یک وکیل خوب باید دارای ویژگی‌هایی باشد که موکل براساس آنها بتواند به وی اطمینان کرده و پرونده خویش را با خیال راحت به وی بسپارد امانت‌داری، تعهد اخلاقی، نبردن موکل به بیراهه، ساده‌سازی مسائل برای موکل، با تجربه بودن در یک یا چند زمینه، منصف بودن در دریافت حق الوکاله، داشتن پرونده‌های موفق در یک یا چند زمینه جزئی از این ویژگی‌ها است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل اردبیل را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر اردبیل، انتخاب بهترین وکیل در اردبیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اردبیل باز شود. ما در این مقاله به  معرفی 5 وکیل برتر  در اردبیل می‌پردازیم.

1) رسول محمدی

رسول محمدی، وکیل پایه یک دادگستری اردبیل و مشاوره حقوقی، وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و درخشان در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و وکیل خانواده است. دارای شماره پروانه 0602 از مرکز وکلای دادگستری، کارشناس حقوق می‌باشد. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان و امانت‌داری نسبت به پرونده از خصوصیاتی است که این وکیل خوب را در زمره بهترین‌های شهر اردبیل قرار داده است. اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد از خدمات وکالتی آقای محمدی برای مراجعین می‌باشد.

  • آدرس: اردبیل، چهارراه امام، روبروی آزمایشگاه صدر، ساختمان شیشه ای ، طبقه دوم
  •  شماره تماس: 09148092699

 

2) محسن ندائی 

محسن ندائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردبیل، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری اردبیل به شماره ۱۳۹۰۰۳۰۳۰۱۱۲۰۲۶۲ می‌باشد. وی در تمام دعاوی حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده (طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت مهریه، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی و ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعاوی جعل اسناد رسمی، دعاوی مربوط به جرم خیانت‌درامانت در حوزه املاک و مسکن دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وکیل ندائی، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای اردبیل معرفی کرد.

  • آدرس: اردبیل، خیابان نائبی، نرسیده به چهارراه باغمیشه، ساختمان سبلان، طبقه اول، واحد۱۲
  • شماره وکیل: 09141579425

 

3) عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردبیل، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  3678 بوده و پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و ثبتی داشته که با موفقیت به پایان رسانده است. از وکیل آقائی به عنوان وکیل ملکی نیز می‌توان نام برد چونکه در زمینه دعاوی ملکی مانند دعوای الزام به تحویل ملک، دعوای خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، دعوای رفع تصرف عدوانی و غیره پرونده‌های بسیاری داشته که با رضایت موکل و نتیجه مثبت به پایان رسیده است.

  • آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه ۲، واحد ۵
  • شماره وکیل : 09143510029

 

4) ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان، وکیل پایه یک دادگستری اردبیل و مشاور حقوقی، در مدت 9 سال وکالت خویش توانسته پرونده‌های زیادی در مورد دعاوی خانواده(طلاق، طلاق غیابی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و…) دعاوی حقوقی(مطالبه اجرت المثل ايام تصرف، مطالبه ديون و خسارات، دعاوي تقسيط، فسخ قراردادها، استرداد مورد معامله، اثبات مالكيت دادخواست تخليه و …) و دعاوی ثبتی و ملکی داشته باشد که با فن بیان عالی، آشنایی به مسیرهای کوتاه رسیدن به نتیجه مثبت، آشنایی با قوانین جدید توانسته رضایت موکل را جلب نماید.

  • آدرس: اردبیل، چهاراه امام، بن‌بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه 1، واحد ۷
  • شماره تماس: 09141569681

 

5) سیده رباب آقازاده قوزلو 

سیده رباب آقازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 23713 از  سوی کانون وکلای دادگستری اردبیل می‌باشد که در سال 1393 از سوی مرکز صادر شده است. از نظر ایشان هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته‌های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارا می‌باشد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از سوی موکل برای او مشخص می شود، داشتن چنین نظری باعث شده که خانم آقازاده در بین وکلای برتر اردبیل جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد.

  • آدرس: اردبیل، چهاراه امام، بن‌بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه 4
  • شماره وکیل : 09141973876

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل اردبیل– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل اردبیل یاری کرده باشیم.

 


 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *