4.1/5 - (87 امتیاز)

یک فرد مصلحت اندیش قبل از اقدام به امری در هر یک از موضوعات حقوقی اعم از معاملات، تجارت، ازدواج، طرح دعوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی مطروحه و همچنین سایر موارد حقوقی، با مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری و با کسب آگاهی از موارد قانونی، موقعیت خویش را در مسائل و مشکلات احتمالی و یا بوجود آمده سنجیده و سپس اقدام به انجام معامله، تجارت و ازدواج و غیره می‌نمایند. اساسی‌ترین راه شناخت بهترین وکیل اورمیه، تعداد دعاویی می‌باشد که وکیل در آنها حضور داشته و به راحتی می‌توان با در نظر گرفتن سطح کیفی دعاوی، نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد.

در انتخاب وکیل حقوقی خوب باید دقت و توجه زیادی وجود داشته باشد چون موکل باید برای اثبات ادعایش تمام مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد و این امر نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به وکیل و مشاور حقوقی است. بعد از تأیید توانایی‌های وکیل در ارومیه، نوبت به بستن قرارداد با وی میرسد، که مهم‌ترین بخش قرارداد، میزان حق الوکاله و نحوه تعیین آن است. برابر آیین‌نامه حق الوکاله مصوب، 1385 آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است که بین وکیل و موکل صورت می‌گیرد. مهمترین ویژگی یک وکیل خوب در آدربایجان غربی، مورد اعتماد بودن وی می‌باشد و این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است. یک وکیل خوب در ابتدا باید یک قاضی خوب باشد. یک وکیل حرفه ای و کارکشته در ارومیه، باید تلاش کند کار با ارزش وکالت را نه صرفاً به دید مادی و شغلی برای امرار معاش بلکه به نیت احقاق حق و اجرای عدالت و حل مشکلات انسان‌ها دنبال کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل ارومیه را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اورمیه چیست؟ مشخصات فردی و گزیده ای از چند وکیل خوب اورمیه، همراه با آدرس و شماره تماس را با عنوان بهترین وکیل ارومیه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

 

1) نجات علی پور

نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه و عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، کارشناس حقوقی شبکه تلویزیونی جهانی سحر و قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

برای مشاوره حضوری با وکیل نجات علی‌پور، از وکلای مجرب ارومیه می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس:‌ارومیه،‌خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، روبروی کوچه7، ساختمان تجارت، طبقه2، واحد11
 • تلفن همراه: 09141412141
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

 

2) مهربان قربانی

مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۱۷۳۵۱ که از سال ۱۳۸۸ کار وکالت خود را آغاز نموده و در حال حاضر دارای 13 سال سابقه وکالت درخشان، دارای مدرک داوری پیشرفته و همچنین عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. قربانی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از ۱۸۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده را بر عهده گرفته‌ و با قاطعیت می‌توان گفت بیشترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در بین تمامی همکاران وکیل زن ارومیه داشته که همین امر سبب شده، ایشان جزء بهترین و موفق‌ترین وکلای استان آذربایجان غربی و بخصوص ارومیه باشند.

 انجام وکالت تخصصی توسط مهربان قربانی با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده‌های کیفری از جمله؛ ( قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و … )، پرونده‌های ملکی (خلع ید، اجرت‌المثل ایام تصرف، دستور تخلیه، انجام انواع قراردادها و …)و همچنین تمام دعاوی خانواده انجام می‌گیرد. از دیگر تخصص‌های قربانی دعاوی بازرگانی و بین‌المللی، دیوان عالی کشور، امور بانکی، دیوان عدالت کشوری، دعاوی تجاری با تجار و شرکت‌های خارجی است. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه‌ای در شهر ارومیه در دعاوی مختلف آماده ارائه خدمات حقوقی به تمامی همشهریان عزیز ارومیه، ایرانیان مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و پرونده‌های مربوط به تمامی شهرها می‌باشد.

مهربان قربانی به تلاش‌های مجدانه برای کسب نتایج موردنظر موکلانش معروف بوده و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی، برای ارسال مدارک در واتساپ با شماره های زیر در ارتباط باشید.

 • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت،روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت
 • شماره وکیل ارومیه: 09141876204

 

3) نادر نظری گزنق 

نادر نظری گزنق، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه و حقوقدان، با 13 سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای مدرک تخصصی داوری پیشرفته بوده و هم اکنون نیز دبیر کمیسیون بازرسی مرکز وکلای استان آذربایجان غربی می‌باشند. نادر نظری، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای ارومیه بخصوص در کلیه پرونده‌های حقوقی و ملکی بوده با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

یکی دیگر از وجوه تمایز وکیل نادر نظری کسب نتایج موفقیت آمیز در امور حقوقی، بازرگانی، ملکی، ارث و تقسیم ماترک، دعاوی بانکی، اراضی و نیز مطالبات می‌باشد. همچنین ایشان با توجه به پشتکار زیاد دارای متدهای جدید در مشاوره به موسسات و شرکتها بوده و هم اکنون نیز وکیل چندین شرکت تجاری و به نام در سطح استان آذربایجان غربی می‌باشد. از سوابق دیگر وکیل نظری می‌توان به فعالیت بیش از 10 سال کارشناسی و وکالتی در شهرداری و پرونده‌های مربوط به شهرداری اشاره کرد.

وکیل نظری بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا استان آذربایجان غربی به پایان برساند. نکته دیگر اینکه ایشان پرونده‌های اشخاص از کلیه شهرها و نقاط کشور ایران و تمامی پرونده های اشخاص ایرانیان مقیم خارج از کشور پذیرا می‌باشد.

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

 • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان امام، جنب کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1
 • شماره وکیل ارومیه: 09144453523
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

4) بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

 بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه،یکی دیگر از بهترین وکلای خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

 • آدرس:‌ارومیه،‌خیابان امام،کوچه جهان نما،ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد3
 • تلفن همراه: 09143709602
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

5) حامد عباسی

حامد عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی، دارای چند سال سابقه فعالیت در زمینه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، ایشان با دادن مشاوره قبل از پذیرش پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را به ایشان بسپارد. حامدعباسی یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی می‌شود که دارای شماره پروانه  2872 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس:‌ارومیه،‌ خیابان امام، نرسیده به ایالت، کوی مرزبان،ساختمان وکلا
 • تلفن همراه: 09145415935

 

6) پریسا طالعی قره قشلاقی

پرسیا طالعی قره قشلاقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در امور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده، دارای 9 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، ایشان از روز یک شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری بوده که با هماهنگی قبلی این مشاوره انجام شده و خانم طالعی قره با فن بیان شیوا و رسا و آگاهی از مراحل قانونی پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به ایشان بسپارد. خانم طالعی قره را با توجهبه سابقه کم در زمینه وکالت می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه معرفی کرد که در سال 1393 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 23709 از کانون وکلای دادگستری شده است.

 • آدرس:‌ارومیه،‌خیابان سرداران، طبقه سوم بانک پارسیان
 • تلفن همراه: 09141468637

 

7) افشین نبی زاده

افشین نبی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در امور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده، دارای 12 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، آقای نبی زاده با فن بیان شیوا و رسا و آگاهی از مراحل قانونی پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به ایشان بسپارد. افشین نبی زاده را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  3971 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1390صادر شده است. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس:‌ارومیه،‌ فلکه میثم، مجتمع مولانا۴، طبقه 1، واحد۴
 • تلفن همراه: 09143459835

 

8) حکیمه متانت

حکیمه متانت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 13 سال سابقه فعالیت در زمینه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، ایشان با دادن مشاوره قبل از پذیرش پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را به ایشان بسپارد. حکیمه متانت را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که دارای شماره پروانه  8567 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389صادر شده است. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس:‌ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه5، واحد۱۷
 • تلفن همراه: 09141497367

 

9) حبیب جوادی اصل

حبیب جوادی اصل، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، دارای شماره پروانه 1274  می‌باشد که سوی از کانون وکلای دادگستری اورمیه صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق است.حبیب جوادی، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی من جمله دعاوی است که پرونده‌های آن را بر عهده گرفته که با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس:‌ارومیه،‌ پنجراه، اول خیابان ارتش، ساختمان کوثر، طبقه 3، واحد 3
 • تلفن همراه:  09143405984

 

10) حافظ غفاری

حافظ غفاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، دارای شماره پروانه 1391020223120786می‌باشد که سوی از کانون وکلای دادگستری اورمیه صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق قضایی است.حافظ غفاری، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی ، ورود به حریم خصوصی من جمله دعاوی است که پرونده‌های آن را بر عهده گرفته که با تلاش بی وقفه و با تکیه بر دانش و تجربه خویش توانسته با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند.

 • آدرس:‌ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع ماندگار، واحد 610
 • تلفن همراه: 09143457983

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اورمیه – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل اورمیه یاری کنیم.

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

18 Comments

 • آقای علی پور واقعا بهترین وکیل هستن من واسه پرونده خودم چندتا وکیل عوض کردم ولی ایشون کاربلد و صادق ترین وکیل هستن.

 • آقای علی پور واقعا شرافت مندانه وکالت میکنن
  و یکی از حاذق ترین وکلا هستن‌ من خودم‌تهران یه پرونده خیلی پیچیده داشتم ایشون با سواد بالایی که داشتن و درایتی که به خرج دادن تونستن برام رای بگیرن واقعا دست مریزاد

  • بله دقیقا بنده هم همچنین پرونده ای داشتم، بشدت حرفه ای بودن بخصوص سر جلسه دادگاه

 • آقای علی پور یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین وکیلی بود که پروندمو بهشون سپردم و پیگیری خیلی خوبی در طول اتمام پرونده داشتن

 • سلام خانوم مهربان قربانی خیلی زرنگه و خیلی باسواد.دو روزه از اجرا تمام اموال طرف منو توقیف کرد داد دستم واقعا خدا ازش راصی باشه

 • به نظر من آقای علی پور واقعا بهترین وکیل هستن تنها وکیل صادق و باسوادی بود که دیدم خدا واسه شهرمون حفظش کنه

 • با عرض سلام بنده از کارکنان شرکت توزیع برق آذربایجانغربی در شهرستان خوی خدمت کردم بعنوان برادرشهید و حضور داوطلبانه در منطقه جنگی سال ۶۱ بمدت سه ماه، نوزده روز و در خدمت سربازی در سالهای ۶۳/۱/۲۲ تا ۶۴/۱۰/۰۲ بمدت یک سال،هشت ماه، یازده روز دارم و کارت ایثارگری ارتش و نامه ارتش به همان مدت و کارت ایثارگری سپاه را دارم در شرکت توزیع برق فقط یک گروه تشویق دادند شدم گروه ۱۶ و برای خرید سربازی که دو سال منطقه جنگی داشتم در سال ۹۳/۳/۴ قسطی سه میلیون ، سیصدو بیست و دو هزار تومان به حساب تامین اجتماعی پرداخت کردم و در شرایط عادی میانگین دوسال گرفتند در سال ۹۵/۱۱/۱۱ به بارنشستگی نایل شدم حتی از اضافکاری و‌نوبتکاری مالیات کسر میکردند حال مشاهده میکنم هم در شرکت ظلم شده و هم در تامین اجتماعی طب بخشنامه رزمندگان ۲۴ مدت دردمنطقه جزء اسراء و ایثارگران زیر ۲۵ در صد قرارمیگیرد در گروه سوم کسانی که حداقل ۲۴ ماه در منطقه جنگی باشند علاوه بر خور داری گروه اول و دوم پیش بینی شده از امتیازات ماده ۳۷ بخشنامه پنجساله ششم برابر بند 《 ر 》ماده ۸۸ برخور دار میشوند از وکلای محترم هر کسی بخواهد پیگیر‌پروند بنده باشد آماده هستم هزینه قانوی را پرداخت نمائیم

 • از طریق سایت شما مخانوم مهربان قربانی رو پیدا کردم برای ابطال سند ملکی.همسایمون یه اختلاف ملکی داشت مهربان قربانی رو وکیل گرفت میگه کارش عالیه پیگیری کرد تا کارم راه افتاد همه وکلا میگفتن کارت حل نمیشه ولی این وکیل زرنگ بود حل کرد.اومدم تو نت هم گشتم اینجا هم جزو وکلای برتر هستش.کسی به خانوم مهربان اینجا پرونده داده کارش حل شده باشه؟

 • اگر کسی در ارومیه دنبال وکیل میگرده بده پیش آقای نادر نظری گزنق واقعا به معنای واقعی کلمه وکیل هستند

  • آقای علیپور واقعا بنده مدیون شان هستم،خیلی خیلی با سواد هستن بسیار پیگیر بودند و سر جلسه دادگاه هم خیلی شجاع بودن ، من واقعا راضی بودم از ایشون

 • ارومیه ایا هرجا رفتین موسسه ثمین دادبان نرین این موسسه فقط شو تبلیغاتیه (بقوله وکیلیکه از تهران گرفتم سر پروندم مدیر موسسه وکیلیکه که اسمشو گذاشته کارافرین حتی نمیدونه کارافرین نیازی به شغل پول نداره چون تاجره نه وکیل اینا فقط دنبال شو تبلیغاتن چون نیاز به دیده شدن دارن) در عمل هیچی میدونید چیکار میکنن من یه پرونده ساده فروش زمین داشتم توسط یه شخصه دیگه در صورتیکه اینا تو دادسرا و بدوی جوری خرابکاری کردن انگار اصلا من مالک این زمینه خودم نبودم تو منطقه بهداری تو دادسرا و بدوی محکوم شدم اخرسر از تهران وکیل گرفتم وکیله تهرانی که نگاه کرد گفت اینا چرا تو دادسرا اعتراض نزدن به نظر دادستانی تو بدویم دفاع خوبی نکردن بعد همین تهرانی اومد با یه دعوا خلع ید مطابق با سند خودم دعوارو برگردوند و نقض رای کرد اره من فقط الکیییییییییییی دو سال ایوراور بودم به کنار از پولی که دادم اونم گزاف 50میلیون دادم هیچ محکومم کرده بودن دیگه نمیدونم تبانی بود یا چی ولی هیچ وقت سراغ اینا نرین یا اشخاصی که میان تبلیغات میدن قبلش حتما حتما تحقیق کنید سابقه طرفو اونم از اشناها نه همکاراشون که به به چه چه میگن برای من ثابت شده وکیلیکه میره سراغ تبلیغات خودش یا موسسش یعنی بیسوادددددددد بعدم میندازن بیسوادیشونو گردنه قاضی قاضی داد به ماچه یکی نیست بگه تو مدارک ندادی تو لایحه خوب ننوشتی خلاصه کلام سردرد نیارم مراقب باشین عین من ناحق نشین و یه نکته بگم راحت انتخاب کنید وکیل فقط باید صبح دادگاه باشه بعد دفترش دیدین دانشگاه تدریس میکنه بنگاه میره میشینه الکی این جلسه اون جلسه بدونید این فقط میخواد اسم وکیل روش باشه پولم بدین بهتون هیچ کاری نمیکنه بدبختتون میکنه یه انگ اتهامم بهتون میزنه مراقب این وکیل نماها باشین زیادن

 • مرسی از اقای علی پور ، واقعا خیلی پیگیر پرونده مون بودن و خیلی راضی بودیم ازشون

 • آقای علی پور واقعا محشره کارشون ، تونست پرونده ما رو با نتیجه عالی تموم کنه✨

 • سلام
  از سایتتون با آقای وکیل علی پور آشنا شدم واقعا خیلی پیگیر کارها بودند و بسیار آگاه و کار بلد هستند

 • خانم مهربان دستتون واقعا درد نکنه امان از اینا که یه زمین رو به صد نفر میفروشن مردمو میندازن دردسر.نفرین ما پشت سر شماها که کلاهبردارین.خانم مهربان مرسی که ملک منو پس گرفتین 🤗

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *