5/5 - (3 امتیاز)

بهترین وکیل تجریش باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ این سؤال اصلی‌ترین سوالی است که باعث شناخت تمایز میان وکلا می‌باشد. از آنجایی که قانون هر کشور در تمامی نقاط آن به صورت یکسان می‌باشد و تمامی وکلای با تجربه از آن آگاه هستند. وکیل در تجریش کسی است که تجربه کاری بیشتری در حل مشکلات حقوقی افراد تجریش دارد. به نوعی می‌توان گفت که با افراد و مسائل آن آشنایی کامل دارد. برای انتخاب بهترین وکیل تهران در تجریش، باید رزومه، تجربه کاری و نحوه ارتباط گرفتن و تسلط وی بر شرایط را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین وکیل در تجریش را برای مسائل خود انتخاب کنید. در دسترس بودن وکیل از مهم‌ترین موارد انتخاب وکیل در تجریش است. چون با توجه به شلوغی و ترافیک روزمره شهری مثل تهران و منطقه تجریش، برای صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد، بهترین گزینه انتخاب وکیلی است که به محل سکونت فرد نزدیک است.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل تجریش تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در تجریش چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر تجریش ، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل تجریش، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

بهترین وکیل در تهران

1) امین گلریز

دکتر امین گلریز، وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و عضو کانون وکلای مرکز می‌باشند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری و علمی از جمله فارغ التحصیل رتبه یک دکتری حقوق، رتبه دوم کارآموزی قضات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور، نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی می‌باشد. دکتر گلریز همچنین دارای سابقه قضاوت نیز هستند.

حسن سابقه صداقت در گفتار، عملکرد و پیگیری مجدانه در روند پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در سابقه کاری ایشان قبول پرونده‌های کلان حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی نیز مشاهده می‌گردد.

جهت اعطای وکالت به دکتر امین گلریز وکیل تجریش، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

 • آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، نبش بن‌بست یکم، پلاک2، طبقه2
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09120899917
 • شماره دفتر: 02122732919
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

2) آرمین آتش زران

آرمین آتش زران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 18618 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. آقای آتش زران جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون در مدت سابقه وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، میدان قدس، خیابان دربند، خیابان شهید امیر احمدی زمانی(خلیلی)، پلاک٥٠، طبقه٢، دفتر حقوقی سه آ
 • شماره تماس وکیل: 09121768035

 

3) داوود رحیمی

داوود رحیمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 30999 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. آقای رحیمی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.  به نظر آقای رحیمی یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، باید جلسه‌ای را تشکیل دهد تا با موکل در مورد جزییات پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء بررسی کرده و نتایج احتمالی که از طرح دعوا حاصل خواهد شد را به وی توضیح دهد.

 • آدرس: تجریش، خیابان فنا خسرو، بالاتر از مجتمع قضایی عدالت، تقاطع خیابان دربند، پلاک ١٠٦
 • شماره تماس وکیل: 09125283029

 

4) مهدی فرجی پور

مهدی فرجی پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 7719 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای فرجی پور جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. به نظر آقای فرجی پور یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، باید جلسه‌ای را تشکیل دهد تا با موکل در مورد جزییات پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء بررسی کرده و نتایج احتمالی که از طرح دعوا حاصل خواهد شد را به وی توضیح دهد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3
 • شماره تماس وکیل: 09121717874

 

5) سوده لطفی

سوده لطفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 17928 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. خانم لطفی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ۳۵، واحد۱۰۱
 • شماره تماس وکیل: 09123039528

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در تجریش تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل تجریش تهران یاری کرده باشیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *