4/5 - (1 امتیاز)

وکلای زن توانایی بسیاری در حل پرونده‌های حقوقی دارند به دلیل صبوری و دقت بالا روی پرونده، وقت بیشتری گذاشته تا پرونده بصورت موفقیت آمیز حل و فصل شود. این روزها وکلای خانم زیادی در بیرجند در حوزه‌های مختلف حقوق وجود دارند که می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، املاک و … به افراد کمک کنند. بهترین وکیل زن در بیرجند کسی که است که بتواند از مفهوم مواد و تبصره‌های حقوقی، یعنی آنچه که بتواند او را به نتیجه مورد نظر موکل برساند، بیابد که این موضوع تنها نتیجه مطالعه و تجربه کاری و حضور در جلسات دادگاه است. بهترین وکیل زن در بیرجند کسی است که این ویژگی را در خود تقویت کرده و بتواند با بیانی اثرگذار دانش خود را در راستای دفاع از پرونده به کار بگیرد.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل زن بیرجند را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر زن در یک لیست 5تایی، انتخاب یک وکیل خوب خانم در بیرجند را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص خانم بیرجند باز شود. 

1) اکرم قائمی

اکرم قائمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)،کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده و تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8673 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم قائمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

  • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه سوم، واحد ۱۱
  • شماره تماس: 09151601587

 

2) سیده صدیقه هاشمی

سیده صدیقه هاشمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند و وکیل بیرجند می‌باشد که دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 45643 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است. در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده و تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی خانم هاشمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

  • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی یک، پلاک 14
  • شماره تماس: 09157551926

 

3) الهه قاسمی

الهه قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای خانم در بیرجند می‌باشد که دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8490 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1389 صادر شده است. در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)، کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، فاخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوای الزام به تحویل ملک، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،…)  و ثبتی(دعوی ابطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور، دعوی افراز ملک، انواع دعاوی ملکی اجرای ثبت) پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده و تجربه و دقت در کار خویش توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی خانم قاسمی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

  • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه اول، واحد ۳
  • شماره تماس: 09153626637

 

4) مریم استانستی

مریم استانستی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 2392 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم استانستی می‌توان اخذ پرونده، قرارداد،تنظیم اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ی وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده‌های بسیاری بر عهده گرفته است که با پشتکار خویش و آگاهی نسبت به قوانین و مسیر پرونده توانسته آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای بیرجند جای بگیرد.

  • آدرس: بیرجند، ابتدای بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری
  • شماره تماس: 09151647964

 

5) الهام خدا بخشی

الهام خدا بخشی، وکیل پایه یک دادگستری بیرجند و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکلای بیرجند می‌باشد که در زمینه دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، …)،کیفری، حقوقی، ملکی و ثبتی پرونده‌های بسیاری داشته که با پشتکار خویش، امانت داری نسبت به جزئیات پرونده توانسته موکل را در زمینه آن پرونده به نتیجه دلخواه برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20771 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم خدابخشی می‌توان به اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی می‌باشد.

  • آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، ساختمان نجلا، طبقه 4، واحد۱۶
  • شماره تماس: 09151607793

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *