5/5 - (2 امتیاز)

هنگام رو به رو شدن با مشکل حقوقی اولین فکری که به ذهن فرد خطور خواهد کرد انتخاب وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در موضوع مورد نیاز است. یک وکیل حقوقی خوب علاوه بر وکالت، تجربه و سابقه کافی در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ….. دارای ویژگی‌های دیگری هم باید باشد که از این خصوصیات می‌توان به داشتن شخصیت پر انرژی و مثبت، آگاهی به علم روانشناسی و زبان بدن اشاره کرد وهمچنین داشتن محیطی مناسب برای ارائه خدمات به مشتریان از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک وکیل عالی و با تجربه علاوه بر پروانه و مجوز وکالت باید ویژگی‌های حرفه‌ای و شخصی و اخلاقی و فنی لازم را داشته تا بتواند از حق موکل به خوبی دفاع و در جهت پیشبرد عدالت و دادرسی عادلانه موثر باشد. برای اینکه یک وکیل خوب در باغ فردوس را بشناسید داشتن پروانه وکالت و مجوز از مرکز امور مشاوران حقوقی یا کانون وکلا، کافی نبوده و نخواهد بود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در باغ فردوس تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل باغ فردوس تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای باغ فردوس تهران، انتخاب بهترین وکیل باغ فردوس تهران را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) قهرمان صالحی جونقانی

قهرمان صالحی جونقانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در باغ فردوس با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می توانید به وکیل قهرمان صالحی اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل صالحی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، اسید پاشی،و..)
 • پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

من الجمله خدمات وکالتی که آقای صالحی به مراجعین به دفتر خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست مراجعه کنندگان می‌تواند به صورت حضوری یا غیر حضوری باشد.

 • آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتر از سه راه زعفرانیه، برج فردوس، پلاک ٣٠٤7، طبقه دهم، واحد ٥٩
 • شماره وکیل: 09123451196

 

2) پیمان سیف الهی

پیمان سیف الهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق، دارای شماره پروانه 24112 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر  شده است. چند سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی را داشته که برخی از آنها عبارتند از:

دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)

پرونده‌های کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی،صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، اسید پاشی،…)

دعاوی حقوقی مانند (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)

پرونده ملکی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…)

وکیل سیف الهی با توجه به سابقه وکالتی درخشان و موفق و با تکیه بر تجربه و آگاهی خویش توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند داشتن این خصوصیات در کنار امانت داری و سخن وری و داشتن تجربه و مهارت در بیان جزییات پرونده باعث شده وی در بین بهترین وکلای باغ فردوس جای بگیرد.

 • آدرس: تهران، ولیعصر، خیابان باغ فردوس
 • شماره وکیل: 09121492650

 

3) احمد گلبازی

احمد گلبازی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 4822 می‌باشد پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی (دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در دعاوی حقوقی خویش، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل گلبازی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل احمد گلبازی، یکی دیگر از بهترین وکلای باغ فردوس می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل گلبازی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتراز سه راه زعفرانیه، باغ فردوس، برج فردوس، طبقه ٤، واحد ٢٣
 • شماره وکیل: 09121758737

 

4) هومن فتحی

هومن فتحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل برتر و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در باغ فردوس با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می توانید به وکیل هومن فتحی اعطای وکالت نمایید. دارای سابقخ پروانه وکالت از سوی دادگستری به شماره پروانه 14202 می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل فتحی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

من الجمله خدمات وکالتی که آقای فتحی به مراجعین به دفتر خویش ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست مراجعه کنندگان می‌تواند به صورت حضوری یا غیر حضوری باشد.

 • آدرس: تهران، ولیعصرشمالی، باغ فردوس، نبش کوچه طوس، پلاک1777،  طبقه پنجم، واحد29
 • شماره وکیل: 09121957244

 

 

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل باغ فردوس تهران سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل در باغ فردوس نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای باغ فردوس می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای باغ فردوس باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *