5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده اردبیل را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【آپدیت1402】

در این مقاله با فراهم کردن 10 وکیل برتر خانواده در اردبیل، انتخاب وکیل خانواده را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب خانواده رفع شود. در ادامه اسامی 10 وکیل خانواده اردبیل  در زیر آمده است.

1) شهرام بی دردی

شهرام بی‌دردی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، عضورسمی کانون وکلای دادگستری اردبیل، دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به  شماره پروانه 13605 می‌باشد. وی در زمینه دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه‌های زندگی زوجه، مطالبه نفقه، طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه، …)، دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، دعاوی ملکی(دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت، انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…) و ثبتی پرونده‌های بسیاری به وی واگذار شده است که بیشتر تخصص وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش در این زمینه توانسته نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید. از خدماتی که آقای بی دردی در دفتر خود برای مراجعین ارائه می‌دهتد می‌توان به مشاوره، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، اخذ قرارداد اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، امانت دار نسبت به اسرار پرونده، دارای بیانی رسا و شیوا است که داشتن این خصوصیات ایشان را در بین بهترین وکلای خانواده اردبیل جای داده است.

 • آدرس: اردبیل، چهارراه حافظ، مجتمع تجاری آرشام، طبقه 5، واحد ١١
 • شماره تماس وکیل:09144525540

 

2) سودا نادری

سودا نادری، وکیل اردبیل ومشاورحقوقی، آخرین مدرکی که در آن مقطع تحصیل کرده دکترای حقوق خصوصی بوده، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است که به شماره 549 به نام وی صادر شده است. ایشان دارای اخلاقی موکل پسند، امانت دار نسبت به اسرار پرونده، دارای بیانی رسا و شیوا است که داشتن این خصوصیات ایشان را در بین بهترین وکلای خانواده اردبیل جای داده است. از خدماتی که خانم نادری در دفتر خود برای مراجعین ارائه می‌دهند می‌توان به مشاوره، قرارداد، تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم لایحه، اخذ قرارداد اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.  وی در زمینه دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه‌های زندگی زوجه، مطالبه نفقه، طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه، …)، دعاوی کیفری( سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، دعاوی ملکی(دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت، انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…) و ثبتی پرونده‌های بسیاری به وی واگذار شده است که بیشتر تخصص وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است که با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش در این زمینه توانسته نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید.

 • آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، ساختمان ارهان، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09143551397

 

3) یاور کوهی

یاور کوهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، دارای 14 سال سابقه وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و فن بیان رسا و شیوا و آشنایی نسبت به قوانین و تجربه خویش مراجعه کنندگان به دفتر را راهنمایی و بهترین مسیر را به وی نشان دهد تا بهترین وکیل برای پرونده دعاوی خانواده را انتخاب کنند. در تمامی دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، خانواده( انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه‌های زندگی زوجه، مطالبه نفقه، طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه، استرداد جهیزیه، …)، حقوقی، ثبتی و ملکی پرونده‌های بسیاری داشته که تخصص وی در زمینه دعاوی خانواده می‌باشد. حامد نجات بخش، با اتکا به اراده الهی و دانش و تجربه خویش، تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین انجام می‌دهد. از خدمات وکالتی آقای کوهی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 6891 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1388 به نام آقای کوهی صادر شده است.

 • آدرس: اردبیل، خیابان امام خمینی، روبروی بانک ملی مرکزی، بن بست رسالت، ساختمان قانون، طبقه سوم، واحد ۱۰
 • شماره تماس وکیل: 09141529549

 

4) حسین شاهین شیح احمد

حسین شاهین شیخ احمد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطعی که وی در آن تحصیل کرده است کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 54522 می‌باشد که از سوی کانون به نام وی صادر شده است. در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده  بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای خانواده اردبیل معرفی کرد. از خدمات که آقای حسین شاهین شیخ احمد در دفتر خویش به موکلین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است و ایشان در ایام هفته از ساعت 17 تا 19 آماده ارائه خدمات می‌باشد.

 • آدرس: اردبیل
 • شماره تماس وکیل: 09146842464

 

5) سیمین جوهری

سیمیم جوهری، وکیل پایه یک دادگستری ومشاورحقوقی، عضورسمی کانون وکلای دادگستری اردبیل، دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به  شماره پروانه ۱۳۷۶۰۳۰۳۰۱۱۱۰۰۱۹ می‌باشد. وی در زمینه دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده(نحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه و هزینه‌های زندگی زوجه، مطالبه نفقه، طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه،…)، دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…) و ثبتی پرونده‌های بسیاری به وی واگذار شده است که با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خویش توانسته نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید. ایشان یکی از بهترین وکیل زن اردبیل می‌باشد.

 • آدرس: اردبیل، چهارراه امام، کوچه دادگستری، روبروی دادسرا
 • شماره تماس وکیل:09144547533

 

6) حامد نجات بخش

حامد نجات بخش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، کارشناس ارشد حقوق ، در تمامی دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ثبتی و ملکی پرونده‌های بسیاری داشته که تخصص وی در زمینه دعاوی خانواده می‌باشد. حامد نجات بخش، با اتکا به اراده الهی و دانش و تجربه خویش، تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین انجام می‌دهد. دارای چند سال سابقه وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و فن بیان رسا و شیوا و آشنایی نسبت به قوانین و تجربه خویش مراجعه کنندگان به دفتر را راهنمایی و بهترین مسیر را به وی نشان دهد تا بهترین وکیل برای پرونده دعاوی خانواده را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی آقای نجات بخش می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. دارای شماره پروانه 0586 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی ثبت و اسناد، دفتر وکالت آقای نجات بخش
 • شماره تماس وکیل: 09144584300

 

7) سولماز شادمان

سولماز شادمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 21469 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است. وکیل شادمان  در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …)  پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده  بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای خانواده اردبیل معرفی کرد.

 • آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی شورای حل اختلاف، ساختمان وکلای نجفی، طبقه زیرین
 • شماره تماس وکیل: 09141556550

 

8) یاشار طاهری

یاشار طاهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده  بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای خانواده اردبیل معرفی کرد. از خدمات که آقای طاهری در دفتر خویش به موکلین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است و ایشان در ایام هفته از ساعت 17 تا 19 آماده ارائه خدمات می‌باشد.

 • آدرس: اردبیل، چهار راه امام (ره)، خیابان دادگستری، روبروی اداره کل ثبت اسناد و املاک، ساختمان وکلای راد، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09141520091

 

9) مژگان خوش اقبال

مژگان خوش اقبال، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز، مسلط به زبان انگلیس است. متخصص در تمامی دعاوی مربوط به پرونده‌های کیفری، حقوقی، خانواده  ثبتی و ملکی می‌باشد ولی عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی مربوط به دعاوی خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه ۱۳۸۷۰۳۰۳۰۱۱۱۰۱۳۹ است که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام ایشان صادر شده است. خانم خوش اقبال، با اتکا بر دانش و تجربه خویش، فن بیان رسا و شیوا، امانت داری، پایبندی به زمان تمام تلاش خود را برای پیشبرد بهتر امور موکلین در چند سال سابقه درخشان وکالتی خویش انجام می‌دهد. وی با دادن مشاوره دقیق به مراجعه کنندگان دفتر خویش، آنها را راهنمایی و بهترین مسیر را به ایشان نشان می‌دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی خانم خوش اقبال می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

 • آدرس: اردبیل، شهرک آزادی، سه راه آذربایجان، ساختمان ۱۲۳، طبقه ۶
 • شماره تماس وکیل: 09141573316

 

10) افسون عیسی لو

افسون عیسی لو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 8929 می‌باشد که از سوی کانون به نام وی صادر شده است. در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است. از خدماتی که خانم عیسی لو در دفتر خویش به موکلین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس: اردبیل، چهارراه امام، ساختمان مروارید، طبقه ۴
 • شماره تماس وکیل: 09149523154

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده اردبیل– لیست 5 تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده اردبیل یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *