وکیل مناطق تهران

بهترین وکیل تجریش تهران را با لیست10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل تجریش باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ این سوال اصلی‌ترین سوالی است که باعث شناخت تمایز میان وکلا می‌باشد. از آنجایی که قانون هر کشور در تمامی نقاط آن به صورت یکسان می‌باشد و تمامی وکلای با تجربه از آن آگاه هستند. وکیل در تجریش کسی است که تجربه کاری بیشتری در حل مشکلات حقوقی افراد تجریش دارد. به نوعی می‌توان گفت که با افراد و مسائل آن آشنایی کامل دارد. برای انتخاب بهترین وکیل در تجریش، باید رزومه، تجربه کاری و نحوه ارتباط گرفتن و تسلط وی بر شرایط را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین وکیل در تجریش را برای مسائل خود انتخاب کنید.

در دسترس بودن وکیل از مهم‌ترین موارد انتخاب وکیل در تجریش است. چون با توجه به شلوغی و ترافیک روزمره شهری مثل تهران و منطقه تجریش، برای صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد، بهترین گزینه انتخاب وکیلی است که به محل سکونت فرد نزدیک است.

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در تجریش چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر تجریش ایلام، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل تجریش، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهدی امیر فخری

مهدی امیرفخری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 7347 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. آقای امیر فخری جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون در مدت سابقه وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. ایشان همچنین نسبت به اسرار پرونده رازدار بوده و حتی بعد از اتمام پرونده اسرار آن را فاش نکرده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان شهید فنا خسرو، روبه روی اداره ثبت، پلاک ۲۷، طبقه۵، واحد ۱۰
 • شماره تماس وکیل: 09124000160

 

2) آرمین آتش زران

آرمین آتش زران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 18618 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. آقای آتش زران جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون در مدت سابقه وکالتی خویش پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، میدان قدس، خیابان دربند، خیابان شهید امیر احمدی زمانی(خلیلی)، پلاک٥٠، طبقه٢، دفتر حقوقی سه آ
 • شماره تماس وکیل: 09121768035

 

3) داوود رحیمی

داوود رحیمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 30999 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1397 صادر شده است. آقای رحیمی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.  به نظر آقای رحیمی یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، باید جلسه‌ای را تشکیل دهد تا با موکل در مورد جزییات پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء بررسی کرده و نتایج احتمالی که از طرح دعوا حاصل خواهد شد را به وی توضیح دهد.

 • آدرس: تجریش، خیابان فنا خسرو، بالاتر از مجتمع قضایی عدالت، تقاطع خیابان دربند، پلاک ١٠٦
 • شماره تماس وکیل: 09125283029

 

4) مهدی فرجی پور

مهدی فرجی پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 7719 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای فرجی پور جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. به نظر آقای فرجی پور یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، باید جلسه‌ای را تشکیل دهد تا با موکل در مورد جزییات پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء بررسی کرده و نتایج احتمالی که از طرح دعوا حاصل خواهد شد را به وی توضیح دهد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3
 • شماره تماس وکیل: 09121717874

 

5) سوده لطفی

سوده لطفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 17928 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. خانم لطفی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ۳۵، واحد۱۰۱
 • شماره تماس وکیل: 09123039528

 

6) یوسف پاشائی

یوسف پاشائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه 8045 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است. آقای پاشائی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو،  پلاک ٢١، طبقه دوم، زنگ سوم
 • شماره تماس وکیل: 09123457132

 

7) شکوفه عیوض زاده

شکوفه عیوض زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری که دارای شماره پروانه وکالت به شماره 19695 می‌باشد که از سوی کانون وکلا صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم عیوض زاده می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است. سرکار خانم عیوض زاده در دعاوی حقوقی، کیفری( سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی،…)، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل، حضانت فرزند،…) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با پشتکار آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 10
 • شماره تماس وکیل: 09122018033

 

8) علی رضائی

علی رضائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری است. از خدمات وکالتی آقای رضائی می‌توان به قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است. آقای رضائی جزیی از بهترین وکلای تجریش است چون پرونده‌های حقوقی، کیفری( سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی،…)، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل، حضانت فرزند،…)  زیادی بر عهده گرفته است که با آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد.

 • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ٣٣ ،ساختمان نیکا، واحد دویست و دو، پلاک ١١٠
 • شماره تماس وکیل:  09127304800

 

9) رضا عرفان مهر

رضا عرفان مهر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه وکالت به شماره 27334 می‌باشد که از سوی کانون وکلا صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای عرفان مهر می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است. آقای عرفان مهر در دعاوی حقوقی، کیفری( سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی،…)، ملکی(خیانت در امانت، فروش مال غیر، جعل اسناد ملکی،…) و خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی،درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل، حضانت فرزند،…) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با پشتکار، آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد.

 • آدرس: تجریش، جنب سینما آستارا، کوچه ناهید، پلاک ٧
 • شماره تماس وکیل: 09128205449

 

10) آیسان اقبالی

آیسان اقبالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تجریش، دارای شماره پروانه وکالت به شماره 29902 می‌باشد که از سوی کانون وکلا صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم اقبالی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ وی با هزینه و تعیین وقت قبلی است. سرکار خانم اقبالی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است که با پشتکار، آشنایی خویش نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته درصد بالایی از موفقیت را بدست آورد.

 • آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک ٣٦،طبقه فوقانی بانک شهر
 • شماره تماس وکیل:  09120561613

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل تجریش– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل تجریش یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا