5/5 - (3 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص خانواده، حضانت، حقوقی،کیفری،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل حضانت در تهران را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【سال1402】

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل برتر حضانت در تهران، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب حضانت رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل حضانت تهران  در زیر آمده است.

1) محمود قائدی

محمود قائدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی، وکیل قائدی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای حضانت فرزند بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل قائدی در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا آنلاین باشد.

وکیل محمود قائدی، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا دعاوی حضانت فرزند و تهران به پایان برساند.

 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای ظفر
 • شماره تماس وکیل: 09122201537

2) شاهین قیصری

شاهین قیصری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 13799 می‌باشد. سابقه 15 ساله درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در امور خانواده خصوصا حضانت فرزند، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل قیصری، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل شاهین قیصری، یکی دیگر از بهترین وکلای حضانت فرزند و خانواده، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل قیصری در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، خیابان پژوهنده، خیابان پیامبر غربی، خیابان جهاد اکبر، بنفشه یکم، پلاک ٨ ، واحد ١
 • شماره تماس وکیل: 09126773436

3) رامین حضوری

رامین حضوری، وکیل پایه یک‌ دادگستری و ‌کارشناس ارشد حقوق عمومی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 29136 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی در سال 1397 صادر شده است، حوزه فعالیت وکیل حضوری در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …

از خدمات وکالتی که ایشان در دفتر خود برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و آنلاین اساره کرد.

درصد بالای پیروزی را در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بخصوص دعاوی حضانت فرزند بوده و وی را در زمره وکلای درخشان قرار می‌دهد. برای حضور در دفترآقای حضوری، وکیل خوب حضانت و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با هماهنگی قبلی در دفتر حضور یافته و با وی به مشورت بپردازید.

 • آدرس: تهران،سعادت آباد، میدان کتاب، بلوار فرحزادی، نرسیده به پل نیایش غرب، ساختمان نیایش، پلاک ٦٠، طبقه ٣، واحد ١٤
 • شماره تماس وکیل: 09129440628

4) هادی جعفری سیاوشانی

هادی جعفری سیاوشانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل جعفری، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای حضانت فرزند بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

وکیل هادی جعفری، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا دعاوی حضانت فرزند و تهران به پایان برساند.

از جمله خدماتی که وکیل جعفری در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا آنلاین باشد.

 • آدرس: تهران، خیابان خاوران، روبروی فرهنگسرای خاوران، نبش کوچه محرابیان فرد
 • شماره تماس وکیل: 09120511099

5) پرستو بهرامی

پرستو بهرامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 13165 می‌باشد. سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی(دعوی ابطال سند مالکیت، مطالبه وجه مستند به سند عادی، مطالبه وجه مستند به چک و سفته، خلع ید، تصرف عدوانی،…)، دعاوی خانواده ( طلاق، حضانت فرزند یا فرزندران، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

قبل از هر اقدامی در امور خانواده خصوصا حضانت فرزند، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهرامی، شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی و همچنین اعطای وکالت به وکیل بهرامی ، یکی دیگر از بهترین وکلای حضانت در تهران، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

خدماتی که وکیل بهرامی در دفتر خویش به مراجعین ارائه می‌دهد تا از طرح دعاوی خویش موفق بیرون بیاییند می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و آنلاین می‌شود اشاره کرد.

 • آدرس: تهران، بهشتی (عباس آباد)، نرسیده به خیابان پاکستان، پلاک 237، طبقه دوم
 • شماره تماس وکیل: 09122543622

6) الهام چمنی

الهام چمنی، وکیل پایه یک‌ دادگستری و ‌لیسانس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 31714می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است، حوزه فعالیت وکیل چمنی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی را در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بخصوص دعاوی حضانت فرزند بوده و وی را در زمره وکلای درخشان قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر الهام چمنی وکیل خوب حضانت و وکیل تهران و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با هماهنگی قبلی در دفتر حضور یافته و با وی به مشورت بپردازید.

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری ، خیابان سهروردی شمالی، بن بست بیشه، پلاک ٦، واحد ٧
 • شماره تماس وکیل: 09128651864

7) مسعود جعفرزاده

مسعود جعفرزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، ایشان به عنوان وکیلی با تجربه و حرفه ای در زمینه کلیه دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی و تجاری و غیره… دانش و تخصص لازم را دارند. اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده خصوصا حضانت و نگهداری فرزند می‌باشد

برخی از مهم ترین پرونده‌هایی که ایشان به آن رسیدگی کردند شامل موارد زیر است:

پرونده‌های خانوادگی :طلاق، حضانت، تغییر جنسیت، استرداد جهیزیه، اخذ اجازه ازدواج دختر، ازدواج مجدد زوج، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اعسار و…

پرونده های کیفری :ضرب و جرح، سقط جنین، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس،جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی ،جعل و استفاده از سند مجعول، …

دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی ناشی از سرقفلی، دعاوی ناشی از حق کسب و پیشه و تجارت،خلع ید، دعوای رفع تصرف عدوانی، ارث و انحصار وراثت، دعاوی تخلیه اماکن مسکونی، دعاوی تخلیه اماکن تجاری ، دعوای ناشی از فروش اموال و املاک مشترک، دعوای مطالبه وجه و مطالبه طلب، …

پیچیدگی و عدم اگاهی افراد زمانی که با پرونده‌ها و دعاوی رو به رو می‌شوند به دلایل مختلف مانند ارائه شواهد و مدارک نامربوط و یا اشتباه و غیره… سبب اتلاف وقت و هزینه می‌شود به همین جهت بهترین گزینه مراجعه به وکیل و یا مشاور حقوقی با تجربه و حرفه ای مانند مسعود جعفرزاده است.

 • آدرس: تهران، ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی، خیابان عرفی شیرازی، پلاک5، طبقه4، واحد7
 • شماره تماس وکیل: 09122943474

8) مریم مرادی

مریم مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس حقوق ، وکیل مرادی، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای حضانت فرزند بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

ایشان دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1202 می‌باشد که در سال 1386 از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است.

وکیل مریم مرادی، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا دعاوی حضانت فرزند به پایان برساند.

از جمله خدماتی که وکیل مرادی در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد که مشاوره به درخواست موکل می‌تواند حضوری یا آنلاین باشد.

 • آدرس: تهران، تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۴۳۳، طبقه۳، واحد ۸
 • شماره تماس وکیل: 09121785948

9) محمد مومن زاده

محمد مومن زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با 8 سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی دانشگاه سراسری قم ، وکیل مومن زاده، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای خانواده بخصوص حضانت فرزند در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل مومن زاده در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

محمد مومن زاده، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا دعاوی حضانت فرزند و تهران به پایان برساند.

 • آدرس: تهران، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24،واحد 7
 • شماره تماس وکیل: 09124464865

10) حسن اسماعیلی

حسن اسماعیلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای حضانت فرزند در تهران، دارای سابقه 15 ساله در زمینه وکالت بخصوص تمامی دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و حقوقی می‌باشد که عمده فعالیت وی در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی مرد،…) است.

من الجمله خدماتی که در دفتر وکالتی وکیل اسماعیلی برای مراجعین ارائه داده می‌شود می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه و مشاوره اشاره کرد که با توجه به خواست موکل مشاوره می‌تواند حضوری و یا غیر حضوری باشد.

 • آدرس: تهران
 • شماره تماس وکیل: 09121943617

با سپاس از شما عزیزان که وقت گذاشته و با خواندن بهترین وکیل حضانت در تهران ما را همراهی کردید. امیدوارم توانسته باشیم برای پیدا کردن آدرس و شماره تماس برخی از بهترین وکلای حضانت در تهران با لیست 10 تایی کمکی کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *