5/5 - (1 امتیاز)

اگر طرف دعوا خانم باشد، عموما ترجیح می‌دهد وکیل خانم به وی در روند پرونده کمک کند. این انتخاب می تواند دلایل مختلفی مانند درک بهتر وکیل زن زاهدان از جزئیات پرونده، توجه بیشتر به موکل خود و یا دلایل دیگر باشد که شرایطی را ایجاد می کند تا موکل ترجیح دهد تا یک وکیل خانم در زاهدان داشته باشد. لازم به ذکر است که بهترین وکیل زن هم می‌تواند در صورتی که تجربه و سابقه‌ی کافی داشته باشد مانند وکلای مرد و حتی بهتر از ایشان از پس دعاوی برآید. بعد از تخصص، یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موکل باید به منظور انتخاب وکیل مورد نظر خود به آن توجه کند، اعتماد و امانت داری است. هم چنین موکل باید حتما قبل از بستن هرگونه قرارداد با وکیل از معتبر بودن پروانه وکالت وی و بازرسی صلاحت، شخصیت و مهارت‌های وی را انجام دهد. چرا که گاها برخی از افراد، با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری مبالغ بسیار بالایی را از افراد دریافت می کنند در صورتی که هیچ گونه مجوزی برای حضور در دادگاه ها ندارند. خوشبختانه در زاهدان وکلای زن خوب کم نیستند و فرد می‌توانید  با کمی تحقیق وکیل مورد نیاز را انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل زن زاهدان را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل زن زاهدان چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای زن زاهدان، انتخاب بهترین وکیل زن در زاهدان را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمزودی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق و یکی از مشاوران حقوقی برتر در استان زاهدان می‌باشد، که می‌تواند با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد. وکیل دانش رمرودی در شهرزاهدان قبول وکالت می‌کنند.

حوزه فعالیت وکیل دانش رمرودی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی از جمله (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی مانند (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

با توجه به موفقیت ملیحه دانش رمرودی در انواع دعاوی واگذار شده به وی و ایجاد حس اعتماد در موکل ورازداری نسبت به اسرار پرونده که موکل در طی اعتماد ایجاد شده از سوی وکیل با وی در میان می‌گذارد و مهارت و دانش حقوقی باعث شده بین بهترین وکلای زن زاهدان جای بگیرد.

  • آدرس:  زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان
  • شماره وکیل:  09155412729

 

2) مریم فریدونی

میرم فریدونی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق و یکی از مشاوران حقوقی برتر در استان زاهدان می‌باشد، که می‌تواند با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد. وکیل فریدونی دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1395 می‌باشد که پس از دریافت پروانه وکالت و پایان دوره کارآموزی در انواع دعاوی حقوقی قبول وکالت می‌کند.

حوزه فعالیت وکیل فریدونی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)

پرونده‌های حقوقی از جمله (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)

پرونده‌های ملکی مانند (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

با توجه به موفقیت مریم فریدونی در انواع دعاوی واگذار شده به وی و ایجاد حس اعتماد در موکل ورازداری نسبت به اسرار پرونده که موکل در طی اعتماد ایجاد شده از سوی وکیل با وی در میان می‌گذارد و مهارت و دانش حقوقی باعث شده بین بهترین وکلای زن زاهدان جای بگیرد.

  • آدرس:  زاهدان، میرزای شیرازی، میدان امام علی، خیابان میرزای شیرازی، خیابان بهشتی
  • شماره وکیل:  09173378992

 

3) شیما فهیمی

شیما فهیمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16471 بوده، ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری وکیل فهیمی است. وی به عنوان یک وکیل زن حرفه‌ای در زاهدان و وکیل زاهدان، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ساکنین زاهدان می‌باشد.

شیما فهیمی دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین به دفتر وکالتی وی می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی ( پرونده‌های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( انواع طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی) به ایشان اعطای وکالت نمایند. از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که ناگفته نماند مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس:  زاهدان،  تقاطع سعدی و آزادی، پاساژ وحیدنیا، طبقه اول
  • شماره وکیل: 09126105675

 

4) حدیث حق دوست

حدیث حق دوست، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق ، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20106 بوده، ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری وکیل حق دوست است. وی به عنوان یک وکیل زن حرفه‌ای در زاهدان ، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ساکنین زاهدان کمک کننده می‌باشد.

حدیث حق دوست دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مراجعین به دفتر وکالتی وی می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی ( پرونده‌های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( انواع طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی) به ایشان اعطای وکالت نمایند. از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره اشاره کرد که ناگفته نماند مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است.

  • آدرس:  زاهدان،خیابان امیرالمومنین 3، ساختمان سپیده، طبقه 4، واحد 15
  • شماره وکیل: 09153415658

 

5) بهناز رحیمی فر

بهناز رحیمی فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد، وکیل رحیمی فر، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای عباس آباد بخصوص در کلیه پرونده‌های خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت،…) و ملکی (خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه،…) می‌باشد  اگر دنبال برد در دعاوی خویش هستید با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

از جمله خدماتی که وکیل رحیمی فر در دفتر خویش که به مراجعین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، نوشتن اوراق قضایی و مشاوره اشاره کرد.

بهناز رحیمی فر، بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف قضایی به پایان برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 20613 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

  • آدرس:  زاهدان،خیابان امیرالمومنین، امیرالمومنین ٢٧، روبروی مسجد علی ابن ابی طالب، دفتروکالت محبوبه یزدانی
  • شماره وکیل: 09124945832

ما در مطالب این صفحه در رابطه با وکیل زن در زاهدان سخن گفتیم و برای انتخاب بهترین وکیل زن در زاهدان نیز اطلاعات مفیدی به شما همراهان گرامی ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد. اگر به دنبال بهترین، مجرب‌ترین و ماهرترین وکلای خانم زاهدان می‌گردید و می‌خواهید وکیل انتخابی شما، جزو بهترین وکلای زاهدان باشد، می‌توانید خدمات خود را از مجموعه وکیل پایتخت بخواهید و در پروسه حقوقی خود پیروز شوید.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *