بهترین وکیل

بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1401】

4/5 - (8 امتیاز)

وکیل خانواده وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را داراست بنابراین هر وکیلی می‌تواند دعاوی خانواده را بپذیرد اما تخصص کامل در آن زمینه را نداشته باشد به معنای کامل به امور خانواده و دعاوی مربوط به آن آشنایی و تسلط کامل نداشته باشد. یک وکیل خوب خانواده وظایف مختلفی دارد که ترکیب کلی آن‌ها می‌تواند در نهایت احتمال موفقیت شما در پرونده را افزایش دهد. وکیل خانواده برای رفع دعاوی و مشکلات خانوادگی استخدام می‌شود. اما بسیاری از مردم هنوز شناختی از این دعاوی نداشته و نمی‌دانند که دقیقاً چه مواردی در زیر مجموعه دعاوی خانوادگی مطرح می‌شود.خانواده رکن اصلی ازدواج است و احترام گذاشتن در خانواده اعم از والدین و فرزند به یکدیگر سبب معنا پیدا کردن آن می‌شود. هر یک از اعضای خانواده نسبت به یکدیگر حقوق و وظایفی دارند که در صورت انجام ندادن آن، اختلافات و دعاوی بین خانواده به وجود می‌آید. برای رفع یا جلوگیری از این اختلافات می‌توان از یک وکیل خانواده کمک گرفت. وکیل طلاق توافقی در مشهد یکی از زیرشاخه‌های وکیل خانواده می‌باشد که در دعاوی خانواده به کار رفته است. در دعاوی خانوادگی ممکن است یکی ار طرفین تمایل به حضور در دادگاه و روبه رو شدن با طرف دیگر را  نداشته باشد، در این شرایط با وجود وکیل خانواده لزومی ندارد خود شخص در محل حضور پیدا کند. همچنین وکیل خانواده می‌‌تواند به اعضای خانواده مشاوره حقوقی داده و وکالت هر یک از اعضا را در صورت به وجود آمدن مشکل در دعاوی خانوادگی، کیفری و … انجام دهد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5 تایی از وکلای برتر خانواده در مشهد، انتخاب بهترین وکیل خانواده در مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل خانواده برتر در مشهد می‌پردازیم.

1) ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل خانواده مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از صدها پرونده موفق در تمام دعاوی، علی الخصوص در دعاوی خانواده داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی خانواده بیان شده است:

 1. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 2. امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 3. دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

برای اعطای وکالت به ابوالفضل علیزاده مقدم یکی از وکیل‌های خانواده در مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی3، پلاک 27، طبقه 2، واحد5

 

2) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1393 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای خانواده مشهد بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی خانوادگی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی خانواده آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

آقای ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما مشهدی‌های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر  دعاوی مربوط به خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، درخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … به تیم حقوقی آقای ابراهیمی‌مهر اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

3) علیرضا دوستی

علیرضا دوستی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی بوده که 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت داشته و چند صد پرونده موفق در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری داشته که عمده پرونده‌های وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق غیابی، ارث و میراث، وصیت، نفقه و سایر دعاوی مربوط به خانواده می‌باشد. کارشناس حقوق قضایی از دانشگاه بیرجند بوده و دارای پروانه وکالت از قوه قضایی به شماره 16885 است.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا ۳۰، پلاک۱، طبقه ۲، واحد۴
 • شماره تماس: 09159115870

 

4) محمدرضا پوستچی

محمد رضا پوست چی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی که سابقه 13 ساله وکالت داشته که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک آپارتمان‌ها، خانواده، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود از تخصص‌های وی می‌باشد اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده است. از نظر ایشان وکیل خانواده باید قبل از اقدام به  طرح دعوا و دفاع از موکل، در پی رفع خصومت و برقراری صلح وآشتی تلاش کند و در کنار داشتن این خصوصیت باید صداقت نیز داشته باشد.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان خاتم، طبقه اول، واحد۱
 • شماره تماس: 09151040284

 

5) جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور دعاوی جزائی و حقوقی، برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان از خصوصیات اخلاقی وی می‌باشد که اصلی‌ترین خصوصیت یک وکیل خانواده است. که باعث رضایت چندین برابری موکل از وکیل است. کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دنشگاه آزاد مشهد، دارای 14 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، میدان راهنمایی، به سمت سه راه فلسطین، مقابل دستغیب۹، ساختمان برلیان، طبقه۲، واحد۴
 • شماره تماس: 09155059582

 

6) الناز سادات مدنیان

الناز مدنیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی تخصص داشته و وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می‌باشد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و غیره اشاره کرد. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده از خصوصیات اخلاقی این وکیل خانواده است. خانم مدنیان در تمامی زمینه‌ها پرونده داشته و لی عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در مشهد قرار داد. پرونده‌های وی در زمینه ارث و وصیت، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، … و بیشتر می‌توان گفت در زمینه مسائل مربوط به خانواده در هفت سابقه وکالت خویش بوده است.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، وکیل‌آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم
 • شماره تماس: 09154006453

 

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده مشهد – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل خانواده در مشهد یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا