5/5 - (4 امتیاز)

بهترین وکیل اسلامشهر، فردی با تجربه و حرفه ای می‌باشد که در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و سایر حوزه‌های قانونی فعالیت دارد. وکیل اسلامشهر باید دانش عمیق در قوانین و مقررات کشور را داشته باشد و توانایی دفاع از موکل و پرونده واگذار شده را داشته باشد. هنگامی که شخصی با یک مشکل حقوقی مواجه شده و برای حل این مشکل مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی شده یا اینکه دعوایی علیه آنها در مراجع قضایی مطرح گردد، راه حل منطقی و عاقلانه آن است که پیگیری پرونده قضایی خود را که امری تخصصی می‌باشد، به یک فرد متخصص در این زمینه یعنی وکیل حقوقی واگذار نماید تا مسیر قانونی پرونده را با خیال راحت طی نماید. همچنین وکیل اسلامشهر باید دارای مهارت‌های ارتباطی بالا، سخن وری و دارا بودن بیانی شیوا، صبور بودن در مسیر پرونده باشد تا به نحو احسن بتواند نگرانی و نظرات مراجعه کننده را درک کند. اخلاق حرفه ای، صداقت، امانت داری، رعایت حقوق موکل از جمله خصوصیات مهمی است که یک وکیل موفق باید داشته باشد تا بتواند رضایت فرد را جلب کند. برای پیدا کردن بهترین وکیل اسلامشهر باید تحقیقاتی دقیق انجام داد و نظرات دیگران را در مورد وکیل پرسید تا در انتخاب خویش اشتباه نکند.

یک وکیل خوب باید همیشه در دسترس موکل باشد تا در هنگام وقوع حادثه یا اتفاقی دسترسی اطلاع دادن به وکیل را داشته باشد. وکیل مجرب وکیلی است که در ابتدا به صورت کامل با همه رمز و رازها و دانش وکالت آشنایی کامل داشته باشد وهمچنین غیر از آن باید بتواند تمامی ماده‌های قانونی مورد نیاز را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد که این مستلزم مطالعه و تسلط کامل بر قانون است. وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه‌ای را ترتیب داده تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان گذارد همچنین در خصوص هزینه‌های دادرسی دعاوی حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود در اطلاع دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند گیرد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل اسلامشهر را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر اسلامشهر، انتخاب بهترین وکیل اسلامشهر برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اسلامشهر باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل برتر اسلامشهر می‌پردازیم.

1) ناصر داود زاده

ناصر داود زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در اسلامشهر که از خدمات حقوقی ایشان می‌توان به وکالت در پرونده‌های حقوقی(طالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان،…)، خانواده( طلاق، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت،…) و ثبتی اشاره کرد.

از خدمات وکالتی که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، دادخواست تجدید نظر، لایحه دفاعیه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به درخواست مراجعه کننده ممکن است حضوری و یا غیر حضوری باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری که به شماره 22163 به نام وی صادر شده است. ایشان باتکیه بر دانش و آگاهی حقوقی خویش توانسته خود را در بین بهترین وکلای اسلامشهر و بهترین وکیل تهران جای دهد.

  • آدرس:اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه١١، پلاک5، طبقه 3
  •  شماره تماس:09121996089

 

2) فاطمه صبوری

فاطمه صبوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 26885 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. . از خدمات وکالتی که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، دادخواست تجدید نظر، لایحه دفاعیه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به درخواست مراجعه کننده ممکن است حضوری و یا غیر حضوری باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

از خدمات حقوقی  خانم صبوری در 9 سال سابقه درخشان وکالتی می‌توان به وکالت در پرونده‌های حقوقی(طالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان،…)، خانواده( طلاق، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت،…) و ثبتی اشاره کرد.

  • آدرس:اسلامشهر
  •  شماره تماس:09127299501

 

3) حسن وحدانی

حسن وحدانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 27705 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. از خدمات وکالتی که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، دادخواست تجدید نظر، لایحه دفاعیه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به درخواست مراجعه کننده ممکن است حضوری و یا غیر حضوری باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

از خدمات حقوقی اقای وحدانی می‌توان به وکالت در پرونده‌های حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان،…)، خانواده( طلاق، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی درخواست مطالبه سرقفلی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت،…) و ثبتی اشاره کرد.

  • آدرس:اسلامشهر، خیابان زرافشان، ابتدای کوچه11، پلاک 5، طبقه 3
  •  شماره تماس: 09127976041

 

4) رضا حیدری

رضا حیدری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 31854 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. از خدمات وکالتی که آقای حیدری در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، دادخواست تجدید نظر، لایحه دفاعیه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به درخواست مراجعه کننده ممکن است حضوری و یا غیر حضوری باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. از خدمات حقوقی آقای حیدری می‌توان به وکالت دردعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی اشاره کرد.

  • آدرس:اسلامشهر،خیابان صیاد شیرازی، خیابان دادگستری، کوچه زاهدی حق، بلوک a،١طبقه دوم
  •  شماره تماس:09122946859

 

5) زینب معلومی

زینب معلومی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16425می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی در سال 1390 صادر شده است. از خدمات وکالتی که خانم معلومی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، دادخواست تجدید نظر، لایحه دفاعیه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی به درخواست مراجعه کننده ممکن است حضوری و یا غیر حضوری باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود.

ایشان پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بر عهده گرفته است که با تکیه بر دانش و تجربه کاری خویش، امانت داری نسبت به اسرار پرونده و بیان رسا و شیوا در حضور قاضی توانسته موفقیت را نسیب خویش و موکل نماید که این موفقیت باعث رضایت موکل از ایشان شده است.

  • آدرس:اسلامشهر،  شهرک واوان، خیابان بهشتی، پاساژ خاتم، طبقه 1، پلاک 8
  •  شماره تماس: 09334500714

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل اسلامشهر– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل اسلامشهر یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *