5/5 - (3 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️ بهترین وکیل خانواده اهواز را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【آپدیت 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل خانواده اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل خانواده برتر اهواز می‌پردازیم.

1) علی تقی‌زاده

علی تقی‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، که از سال 1392 با قبولی در آزمون وکالت وارد این حرفه شده است. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن باعث شده آقای تقی‌زاده در بین وکلای برتر در دعاوی خانواده اهواز جای بگیرد.

وکیل تقی‌زاده، به عنوان یک وکیل متبحر اهواز ، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… ) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علی تقی‌زاده، بهترین وکیل خانواده اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان ١٩غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد ٨
 • شماره تماس وکیل: 09161180073
 • جهت حضور در دفتر، هماهنگی و رزرو وقت الزامیست.

 

2) سیدایمان موسوی

دکتر سیدایمان موسوی، وکیل پایه یک دادگستری اهواز و مدرس دانشگاه، با بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه‌های مختلف دعاوی ملکی ،کیفری، حقوقی، خانوادگی و … که به لطف خداوند باریتعالی بیش از ۹6 درصد پرونده‌های مورد وکالت را موفقیت آمیز به پایان رسانده‌اند.
از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره‌مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده موکل و  ارائه راهکار، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی‌ست. از دیگر شیوه‌های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است، به‌طور مثال در دعاوی پیچیده اراضی، منابع طبیعی و تصادفات و … بهره‌مندی از نظرات کارشناسان متبحر و باتجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و  راهنمایی و رانندگی  ست. ایشان به گونه ی به شما مشاوره میدهدکه بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

برای اعطای وکالت به دکتر موسوی، وکیل خانواده حرفه‌ای اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی، نبش پودات،مجتمع صدرا، طبقه4، واحد8
 • تلفن همراه: 09163138751
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

3) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری زن اهواز و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

برای اعطای وکالت به نسیم گچ کار، بهترین وکیل‌ خانواده در اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

4) زهرا عسگری

زهرا عسگری، وکیل پایه یک دادگستری اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دارای مدرک لیسانس رشته حقوق از دانشگاه شهیدچمران اهواز بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. وی پس از اتمام دوره کارشناسی و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 2480 از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند.

وکیل عسگری با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، جهیزیه، نفقه، ازدواج مجدد، درخواست طلاق از سوی زوج، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و با قاطعیت می توان پفت وکیل زهرا عسگری یکی از برترین وکلای خانواده اهواز می باشد.

برای اعطای وکالت به وکیل زهرا عسگری، وکیل اهواز متبحر، می‌توانید با شماره‌ زیر در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09166368709
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

5) مریم گودرزی

مریم گودرزی، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای ۱7 سال تجربه و سابقه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در زمینه‌های مختلف، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده، ارائه راهکارهای قانونی به‌صورت مشاوره حضوری و تلفنی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 18148 از مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. خانم گودرزی با اخلاق پسندیده و پشتکار فراوان در حیطه شغلی خویش توانسته جایگاه برتری در حوزه وکالت کسب و خود را بین بهترین وکلای اهواز جای دهد.

برای اعطای وکالت به مریم گودرزی،وکیل خانواده باتجربه اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه4، واحد ۱۵
 • شماره تماس وکیل: 09163078571
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

6) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره وکیل:09166001809

 

7) محمد عنایتی

محمد عنایتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دارای شماره پروانه 1428 صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد. از نظر ایشان هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته‌های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارا می‌باشد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از سوی موکل برای او مشخص می شود، داشتن چنین نظری باعث شده که آقای عنایتی در بین وکلای برتراهواز جای بگیرد و هم چنین می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده، وکیل ملکی اهواز نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 5 شرقی، روبروی اداره کل شیلات، پلاک 68، طبقه اول، واحد 2
 • شماره تماس وکیل: 09161136166

 

8) مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، عضو اصلی کانون وکلای دادگستری اهواز و مشاور حقوقی، دارای ۱۰ سال سابقه مستمر در امر وکالت، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 8 سال سابقه خدمت در قوه قضائیه، با برخورد عالی و رفتار مناسب با مراجعه کنندگان و فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی با قانون توانسته از بهترین‌های اهواز باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلای خوزستان به شماره پروانه 1760  می‌باشد. اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، ملکی و غیره از جمله تخصص های وی است.

 • آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8
 • شماره وکیل:09166001809

 

9) مژگان خدری

مژگان خدری، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ تا کنون و کارمند دادگستری مرکزی شهرستان اهواز، وکیل‌ بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و موسسات و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز بوده و موفقیت در بیش از صدها پرونده حقوقی خانوادگی و شرکت‌ها و دعاوی جزایی و غیره که به وی موکول شده است. به خدمات وکالتی خانم خدری مانند قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هماهنگی قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه3

 

10) بهاره رستم‌زاده

بهاره رستم‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اهواز، دکتری حقوق خصوصی، متخصص در زمینه دعاوی خانواده، انحصار وراثت، اسناد رسمی، ملکی، قراردادها، کیفری و وصول مطالبات می‌باشد. با توجه به سابقه کم در زمینه وکالت، ایشان توانسته با پشتکار و صداقت در کار خویش و رازدار بودن نسبت به پرونده‌های موکوله، خویش را در بین بهترین وکلای اهواز جای دهد. دارای شماره پروانه 2898 می‌باشد که  از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1399 صادر شده است.

 • آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی
 • شماره وکیل خانواده اهواز: 09161131636

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده در اهواز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خانواده اهواز یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *