بهترین وکیل

بهترین وکیل بندرعباس را با لیست 10 تایی بشناسید !!!

5/5 - (3 امتیاز)

بهترین وکیل را در بندرعباس می‌شناسید؟ امکان دارد شما ساکن بندرعباس بوده و به یک وکیل خوب در بندرعباس نیاز پیدا کنید که در این صورت تیم وکیل پایتخت با معرفی بهترین وکلا به شما کمک می‌کند.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در بندرعباس، انتخاب بهترین وکیل در بندرعباس را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص بندرعباس باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در بندرعباس می‌پردازیم.

1) سامان عسگری

سامان عسگری، وکیل پایه یک دادگستری هرمزگان و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی، نویسنده و پژوهشگر حقوق است. پذیرش وکالت و مشاوره در انواع دعاوی و پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانوادگی، گمرکی و غیره باعث شده است تا آقای عسگری در بین بهترین‌های بندرعباس جای گرفته و به عنوان وکیل نمونه شناخته شود.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، بلوار بهشتی ، نبش کوچه رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ۳، واحد۱۲
 • شماره وکیل: 09194105124

2) هادی میرزایی

هادی میرزایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی،  ۱۵ سال سابقه مستمر وکالتی، داور دعاوی در محاکم دادگستری بندرعباس، قبول پرونده‌های متعدد حقوقی کیفری، خانوادگی، ثبتی و غیره که با پشتکار و توانایی در کار وکالت آن پرونده‌ها را به نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده است. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 14868 که در سال 1378 به ثبت رسیده است، می‌باشد.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پزشک، طبقه چهارم، واحد ٤٠٨
 • شماره وکیل: 09121268556

3) سامان احمدی

سامان احمدی، وکیل و مشاور حقوقی، عضو کانون دادگستری هرمزگان، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق بوده است. وی دارای پروانه وکالت به شماره 29898 از کانون وکلای دادگستری بوده و بررسی، ارزیابی و تنظیم قراردادهای تجاری، کاری و مالی، تنظیم دادخواست، لایحه و شکواییه از خدمات وکالتی ایت که در دفتر آقای احمدی انجام می‌شود. مشاوره تلفنی و حضوری، دریافت حق‌الوکاله توافقی به‌صورت اقساط و ارتباط مستمر و مستقیم با موکل از دیگر خدمات وی برای مراجعین می‌باشد. پذیرش دعاوی خانوادگی (طلاق از طرف زوج، طلاق از طرفه زوجه، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل و تمکین و …)، پرونده‌های حقوقی (الزام به تنظیم سند، اثبات مالکیت، رفع تصرف، خلع ید و مطالبه وجه و …)، دعاوی کیفری(خیانت در امانت، جعل، کلاهبرداری، ضرب و شتم و قتل و …) من جمله پزونده‌هایی است که ایشان قبول و به نتیجه مثبت رسانده اند و با توجه به نتیجه کار، می‌توان آقای احمدی را در زمره بهترین وکیل بندرعباس جای داد.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش کوچه دانشگاه یک، مجتمع دریا، طبقه دوم، پلاک ۲۲
 • شماره وکیل: 09375359373

4) مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، دارای شماره پروانه 15120 از کانون وکلای دادگستری و عضورسمی کانون وکلای دادگستری بندرعباس، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان و پشتکار وی باعث شده که پرونده‌های زیادی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و ثبتی قبول و با نتیجه مثبت به پایان رسانده و به عنوان وکیل خوب و با تجربه اسم خویش را به ثبت برساند.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف طبقه 6
 • شماره وکیل: 09171600419

5) محمدامین عباسی

محمد امین عباسی، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری، وکالت در کلیه دعاوی خانواده و هویت قانونی جرایم علیه اموال و اسناد دعاوی مالی، تجاری، قراردادها جرایم رایانه ای و اینترنتی مواد مخدر و قاچاق حقوق بین الملل و مهاجرت مسائل سیاسی امنیتی، دعاوی شهروند در برابر دولت همسایگی و آپارتمان نشینی اعمال منافی عفت و اخلاق تکالیف شهروندی و اقتصادی شرکت ها و مالکیت معنوی آسیب به جان و مال جرایم علیه شخصیت و هویت، دعاوی اموال منقول، دعاوی املاک و غیره را بر عهده گرفته و با درصدبالایی از موفقیت به نتیجه مثبت می‌رساند.

 • آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10
 • شماره وکیل: 09173978940

6) مقصود درویشی

مقصود درویشی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاوره حقوقی که معمولا مشاوره‌های وی به تعیین وقت قبلی انجام شده و به صورت حضوری و غیر حضوری است. دارای 12 سال سابقه وکالت در  تمامی دعاوی خانواده( طلاق، طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی، قراردادها و اسناد تجاری چک، سفته و غیره،  دارای شماره پروانه 7565 از مرکز وکلای قوه قضاییه است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد بندرعباس است.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی،  چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه 2
 • شماره وکیل: 09177656100

7) علی محمدی

علی محمدی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 24350 ، کارشناس حقوق است. طلاق، نفقه، تمکین، جعل، آدم ربایی، خیانت در امانت، قتل، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، مطالبه دیه یا خسارت خلاصه‌ای از دعاوی موکوله به آقای محمدی است که توانسته است با پشتکار خویش پرونده‌ها را نتیجه دلخواه موکل برساند.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه شهید توسلی، مجتمع اهرام
 • شماره وکیل: 09179378634

8) سام اسحقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری و غیر حضوری است. آخرین مدرک تحصیلی آقای اسحقی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای شماره پروانه به شماره 23188 از کانون وکلای دادگستری و عضو کانون است. آقای اسحقی در کلیه دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری و ثبتی قبول پرونده می‌کند و با توانایی و پشتکار خویش پرونده را در مراحل قانونی به نحو احسنت به جلو برده و با نتیجه مثبت به پایان می‌رساند و این پشتکار و امین بودن نسبت به پرونده موکل باعث شده جزبهترین وکیل بندرعباس معرفی و تعیین شود.

 • آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۱
 • شماره وکیل: 09127745006

9) امید بیستونی

وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در امور حقوقی و کیفری، مشاورحقوقی که دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. تعزیرات و مجازات های بازدارنده، بیمه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، داوری، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی راهنمایی و رانندگی، ملکی از جمله تخصص‌های این وکیل خوب است که با آشنایی کامل خویش از قوانین می‌تواند آنها را با نتیجه مثبت به پایان برساند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 51963 ، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی است. آقای بیستونی در شهر بستک، کیش و بندرعباس قبول وکالت می‌نماید.

 • آدرس: بندرعباس، بستک، خیابان امام{ره}، ساختمان کریمیان، طبقه 1، واحد۱
 • شماره وکیل: 09128361743

10) مسعود نيكويي

وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، 4 سال سابقه وکالت در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد وابسته به بنیاد مستضعفان، 5 سال سابقه وکالت در صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه، 4 سال سابقه وکالت در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید، قبول دعاوی قاچاق کالا و مواد مخدر در دادگاههای انقلاب و تعزیرات به مدت 9 سال، قبول دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل خبره است که باعث شده آقای نیکویی یکی از برترین‌های شهر بندرعباس شناخته شود.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20
 • شماره وکیل: 09171591381

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل بندرعباس– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل بندرعباس یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا