5/5 - (3 امتیاز)

بهترین وکیل تنکابن از طریق قراردادی که با موکل خویش می‌بندد، مسئولیت‌هایی را بر عهده خواهد گرفت و با تخصص و تجربه‌ بالای خود به پیگیری پرونده‌های مختلف می‌پردازد. برای پیگیری پرونده و افزایش سرعت رسیدگی به آن باید از یک وکیل حرفه‌ای کمک گرفت چنین وکلایی به دلیل تجربه بالا می‌توانند راهنمایی‌های ارزشمندی را به شما ارائه دهند. پیدا کردن بهترین وکیل در تنکابن نیز گاهی اوقات با دشواری‌هایی روبه‌رو است، وکیل تنکابن باید به تمامی قوانین از جمله قانون مدنی و قانون مجازات اسلامی، تسلط کامل داشته باشد و بتواند از این قوانین برای دفاع از موکل خود استفاده کند. همچنین داشتن تجربه در پیگیری پرونده‌ یکی دیگر از ویژگی‌های یک وکیل حرفه‌ای محسوب می‌شود. صادق بودن و رازدار بودن نیز جزء ویژگی‌های شخصیتی بهترین وکیل تنکابن است که برای طی شدن روند پرونده و افزایش اعتماد بسیار ضروری هستند. اولین وظیفه‌ یک وکیل آن است که برای گرفتن حق موکل خود از هیچ تلاشی دریغ نکند و با شجاعت از حق وی در دادگاه دفاع نماید. بهترین وکیل تنکابن باید مطابق با قرارداد وکالت رفتار نماید و بندهای آن را نقص نکند. از نظر قانونی نیز اگر به دلیل خطا و کوتاهی وکیل، خسارتی به موکل وارد شود، تمام آن خسارت به صورت کامل باید پرداخت شده و ضرر و زیان‌های احتمالی جبران شوند.

در این مقاله لیستی از اطلاعات و راه‌های ارتباطی چندتن از وکلای خبره و کاربلد تنکابن را قرار داده‌ایم که شما با انتخاب وکیل مورد نظر خود ‌بتوانید با او ارتباط برقرار کرده و از مشاوره وی بهره‌مند شوید.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل تنکابن را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【آپدیت1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل تنکابن چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای تنکابن، انتخاب بهترین وکیل تنکابن را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) یزدان رزم آرا

یزدان رزم آرا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تنکابن، با مدرک کارشناسی در حقوق قضایی، با 22 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری و… را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل رزم آرا شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اداره ثبت اسناد و املاک، کارشناس قوه قضاییه، آموزش داوری موسسات من الجمله سوابق کاری آقای رزم آرا است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که به شماره 303 برای وی ثبت شده است.

  • آدرس: تنکابن، ضلع شمالی میدان کریم آباد، موسسه حقوقی رزم آرا، طبقه 2
  • شماره وکیل :09113924526

 

2) امین رادمان

دکتر امین رادمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو هیئت علمی دانشگاه، دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، با 6 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده(حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، …)، دعاوی کیفری( قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف،ارتباط نامشروع، کلاهبرداری، زنای محصنه،تهدیدو توهین، فروش مال غیر، سرقت، …)، دعاوی ملکی(اثبات مالکیت، خلع ید و تصرف عدوانی و به صورت تخصصی در دعاوی اعتراض به آگهی ملی شدن اراضی، الزام به تنظیم سند رسمی در تنکابن، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار)  را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل رادمان شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اداره ثبت اسناد و املاک، کارشناس قوه قضاییه، آموزش داوری موسسات من الجمله سوابق کاری رادمان است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می‌باشد که به شماره 1791 برای وی ثبت شده است.

  • آدرس: تنکابن، چهارراه هفت تیر، ساختمان فردوسی، طبقه اول،واحد 18
  • شماره وکیل:  09112905925

 

3) سیده یاسمین مشتاقی

سیده یاسمین مشتاقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کانون وکلای دادگستری مازندران و عضو هیئت علمی دانشگاه، دارای پروانه وکالت به شماره 2417 از کانون وکلای دادگستری تنکابن که در سال ۱۳98 صادر شده است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، داوری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر و غیره پرونده‌های بسیاری را با تکیه برپشتکار و تجربه خویش، بیان رسا و شیوا توانسته به نتیجه مثبت به پایان برساند که این نتیجه باعث ایجاد حس رضایت در موکل شده است و این رضایت بیشتر موکلین باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای تنکابن شده است. از خدمات وکالتی که خانم مشتاقی به مراجعین دفتر خود ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تنکابن، خیابان جمهوری، کوچه پهلوان فرخی
  • شماره وکیل: 09114129166

 

4) احمد مهرابی

احمد مهرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کانون وکلای دادگستری مازندران، دانش‌آموخته رشته حقوق در مقطع لیسانس از دانشگاه چالوس و به مدت ۱۴سال حرفه وکالت را عهده دار بوده استکه در این مدت در دعاوی کیفری، حقوقی، اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، داوری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر و غیره پرونده‌های بسیاری را با تکیه برپشتکار و تجربه خویش توانسته به نتیجه مثبت به پایان برساند که این نتیجه باعث ایجاد حس رضایت در موکل شده و این رضایت بیشتر موکلین باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای تنکابن شده است. در طول جلسه دادگاه وی سعی دارد اطلاعات و نکات مهم پرونده را برای قاضی بیان کرده و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، تلاش می‌کند. از خدمات وکالتی که آقای مهرابی به مراجعین دفتر خود ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تنکابن، بلوار شیرودی، روبروی آموزشگاه رانندگی نور، ساختمان قیّومی پور،طبقه دوم
  • شماره وکیل: 09111276563

5) لیلا اکبری ثانی

لیلا اکبری ثانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کانون وکلای دادگستری مازندران، دارای پروانه وکالت به شماره 47826 از کانون وکلای دادگستری تنکابن که در سال ۱۳97 صادر شده است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، داوری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر و غیره پرونده‌های بسیاری را با تکیه برپشتکار و تجربه خویش توانسته به نتیجه مثبت به پایان برساند که این نتیجه باعث ایجاد حس رضایت در موکل شده و این رضایت بیشتر موکلین باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای تنکابن شده است. در طول جلسه دادگاه وی سعی دارد اطلاعات و نکات مهم پرونده را برای قاضی بیان کرده و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، تلاش می‌کند. از خدمات وکالتی که خانم اکبری ثانی به مراجعین دفتر خود ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: تنکابن،خیابان جمهوری، جنب دادگستری، ساختمان آریا،طبقه دوم، واحد ۷
  • شماره وکیل: 09123337424

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل تنکابن – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل تنکابن یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *