5/5 - (1 امتیاز)

خانواده اولین و کوچک ترین بنیانی است که هر انسان به آن وارد شده و حفظ چنین بنیانی برای هر جامعه از ضرورت بالایی برخوردار است. بعضی مواقع در این جامعه کوچک اختلافاتی به وجود می‌آید که افراد در حل آن به مشکل برخورده و با فراتر رفتن آنها دیگر امکان رفع و حل مشکلات وجود نداشته و باعث جدایی می‌شوند. هنگام بروز مشکل و عدم رفع مشکلات توسط فرد و تصمیم برای جدایی نیاز به وجود وکیل بیشتر از هر زمان دیگری احساس شده و افراد به دنبال وکیلی هستند که بتواند در طول پروسه قضایی آنها را راهنمایی و همراهی نماید. وکیل خانواده، به عنوان ی نماینده موکل خویش، پرونده را دنبال و خود وکیل می‌تواند در دادگاه به جای موکل حاضر و یا از طرف موکل خود با طرف دیگر دعوا توافق و مذاکره نماید.

در این جا چنین سوالی به ذهن طرف دعوا می‌رسد که بهترین وکیل خانواده قزوین چه کسی است و چه توانایی‌هایی برای موفق شدن پرونده دارد؟ بهترین وکیل در قزوین علاوه براین ‌که باید به ‌صورت تخصصی به مراجع قانونی و قضایی مختلف وهمچنین قوانین مربوط  به انواع دعاوی تسلط کامل داشته باشد، بایستی به مسائل حقوقی و کیفری نیز که امکان دارد در پی انواع دعاوی رخ دهد مسلط بوده تا در صورت بروز دعاوی و اختلاف، بتواند از پس چنین پرونده‌هایی برآید. در انتخاب بهترین وکیل باید توجه داشت که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کند و با آن تخصص شناخته می‌شود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل خانواده قزوین را با لیست 10 تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای خانواده برتر قزوین، انتخاب بهترین وکیل خانواده قزوین را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص خانواده قزوین باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر خانواده قزوین می‌پردازیم.

ولی جلالی - وکیل خانواده قزوین
ولی جلالی – وکیل خانواده قزوین

1) ولی جلالی

ولی جلالی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کلیه مراجع قضایی را دارا می‌باشد. در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده خصوصا از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، اجازه ازدواج مجدد، طلاق،… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکوله را به نتیجه مثبت برساند و با توجه به سابقه پیروزی در بسیاری از پرونده‎های خانواده می‌توان وی را یکی از بهترین‌ها در این زمینه به حساب آورد.

 • آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، روبه روی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15
 • تلفن تماس وکیل: 09123817916

یوکابد مشفقی - وکیل خانواده قزوین
یوکابد مشفقی – وکیل خانواده قزوین

2) یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و قاضی سابق دادگستری، با 20 سال سابقه فعالیت در این حوزه، با میزان تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین هستند. یوکابد مشفقی در سال 1380 با کسب  رتبه 131 کنکور در رشته علوم انسانی وارد دانشکده علوم قضایی تهران و بورسیه دستگاه قضایی شد و به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل، با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه شروع به تحصیل در رشته حقوق و همزمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضات نمود تا اینکه در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای ناحیه 4 تهران شروع به کار و نهایتا به لطف خداوند متعال در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه قضایی به افتخار بازنشستگی نائل شد. و نهایتا در مرداد ماه سال 1401 با عضویت در کانون وکلای قزوین مشغول وکالت شدند.

شهروندان قزوین می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل مشفقی در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی خانواده از جمله: (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و …)

برای اعطای وکالت به یوکابد مشفقی، بهترین وکیل خانواده قزوین، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه‌ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحدf7
 • تلفن همراه: 09124865726
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگ شده

 

3) حسن مهرآوری

حسن مهرآوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، عضو کانون وکلای دادگستری استان قزوین، دارای شماره پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 6231 می‌باشد. از نظر وکیل مهرآوری وکالت کار ساده ای نبوده و یکی از مشاغلی است که برای موفقیت در آن نیاز به تلاش بسیار، مطالعه و به روز کردن اطلاعات است که شخصا در این زمینه تلاش‌های بسیاری داشته و این تلاش‌ها باعث شده که در زمره بهترین وکلای خانواده قزوین و بهترین وکیل قزوین جای بگیرد. در طول 15 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی داشته و عمده پرونده‌هایی که بر عهده گرفته است در زمینه دعاوی خانواده و هویت قانونی بوده که با صداقت و راه حل دهندگی توانسته رضایت موکل را جلب نماید.

 • آدرس: قزوین، بلوار نخبگان، خیابان پیروزی غربی، جنب املاک پدیده، طبقه1
 • تلفن تماس وکیل: 09122819855

 

4) مریم شایان راد

مریم شایان راد، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در مدت بیش از 10 سال فعالیت حقوقی خود به عنوان یک وکیل خانواده قزوین و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل شایان راد از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از صدها پرونده موفق در تمام دعاوی، علی الخصوص در دعاوی خانواده داشته و همچنین با قاطعیت می‌توان گفت بهترین وکیل خانواده قزوین و وکیل قزوین که کار وکالت را در سطح شهر قزوین داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل مریم شایان راد در دعاوی خانواده بیان شده است. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون قوه قضاییه به شماره پروانه 34192 می‌باشد که پس از آزمون اختبار به نام وی صادر شده است.

 • پرونده‌های خانوادگی در قزوین به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

 • آدرس: قزوین، نوروزیان، نرسیده به کانال بالای فرش هانی، روبروی موتور فروشی کویر، طبقه دوم واحد 16
 • تلفن تماس وکیل: 09128878708

 

5) صادق لطفی

صادق لطفی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق بوده و در مدت بیش از 8 سال فعالیت حقوقی خود به عنوان یک وکیل خانواده قزوین و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود از خدمات وکالتی که وی برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به مشاوره حقوقی، تحریر اوراق قضایی اشاره کرد که همیشه تلاش وکیل صادق لطفی بر این بوده است که قبل از قبول پرونده، یک جلسه مشاوره ترتیب داده و پس از بررسی جزییات پرونده و راهنمایی کامل موکل اقدام به قبول پرونده می‌نماید. در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده قبول وکالت کرده اما عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده است. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون قوه قضاییه به شماره پروانه 10641 می‌باشد که پس از آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. پرونده‌های خانوادگی که به صورت تخصصی و حرفه‌ای توسط  وی قبول وکالت شده اند ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و … می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، بالای رستوران شانی، طبقه ۶ واحد ۶
 • تلفن تماس وکیل: 09127821191

 

6) سیدعلی شهروزی

سیدعلی شهروزی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قزوین، عضو کانون وکلای دادگستری قزوین، با مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق، با چند سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده (مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خانواده خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل علی شهروزی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی (به‌صورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به آقای سیدعلی شهروزی، می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

 • آدرس: قزوین، چهارراه ولیعصر، پشت استادیوم، نبش کوچه پروین، پلاک ۷
 • تلفن تماس وکیل: 09121818607

 

7) آیدا صفری قزوینی

آیدا صفری قزوینی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق بوده و در مدت بیش از 10 سال فعالیت حقوقی خود به عنوان یک وکیل خانواده قزوین و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون قوه قضاییه به شماره پروانه 49054 می‌باشد که پس از آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. از خدمات وکالتی که وی برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به مشاوره حقوقی، تحریر اوراق قضایی اشاره کرد که همیشه تلاش وکیل صفری بر این بوده است که قبل از قبول پرونده، یک جلسه مشاوره ترتیب داده و پس از بررسی جزییات پرونده و راهنمایی کامل موکل اقدام به قبول پرونده می‌نماید. در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده قبول وکالت کرده اما عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده است.

 • پرونده‌های خانوادگی که به صورت تخصصی و حرفه‌ای توسط  وی قبول وکالت شده اند عبارتند از: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

 • آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، روبه رو دانشکده فنی، ساختمان219، همکف واحد2
 • تلفن تماس وکیل: 09128879636

 

8) مهرداد ابراهیمی زاده

مهرداد ابراهیمی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق از دانشگاه تاکستان، سابقه پروانه وکالت به شماره 1852، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین، می‌باشند. در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند یا فرزندان، مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، اجازه ازدواج مجدد، تغییر جنسیت، …) قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده و دادن مشاوره قبل از قبول پرونده، توانسته پرونده‌های موکوله را به نتیجه مثبت برساند و با توجه به سابقه پیروزی در بسیاری از پرونده‎های خانواده می‌توان وی را یکی از بهترین‌ها در زمینه دعاوی خانواده و هویت قانونی به حساب آورد.

 • آدرس: قزوین
 • تلفن تماس وکیل: 09128819336

 

9) ماندانا بابایی

ماندانا بابایی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق،  دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قزوین به شماره پروانه 1461، برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، خانواده و غیره تخصص داشته اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و … می‌باشد که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل قزوین قرار داد.

 • آدرس: قزوین، چهارراه نادری، ضلع جنوب شرقی، پلاک 249، طبقه دوم
 • تلفن تماس وکیل:  09120833230

 

10) سیف‌اله ملکی

سیف اله ملکی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری استان قزوین، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق می‌باشد. وی پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 1523 از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند. وکیل سیف اله ملکی با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، جهیزیه، نفقه، ازدواج مجدد، درخواست طلاق از سوی زوج، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،…)می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و با قاطعیت می توان گفت ملکی یکی از برترین وکلای خانواده قزوین می باشد. از خدمات وکالتی که آقای ملکی برای مراجعین خویش ارائه می‌دهد می‌توان به مشاوره حقوقی، تحریر اوراق قضایی و قراردادها اشاره کرد.

 • آدرس: قزوین،  ابتدای خیابان دانشگاه، نرسیده به کوچه 8(رشادت)، پلاک9، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09128825992

 

10) مجید مراقی

مجید مراقی، وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت چند سال فعالیت حقوقی خود به عنوان یک وکیل خانواده قزوین و مسئولیت‌پذیر نسبت برای موکلین خود شناخته شده است. از خدمات وکالتی که وی برای مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به مشاوره حقوقی، تحریر اوراق قضایی اشاره کرد که همیشه تلاش وکیل صفری بر این بوده است که قبل از قبول پرونده، یک جلسه مشاوره ترتیب داده و پس از بررسی جزییات پرونده و راهنمایی کامل موکل اقدام به قبول پرونده می‌نماید. در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده قبول وکالت کرده اما عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده است. پرونده‌های خانوادگی که به صورت تخصصی و حرفه‌ای توسط  وی قبول وکالت شده اند (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)می‌باشند.

 • آدرس: قزوین
 • تلفن تماس وکیل: 09123827345

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده قزوین – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خانواده قزوین یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *