بهترین وکیلوکیل زن

✔️10تا از بهترین وکیل زن قم⚖️【سال1402】

5/5 - (2 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل زن قم را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

در این مقاله با فراهم کردن 5 وکیل برتر زن در قم، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی  شما، به کمک وکیل متخصص و مجرب زن در قم رفع شود. در ادامه اسامی 5 وکیل زن در قم در زیر آمده است.

1) مریم عابدی

مریم عابدی، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق عمومی است. ایشان با بیش از 15 سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای قم است. شهروندان قم می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم مریم عابدی، بهترین وکیل زن قم، اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی وی به مشاوره حضوری وغیرحضوری، اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی و مشاوره وی با هزینه است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره 21661 می‌باشد. دبیرکمیسیون منابع طبیعی استان قم، کارشناس حقوقی بنیاد مسکن  و رئیس اموراداری بنیاد مسکن از سوابق کاری خانم عابدی است.

 • آدرس: قم، خیابان صفائیه، کوچه ۲۸، ساختمان پارس،  طبقه 2
 • شماره تماس وکیل:  09123535782

2) مرضیه صفدری

مرضیه صفدری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع دکترای حقوق عمومی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 1739 است. ایشان با 14سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. شهروندان قم می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی، مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم مرضیه صفدری، بهترین وکیل زن قم، اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی وی به مشاوره حضوری وغیرحضوری، اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی و مشاوره وی با هزینه است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای قم است.

 • آدرس: قم، خیابان هدف، کوچه 6، پلاک 10
 • شماره تماس وکیل: 09127516901

3) خدیجه بحرینی

خدیجه بحرینی، وکیل قم و مشاور حقوقی، دارای 10 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان قم، با شماره پروانه ثبتی 21692، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم بحرینی به عنوان یک وکیل خبره قم در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع‌به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. وکیل بحرینی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی(اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی و …) می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم بحرینی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: قم، میدان سعیدی، ساختمان پزشکان یلدا، طبقه ۵
 • شماره تماس وکیل:  09128513657

4) زهرا دادگر

زهرا دادگر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 1813 است. ایشان با چند سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. شهروندان قم می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی، مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم مرضیه صفدری، بهترین وکیل زن قم، اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی خانم دادگر به مشاوره حضوری وغیرحضوری، اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه، نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی و مشاوره با هزینه است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای قم است.

 • آدرس: قم، انتهای بلوار صدوقی،ابتدای بیست متری فجر،ساختمان بهار
 • شماره تماس وکیل: 09128516563

5) زینب ضیائی

زینب ضیائی، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. ایشان با بیش از 10سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای قم است. شهروندان قم می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم زینب ضیائی، بهترین وکیل زن قم، اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی وی به مشاوره حضوری وغیرحضوری، اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه به شماره 20809 می‌باشد که در سال 1395 صادر شده است.

 • آدرس: قم،  نبش ۲۰متری امام حسین، ساختمان کاج ، طبقه۱
 • شماره تماس وکیل: 09128519486

6) لیلا قیطاسی

لیلا قیطاسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوق،  دارای 10 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان قم، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1765، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. وکیل قیطاسی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل (طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری(کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی(اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی و …) می‌باشد. از خدمات وکالتی خانم لیلا قیطاسی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: قم، 45 متری صدوق، نبش 30 متری قائم، پلاک6
 • شماره تماس وکیل: 09128790105

7) معصومه قلندری

معصومه قلندری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای چند سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، یکی از وکلای زن قم می‌باشند. وکالت پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک‌ها را برعهده داشته که با فن بیان رسا و شیوا و آشنایی با قوانین، پشتکار فراوان و با تکیه بر تجربه خویش در حوزه وکالت، توانسته رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند. وکالت در دعاوی کیفری از جمله خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر، وکالت در دعاوی حقوقی مانند چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک‌ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه، وکالت در دعاوی خانواده مثل انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … خلاصه‌ای از پرونده‌های واگذاری به ایشان است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 51379 می‌باشد که از سوی این کانون به نام وی صادر شده است.

 • آدرس: قم، انسجام، کوچه ۸، پلاک۱۱
 • شماره تماس وکیل: 09128516696

8) مریم علی محمدی

مریم علی محمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد حقوق است. ایشان با چند سال سابقه فعالیت درخشان، تجربه وکالت در زمینه های مختلف، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. شهروندان قم می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله (الزام به تنظیم سند رسمی در تبریز، مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)، همچنین در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله (کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصادفات، ضرب و جرح، توهین و تخریب، …) به خانم مریم علیمحمدی، بهترین وکیل زن قم، اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی وی به مشاوره حضوری وغیرحضوری، اخذ قرارداد، تنظیم شکواییه اشاره کرد که حضور در دفتر وی با تعیین وقت قبلی و مشاوره وی با هزینه است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای قم است.

 • آدرس: قم، خیابان هدف، کوچه6، پلاک 10
 • شماره تماس وکیل: 09122533086

9) خدیجه لطفی

خدیجه لطفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 9 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، یکی از وکلای زن قم می‌باشند. وکالت پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک‌ها را برعهده داشته که با فن بیان رسا و شیوا و آشنایی با قوانین، پشتکار فراوان و با تکیه بر تجربه خویش در حوزه وکالت، توانسته رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند. وکالت در دعاوی کیفری از جمله خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر، وکالت در دعاوی حقوقی مانند چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک‌ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه، وکالت در دعاوی خانواده مثل انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … خلاصه‌ای از پرونده‌های واگذاری به خانم لطفی است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 24978 می‌باشد که در سال 1393از سوی این کانون به نام وی صادر شده است.

 • آدرس: قم،انتهای بلوار۱۵خرداد، نبش میدان رزمندگان اسلام، مجتمع اداری میلادنور، طبقه  2، واحد ۱۰
 • شماره تماس وکیل: 09127597442

10) نفیسه جباری‌تیمورآبادی

نفیسه جباری تیمورآبادی، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 26192 که از کانون وکلای دادگستری در سال 1394 دریافت کرده است. خانم جباری، با اخلاق موکل پسند، پایبندی به قانون و زمان، راز دار بودن نسبت به اسرار و جزییات پرونده، صداقت و قابل اعتماد بودن توانسته مقام خود را در بین وکلای زن ارتقا داده و در زمره بهترین وکلای زن قم و وکیل قم جای بگیرد. ایشان پرونده‌های بسیاری را در این 7 سال سابقه وکالتی خویش در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی به نتیجه مثبت رسانده که این نتیجه باعث رضایت مشتری می‌شود. از خدمات وکالتی که خانم جباری برای مراجعیین ارائه می‌دهد می‌توان به اخذ پرونده،قراردادها، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره اشاره کرد که به درخواست موکل مشاوره می‌تواند به صورت حضوری و یا آنلاین باشد.

 • آدرس: قم، ۴۵متری صدوق، بین کوچه۱و۳، پلاک۷۵
 • شماره تماس وکیل:  09122537081

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زن قم – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زن قم یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا