5/5 - (2 امتیاز)

یافتن وکیل در شهر بندرانزلی امروزه کار سختی نیست، ولی پیدا کردن وکیل مناسب ممکن است سخت باشد. هنگام انتخاب وکیل در بندرانزلی، مهم است که فردی را برگزینید که در ابطال اجرائیه ثبتی که نیاز به کمک دارید، با تجربه و آگاه باشد. وقتی نوبت به انتخاب بهترین وکیل در بندرانزلی می‌رسد، باید چند نکته را در نظر داشت. با وجود وکلای بسیاری که وجود دارد، چگونه می‌توانید تصمیم بگیرید که چه کسی را انتخاب کنید؟

ویژگی‌های زیادی وجود دارد که یک وکیل خوب در بندرانزلی را خوش نام می‌سازد. بهترین وکیل وکیلی است که از قانون مطلع باشد و بتواند آن را به خوبی در پرونده شما اعمال کند. وکیل مورد نظر شما باید بتواند به طور مؤثر با شما ارتباط برقرار کنند و نیازهای شما را درک کند. در انتخاب وکیل در بندرانزلی باید تجربه و اعتبار آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. وکیلی که انتخاب می‌شود باید در پرونده‌ای مشابه پرونده شما از سابقه خوبی برخوردار باشد.

با افرادی که می‌شناسید در مورد وکیل مد نظر صحبت کنید. اگر دوستان یا خانواده‌ای دارید که از وکیل در بندرانزلی استفاده کرده‌اند، از آن‌ها بخواهید که به شما وکیل خوبی معرفی کنند. بودجه خود را در نظر بگیرید. وکلا ممکن است گران باشند، بنابراین مهم است که مطمئن شوید که می‌توانید از پس هزینه‌ها به نحو مطلوبی برآیید. قبل از تصمیم‌گیری نهایی با چندین وکیل ملاقات کنید.هنگامی که لیستی از وکلای با سابقه را تهیه کردید، برای تحقیق در مورد هر یک وقت گذاشته و دریابید که آن‌ها چندسال وکالت می‌کنند، چقدر شهرت دارند و میزان موفقیت آن‌ها چقدر است. همچنین بهتر است با مشتریان قبلی صحبت کنید و نظرات آن‌ها را نیز بدانید.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل بندرانزلی را با لیست 5 تایی بشناسید!!

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در بندرانزلی چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل برتر بندرانزلی، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) سینا شمس

سینا شمس، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بندر انزلی، دارای سابقه پروانه وکالت است که از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1607 صادر شده است. آقاس شمس در کار خویش قبل از هر چیزی دقت را سرلوحه خویش قرار داده است که با دقت و تمرکز بر روی جزییات پرونده توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده را به نتیجه مثبت به پایان برساند. وکیل سینا شمس سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند.

  • آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری، پاساژ کوهستانی، طبقه ۱
  • شماره تماس وکیل: 09111813279

2) ناهید راست خیز

ناهید راست خیز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بندر انزلی، دارای سابقه پروانه وکالت است که از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 4407  در سال 1384صادر شده است. وکیل ناهید راست خیز سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: بندر انزلی
  • شماره تماس وکیل:09111833716

3) حجت پورداور

حجت پورداور، وکیل پایه یک دادگستری ، دارای سابقه پروانه وکالت است که از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 52 صادر شده است. وکیل حجت پورداور سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: بندر انزلی، خیابان تکاوران، مقابل کلانتری ۱۱
  • شماره تماس وکیل: 09113820799

4) رحمان رحیمی

رحمان رحیمی، وکیل پایه یک دادگستری ، دارای سابقه پروانه وکالت است که از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1274 صادر شده است. وکیل حجت پورداور سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، دستور فروش مال مشاع و …، دعاوی کیفری اعم از رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..، دعاوی خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… دارند. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: بندر انزلی، خیابان مطهری، ساختمان پزشکان اریا
  • شماره تماس وکیل:09111815106

5) سیده سپیده رافخانی

سیده سپیده رافخانی، وکیل پایه یک دادگستری ، دارای سابقه پروانه وکالت است که از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 1076 صادر شده است. وکیل حجت پورداور سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، دستور فروش مال مشاع و …، دعاوی کیفری اعم از رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..، دعاوی خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… دارند. از خدمات وکالتی وی به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: بندر انزلی،خیابان مطهری، چهارراه برق، ساختمان سینا، طبقه 2
  • شماره تماس وکیل;09111324324

  ما در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل بندرانزلی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم در انتخاب بهترین وکیل بندرانزلی شما را یاری رسانیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *