بهترین وکیل

بهترین وکیل رشت را با لیست 10تایی بشناسید!!

5/5 - (4 امتیاز)

در انتخاب بهترین وکیل در رشت دقت زیادی باید به خرج داد چون موکل برای ثابت کردن ادعایش مجبور است تا تمامی مدارک خود را در اختیار وکیل قرار داده و گاهی نیز برخی از اسرارش را برای وکیل فاش کند. بدون تردید چنین اقدامی، نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به یک وکیل و مشاور حقوقی است. مهمترین وصفی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری موکل است که اگر وکیلی این ویژگی‌ها را داشته باشد بدون شک یکی از بهترین وکلا است. گاهی افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت کرده و هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه‌ها نداشته و با وعده‌های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی ازمراجعین کرده اند.

درست است که وکیل دادگستری دارای اطلاعات عمومی راجع به قوانین است؛ با این‌حال امروزه وکالت نیز مانند بسیاری از مشاغل دیگر دارای تخصص‌های متعددی می‌باشد: وکیل تجاری، وکیل خانواده، وکیل کیفری، وکیل امور حسبی و غیره از جمله این موارد می‌باشند. بنابراین در انتخاب وکیل در رشت باید تخصص وکیل را در نظر گرفت تا با موضوع پرونده مرتبط باشد. در انتخاب بهترین وکیل در رشت، اینکه وکیل از یک دانشگاه معتبر و در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری فارغ التحصیل شده باشد، یک مزیت و برتری محسوب می‌شود اما کافی نیست و علاوه بر این تجربه و روش وکیل و مهارت و داشتن بینش وکالت مهم است. در انتخاب وکیل دادگستری خوب و با تجربه باید مقید بودن وی به اخلاق حرفه ای و رفتار عرفی و معقول را تشخیص داده و از آن اطمینان حاصل نمود. در واقع وکیل به جهت آگاهی از قوانین و مسیرهای قانونی می‌تواند کار موکل را به تعویق بیندازد و یا متقابلا به حصول نتیجه تسریع ببخشد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتر در رشت، انتخاب بهترین وکیل در رشت را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص رشت باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در رشت می‌پردازیم.

 

1) محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، دارای 16سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، دارای پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی است که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه توانسته رضایت مراجعه کنندگان را به دفتر خود جلب کرده و یکی از بهترین‌ وکلای رشت باشد. دارای پروانه وکالت از مرکز وکلای دادگستری به شماره 16353 که در مهرماه سال 1387 موفق به اخذ آن شده است. وکیل محمدحسن فعال، با علاقه‌ای که به کار خود دارد و با پشتکار در این زمینه توانسته مهارت فوق العاده‌ای در این زمینه کسب کرده و رضایت مراجعین را نسبت به کار خود بدست بیاورد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. همچنین ایشان وکیل دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداریی می‌‌باشد.

 • آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول
 • شماره تماس: 09119341944
 • حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14
 • حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

 


2) مهدی حسین پور

مهدی حسین پور، یکی از برترین‌های شهر رشت به دلیل پایبندی به زمان، امانتداری، آشنایی با قوانین در کوتاه کردن مسیر پرونده می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی که دارای خدمات وکالتی مثل مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی، اخذ پرونده است. از تخصص‌های وی اختلاف کارگر و کارفرما، استنکاف از اجرای حکم، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، دیوان عدالت اداری می‌توان اشاره کرد. کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل و مشاورحقوقی، رتبه اول اختبار استان گیلان، دارای شماره پروانه 312 که از کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: رشت، گلسار، جنب تقاطع دیلمان، ساختمان ۲۰ واحدی ره پیک، طبقه ۲، واحد۸
 • تلفن همراه: 09113375233

 

3) محمدخوش پسند

محمد خوش پسند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 8077 از کانون وکلای قوه قضاییه رشت صادر شده است، میی‌باشد. در انتخاب یک وکیل خوب باید دقت شود چون انتخاب وکیل در روند پسیر قانونی پرونده بسیار تاثیرگذار است، محمد خوش پسند یکی از این وکلا می‌باشد که بدون شک می‌توان پرونده خود را به وی سپرد. ایشان در تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و غیره دارای پرونده‌های موفق زیادی است. آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل و مشاور اوقاف و امور خیریه به مدت 9 سال بوده است.

 • آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، خیابان بحرالعلوم، روبروی بازار رضا، عمارت علی، طبقه۱
 • تلفن همراه: 09111487698

 

4) یاسمین یحیی زاده

یاسمین یحیی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوی حقوقی رشت، دارای چند سال سابقه درخشان و فعال در زمینه‌های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری ، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری که با تخصص خویش در وکالت توانسته آنها را به نتیجه دلخواده موکل برساند. دارای شماره پروانه 308 از مرکز وکلای دادگستری رشت می‌باشد. خانم یحیی زاده، دارای خدمات وکلاتی مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی، اخذ پرونده می‌باشد.

 • آدرس: رشت، بلوار معلم، میدان سرگل، بلوار شمسی پور، میدان هاشمی، ساختمان آنتیک۱، طبقه۲،  واحد۱
 • تلفن همراه: 09113351108

 

5) فرهاد اقبالی

فرهاد اقبالی، وکیل پایه یک دادگستری رشت، کارشناس حقوق، قبول دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، خدمات وکیل به مراجعه کنندگان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات حکومتی، تملک اپارتمان‌ها، دعاوی قاچاق می‌باشد. پروانه وکالت آقای اقبالی در سال 1383 از سوی مرکز وکلای دادگستری به شماره 5394 صادر شده است که در این مدت توانسته با پشتکار و کسب مهارت در زمینه وکالت خور را در زمره بهترین وکلای شهر رشت قرار دهد.

 • آدرس: رشت، میدان دکتر حشمت، مجتمع اداری آرسن، طبقه ۶
 • تلفن همراه: 09111319040

 

6) فائزه محمدی

فائزه محمدی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 499 که در سال 1391 صادر شده است، می‌باشد. اگر در شهر رشت دنبال وکیل کارکشته و کار بلد و ماهر در سخن وری هستید تا دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی ثبتی، دعاوی کیفری، تنظیم دادخواست و لایحه خود را به وی بسپارید وکیل محمدی یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است. کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل شرکت بیمه و چند بانک از سوابق تحصیلی و کاری وی است.

 • آدرس: رشت، سنگر، روبروی دادگاه سنگر
 • تلفن همراه: 09115009021

 

7) فاطمه اسدی نیا

قاطمه اسدی نیا، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، دارای 8 سال سابقه درخشان وکالت و دارای خدماتی مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، قرارداد، دارای شماره پروانه 1032 از کانون وکلای دادگستری رشت و دکتری حقوق خصوصی می‌باشد. وی در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی دارای پرونده‌های زیادی است که با توانایی خود در زمینه وکالت و سخن وری توانسته آن پرونده‌ها را به نتیجه مثبت رسانده و رضایت موکلین را بدست بیاورد. به دلیل فن بیان شیوا و رسا و آشنایی کامل وی با قوانین حقوقی و راه‌های کوتاه کردن مسیر پرونده می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای شهر رشت معرفی کرد.

 • آدرس: رشت، رشتیان، نرسیده به کوچه44، ساختمان وارش، طبقه3
 • تلفن همراه: 09112382831

8) سیده مریم میرحسینی

سیده مریم میرحسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، وکیل متخصص با چند سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تملک اپارتمان ها ،خانواده، دعاوی نظام صنفی، دارای پروانه وکالت به شماره 169 که در سال 1395 از سوی مرکز وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری از دیگر تخصص‌های خانم میرحسینی می‌باشد که پرونده‌های زیادی در این دعاوی به نتیجه مثبت رسانده است. کارشناس حقوق بوده و ساعات کاری وی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 تا 20 با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

 • آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، ابتدای گلباغ نماز، برج تندیس، طبقه ۵، واحد ۱۷
 • تلفن همراه:09111357131

9) یاسر داوودی

یاسر داوودی، وكيل پايه يك دادگستري، متخصص در دعاوي خانواده، کیفری، متخصص در دعاوي حقوقي، مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 17633 از کانون وکلای کرج می‌باشد. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی مالی و تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، اختلافات مالی، سفته، برات، دعاوی املاک شامل دعاوی مثل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی است.

 • آدرس: رشت، خیابان مطهری، بعداز سه راه حاجی آباد، روبروی بانک قوامین، ساختمان حکمت، طبقه ۱، پلاک۱۲۱
 • شماره تماس: 09126981573

10) زهرا معدلی

زهرا معدلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 242که از کانون وکلا دادگستری صادر شده است. کارشناس حقوق، دارای خدمات وکالتی مانند مشاوره حضوری، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد است. در زمینه تمامی دعاوی مانند خانواده ثبتی، کیفری، ملکی و حقوقی متخصص بوده و بیش از 500 پرونده در این دعاوی با پشتکار خود به نتیجه مثبت رسانده و در زمره بهترین وکلای رشت قرار دارد.

 • آدرس: رشت، گلسار، روبروی بانک سپه، ساختمان آژند، طبقه اول، واحد ۳
 • تلفن همراه:09113320624

شما باید اطمینان حاصل کنید که وکیلی که انتخاب می‌کنید در زمینه حقوقی مورد نیاز شما دارای تجربه و تخصص است. حوزه‌های حقوقی متنوعی در دنیای وکالت وجود دارد و بیشتر وکلا ترجیح می‌دهند در یک حوزه یا حوزه‌های محدود یا خاص تمرکز کنند.

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل رشت– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل رشت یاری کرده باشیم.


1 دیدگاه

 1. سلام
  من براي پرونده اي ملكي بعد از پرس و جو و تحقيق بسيار به اقاي مجتبي سليماني مراجعه كردم ، كاري بود كه قبلا متاسفانه چند وكيل گفته بودند امكان پذير نيست و كارتون خراب شده، ولي ايشون پرونده ي منو قبول كردند و تونستن خونه و زميني كه به ناحق از من گرفته شده بود رو پس بگيرن و راي دادگاه بدوي رو از اعتبار ساقط كنن.واقعا ازشون ممنونم و براشون ارزوي موفقيت ميكنم حتي بعد ها هم چند تا از دوستان و اشناياني كه مشكل حقوقي و خانوادگي داشتند به ايشون معرفي كردم و كار اونها هم به بهترين نحو انجام دادند..بنظرم اقاي سليماني در رشت بهترين و حرفه ترين هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا