5/5 - (4 امتیاز)

در این مقاله می خواهیم شما را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان آشنا کنیم. اختلافات خانوادگی و مشکلاتی که در آن به وجود می آید، گاها به علت لجبازی و عدم آگاهی از راه حل های موجود، شدت می یابد. به همین دلیل برخی از این دعاوی از فضای خانواده فراتر رفته و به شکایت و دادرسی در دادگاه های خانواده کشیده می شوند. برای این که طرفین و اعضای خانواده در اختلاف پیش آمده کم‌ترین آسیب را ببیند و بنیان خانواده از هم فرو نپاشد، بهتر است از همراهی یک وکیلی که در این حوزه دارای تخصص است، استفاده شود. برای شناخت این وکلا، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل خانواده کرمان را با لیست 10تایی بشناسید⚖️

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل خانواده کرمان چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر خانواده کرمان، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل خانواده، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدرضا امیرمحمدی

محمدرضا امیرمحمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل در رشته حقوق، عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید باهنر کرمان، محمدرضا امیرمحمدی را می‌توان به عنوان یک وکیل خانواده کارکشته و خبره کرمان معرفی کرد که براساس تخصص و دانش، آگاهی در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

وکیل امیرمحمدی، به عنوان یک وکیل خانواده حرفه‌ای کرمان، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرمان، شهرهای حومه کرمان می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به محمدرضا امیرمحمدی  اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس: کرمان، بلوار فردوسی، بعد از کوچه 8،  ساختمان پدر خوب، طبقه اول، واحد 5
 • شماره وکیل: 09132953516

 

2) فاطمه افشارمنش

دکترفاطمه افشارمنش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل شرکت احیا موسسه اعتباری ثامن از سوابق تحصیلی و کاری این وکیل نمونه می‌باشد.از خدمات وکالتی وکیل افشارمنش در مدت 20 سال سابقه وکالتی خویش می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تحریر اوراق قضایی و تنظیم شکواییه اشاره نمود. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده و مهم تر از همه داشتن صداقت نسبت به افراد را می‌توان از خصوصیات اخلاقی وکیل افشارمنش شمرد. وکیل افشارمنش در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری،خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری داشته که عمده پرونده‌های قبول شده توسط وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در کرمان و وکیل کرمان قرار داد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1118 می‌باشد که در سال 1383 موفق به دریافت پروانه از سوی کانون وکلای دادگستری شد.

 • آدرس: کرمان، چهار راه قدس (کاظمی)،خیابان قدس، نبش کوچه قدس2، ساختمان شماره 2، وکلا وکارشناسان دادگستری، طبقه 4واحد 14
 • شماره وکیل: 09131483007

 

3) اشکان نجمایی

اشکان نجمایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین تحصیلات وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بوعلی همدان، رتبه 18 آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری استان کرمان، رتبه6 اختبار کانون وکلای دادگستری استان کرمان، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 704 می‌باشد که پس از قبولی در آزمون اختبار از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر شده است. وکیل نجمایی، را می‌توان از بهترین وکلای خانواده کرمان معرفی کرد چرا که با دارا بودن خصوصیاتی همانند امانت داری، صداقت باعث ایجاد حس اطمینان در موکل شده و نیز با دادن مشاوره قبل قبول پرونده، افراد را در تصمیم به ادامه و یا عدم ادامه مسیر قانونی پرونده راهنمایی کرده و به همین دلیل مورد اطمینان افراد است. وی پرونده‌های حقوقی بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی برعهده گرفته است که در اکثر این دعاوی با درصدبالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:کرمان، خیابان شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1، واحد2
 • شماره وکیل:09359489413

 

4) سعیده طاهری

سعیده طاهری، وکیل پایه یک دادگستری و به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کرده و سالیان بسیار زیادی  مشغول به فعالیت حقوقی در  شهر کرمان می‌باشند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده چون با فن بیان رسا در مجامع حقوقی و تجربه چند ساله خویش و با برعهده گرفتن پرونده‌های حقوقی متعددی و موفق توانسته رضایت افراد بسیاری را که پرونده‌های حقوقی خویش را به وی واگذار نموده‌اند کسب کرده و بدست آوردن درصد بالایی از پیروزی در دعاوی موکوله نیز نقش مهمی در این زمینه داشته است. وکیل سعیده طاهری اخلاق و برخورد بسیار خوبی در شغل وکالتی خود و ارتباط بسییار نزذیک و مهربانانه با موکلین خود دارند و با موکلین و مراجعین رابطه بسیار صمیمی برقرار می‌کند تا به وی حس آرامش و اطمینان خاطر را از انتخاب وکیل منتقل کنند.

 • آدرس:کرمان، بلوار جمهوری، جنب بانک تجارت، دفتر وکالت سعیده طاهری
 • شماره وکیل:09133446613

 

5) مسعود مقدسی

مسعود مقدسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان، کارشناس ارشد حقوق جزا، عضو کانون وکلای دادگستری، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 2103 می‌باشد. وکیل مسعود مقدسی راه حل‌های بسیار درست و مناسبی را به مراجعین ارائه داده و مشکلات حقوقی مردم را به خوبی حل و فصل و تمام سعی خود را بر این گذاشته تا موجبات رضایت مردم را فراهم آورد. ایشان یک وکیل حرفه‌ای با سابقه کاری بالا بوده که در زمینه کلیه دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی و تجاری، دعاوی ملکی و غیره… دانش و تخصص لازم را دارا می‌باشد. از جمله پرونده‌هایی که وکیل مقدسی به پذیرش و رسیدگی به آن ها می پردازند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طلاق، طلاق توافقی، حضانت، نفقه، خلع ید، تصرف عدوانی، قیم، عزل قیم، سن ازدواج، الزام به ثبت ازدواج دائم، استرداد جهیزیه، اخذ اجازه ازدواج دختر، ازدواج مجدد زوج، تامین دلیل جهیزیه، تامین خواسته جهیزیه، مطالبه مهریه، مهرالمثل، اعسار، طلاق بائن، رجوع، نفقه فرزند، ترک انفاق، تهیه مسکن مستقل و…

 • آدرس:کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی
 • شماره وکیل: 09135805727

 

6) سمانه مرزبان

سمانه مرزبان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرمان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شیراز، با بیش از 10 سال تجربه در امر وکالت، دارای پروانه از مرکز وکلای دادگستری، یکی از وکلای کارکشته و باتجربه کرمان می‌باشد. ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حقوقی، پیگیری و انجام صدها پرونده موفق، پرونده‌های منجر به نتیجه مطلوب موکل، رضایتمندی مراجعین به دفترعزیز از افتخارات ایشان بوده است.

سمانه ارجمند، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت، نفقه، خلع ید، تصرف عدوانی، قیم، عزل قیم، سن ازدواج، الزام به ثبت ازدواج دائم، استرداد جهیزیه، اخذ اجازه ازدواج دختر، ازدواج مجدد زوج، تامین دلیل جهیزیه، تامین خواسته جهیزیه، مطالبه مهریه، مهرالمثل، اعسار، طلاق بائن، رجوع، نفقه فرزند، ترک انفاق، تهیه مسکن مستقل و…) محسوب می‌شوند که با توجه به نتیجه موفق در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده می‌توان وی را به عنوان وکیل خانواده کرمام معرفی کرد.

 • آدرس:کرمان،چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6
 • شماره وکیل: 09177830024

 

7) سعید سالاری

سعید سالاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی، دارای 5 سال سابقه وکالت در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی که با برخورد عالی و اخلاقی خوش و ارائه بهترین خدمات حقوقی برای مراجعین، توانسته رضایت موکلین را بدست آورده و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در کرمان معرفی شود. از خدمات وکالتی وی می‌توان به نگارش اوراق قضایی، مشاوره غیر حضوری، انجام قراردادها اشاره کرد.

دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 2365 می‌باشد که پس از قبولی در آزمون اختبار موفق به دریافت پروانه از سوی کانون وکلای دادگستری شده است.

 • آدرس:کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم
 • شماره وکیل: 09133877646

 

8) فاطمه یزدی زاده

فاطمه یزدی زاده، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، پرونده‌ دعاوی بسیاری مثل دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وی اعطای وکالت شده است اما عمده پرونده‌های موکوله در قالب دعاوی مربوط به خانواده است.

 • آدرس:کرمان، خیابان قدس،  قدس 2، ساختمان وکلا، طبقه پنجم، واحد 20، دفتر وکالت وحید رضوانی
 • شماره وکیل: 09138433618

 

 9) هاتف صباحی

هاتف صباحی، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق، در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده پرونده‌هایی به وی موکول گشته که وی با تدبیر و توانایی بالایی که در زمینه وکالت دارد توانسته آن پرونده‌ها را به نتیجه مثبت و مورد دلخواه موکل به پایان برساند. از نظر وکیل صباحی، یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب داده تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل می‌شود را با او درمیان گذاشته و همچنین در خصوص هزینه‌های دادرسی دعاوی، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می‌دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد. تحریر اوراق قضایی، تحریر قراردادها، مشاوره حضوری و غیر حضوری من الجمله خدمات وکالتی است که وکیل صباحی به مراجعین خویش ارائه می‌دهد.

 • آدرس:کرمان،چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف، دفتروکالت صباحی
 • شماره وکیل: 09120249297

 

وظایف بهترین وکیل خانواده در کرمان چیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرمان وظایف حساس و سنگینی بر دوش دارد که باید آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. هرگونه کوتاهی در آن ها می تواند به فروپاشی یک خانواده منجر شود. این وظایف عبارتند از:

 • تلاش برای ایجاد صلح بین خانواده در مراحل اولیه
 • رازداری و حفظ تمامی اسناد و مدارک و اسرار موکل
 • ارائه گزارش از روند پیشرفت پرونده
 • حضور در در جلسات دادگاه و تلاش مستمر برای کسب نتیجه مثبت در پرونده
 • افزایش سطح مطالعه در مورد موضوع مورد نظر و کسب اطلاعات لازم
 • ارائه راهکار برای کوتاه کردن زمان پرونده

هزینه استخدام وکیل خانواده

در صورتی که برای دعاوی خانواده به سراغ بهترین وکیل خانواده در کرمان و بهترین وکیل در کرمان بروید، باید پس از توضیح در مورد موضوع دعوا در مورد حق الوکاله صحبت کنید، چرا که ممکن است مبلغ درخواستی وکیل مورد نظر بیش از توان مالی شما باشد. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

وکیل پایتختمشاهده نوشته ها

Avatar for وکیل پایتخت

وکیل پایتخت، به عنوان یکی از معتبرترین سایت های حقوقی توانسته اعتماد مردم را جذب کند و آماده پذیرش وکالت در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امورثبتی، دعاوی بین المللی، مهاجرت و..می باشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *