بهترین وکیلدعاوی خانواده

✔️10تا از بهترین وکیل خانواده مشهد⚖️【آپدیت 1402】

4/5 - (9 امتیاز)

وکیل خانواده وکیلی است که توانایی پذیرفتن وکالت در تمام دعاوی حقوقی را داراست بنابراین هر وکیلی می‌تواند دعاوی خانواده را بپذیرد اما تخصص کامل در آن زمینه را نداشته باشد به معنای کامل به امور خانواده و دعاوی مربوط به آن آشنایی و تسلط کامل نداشته باشد. یک وکیل خوب خانواده وظایف مختلفی دارد که ترکیب کلی آن‌ها می‌تواند در نهایت احتمال موفقیت شما در پرونده را افزایش دهد. وکیل خانواده برای رفع دعاوی و مشکلات خانوادگی استخدام می‌شود. اما بسیاری از مردم هنوز شناختی از این دعاوی نداشته و نمی‌دانند که دقیقاً چه مواردی در زیر مجموعه دعاوی خانوادگی مطرح می‌شود.خانواده رکن اصلی ازدواج است و احترام گذاشتن در خانواده اعم از والدین و فرزند به یکدیگر سبب معنا پیدا کردن آن می‌شود. هر یک از اعضای خانواده نسبت به یکدیگر حقوق و وظایفی دارند که در صورت انجام ندادن آن، اختلافات و دعاوی بین خانواده به وجود می‌آید. برای رفع یا جلوگیری از این اختلافات می‌توان از یک وکیل خانواده کمک گرفت. وکیل طلاق توافقی در مشهد یکی از زیرشاخه‌های وکیل خانواده می‌باشد که در دعاوی خانواده به کار رفته است. در دعاوی خانوادگی ممکن است یکی ار طرفین تمایل به حضور در دادگاه و روبه رو شدن با طرف دیگر را  نداشته باشد، در این شرایط با وجود وکیل خانواده لزومی ندارد خود شخص در محل حضور پیدا کند. همچنین وکیل خانواده می‌‌تواند به اعضای خانواده مشاوره حقوقی داده و وکالت هر یک از اعضا را در صورت به وجود آمدن مشکل در دعاوی خانوادگی، کیفری و … انجام دهد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل خانواده مشهد را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【آپدیت 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر خانواده در مشهد، انتخاب بهترین وکیل مشهد را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص مشهد باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل خانواده برتر در مشهد می‌پردازیم.

علیرضا قدیری - وکیل خانواده مشهد
علیرضا قدیری – وکیل خانواده مشهد

1) علیرضا قدیری

علیرضا قدیری، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده‌های معروف و مهم، فارغ‌التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می‌باشد. قریب به 25سال، یعنی از ۲۴ سالگی، وکالت را آغاز نموده و به اصطلاح سرد و گرم چشیده این حرفه‌است که همین سابقه طولانی، ایشان را در زمره وکلای باتجربه و خبره مشهد قرار داده است. وکیل قدیری، یکی از بهترین وکلای خانواده مشهد، که سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را به عنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در کانون وکلای مشهد به عهده داشته است، از جمله این مسیولیت‌ها و سوابق کاری ایشان در کارنامه‌شان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازرس هیأت مدیره
 • نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا)
 • مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا
 • عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان
 • دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور سالهای متمادی
 • انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی

از موفقیت‌های دیگر ایشان می‌توان به تربیت و سرپرستی تعداد بی‌شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان ذکر کرد. وکیل قدیری، به عنوان یک وکیل خانواده باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (انواع طلاق، طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، ارث و میراث، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و…) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علیرضا قدیری وکیل خانواده مشهد، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان سناباد، نبش سناباد ۴۲
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09155909549
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) علی قاسمی

علی قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل خانواده مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علی قاسمی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از صدها پرونده موفق در تمام دعاوی، علی الخصوص در دعاوی خانواده داشته و همچنین با قاطعیت می‌توان گفت بهترین وکیل کیفری مشهد در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علی قاسمی در دعاوی خانواده بیان شده است:

 1. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 2. امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور که در ایران نیاز به وکیل دارند
 3. دعاوی در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری

برای اعطای وکالت به علی قاسمی یکی از وکیل‌های خانواده در مشهد، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: مشهد، سجاد، بهارستان۲، ساختمان بهار
 • شماره تماس: ۰۹۱۵۴۲۴۳۳۵۰
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

وکیل خانواده مشهد - علی ابراهیمی مهر
وکیل خانواده مشهد – علی ابراهیمی مهر

3) علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر، وکیل پایه یک دادگستری مشهد، فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، از سال 1393 کار وکالت خود را آغاز نموده و جز یکی از بهترین وکلای خانواده مشهد بحساب می‌آید. ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی خانوادگی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی خانواده آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد. در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است.

آقای ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما مشهدی‌های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر دعاوی مربوط به خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زن، درخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … به تیم حقوقی آقای ابراهیمی‌مهر اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5
 • تلفن‌همراه‌وکیل‌مشهد: 09151186862
 • تلفن دفتر: 05137602838
 • حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی

 

4) سیده‌عاطفه مجیدی‌طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران، وکیل پایه یک‌ دادگستری و فوق‌لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، از سال ۱۳۹۳ کار وکالت خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز نموده است. ایشان بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد (فرهنگ) با کسب رتبه ۲۲۹ کنکور سراسری کارشناسی سال ۱۳۸۵ در رشته حقوق در دانشگاه دولتی اصفهان مشغول به تحصیل شد و بلافاصله بعد از اتمام مقطع کارشناسی و پس از کسب رتبه ۲۹ کنکور سراسری کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۰، تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه داد. بعد از قبولی در آزمون وکالت کانون مرکز، با شرکت در آزمون اختبار جهت اخذ وکالت پایه یک دادگستری، موفق به کسب رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان یزد در سال ۱۳۹۵ گردید. مسلما خانم مجیدی با چنین رزومه تحصیلی و دانش حقوقی یکی از وکلای خبره و نمونه در مشهد می‌باشد. درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان مشهد قرار میدهد. از دیگر دعاوی که می‌توان به وکیل مجیدی وکالت اعطا کرد دعاوی ملکی بوده چرا که ایشان یک وکیل ملکی خبره مشهد نیز می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل مجیدی در امور خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای حضور در دفتر سیده عاطفه مجیدی طهران وکیل خانواده مشهد، می‌توانید با شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10
 • شماره تماس: 09153787748
 • شماره تماس: 09129331647
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

5) علیرضا دوستی

علیرضا دوستی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی بوده که 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت داشته و چند صد پرونده موفق در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری داشته که عمده پرونده‌های وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق غیابی، ارث و میراث، وصیت، نفقه و سایر دعاوی مربوط به خانواده می‌باشد. کارشناس حقوق قضایی از دانشگاه بیرجند بوده و دارای پروانه وکالت از قوه قضایی به شماره 16885 است.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار شفا، نبش شفا ۳۰، پلاک۱، طبقه ۲، واحد۴
 • شماره تماس: 09159115870

مصطفی زمان زاده - وکیل خانواده در مشهد
مصطفی زمان زاده – وکیل خانواده در مشهد

6) مصطفی زمان‌زاده

مصطفی زمان‌زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد، دارای 17 سال فعالیت در زمینه وکالت می‌باشد.. ایشان در این مدت ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل خانواده خبره مشهد مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان خراسان رضوی نسبت به موکلین شناخته شود. وکیل زمان‌زاده، به همراه تیمی مجرب و زبده با همکاری دیگر وکلای نخبه (اساتید دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته و..) در عرصه‌های دعاوی مختلف حقوقی و تخصصی از ابتدای آغار حرفه شریف وکالت تاکنون، پرونده‌های متعددی را با موفقیت و رضایت موکلین به نتیجه رسانده‌اند.

حوزه فعالیت وکیل زمان‌زاده در دعاوی خانواده عبارتست از:
 1. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به مصطفی زمان‌زاده، وکیل خانواده خبره مشهد می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوارسجاد، چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه4، واحد404
 • شماره تماس وکیل: 09155976367 
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

7) محمدرضا پوستچی

محمد رضا پوست چی، وکیل پایه یک دادگستری خراسان رضوی و مشاور حقوقی که سابقه 13 ساله وکالت داشته که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک آپارتمان‌ها، خانواده، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود از تخصص‌های وی می‌باشد اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده است. از نظر ایشان وکیل خانواده باید قبل از اقدام به  طرح دعوا و دفاع از موکل، در پی رفع خصومت و برقراری صلح وآشتی تلاش کند و در کنار داشتن این خصوصیت باید صداقت نیز داشته باشد.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان خاتم، طبقه اول، واحد۱
 • شماره تماس: 09151040284

 

8) جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پوراحمدی مشهدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور دعاوی جزائی و حقوقی، برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان از خصوصیات اخلاقی وی می‌باشد که اصلی‌ترین خصوصیت یک وکیل خانواده است. که باعث رضایت چندین برابری موکل از وکیل است. کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دنشگاه آزاد مشهد، دارای 14 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، میدان راهنمایی، به سمت سه راه فلسطین، مقابل دستغیب۹، ساختمان برلیان، طبقه۲، واحد۴
 • شماره تماس: 09155059582

 

9) الناز سادات مدنیان

الناز مدنیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی تخصص داشته و وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می‌باشد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و غیره اشاره کرد. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده از خصوصیات اخلاقی این وکیل خانواده است. خانم مدنیان در تمامی زمینه‌ها پرونده داشته و لی عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در مشهد قرار داد. پرونده‌های وی در زمینه ارث و وصیت، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، … و بیشتر می‌توان گفت در زمینه مسائل مربوط به خانواده در هفت سابقه وکالت خویش بوده است.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، وکیل‌آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم
 • شماره تماس: 09154006453

 

10) مسعود سلطانی

مسعود سلطانی وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی خانوادگی و کیفری می‌باشد. وی در چندین سال وکالت خود دارای پرونده های خانوادگی زیادی بوده که تقریبا همه را به نتیجه مثبت به پایان رسانده و با رضایت موکلین را بدرقه کرده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی نیز است که با پرداخت هزینه می‌باشد. مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت از یکی تخصص‌های ایشان است.

 • آدرس: خراسان رضوی، احمدآباد، نبش رضا 33، پلاک 314، واحد 2
 • تلفن همراه: 09155165004


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده مشهد – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب  بهترین وکیل خانواده در مشهد یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا