4.5/5 - (2 امتیاز)

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده ایلام را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در ایلام چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر ایلام، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ایلام، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمود کرمی

محمود کرمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی (فقه و حقوق) می‌باشد. دارای شماره پروانه 54 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1387 صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان‌پذیر است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش و آگاهی کامل توانسته آن را به نتیجه مطلوب  و خواست موکل برساند. از نظر آقای کرمی وکیل خوب به وکیلی باید گفت که نسبت به پرونده موکل رازدار بوده و حس اطمینان را در مراجعه کننده ایجاد کند. همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد و داشتن چنین دیدگاهی باعث شده آقای کرمی بین بهترین وکلای ایلام جای بگیرد.

  • آدرس: ایلام،چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی 
  • شماره تماس وکیل: 09188424047

 

2) بهار رادمنش

بهار رادمنش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، دارای شماره پروانه 8333 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. در دعاوی اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش و آگاهی کامل توانسته آن را به نتیجه مطلوب  و خواست موکل برساند. از نظر خانم رادمنش وکیل خوب به وکیلی باید گفت که نسبت به پرونده موکل رازدار بوده و حس اطمینان را در مراجعه کننده ایجاد کند. همچنین خم و راست مسیر پرونده را کامل برای موکل بازگشایی کند تا شخص مراجعه کننده بتواند تصمیم درست را در ادامه و یا عدم ادامه شکایت بگیرد و داشتن چنین دیدگاهی باعث شده خانم رادمنش بین بهترین وکلای ایلام جای بگیرد. مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد نا گفته نماند که مشاوره با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان‌پذیر است.

  • آدرس: ایلام، ضلع غربی میدان شهدا
  • شماره تماس وکیل: 09183437418

 

3) زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ایلام، به نظر وی یک  وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند در واقع امانت دار نسبت به پرونده باشد. دارای شماره پروانه 8949 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده از خدماتی است که ایشان در دفتر خود به مراجعین ارائه می‌دهد. در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده پرونده‌های بسیاری به وی موکول شده که با پشتکار خویش، سخن رسا و شیوا و آگاهی کامل نسبت به قوانین توانسته به نتیجه مطلوب برساند.

  • آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن‌بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳ و۱۲
  • شماره تماس وکیل: 09188415646

 

4) سعید احمدی

سعید احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، 11 سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های زیادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته است که این پرونده‌ها را با خونسردی تمام و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده و پشتکار خویش توانسته پرونده را در مسیر دلخواه موکل پیش ببرد. از خدمات وکالتی سعید احمدی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه امکان‌پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16875  که از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که در سال 1391 صادر شده است.

  • آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم
  • شماره تماس وکیل: 09183427497

 

5) جمشید قهرمانی

جمشید قهرمانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، چند سال سابقه وکالت داشته که در این مدت پرونده‌های زیادی در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری بر عهده گرفته است که با آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده و پشتکار خویش توانسته پرونده را در مسیر دلخواه موکل پیش ببرد. از خدمات وکالتی آقای قهرمانی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، قرارداد، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره ایشان با پرداخت هزینه و تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 10527  که از سوی کانون وکلای دادگستری می‌باشد که از سوی این سازمان صادر شده است.

  • آدرس: ایلام، میدان مخابرات، مجتمع هانیس، طبقه اول، واحد ١
  • شماره تماس وکیل: 09183420242

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده ایلام– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده ایلام یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *