3.5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل خانواده زاهدان را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خانواده زاهدان چیست؟ مشخصات 5 وکیل  برتر زاهدان، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل خانواده زاهدان، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، وکیل بسیار متشخص، پیگیر و دلسوز موکل خود و از لحاظ انسانی هم حس مسولیت بسیاری دارد. دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. دارای شماره پروانه 28085 است که در سال 1390 از سوی کانون وکلای قوه قضایی صادر شده است. وكيل و مشاور حقوقي بانک صنعت ومعدن، وكيل و مشاور حقوقي چندین شرکت خصوصی، وکیل شرکت گاز استان سیستان وبلوچستان، وکیل شرکت سایه سمن سیستان و بلوچستان، وکیل شرکت فن آوری آویژه هامون زاهدان و دکتری حقوق عمومی از سوابق کاری و تحصیلی آقای ایاز می‌باشد.

 • آدرس: زاهدان، نبش بهشتی ۲، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09178107789

 

2) سعید فیروزی

دکتر سعید فیروزی، وکیل پایه یک دادگستری زاهدان و حقوقدان، دارای مدرک دکتری جزا و جرم شناسی، با سابقه وکالت درخشان و موفق 5ساله و بیش از 11 سال سابقه کار حقوقی، در سیستان و بلوچستان، شهر زاهدان بوده و ایشان به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای زاهدان به‌خصوص در کلیه پرونده‌های کیفری می باشد. با وکیل فیروزی وارد دعاوی دادگاه‌ها شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

حوزه فعالیت وکیل سعید فیروزی در امور کیفری و حقوقی و خانواده به شرح ذیل است:

 1. دعاوی کیفری شامل (قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین کردن و فحاشی، و…)
 2. دعاوی حقوقی شامل (مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..)
 3. دعاوی خانواده من الجمله؛ (انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل،استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه)
 4. دعاوی ثبتی اعم از: (ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ای)
 5. متخصص در وکالت پرونده‌های مرتبط با حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر و مشروبات الکی
 6. متخصص در دعاوی ضبط ملک، خودرو ناشی از فروش و حمل مواد مخدر
 7.  تحت صلاحیت تعزیرات حکومتی
 8. دعاوی مرتبط به اخذ دیه و سایر پرونده‌ها

از مزایای حضور وکیل فیروزی در پرونده قضایی موکل، به طور متداوم و در صورت صلاح دید وکیل در جریان روند پرونده بودن، اطمینان از حفظ حقوق و منافع شما در دادگاه و رای قاضی، کاهش استرس در جلسات، کاهش ریسک خطا و شکست در پرونده و … می‌باشد. رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای فیروزی در امر وکالت بوده و وی را در رده وکلای متخصص در زاهدان قرار می‌دهد.

برای اعطای وکالت به سعید فیروزی، بهترین وکیل زاهدان،می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: زاهدان،خیابان بهشتی، نبش بهشتی20، ساختمان مهران، طبقه1، واحد۸
 • شماره تماس وکیل: 09151409126

 

3) حسین صبوری

حسین صبوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، دارای 15 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. دارای شماره پروانه 12969 است که در سال 1386 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آقای صبوری پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند.

 • آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد
 • شماره تماس وکیل: 09151431311

 

4) داوود متقیان

داوود متقیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، در مدت 9 سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل برساند و خود را در بین بهترین وکلای زاهدان جای دهد. آقای متقیان نسبت به قوانین آشنایی کامل داشته و نسبت به پرونده موکل راز دار می‌باشد. از نظر آقای متقیان وکالت یکی از مشاغل بسیار مهم و حساس جامعه است، چون ارتباط مستقیم با حق و عدالت و عملکرد مراجع قضایی دارد. دارای شماره پروانه 18181 می‌باشد که در سال 1392 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان شهید بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09159491022

 

5) حسن رمضانی

حسن رمضانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند. حسن رمضانی دارای چند سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. دارای شماره پروانه 21425 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: زاهدان، خیابان ازادی، کوچه ۱۰، در اول، سمت راست
 • شماره تماس وکیل: 09152615473

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده زاهدان– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده زاهدان یاری کرده باشیم.

 

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *