5/5 - (1 امتیاز)

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در جردن چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف وکیل برتر جردن تهران، همراه با آدرس و شماره تماس وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، ایشان را انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل جردن تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

1) محمدرضا مهری

محمدرضا مهری،وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان دارای سوابق درخشانی در امور وکالتی است و سالهای زیادی است که در تهران مشغول به کار در حوزه های وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده و غیره می باشد. آقای محمد رضا مهری به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و مشاوره حقوقی شرکت هایی معتبر نظیر کارگزاری های بورس، شرکت های لیزینگ بانک مرکزی و غیره را بر عهده دارد.

جهت اعطای وکالت به محمدرضا مهری یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس : تهران، میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان ١0 پلاک ٧ واحد ١۵
 • شماره بهترین وکیل تهران: 09121281014
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

آذین طالبی - وکیل تهران
آذین طالبی – وکیل تهران

2) آذین طالبی

آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در منطقه جردن، با شماره پروانه 1635 صادره از سوی کانون وکلای دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و همچنین ایشان با به‌کارگیری درست از تخصص توانسته با درصد بالای رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه وکالت در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و …)؛ دعاوی خانواده از قبیل(طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و…) دارند. ایشان به‌صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، اختلافات ناشی از قراردادها، شرایط عمومی و خصوصی پیمان و تنظیم قرارداد، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت به آذین طالبی یکی از وکلای خبره تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17
 • شماره بهترین وکیل خانم جردن: 09122989050
 • شماره تلفن وکیل: 09120403134
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

3) مهرداد دریاباری

مهرداد دریاباری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در پرونده‌های مالیاتی اشخاص حقوقی، تراکنش‌های مشکوک بانکی و مالیات بر ارث، ارائه مشاوره و پذیرش وکالت در دعاوی بانکی، اختلاف ناشی از عملیات بانکی، اعتبارات اسنادی، ضمانت نامه‌ها، وصول مطالبات معوق و دعاوی چک، سفته، اسناد تجاری و ورشکستگی، پرونده‌های اختلافات ملکی، اختلافات املاک مشاعی، قبول دعاوی بازرگانی بین المللی ، قبول وکالت در داوری‌های تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی و… از جمله فعالیت‌های وکالتی آقای دریاباری می‌باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل می‌باشد.

 • آدرس: جردن، بالاتر از پل میرداماد، کوچه قبادیان شرقی، پلاک ۱۵،طبقه سوم، واحد ۱۲
 • شماره تماس وکیل: 09123050196

4) محمد سالاری فر

محمد سالاری فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در پرونده‌های مالیاتی اشخاص حقوقی، ارائه مشاوره و پذیرش وکالت در دعاوی بانکی، اختلاف ناشی از عملیات بانکی، اعتبارات اسنادی، ضمانت نامه‌ها، وصول مطالبات معوق و دعاوی چک، سفته، اسناد تجاری و ورشکستگی، پرونده‌های اختلافات ملکی، اختلافات املاک مشاعی، قبول دعاوی بازرگانی بین المللی ، قبول وکالت در داوری‌های تجاری بین المللی، تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی، قبول تمامی دعاوی مربوط به خانواده و… از جمله فعالیت‌های وکالتی آقای سالاری‌فر می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی آقای سالاری فر می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: جردن، مهراد، زاور پلاک 2 طبقه همکف
 • شماره تماس وکیل: 09125091427

5) بابک خوانساری

بابک خوانساری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از جمله خدمات وکالتی آقای سالاری فر می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. آقای خوانساری را می‌توان به عنوان یکی از بهترین وکلای جردن معرفی کرد  زیرا پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش توانسته آن پرونده را به نتیجه مثبت به پایان برساند و رضایت موکل را جلب نماید. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل می‌باشد.

 • آدرس: جردن، بالاتر از میرداماد، پلاک 3 واحد 18
 • شماره تماس وکیل:09121029700

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب گزیده‌ای از بهترین وکیل در منطقه جردن تهران – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل جردن یاری کنیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *