Rate this post

اگر طرف دعوا خانم باشد، عموما ترجیح می دهد وکیل خانم به وی در روند پرونده کمک کند. این انتخاب می‌تواند دلایل مختلفی مانند درک بهتر وکیل زن سمنان از جزئیات پرونده، توجه بیشتر به موکل خود و یا دلایل دیگر باشد که شرایطی را ایجاد می کند تا موکل ترجیح دهد تا یک وکیل خانم در سمنان داشته باشد. لازم به ذکر است که بهترین وکیل زن هم می تواند در صورتی که تجربه و سابقه‌ی کافی داشته باشد مانند وکلای مرد و حتی بهتر از ایشان از پس دعاوی برآید. بعد از تخصص، یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موکل باید به منظور انتخاب وکیل مورد نظر خود به آن توجه کند، اعتماد و امانت داری است. هم چنین موکل باید حتما قبل از بستن هرگونه قرارداد با وکیل از معتبر بودن پروانه وکالت وی و بازرسی صلاحت، شخصیت و مهارت‌های وی را انجام دهد. چرا که گاها برخی از افراد، با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری مبالغ بسیار بالایی را از افراد دریافت می کنند در صورتی که هیچ گونه مجوزی برای حضور در دادگاه ها ندارند. خوشبختانه در سمنان وکلای زن خوب کم نیستند و فرد می‌توانید  با کمی تحقیق وکیل مورد نیاز را انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل زن سمنان را با لیست 5تایی بشناسید!⚖️【آپدیت1402】

1) زهرا صادقی

زهرا صادقی، وکیل سمنان و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 7290 که در سال 1389 صادر شده است، می‌باشد. اگر در شهرسمنان دنبال وکیل زن کارکشته و کار بلد و ماهر در سخن وری و کار وکالت هستید تا دعاوی ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملک)، دعاوی خانواده و ارث(طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اجرت المثل، درخواست طلاق از سوی زوجه و یا زوج، نفقه، مهریه، …)، دعاوی ثبتی، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی( تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، تنظیم دادخواست و لایحه خود را به وی بسپارید وکیل صادقی یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است.

  • آدرس:سمنان،میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول
  • شماره تماس وکیل: 09125318867

2) مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی، وکیل پایه یک دادگستری سمنان و مشاور حقوقی که مشاوره وی به صورت حضوری و غیر حضوری باتعیین وقت قبلی و هزینه انجام می‌شود. عضو کانون وکلای استان سمنان، با شماره پروانه ثبتی 21103، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم مهرنوش خراسانی به عنوان یک وکیل خبره زن سمنان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. ایشان با 10 سال سابقه درخشان توانسته با موفقیت بالا در پرونده‌های واگذار شده به وی که در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ارث، ملکی و ثبتی است، خویش را جزیی از بهترین وکلای زن و جزیی از بهترین وکیل سمنان معرفی نماید. اخلاق پسندیده، تجربه بالا با توجه به سابقه، امانت داری نسبت به پرونده موکل، داشتن بیان رسا و شیوا در دادگاه و حضور قاضی درصد بالایی از رضایت را در موکل ایجاد کرده است.

  • آدرس:سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6
  • شماره تماس وکیل:  09123317342

 

3) اقدس رهائی

اقدس رهائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره9554 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال1389 صادر شده است. 12 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل رهائی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

  • آدرس:سمنان، بلوار قدس، بلوارشوراشهیدصدیقی، نبش فرعی،۴ساختمان گلفام، طبقه۱،واحد۱
  • شماره تماس وکیل:  09127312405

4) سحر آب یار

سحر آب یار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 30511 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم آب یار می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. چند سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل آب یار شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

  • آدرس:سمنان، بلوار سعدی، نبش کوچه شهید مصباحیان، طبقه دوم الکترونیکی
  • شماره تماس وکیل: 09127692997

 5) سکینه ایزدی مهر

سکینه ایزدی مهر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 22374 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم ایزدی مهر می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه است. چند سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود.

  • آدرس:سمنان، تعاون، خیابان ۱۲ غربیف پلاک ۱۰۷، طبقه2، واحد ۲
  • شماره تماس وکیل: 09127327214

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زن سمنان – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زن سمنان یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *