بهترین وکیل

بهترین وکیل اورمیه را با لیست 10تایی بشناسید!!

4.7/5 - (10 امتیاز)

یک فرد مصلحت اندیش قبل از اقدام به امری در هر یک از موضوعات حقوقی اعم از معاملات، تجارت، ازدواج، طرح دعوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی مطروحه و همچنین سایر موارد حقوقی، با مشاوره حقوقی با یک وکیل دادگستری و با کسب آگاهی از موارد قانونی، موقعیت خویش را در مسائل و مشکلات احتمالی و یا بوجود آمده سنجیده و سپس اقدام به انجام معامله، تجارت و ازدواج و غیره می‌نمایند. اساسی‌ترین راه شناخت بهترین وکیل اورمیه، تعداد دعاویی می‌باشد که وکیل در آنها حضور داشته و به راحتی می‌توان با در نظر گرفتن سطح کیفی دعاوی، نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد.

در انتخاب وکیل خوب باید دقت و توجه زیادی وجود داشته باشد چون موکل باید برای اثبات ادعایش تمام مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد و این امر نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به وکیل و مشاور حقوقی است. بعد از تأیید توانایی‌های وکیل در ارومیه، نوبت به بستن قرارداد با وی میرسد، که مهم‌ترین بخش قرارداد، میزان حق الوکاله و نحوه تعیین آن است. برابر آیین‌نامه حق الوکاله مصوب، 1385 آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است که بین وکیل و موکل صورت می‌گیرد. مهمترین ویژگی یک وکیل خوب در آدربایجان غربی، مورد اعتماد بودن وی می‌باشد و این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است. یک وکیل خوب در ابتدا باید یک قاضی خوب باشد. یک وکیل حرفه ای و کارکشته در ارومیه، باید تلاش کند کار با ارزش وکالت را نه صرفاً به دید مادی و شغلی برای امرار معاش بلکه به نیت احقاق حق و اجرای عدالت و حل مشکلات انسان‌ها دنبال کند.

 

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اورمیه چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر اورمیه، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ارومیه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) نجات علی پور

نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، کارشناس حقوقی شبکه تلویزیونی جهانی سحر و قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

برای مشاوره حضوری با وکیل نجات علی‌پور، از وکلای مجرب ارومیه می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس:‌ارومیه،‌چهارراه‌دانشکده، کوچه12، ساختمان‌۲۱، طبقه4، واحد۸
 • تلفن همراه: 09141412141
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) مهربان قربانی

مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۱۷۳۵۱ که از سال ۱۳۸۸ کار وکالت خود را آغاز نموده و در حال حاضر دارای 13 سال سابقه وکالت درخشان، دارای مدرک داوری پیشرفته و همچنین عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. قربانی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از ۱۸۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده را بر عهده گرفته‌ و با قاطعیت می‌توان گفت بیشترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در بین تمامی همکاران وکیل خانم در سطح شهر ارومیه داشته که همین امر سبب شده، ایشان جزء بهترین و موفق‌ترین وکلای استان آذربایجان غربی و بخصوص ارومیه باشند.

 انجام وکالت تخصصی توسط مهربان قربانی با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده‌های کیفری از جمله؛ ( قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و … )، پرونده‌های ملکی (خلع ید، اجرت‌المثل ایام تصرف، دستور تخلیه، انجام انواع قراردادها و …)و همچنین تمام دعاوی خانواده انجام می‌گیرد. از دیگر تخصص‌های قربانی دعاوی بازرگانی و بین‌المللی، دیوان عالی کشور، امور بانکی، دیوان عدالت کشوری، دعاوی تجاری با تجار و شرکت‌های خارجی است. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه‌ای در شهر ارومیه در دعاوی مختلف آماده ارائه خدمات حقوقی به تمامی همشهریان عزیز ارومیه، ایرانیان مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و پرونده‌های مربوط به تمامی شهرها می‌باشد.

مهربان قربانی به تلاش‌های مجدانه برای کسب نتایج موردنظر موکلانش معروف بوده و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی، برای ارسال مدارک در واتساپ با شماره های زیر در ارتباط باشید.

 • آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت،روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت
 • شماره وکیل ارومیه: 09141876204

 

3) فاطمه ستاري مراجل

فاطمه ستاري مراجل، لیسانس خود را در ارومیه، فوق لیسانس حقوق بین‌الملل عمومی را در تهران، دکتری حقوق بین‌الملل را در دانشگاه استانبول تمام کرده و متخصص در زمینه پرونده‌های سیاسی، امنیتی، ملکی، جزایی، ثبتی، قراردادها، حقوقی و خانواده بوده و در کشور ترکیه و آدربایجان هم قبول پرونده می‌کند. دارای شماره پروانه به شماره 8576 از کانون وکلای قوه قضاییه، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی می‌باشد.

 • آدرس: ارومیه، فلکه مخابرات، اول خیابان حسنی، مجتمع انوشا، طبقه 4، واحد 14

 

4) سجاد خیری

سجاد خیری، وکیل پایه یک دادگستری در امور کیفری و ملکی و خانواده، دارای 5 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، ایشان از روز یک شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری بوده که با هماهنگی قبلی این مشاوره انجام شده و آقای خیری با فن بیان شیوا و رسا و آگاهی از مراحل قانونی پرونده، موکلین را راهنمایی کرده و مسیر درست انتخاب وکیل را به ایشان نشان داده تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به ایشان بسپارد. سجاد خیری را می‌توان یکی از برترین‌های اورمیه در زمینه وکالت معرفی کرد که در سال 1396 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شده است.

 • آدرس:ارومیه، آزادگان یک، نرسیده به بانک تجارت، ساختمان هایلند، طبقه 6، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09144453852

 

5) مهدی پیرمحمدزاده

مهدی پیرمحمدزاده، وكيل پايه يك دادگسترى و مشاوره حقوقى اورمیه، دارای شماره پروانه 1393020240120922 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1393 صادر شده، آقای پیرمحمدزاده از روزهای شنبه تا چهارشنبه دارای مشاوره حضوری می‌باشد که این مشاوره در دفتر وی و برای راهنمایی موکلین در زمینه پرونده آن‌ها صورت می‌گیرد و همچنین دارای مشاوره غیر حضوری است که این مشاوره با هماهنگی قبلی اتفاق می‌افتد. دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور اورمیه بوده و در این مدت کم وکالت توانسته خود را در بین برترین وکلای اورمیه قرار دهد.

 • آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، واحد 406، طبقه 4
 • شماره تماس وکیل: 09141400562

 

6) پریوش نجفی

پریوش نجفی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای شماره پروانه 111272 از کانون وکلای دادگستری اورمیه، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است. پریوش نجفی، وکیل پایه یک دادگستری با سال‌ها سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است.

 • آدرس: ارومیه، مرحمت آباد، خیابان امام، دفتر وکالت آقای امیر محمد حسینی
 • شماره تماس وکیل: 09141880995

 

7) سعید معتمدنیا

سعید معتمدنیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 3481 از کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی که در سال 1386صادر شده،معتمدنیا، در تمامی زمینه‌های خانوادگی، حقوقی و کیفری پرونده داشته و با قبول انواع دعاوی و راهنمایی موکلین در انتخاب مسیر درست به ایشان کمک کرده و رضایت مراجعین به دفتر وی باعث شده که یکی از بهترین وکیل اورمیه محسوب شود.

 • آدرس: ارومیه، خیابان شهید امینیف جنب جهاد دانشگاهی، طبقه ۲ ،واحد۹
 • شماره تماس وکیل: 09141453488

 

8) خدیجه حسین زاده

خدیجه حسین زاده، وکیل پایه یک دادگستری اورمیه و مشاور حقوقی، دکتری حقوق خصوصی که دارای شماره پروانه 1394020212110966 از کانون وکلای دادگستری اورمیه بوده و جزیی از بهترین‌های اورمیه محسوب می‌شود چون با متانت، صداقت در کار وکالت و آگاهی کامل از قوانین، موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل حسین زاده، وکیل خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده( وکیل طلاق، وکیل مهریه و …) ، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل وکیل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و … می‌باشد. دارای پروانه وکالت به شماره 18036 از کانون وکلای دادگستری اورمیه می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است.

 • آدرس:ارومیه، خیبان شورا، کوچه اول، ساختمان ارسطو، طبقه ۵، واحد۱۰
 • شماره تماس وکیل: 09149394217

 

9) محمد میدانی

محمد میدانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در دعاوی مربوط به خانواده، کیفری، حقوقی متخصص بوده و پرونده‌های زیادی در این دعاوی به نتیجه مثبت رسانده است که این به نتیجه رساندن در اثر آگاهی کامل داشتن نسبت به قوانین می‌باشد. وکیل آقای میدانی دارای مشاوره حضوری و غیرحضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای شماره پروانه ۱۷۶۴۷ است که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی صادر شده است.

 • آدرس: ارومیه، خیابان مافی، روبروی مدرسه تیزهوشان، مجتمع فجر، طبقه۱ ،واحد۳
 • شماره تماس وکیل: 09141869128

 

10) آرش صالحی

آرش صالحی، وکیل و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق،  دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 18744 از کانون وکلای اورمیه می‌باشد. در شهر ارومیه وکیل های زیادی مشغول کار هستند که در موضوعات مختلفی وکالت می‌کنندکه انتخاب یکی از  مناسبترین وکلا بستگی با شرط پرونده کمی سخت است. از نظر آقای صالحی کامیابی یک دعوی به عوامل مختلفی از جمله ادله‌ها و اسناد جدید طرف مقابل در جریان دادرسی، پیچیدگی کار قضاء و ….. مرتبط بوده و می‌تواند در سرانجام یک دعوی تاثیر زیادی را گذارد داشتن چنین تفکری نسبت به پرونده‌های موکوله به وی باعث شده است که ایشان به عنوان وکیل خوب و کاربلد شناخته شده و یکی از برترین های وکالت در زمینه انواع دعاوی اعم از خانواده، ارث، ملکی، حقوقی و کیفری محسوب شود.

 • آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه2 ،واحد8
 • شماره تماس وکیل:  09141407914

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اورمیه – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل اورمیه یاری کنیم.

 

1 دیدگاه

 1. آقای علی پور واقعا بهترین وکیل هستن من واسه پرونده خودم چندتا وکیل عوض کردم ولی ایشون کاربلد و صادق ترین وکیل هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا