5/5 - (1 امتیاز)

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص وکیل در امور خانواده
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل خانواده کرمانشاه را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در کرمانشاه چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر کرمانشاه، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل کرمانشاه، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) هوشمند احمدی

هوشمند احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیرحضوری بخشی از خدمات وکالتی آقای احمدی است. دارای 5 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت آقای احمدی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 24172 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1396 صادر شده است.

  • آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم غربی، ساختمان معلم، طبقه۱، واحد۲
  • شماره تماس وکیل: 09122254098

 

2) شمس‌الدین الماسی

شمس الدین الماسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. وی با آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را بین بهترین وکیل خانواده شهر قرار دهد. دارای شماره پروانه 21439می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1392 صادر شده است.  از خدمات وکالتی آقای الماسی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده،نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: کرمانشاه،۲۲ بهمن میدان مرکزی، کوچه ۱۳۴،درب سوم جنوبی، طبقه زیرین
  • شماره تماس وکیل: 09188332984

 

3) امیر کاظمی

امیر کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی آقای کاظمی است که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. در مدت 14 سال سابقه وکالت آقای کاظمی با بیانی رسا و شیوا، آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد و رفتار مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای برتر کرمانشاه بشناساند. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه 9074 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی کرمانشاه در سال 1387 صادر شده است.

  • آدرس: کرمانشاه، فردوسی، جنب سینا آزادی، ساختمان ایرانیان، طبقه ۴، واحد ۲
  • شماره تماس وکیل: 09120917121

 

4) نوشین اکبری دوبرجی

نوشین اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در مدت 6 سال سابقه وکالتی خویش با بیانی رسا و شیوا، آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد و رفتار مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای برتر کرمانشاه بشناساند. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. دارای شماره پروانه 35180 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی کرمانشاه در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم اکبری است که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: کرمانشاه،چهار راه مدرس، خیابان مطهری غربی، پلاک ۳۴۸
  • شماره تماس وکیل: 09183317756

 

5) میثم یارمحمدی

میثم یار محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 9 سال سابقه وکالت است که در این بازه زمانی پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به عهده گرفته که با بیانی رسا و آگاهی کامل توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت در مسیر پرونده باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای کرمانشاه جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای یار محمدی می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 24249 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1393 صادر شده است.

  • آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، مقابل کوچه ثبت، پلاک ۶۱۶ ، طبقه1، واحد ۱
  • شماره تماس وکیل: 09183310456

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل خانواده کرمانشاه– لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل  خانواده کرمانشاه یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *