بهترین وکیل

بهترین وکیل بندرعباس را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

3.9/5 - (30 امتیاز)

بهترین وکیل را در بندرعباس می‌شناسید؟ امکان دارد شما ساکن بندرعباس بوده و به یک وکیل خوب در بندرعباس نیاز پیدا کنید که در این صورت تیم وکیل پایتخت با معرفی بهترین وکلا به شما کمک می‌کند.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در بندرعباس، انتخاب بهترین وکیل در بندرعباس را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص بندرعباس باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در بندرعباس می‌پردازیم.

 

1) سامان احمدی

سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی، با جندین سال سابقه وکالت، داراری مدرک کارشناسی حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. همین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

شهروندان عزیز در بندرعباس می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها،اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )؛ دعاوی کیفری از جمله: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

برای حضور در دفتر سامان احمدی وکیل خوب بندرعباس و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: بندرعباس، صدمتر قبل از چهارراه داماهی، بغل املاک حامد، درب سفید، ظبقه اول
 • شماره وکیل: 09375359373
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

2) مجتبی خواجویی

دکتر مجتبی خواجویی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس، مدرس دانشگاه و در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد؛ که می‌تواند با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود. اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به مجتبی خواجویی یکی از  وکلای خوب بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6
 • شماره وکیل: 09171600419
 • شماره دفتر وکیل بندرعباس: 07633620805
 • اینستاگرام وکیل: khajuee_lawyer@
 • شماره تماس: 0917160041909133473727
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

3) سامان عسگری

سامان عسگری، وکیل پایه یک دادگستری هرمزگان و مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی، نویسنده و پژوهشگر حقوق است. پذیرش وکالت و مشاوره در انواع دعاوی و پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانوادگی، گمرکی و غیره باعث شده است تا آقای عسگری در بین بهترین‌های بندرعباس جای گرفته و به عنوان وکیل نمونه شناخته شود.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، بلوار بهشتی ، نبش کوچه رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ۳، واحد۱۲

 

4) هادی میرزایی

هادی میرزایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی،  ۱۵ سال سابقه مستمر وکالتی، داور دعاوی در محاکم دادگستری بندرعباس، قبول پرونده‌های متعدد حقوقی کیفری، خانوادگی، ثبتی و غیره که با پشتکار و توانایی در کار وکالت آن پرونده‌ها را به نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده است. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 14868 که در سال 1378 به ثبت رسیده است، می‌باشد.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پزشک، طبقه چهارم، واحد ٤٠٨

 

5) محمدامین عباسی

محمد امین عباسی، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری، وکالت در کلیه دعاوی خانواده و هویت قانونی جرایم علیه اموال و اسناد دعاوی مالی، تجاری، قراردادها جرایم رایانه ای و اینترنتی مواد مخدر و قاچاق حقوق بین الملل و مهاجرت مسائل سیاسی امنیتی، دعاوی شهروند در برابر دولت همسایگی و آپارتمان نشینی اعمال منافی عفت و اخلاق تکالیف شهروندی و اقتصادی شرکت ها و مالکیت معنوی آسیب به جان و مال جرایم علیه شخصیت و هویت، دعاوی اموال منقول، دعاوی املاک و غیره را بر عهده گرفته و با درصدبالایی از موفقیت به نتیجه مثبت می‌رساند.

 • آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10

 

6) مقصود درویشی

مقصود درویشی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاوره حقوقی که معمولا مشاوره‌های وی به تعیین وقت قبلی انجام شده و به صورت حضوری و غیر حضوری است. دارای 12 سال سابقه وکالت در  تمامی دعاوی خانواده( طلاق، طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی، قراردادها و اسناد تجاری چک، سفته و غیره،  دارای شماره پروانه 7565 از مرکز وکلای قوه قضاییه است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد بندرعباس است.

 • آدرس: بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه 2

 

7) علی محمدی

علی محمدی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 24350 ، کارشناس حقوق است. طلاق، نفقه، تمکین، جعل، آدم ربایی، خیانت در امانت، قتل، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، مطالبه دیه یا خسارت خلاصه‌ای از دعاوی موکوله به آقای محمدی است که توانسته است با پشتکار خویش پرونده‌ها را نتیجه دلخواه موکل برساند.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه شهید توسلی، مجتمع اهرام

 

8) سام اسحقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری و غیر حضوری است. آخرین مدرک تحصیلی آقای اسحقی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای شماره پروانه به شماره 23188 از کانون وکلای دادگستری و عضو کانون است. آقای اسحقی در کلیه دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری و ثبتی قبول پرونده می‌کند و با توانایی و پشتکار خویش پرونده را در مراحل قانونی به نحو احسنت به جلو برده و با نتیجه مثبت به پایان می‌رساند و این پشتکار و امین بودن نسبت به پرونده موکل باعث شده جزبهترین وکیل بندرعباس معرفی و تعیین شود.

 • آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

 

9) امید بیستونی

وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در امور حقوقی و کیفری، مشاورحقوقی که دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است. تعزیرات و مجازات های بازدارنده، بیمه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، داوری، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی راهنمایی و رانندگی، ملکی از جمله تخصص‌های این وکیل خوب است که با آشنایی کامل خویش از قوانین می‌تواند آنها را با نتیجه مثبت به پایان برساند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 51963 ، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی است. آقای بیستونی در شهر بستک، کیش و بندرعباس قبول وکالت می‌نماید.

 • آدرس: بندرعباس، بستک، خیابان امام{ره}، ساختمان کریمیان، طبقه 1، واحد۱

 

10) مسعود نيكويي

وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، 4 سال سابقه وکالت در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد وابسته به بنیاد مستضعفان، 5 سال سابقه وکالت در صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه، 4 سال سابقه وکالت در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید، قبول دعاوی قاچاق کالا و مواد مخدر در دادگاههای انقلاب و تعزیرات به مدت 9 سال، قبول دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل خبره است که باعث شده آقای نیکویی یکی از برترین‌های شهر بندرعباس شناخته شود.

 • آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

 


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل بندرعباس– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل بندرعباس یاری کرده باشیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا