5/5 - (1 امتیاز)

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده زنجان را با لیست 10تایی بشناسید!⚖️【 آپدیت1402】✔️

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از برترین وکلای خانواده زنجان، انتخاب بهترین وکیل خانواده زنجان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکیل زنجان باز شود. ما در این مقاله به معرفی10 وکیل برتر  در امور مرتبط با خانواده در زنجان می‌پردازیم.

1) علی پزشکی

علی پزشکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زنجان، در امور کیفری، ملکی، خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده که بیشتر پرونده‌های موکوله در زمینه دعاوی ملکی بوده که با درصد بالایی از موفقیت پرونده را به موکل تحویل داده است. از خدمات وکالتی آقای پزشکی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان‌پذیر است. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و دارای آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد.

 • آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، ساختمان شهریار، طبقه٣، واحد١١
 • شماره وکیل: 09121415746

 

2) مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز که در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شده و از همان سال کار وکالت را آغاز نموده و توانست جز بهترین وکیل زن زنجان در کلانشهر زنجان و در پرونده‌های دعاوی خانواده قرار بگیرد. از سال ۱۳۸۸ تا کنون با بانک‌های ملی، کشاورزی، صندوق مهر امام رضا، اداره شیلات و آبزیان، شرکت سیمان خمسه، مجموعه پار صنعت صعود و….همکاری داشته و به‌طور حرفه‌ای پرونده‌های ملکی، وصول مطالبات و خانواده برعهده گرفته و با درصد بالایی از موفقیت به پایان می‌رساند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 16810 می‌باشد.

 • آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36
 • شماره وکیل: 09024419804

 

3) لیلا روجبیان

لیلا روجبیان، وکیل پایه یک دادگستری زنجان و مشاور حقوقی،  ایشان دارای بیش از 5 سال سابقه فعالیت حقوقی مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته‌اند پرونده های موکلین خود را به نتایج مطلوبی برسانند. تخصص خانم روجبیان موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده‌های قضایی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند وقت شناسی، صداقت و تعهدکاری ایشان، باعث شده در کار خود موفق‌تر باشند. لذا وکیل لیلا روجبیان را می‌توان جزو وکلای زن خوب در زنجان معرفی کرد.

 • آدرس: زنجان، خیابان زینبیه، کوچه علیمردان، ساختمان عقیق، طبقه1، واحد2
 • شماره وکیل: 09127410097

 

4) ساسان احمدی

ساسان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، استاد و مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مسئول حقوقی بیمه آسیا در زنجان بوده و به تازگی به عنوان مسئول کمیته حقوقی هیئت اسکواش استان زنجان نیز منتخب گردیده است. خصوصیات یک وکیل خوب مانند به روز بودن یعنی آگاهی کامل نسبت به قوانین داشته باشد، امین و امانت دار بودن، دارابودن اخلاق پسندیده و بسیاری از ویژگی‌های لازم برای بهترین وکیل و نمونه را می‌توان در آقای احمدی یافت. ایشان پرونده‌های موفق بسیاری در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری داشته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس: زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان امیر کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۴
 • شماره وکیل: 09124421658

 

5) جواد شعوري

جواد شعوری، وکیل پایه یک دادگستری زنجان و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 34425 است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق عمومی و متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، خانواده(طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و …)، کیفری، ملکی(خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک و…) می‌باشد.

 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار، دفتر وکالت جواد شعوری
 • شماره وکیل: 09123424937

 

6) میترا بافنده خلجانی

میترا بافنده خلجانی، وکیل پایه یک دادگستری زنجان، وکیل زن متخصص در دعاوی خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه و…)، ملکی، دیه، اسناد تجاری، تنظیم قرارداد و غیره می‌باشد. خانم بافنده در سال 1388 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 3003 از قوه قضاییه شده است.

 • آدرس: زنجان، چهاراه امیر کبیر، اول خیابان شهدا، ساختمان صدر، واحد۱۳،طبقه ۴
 • شماره وکیل: 09123414437

 

7) الهام آهنی

الهام آهنی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای 14سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی با مدرک کارشناسی حقوق،در زمینه های مختلف حقوقی، توانسته‌اند تجربه‌های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است. وکیل آهنی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، تعهدکاری و مسئولیت پذیری شناخته می‌شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل زن ماهر در زنجان دانست.

 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی خیابان بهار، ساختمان شقایق، طبقه1، واحد1
 • شماره وکیل: 09126411767

 

8) فرشته دارش

فرشته دراش،وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زنجان، با تخصص و مهارت بسیار بالایی که در دعاوی حقوقی دارد میتواند جز بهترین وکلای این شهر باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های معتبری از جمله بانک کشاورزی و دیگر شرکت های خصوصی فعالیت داشته است. خانم فرشته دارش در کلیه زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، طلاق، تجاری و غیره مشغول به فعالیت به صورت تخصصی و حرفه ای می باشد.

 • آدرس: زنجان،ابتدای سعدی شمالی، روبه روی بانک ملی، پلاک 77، طبقه 2، واحد 5
 • شماره وکیل: 09127727230

 

9) احمد امیدزاده

احمد امیدزاد ه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلاس دادگستری به شماره 45473 می‌باشد که در سال 1395 از سوی این سازمان صادر شده است. آقای امیدزاده در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌هایی را بر عهده گرفته است  اما بیشتر پرونده‌هایی که ایشان برعهده گرفته است در مورد دعاوی ملکی است که با تکیه بر دانش وآگاهی خویش توانسته به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل را برای پرونده مقرر سازد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، قرارداد، مشاوره اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس: زنجان،نرسیده به میدان انقلاب، طبقه فوقانی بانک سرمایه،واحد یک
 • شماره وکیل: 09127728897

 

10) حسین بیات

حسین بیات، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 48913 است که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1398 صادر شده است. وی در دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست از سوی مرد، دادخواست از سوی زن و…)، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی بر عهده گرفته است که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه خویش توانسته آن را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که بیشتر پرونده‌های وی در زمینه دعاوی ملکی است بنابراین می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای ملکی زنجان معرفی کرد. از خدمات وکالتی حسین بیات به قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی می‌توان اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه است.

 • آدرس: زنجان، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه شهدا، کوچه مسجد عباسیه، کوچه اجاقلو، پلاک۲
 • شماره وکیل: 09196743351

[/su_list

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده زنجان– لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل خانواده زنجان یاری کرده باشیم.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *