5/5 - (1 امتیاز)

وکیل خانواده در بوشهر وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را داراست بنابراین هر وکیلی می‌تواند دعاوی خانواده را بپذیرد اما تخصص کامل در آن زمینه را نداشته باشد به معنای کامل به امور خانواده و دعاوی مربوط به آن آشنایی و تسلط کامل نداشته باشد. یک وکیل خانواده خوب وظایف مختلفی دارد که ترکیب کلی آن‌ها می‌تواند در نهایت احتمال موفقیت شما در پرونده را افزایش دهد. وکیل خانواده برای رفع دعاوی و مشکلات خانوادگی استخدام می‌شود. اما بسیاری از مردم هنوز شناختی از این دعاوی نداشته و نمی‌دانند که دقیقاً چه مواردی در زیر مجموعه دعاوی خانوادگی مطرح می‌شود. خانواده رکن اصلی ازدواج است و احترام گذاشتن در خانواده اعم از والدین و فرزند به یکدیگر سبب معنا پیدا کردن آن می‌شود. هر یک از اعضای خانواده نسبت به یکدیگر حقوق و وظایفی دارند که در صورت انجام ندادن آن، اختلافات و دعاوی بین خانواده به وجود می‌آید. برای رفع یا جلوگیری از این اختلافات می‌توان از یک وکیل خانواده در بوشهر کمک گرفت.

هنگام انتخاب وکیل خانواده خوب در بوشهر باید چند نکته اساسی را در نظر گرفت و به آنها توجه کرد، یکی از این نکات داشتن پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است که پس از قبولی در امتحان اختبار برای فرد صادر می‌شود. صلاحیت علمی، تخصص و توانایی وکیل، قبل از انتخاب وی باید بررسی شود چون بهترین تبلیغ برای وکیل رضایت موکل از کار ایشان است. دستیابی به موفقیت در پرونده های حقوقی، افراد را ملزم به داشتن وکیل مجرب می کند تا یاری گر آنها در طی مراحل دشوار و حساس قانونی باشد. با توجه به اینکه افراد عادی اطلاعاتی در مباحث قضایی ندارند و نمی‌توانند اقدامات لازم در ارتباط با پرونده را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب دست یابند، از این رو وجود فردی متخصص در حقوق و قضا، الزامی است. صرفا اشراف به قوانین کافی نیست و برای حصول نتیجه، باید بهترین وکیل را انتخاب نمود. علاوه بر وظایفی که وکیل در قبال موکل دارد، بایستی ویژگی‌های خاصی را نیز دارا باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده در بوشهررا با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای خانواده بوشهر، انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خانواده، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. 10 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، حقوقی (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که آقای منفرد با توجه به سابقه وکالتی خویش و با تکیه بر تجربه و آگاهی توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی که بیشتر در زمینه خانواده و دعاوی مربوط به خانواده است را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

در خصوص دعاوی مربوط به شهرداری و اراضی و املاک و دعاوی حقوقی و قراردادها و سرقفلی و تخلیه و اجاره و قرارداد های پیش فروش ساختمان و پرونده های دادسرا و دادگاه کیفری و خانواده و دادگاه تجدید نظر و امور ثبتی اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر معرفی نمود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره  18165 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است.

 • آدرس:بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیح فارس۱۵، واحد۱
 • شماره وکیل: 09171774585

2) صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خانواده، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، 14 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، ارث و میراث،…)، حقوقی (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که وکیل حاجیانی با توجه به سابقه وکالتی خویش و با تکیه بر تجربه و آگاهی توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی که بیشتر در زمینه خانواده و دعاوی مربوط به خانواده است را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.  از خدمات وکالتی صدیقه حاجیانی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره  225 می‌باشد که در سال 1387 به نام وی صادر شده است.

در خصوص دعاوی خانواده ودعاوی مربوط به خانواده و دادگاه تجدید نظر تخصص داشته و پرونده واگذار شده به وی را به نحو احسن و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی و توانایی سخن وری خویش به پایان مثبت رسانده و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر و وکیل بوشهر معرفی نمود.

 • آدرس:بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان مسیله
 • شماره وکیل: 09177733569

3) علی بازیار

علی بازیار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خانواده، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. 8 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده ( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، حقوقی (دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی (دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که آقای بازیار با توجه به سابقه وکالتی خویش و با تکیه بر تجربه و آگاهی توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی که بیشتر در زمینه خانواده و دعاوی مربوط به خانواده است را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

در خصوص دعاوی خانواده ودعاوی مربوط به خانواده و دادگاه تجدید نظر تخصص داشته و پرونده واگذار شده به وی را به نحو احسن و با تکیه بر دانش و آگاهی حقوقی و توانایی سخن وری خویش به پایان مثبت رسانده و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را جز یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر و وکیل بوشهر معرفی نمود. از خدمات وکالتی آقای بازیار می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره  45620 می‌باشد که در سال 1393 به نام وی صادر شده است.

 • آدرس:بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه ۶ ،واحد ۶۰۷
 • شماره وکیل:09177736948

4) لیلا ایزد پناه

لیلا ایزدپناه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، 8 سال سابقه وکالتی درخشان در زمینه دعاوی حقوقی (  تقسیم ترکه در صورت اختلاف در مالکیت، مطالبه ارثیه از کسی که ارث نزد اوست، الزام به فروش ترکه در صورت اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک،…)، دعاوی کیفری (سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس و…)، انواع دعاوی خانواده (نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن،  نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، استرداد جهیزیه، تمکین و نشوز، طلاق، رجوع از طلاق، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن، حضانت و ملاقات طفل، رشد، حجر و رفع آن، طلاق توافقی،…) پرونده‌های موفق بسیاری داشته است که با تکیه بر دانش حقوقی، تجربه کاری، سخن وری وآگاهی از قوانین حقوقی خویش توانسته پرونده‌های موکوله را با درصد بالایی از موفقیت به پایان خوش برساند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 448 می‌باشد که در سال 1393 صادر شده است.

 • آدرس:بوشهر،  سه راه بازرگانی، ساختمان احمدی دشتی، طبقه اول، واحد 4
 • شماره وکیل: 09171776583

5) عبدالحمید راهدار

عبدالحمید راهدار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چند سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد، وکیل راهدار، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) می‌باشد. اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با وکیل راهدار وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که آقای عبدالحمید راهدار در دفتر وکالتی خویش به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 17404 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است.

راهدار، فعالیت وکالتی و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف بوشهر را به پایان برساند.

 • آدرس:بوشهر، خیابان مطهری، چهارراه باهنر، مجتمع عرفان، طبقه ۴، واحد ۸
 • شماره وکیل: 09171760690

6) سیدرضا ساداتی

سیدرضا ساداتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، با سابقه درخشان وکالت و موفقیت در این زمینه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وی به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، آگاهی کامل نسبت به قوانین، یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند،…) می‌باشد. اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با وکیل ساداتی وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که آقای سیدرضا ساداتی در دفتر وکالتی خویش به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 56048 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است.

وکیل ساداتی، فعالیت وکالتی و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف بوشهر را به پایان برساند.

7) عالی سامانی

عالی سامانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، با توجه به سابقه کم وکالت و موفقیت روزافزون در این زمینه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده وی به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، آگاهی کامل نسبت به قوانین، یکی از بهترین وکلای خانواده بوشهر بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه، حضانت و نگهداری فرزند،…) می‌باشد. اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با وکیل سامانی وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

وکیل سامانی، فعالیت وکالتی و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف بوشهر را به پایان برساند. از جمله خدماتی که آقای عالی سامانی در دفتر وکالتی خویش به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 48439 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است.

 • آدرس:بوشهر، خیابان اتش نشانی، خیابان فردوسی،مجتمع باغ انار، واحد ۵۴
 • شماره وکیل: 09171711910

8) فرهاد ذوالفغاری

فرهاد ذوالفغاری، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق بین الملل، از سال 1394 کار وکالت خود را در شهر بوشهر آغاز نموده است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 548 می‌باشد که از این سازمان در سال 1394 به نام آقای ذوالفغاری صادر شده است.

حوزه فعالیت وکیل ذوالفغاری در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت و حوزه کاری خویش بوده و وکیل ذوالفغاری را در زمره وکلای درخشان بوشهر قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر فرهاد ذوالفغاری وکیل خوب بوشهر و وکیل بوشهر و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس:بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع زیتون، واحدc201
 • شماره وکیل: 09171733253

9) سمیرا رزمی

سمیرا رزمی، وکیل پایه یک‌ دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد، از سال 1392 کار وکالت خود را در شهر بوشهر آغاز نموده است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 20769 می‌باشد که از این سازمان در سال 1392 به نام خانم رزمی صادر شده است.

حوزه فعالیت وکیل رزمی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های خانواده (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت فرزند و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان، نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت و حوزه کاری خویش بوده و وکیل رزمی را در زمره وکلای درخشان خانواده بوشهر قرار می‌دهد. برای حضور در دفتر سمیرا رزمی وکیل خانواده بوشهر و وکیل بوشهر و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس:بوشهر،خیابان سنگی، بعد از ساختمان پزشکان پارس، ساختامن پارسا ،طبقه سوم
 • شماره وکیل: 09177723905

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *