4.7/5 - (12 امتیاز)

بهترین وکیل در بوشهر را ‌بشناسید؟ به نظر شما آیا در وکالت شهرت اهمیت دارد؟ در این‌باره باید گفت که هر چه آگاهی و تجربه وکیل در مورد پرونده و دعوا بیشتر باشد، اعتبار و شهرت وکیل بالا می‌رود. در دنیای مدرن امروزه، در جامعه اختلافات و دعاوی موجود رو به افزایش گذاشته و هر فردی به طریقی درگیر مشکلات حقوقی و کیفری است. به همین دلیل، هر فرد باید از حق و حقوق اجتماعی و فردی خود آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشد و برای کسب اطلاعات در این زمینه می‌تواند از وکیل بوشهرمشاوره و کمک دریافت کند. رعایت امانت در انجام امور موضوع وکالت، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل بوشهر در برابر موکل خویش است. هر موقع فرد اقدام به انتخاب یک وکیل حقوقی جهت دفاع به نیابت از خود در محاکم قضایی کند در واقع آن وکیل از نوع انتخابی بوده است. فرد باید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسد و وکیل انتخابی خود را براساس آن ویژگی‌ها سنجیده و انتخاب نماید. وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل را رعایت کرده و به آن توجه کند. وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود، فراتر رود. اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کنند. تنها وکیل در بوشهر نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در بوشهر وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل  در بوشهر را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در  بوشهر چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر بوشهر، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل بوشهر، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) فرهاد ذوالفقاری

فرهاد ذوالفقاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه تهران، مدیر موسسه حقوقی و وکالت برهان عدالت، مشاوره و پذیرش وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده وملکی در سراسر کشور و تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه و قرارداد از جمله خدمات وکالتی آقای ذوالفقاری است که به موجب این خدمات و داشتن فن بیان رسا و شیوا، رازداری نسبت به پرونده موکل و صداقت در انجام کارهای پرونده بعث شده ایشان در بین بهترین وکلای بوشهر جای بگیرید. دارای شماره پروانه 548 که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع تجاری اداری زیتون، بلوک c، طبقه دوم، واحد c201
 • شماره تماس وکیل: 09395041276

 

2) سکینه علمدار

سکینه علمدار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، مشاوره و پذیرش وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سراسر کشور و تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه و قرارداد از جمله خدمات وکالتی خانم علمدار در چندین سال وکالت خویش می‌باشد که وی را در زمره بهترین وکلای بوشهر جای داده است. دارای شماره پروانه 108 که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است، می‌باشد.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان مطهری، جنب پمپ بنزین، باغ زهرا، ساختمان کامکاری، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09171712578

 

3) صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، 13 سال سابقه درخشان وکالت و مشاوره داشته و در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ارث وملکی دارای پرونده‌های موفق بسیاری می‌باشد. تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه و قرارداد از جمله خدمات وکالتی خانم حاجیانی در چند سال دوره وکالت خویش می‌باشد. دارای شماره پروانه 225 که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1387 صادر شده است، می‌باشد. وکیل و مشاور بانک مهر اقتصاد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از سوابق کاری و تحصیلی این وکیل نمونه وکار کشته است. ایشان دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان مطهری، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه ۶، واحد ۶۰۴
 • شماره تماس وکیل: 09177733569

 

4) علی جعفریان

علی جعفریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، کارشماس حقوق، در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ارث و ملکی دارای پرونده‌های موفق بسیاری می‌باشد. تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه، اخذ پرونده و قرارداد از جمله خدمات وکالتی آقای جعفریان در این چند سال دوره وکالت می‌باشد. دارای شماره پروانه 745 که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. ایشان دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان مطهری
 • شماره تماس وکیل: 09171044564

 

5) علی سعادت نیا

علی سعادت نیا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس حقوق می‌باشد. آقای سعادت نیا در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ارث و ملکی قبول پرونده کرده و با تمام تلاش خویش و پشتکار در کار وکالت توانسته با درصد بالایی از موفقیت دعاوی موکوله را به پابان برساند. تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه، اخذ پرونده و قرارداد از جمله خدمات وکالتی آقای سعادت نیا دراین چند سال دوره وکالت می‌باشد. دارای شماره پروانه 538 از سوی کانون وکلای دادگستری بوشهر بوده و دارای مشاوره حضوری و غیرحضوری با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارسیان، طبقه 4
 • شماره تماس وکیل: 09173747305

 

6) محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد، وکیل پایه یک دادگستری و مشتور حقوقی بوشهر، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای 9 سال سابقه وکالتی می‌باشد که در طول این 9 سال پرونده‌های بسیاری مربوط به دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی به وی موکول شده که توانسته با پشتکار و اشنایی به قوانیین آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. دارای شماره پروانه 18165 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای منفرد می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیح فارس۱۵، واحد۱
 • شماره تماس وکیل: 09171774585

 

7) لیلا اهرمی‌نژاد

لیلا اهرمی‌نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشتور حقوقی بوشهر، کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا ، در طول 9 سال وکالت خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی برعهده گرفته که توانسته با پشتکار، صداقت درکار، رازبودن نسبت به جزییات پرونده، فن بیان رسا و شیوا آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. دارای شماره پروانه 13917 است که از سوی کانون وکلای قوه قضاییه صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس۱۵، مجتمع تجاری آفتاب، واحد۲
 • شماره تماس وکیل: 09177761476

 

8) بهنام زکی پور

بهنام زکی پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد دوره دکتری حقوق خصوصی، دارای شماره پروانه 520 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، تجاری، قراردادها، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و غیره من جمله پرونده‌های موکوله به ایشان است که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:  بوشهر، خیابان مطهری، نبش خیابان مدرس، طبقه فوقانی بانک مسکن
 • شماره تماس وکیل: 09173701813

 

9) حسین شورکی

حسین شورکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای شماره پروانه 480می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1393 صادر شده است. دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، تجاری، قراردادها، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و غیره من جمله پرونده‌های موکوله به آقای شورکی است که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. دارای 8 سال سابقه وکالت است که در این مدت زمان کم با تکیه بر دانش خویش توانسته جزیی از وکلای برتر بوشهر محسوب شود.

 • آدرس: بوشهر
 • شماره تماس وکیل: 09173727547

 

10) مسعود محمدی‌منش

مسعود محمدی منش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای شماره پروانه 648 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، تجاری، قراردادها، چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، نحصــــار وراثت، تقسیم ارث، گواهی انحصار وراثت، تنظیـــم قــرارداد قراردادهای داخلی، قراردادهای اشخاص حقیقی و حقوقی  و غیره من جمله پرونده‌های موکوله به آقای محمدی است که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:  بوشهر
 • شماره تماس وکیل: 09176452145

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل بوشهر– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل بوشهر یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

1 Comment

 • با سلام و عرض ادب..ای کاش وکلای محترم بجای اینکه قبل از هر مشاوره یا قبول وکالت ذات مقدس الهی را سرلوحه کار خود قرار داده و وجدان کاری را مقدمتر از پول بدانند..با گرفتن پول از موکل شاید به آسایش برسه ولی هیچ وقت آرامش نخواهد داشت…ممنون از مقالات و تبادله نظر در دعاوی…عاقبت بخیر باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *