5/5 - (1 امتیاز)

یکی از پرتعدادترین پرونده‌های مطرح شده در محاکم قضایی به دعاوی خانواده مربوط می‌شود. معمولا زوجین برای طرح دعاوی خانواده خود اعم از طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ، نفقه، حضانت فرزند مشترک و … بدنبال بهترین وکیل خانواده می‌باشند. انتخاب وکیل حقوقی در بیرجند برای دعاوی خانواده انتخابی هوشمندانه به شمار می‌رود. بهترین وکیل خانواده می‌تواند به بهترین شکل ممکن پروسه پرونده خانواده را پیش ببرد. سواد حقوقی بالا، تجربه در امور حقوقی خانواده و پیگیری مستمر پرونده در راستای کسب نتیجه مثبت از صفات بهترین وکیل خانواده در بیرجند می‌باشد. وکیل خانواده باید اطلاعات، تخصص، هوش و تجربه حقوقی بسیار بالا و کافی داشته باشد، آگاهی آنها از رویه دادگاه های بدوی، تجدیدنظر، و دیوانعالی کشور بسیار پر اهمیت است و همچنین به رویه قضایی نیز باید آگاهی و تسلط بالایی داشته باشد. بهترین وکیل خانواده بیرجند در حوزه دعاوی خانواده باید مهارت کافی و تجربه کافی را داشته باشد تا موکل بتواند با خیال راحت پرونده خود را به وی واگذار نماید. دعاوی خانواده روح و روان موکل را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین، بهترین وکیل در این حوزه کسی است که حتما این موضوع را درنظر گرفته و بر همین اساس مصلحت موکل را مبنای کار خود قرار دهد. بعضا موکل به تخلیه روحی از طریق هم صحبتی و همدردی با وکیل خود شدیدا نیاز دارد.

بنابراین یک وکیل خوب باید به این مساله توجه کرده و با وی به صحبت بپردازد. یکی دیگر از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل خانواده بیرجند که مورد توجه فرد است مسئله امانت داری و رازداری نسبت به پرونده وی است. در بسیاری از پرونده‌هایی که بین زوجین مطرح می‌شود، مسائلی وجود دارد که موکل به دلیل اعتماد به وکیل خود آن‌ها را مطرح می‌کند. مسائلی که با آبروی موکل و یا طرف مقابل وی در ارتباط است و اظهار آن‌ها در هر جایی ممکن است عواقب ناخوشایندی داشته باشد. بنابراین، وکیل خوب باید تحت هر شرایطی اعتماد موکل را به عنوان مهم‌ترین سرمایه حفظ نماید. در این مقاله ما به معرفی چند تن از وکلای خانواده بیرجند می‌پردازیم.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده بیرجند را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر خانواده در یک لیست 10تایی، انتخاب یک وکیل خوب خانواده در بیرجند را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص خانواده بیرجند باز شود. 

1) علی دهنوی

علی دهنوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق قضایی آخرین مدرک تحصیلی وی بوده و دارای پروانه وکالت به شماره 58025 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضاییه در سال 1396 به نام وی صادر شده است. وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، اجازه ازدواج مجدد مرد، استرداد جهیزیه، دریافت مهریه، حضانت و نگه داری فرزند، دریافت نفقه،…) است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده بسیار خوش درخشیده است. از نظر آقای دهنوی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد. از خدمات وکالتی آقای دهنوی که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: بیرجند، بلوار شهدای عبادی، مقابل بانک ملی شعبه دادگستری
 • شماره تماس: 09155620881

 

2) اکرم قائمی

اکرم قائمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)،کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده و تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند که داشتن چنین خصوصیتی در ایشان باعث شده که در بین بهترین وکلای خانواده و وکیل بیرجند جای بگیرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8673 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم قائمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه سوم، واحد ۱۱
 • شماره تماس: 09151601587

 

3) احمدعلی رمضانی

احمدعلی رمضانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق آخرین مدرک تحصیلی وی می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 8166 است که در سال 1388 به نام ایشان صادر شده است. متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، اجازه ازدواج مجدد مرد، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، درخواست طلاق از سوی زن، درخواست طلاق از سوی مرد، دریافت مهریه، حضانت و نگه داری فرزند، دریافت نفقه،…) است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده بسیار خوش درخشیده است. از خدمات وکالتی ایشان که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد. از نظر آقای رمضانی یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد.

 • آدرس: بیرجند، سجادشهر، مقداد ۴، پلاک ۴
 • شماره تماس: 09151613306

 

4) شراره پاک نهاد

شراراه پاک نهاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق آخرین مدرک تحصیلی وی بوده و وی متخصص در زمینه‌ دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی بوده که بیشتر پرونده‎های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، اجازه ازدواج مجدد مرد، استرداد جهیزیه، دریافت مهریه، حضانت و نگه داری فرزند، دریافت نفقه،…) است که با اخلاق پسندیده، بیانی رسا و شیوا، آگاهی نسبت به قوانین در این زمینه‌ پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده بسیار خوش درخشیده است. از نظر خانم پاک نهاد یک وکیل قبل از پذیرفتن یک پرونده باید جلسه‌ای با موکل ترتیب دهد تا با فرد در مورد پرونده صحبت‌های لازم را داشته و پرونده را جز به جز بررسی نموده و نتایج احتمالی طرح دعوا را با وی در میان گذارد تا موکل تصمیم درست را در ادامه مسیر قانونی بگیرد. از خدمات وکالتی خانم پاک نهاد که در دفتر خویش برای موکلین ارائه می‌دهند به مشاوره حضوری و غیرحضوری، نوشتن لایحه، تنظیم دادخواست و شکواییه، قراردادها می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی،طالقانی 2، ساختمان آلما، طبقه 4، واحد 403
 • شماره تماس: 09151646727

 

5) الهه قاسمی

الهه قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند می‌باشد که دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8490 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که بیشتر پرونده‌های قبول شده از طرف وی مربوط به دعاوی خانواده است که آنها را با پشتکار خویش، بیان رسا و شیوا، تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی خانم قاسمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه اول، واحد ۳
 • شماره تماس: 09153626637

 

6) سیده صدیقه هاشمی

سیده صدیقه هاشمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند و وکیل بیرجند می‌باشد که دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45643 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است. در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده و تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی خانم هاشمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی یک، پلاک 14
 • شماره تماس: 09157551926

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *