5/5 - (9 امتیاز)

وکیل پایه یک دادگستری، وکیلی است که در آزمون کانون وکلای دادگستری و آزمون‌‌های بعد از دوره کارآموزی قبول شود. بهترین وکیل دربند دارای ویژگی‌هایی چون تجربه و تخصص، تعهد به‌کار، آگاهی از قوانین به‌روز، توانایی مشاوره و نمایندگی در موارد متنوع، صداقت و اخلاق حرفه‌ای، مهارت در تحلیل مسائل و … است. وجود وکیل حقوقی دربند در جلسه دادگاه بسیار ضروری است، چرا که وکیل باعث می‌شود امور پیچیده به‌آسانی حل شده و دادرسی منصفانه صورت گیرد. از آنجایی که وکیل پایه یک دادگستری به تمام قوانین آگاه است، می‌تواند بهترین راهبردهای دفاعی را تعیین و از حق موکل خود به‌خوبی دفاع کند، علاوه بر این، وجود وکیل کاربلد و آگاه باعث کاهش استرس موکل خواهد شد. حضور وکیل حقوقی دربند در پرونده‌های حقوقی و حضور وکیل کیفری در پرونده‌های کیفری ضروری می‌باشد، حضور وکیل در پرونده‌های کیفری مهم‌تراز حضور وکیل در سایر پرونده‌ها است، چرا؟ چون در این پرونده‌ها، متهم ممکن است با مجازات جسمانی روبه‌رو شود.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در دربند تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل دربند تهران چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر دربند، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل دربند، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) حسین حیدری

حسین حیدری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با سابقه 14 ساله وکالت و آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی و در شان یک وکیل و همچنین با خلق و خوی پسندیده و مردم پسند توانسته است به عنوان یک وکیل ماهر و متبحر در بین بهترین وکلای دربند تهران شناخته شود.ایشان دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 5768 است که پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است. خدماتی که وکیل حسین حیدری برای مراجعین خویش ارائه می‌دهد اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، دادخواست و مشاوره اشاره کرد.

وکیل حیدری با تبحر و تعهد بالایی که در امر وکالت دارد باعث به سرانجام رسیدن پرونده‌های موکوله به وی که معمولا مربوط به دعاوی حقوقی(مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی، اختلاف ناشی از پیمان‌ها و …)، دعاوی کیفری(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان و…)، دعاوی ملکی( دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام به تحویل ملک، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوای فک رهن،… )، دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، …) است را با پشتکار به پایان موفق رسانده و باعث خشنودی موکل از پایان پرونده شده است.

  • آدرس: تجریش، خیابان شهید مسعودغلام جعفری،  پلاک۳۶، طبقه 3،واحد۱۱
  • شماره تماس وکیل: 09128888992

2) غلامعلی سیفی

دکتر غلامعلی سیفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  با بیش از چند سال سابقه وکالت، دکترای حقوق، یکی از وکلای خبره تهران می‌باشد. در کنار سوابق پرتجربه، امانت‌داری نسبت به پرونده موکلین، بیان رسا و گویا، مشاوره مراجعین به دفتر وی برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا، وکیل غلامعلی سیفی را در زمره بهترین وکلای دربند تهران قرار می‌دهد.

وکیل غلامعلی سیفی، به عنوان یک وکیل متبحر و کاربلد دربند تهران، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی  مثل خانواده و کیفری می‌باشد.

  • آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک ٣٦، طبقه فوقانی بانک شهر
  • شماره تماس وکیل: 09121300911

3) محسن آرین

محسن آرین، وکیل پایه یک دادگستری  و مشاور حقوقی،  با چند سال سابقه وکالت، کارشناس ارشد حقوق، یکی از وکلای خبره و موفق دربند تهران و وکیل تهران می‌باشد. داری سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 24008 می‌باشد.در کنار سوابق پرتجربه، امانت‌داری نسبت به پرونده موکلین، بیان رسا و گویا، مشاوره مراجعین به دفتر وی برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا، وکیل آرین را در زمره بهترین وکلای دربند قرار می‌دهد.

وکیل محسن آرین، به عنوان یک وکیل متبحر و کاربلد دربند تهران، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی مانند (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)، اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی  مثل خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت مهریه، اجرت المثل، نفقه، درخواست طلاق از سوی زوجه،…) ودعاوی کیفری(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت،…) می‌باشد.

  • آدرس: تجریش، خیابان غلام جعفری، پلاک ٤٢، طبقه اول، واحد ٣
  • شماره تماس وکیل: 09124703401

4) فائزه کشت کار

فائزه کشت کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با سابقه درخشان وکالت و آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی و در شان یک وکیل و همچنین با خلق و خوی پسندیده و مردم پسند توانسته است به عنوان یک وکیل ماهر و متبحر در بین بهترین وکلای دربند تهران شناخته شود. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 16731 است که پس از قبولی در آزمون اختبار به نام وی صادر شده است.

وی با تبحر و تعهد بالایی که در امر وکالت دارد باعث به سرانجام رسیدن پرونده‌های موکوله به وی که معمولا مربوط به دعاوی حقوقی(مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی، اختلاف ناشی از پیمان‌ها و …)، دعاوی کیفری(مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم،جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان و…)، دعاوی ملکی( دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام به تحویل ملک، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوای فک رهن،… )، دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، انحلال نکاح و عقد ازدواج، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، …) است را با پشتکار به پایان موفق رسانده و باعث خشنودی موکل از پایان پرونده شده است.

  • آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، روبروی اداره ثبت شمیران، پلاک ٢٥،طبقه اول، واحد ٢
  • شماره تماس وکیل: 09122796496

5) حامد همایون

حامد همایون، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  با بیش از 11 سال سابقه وکالتفارغ التحصیل حقوق در مقطع کارشناسی ارشد، یکی از وکلای خبره دربند تهران محسوب می‌شود. در کنار سابقه درخشان وکالت خود، دارای ویژگی‌هایی مانند تجربه، امانت‌داری نسبت به پرونده موکلین، صداقت، آگاهی کامل نسبت به قوانین، بیان رسا و گویا، با دادن مشاوره به مراجعین دفتر، فرد را برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا راهنمایی کرده و این خصوصیات باعث شده که وکیل همایون در زمره بهترین وکلای دربند تهران جای بگیرد.

حامد همایون، به عنوان یک وکیل متبحر، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات، حقوقی مالکیت فکری و معنوی (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی مثل خانواده و کیفری عزیزانی که در منطقه دربند و حومه آن هستند ارائه خدمات می‌دهد. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16959 است که س از آزمون اختبار از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر می‌شود.

  • آدرس: تجریش، خیابان جعفر آبادی، پلاک۴۴
  • شماره تماس وکیل: 09121093360

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل دربند تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل دربند تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *