5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل در جمهوری تهران کیست و چه ویژگی‌هایی باید داسته باشد؟ بهترین وکیل در جمهوری تهران، یک وکیل باتجربه، دانش فنی قوی و مهارت‌های ارتباطی بالا است که به موفقیت مشتریان خود اهمیت زیادی قائل می‌شود. اکثر قوانین وضع شده برای تمامی نقاط و مناطق کشور یکسان می‌باشند ولی بهتر است وکیل توانایی حل مسائل حقوقی پیچیده را دارا بوده تا بتواند به صورت حرفه ای در زمینه تمامی دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده وملکی فعالیت کند. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کند. علاوه بر این بهترین وکیل جمهوری تهران باید قابل اعتماد یعنی اسرار پرونده موکل را در هیچ جایی باز گو نکند، صادق، باتجربه و همیشه به سوالات موکل پاسخگو باشد و در کنار مراجعه کننده یا موکل خویش در تمام مراحل  قانونی پرونده حاضر باشد. با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها می‌توانید در کمترین زمان بهترین وکیل جمهوری تهران را پیدا کنید. ما برای کمک  به شما در این مقاله لیست 5تایی از بهترین وکیل‌های جمهوری تهران را معرفی کرده‌ایم.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در جمهوری تهران را با لیست 5تایی بشناسید!!⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین در جمهوری تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر جمهوری تهران، انتخاب بهترین وکیل جمهوری را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدجعفر اکبری

محمدجعفر اکبری، وكيل پايه يك دادگسترى و مشاور حقوقی ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 698 که در سال 1385 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. آقای اکبری به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، تکیه بر تجربه، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره بهترین وکیل جمهوری تهران جای دهد. اخذ پرونده، تنظیم قرارداد،تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی این وکیل نمونه است که مشاوره حضوری و غیرحضوری وی با تعیین وقت قبلی و هزینه انجام می‌پذیرد.

  • آدرس: خیابان جمهوری، روبروی خیابان فخررزای، پلاک 342، طبقه چهارم
  • شماره وکیل: 09121364222

2) حسین ادیب زاده سرشکی

حسین ادیب زاده سرشکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون دادگستری به شماره 20804 می‌باشد. 12سال  سابقه وکالت دادگستری، وکالت و مشاوره در انواع شرکت‌های تجاری، مولف کتاب خط قرمزها در شرکت‌های تجاری وکیل و مشاوره حقوقی بهسان پویش نگار، وکیل و مشاور حقوقی فروشگاه هانت شاپ، وکیل و مشاور حقوقی شرکت بهسان داروی پارس، وکیل و مشاور حقوقی شرکتن  آوینا طب، وکیل و مشاور حقوقی داده الکترونیک فرتاک، وکیل و مشاور حقوقی شرکت به آذرو کارشناسی ارشد حقوق از سوابق کاری و تحصیلی آقای ادیب زاده است. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: خیابان جمهوری، بین باغ سپهسالار و ظهیرالاسلام، پلاک 119
  • شماره وکیل: 09128087066

3) محمود تقدسی نژاد

محمود تقدسی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون دادگستری به شماره 3926 می‌باشد که در سال 1388 از سوی این سازمان صادر شده است. 13سال  سابقه وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی داشته که با تکیه بر دانش و تجربه کاری خویش توانسته پرونده موکوله به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست ، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌توان اشره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس: خیابان جمهوری،نرسیده به اسکندری، پلاک۱۶۱۶،  طبقه 1، واحد۲
  • شماره وکیل: 09125459510

4) سیروس پویان

سیروس پویان، وكيل پايه يك دادگسترى و مشاور حقوقی ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 4179 که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده و در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت مهریه و …)، ملکی، ثبتی و کیفری پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. آقای پویان به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، تکیه بر تجربه، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره بهترین وکیل جمهوری تهران جای دهد. اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی این وکیل نمونه است.

  • آدرس: خیابان جمهوری، بعدازچهارراه سی تیر، کوچه نوبهار، کوچه رستمی جاهد، پلاک١
  • شماره وکیل:09125408064

5) رضا هاشمی

رضا هاشمی، وكيل پايه يك دادگسترى و مشاور حقوقی ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 6469 که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. اخذ پرونده، تنظیم قرارداد،تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی این وکیل نمونه است که مشاوره حضوری و غیرحضوری وی با تعیین وقت قبلی و هزینه انجام می‌پذیرد. آقای هاشمی به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، تکیه بر تجربه، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره بهترین وکیل جمهوری تهران جای دهد.

  • آدرس: خیابان جمهوری، خیابان اردیبهشت جنوبی، پلاک ١٩،ط بقه همکف واحد ٤
  • شماره وکیل: 09121098853

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل جمهوری تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل جمهوری تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *