5/5 - (5 امتیاز)

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل زن در مشهد را با لیست 10تایی بشناسید!

1) سیده‌عاطفه مجیدی‌طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران، وکیل پایه یک‌ دادگستری و فوق‌لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، از سال ۱۳۹۳ کار وکالت خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز نموده است. ایشان بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد (فرهنگ) با کسب رتبه ۲۲۹ کنکور سراسری کارشناسی سال ۱۳۸۵ در رشته حقوق در دانشگاه دولتی اصفهان مشغول به تحصیل شد و بلافاصله بعد از اتمام مقطع کارشناسی و پس از کسب رتبه ۲۹ کنکور سراسری کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۰، تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه داد. بعد از قبولی در آزمون وکالت کانون مرکز، با شرکت در آزمون اختبار جهت اخذ وکالت پایه یک دادگستری، موفق به کسب رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان یزد در سال ۱۳۹۵ گردید. مسلما خانم مجیدی با چنین رزومه تحصیلی و دانش حقوقی یکی از وکلای خبره و نمونه در مشهد می‌باشد.

حوزه فعالیت وکیل مجیدی در امور حقوقی و کیفری و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان مشهد قرار میدهد. برای حضور در دفتر سیده عاطفه مجیدی طهران وکیل خوب مشهد و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمداباد، بلوار ابوذرغفاری، نبش بلوار ابوذرغفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10
 • شماره تماس: 09153787748
 • شماره تماس: 09129331647
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) مهناز دلاویز

مهناز دلاویز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2890، قبول وکالت در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و از نظر ایشان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد. خانم دلاویز بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری مثل کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره و دعاوی خانوادگی مثل طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره و دعاوی حقوقی مانند الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان وی را از وکلای برتر مشهد عنوان کرد.

 • آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7
 • شماره تماس وکیل: 09151026897

 

3) الناز سادات مدنیان

الناز مدنیان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که در زمینه خانواده و مشاوره حقوقی تخصص داشته و وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می‌باشد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و غیره اشاره کرد. فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار، راه حل دهنده بودن(یعنی راه کوتاه و مسیر قانونی صحیح را به موکل نشان می‌دهد)، پایبندی به زمان در به پایان رساندن پرونده از خصوصیات اخلاقی این وکیل خانواده است. خانم مدنیان در تمامی زمینه‌ها پرونده داشته و لی عمده پرونده‌های وی مربوط به دعاوی خانواده می‌باشد به این خاطر می‌توان وی را در زمره بهترین وکلای خانواده در مشهد قرار داد. پرونده‌های وی در زمینه ارث و وصیت، طلاق، استرداد جهیزیه، اعسار، … و بیشتر می‌توان گفت در زمینه مسائل مربوط به خانواده در هفت سابقه وکالت خویش بوده است.

 • آدرس:خراسان رضوی، مشهد، وکیل‌آباد یازدهم، نبش جلال آل احمد دوم
 • شماره تماس: 09154006453

 

4) نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه دولتی اصفهان، دارای 8 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبولی از طرف وی در مورد پرونده‌های ملکی و دعاوی مربوط به املاک می‌باشد. برومند، در تمامی زمینه‌ها دارای تخصص می‌باشد اما در زمینه ملک و دعاوی مربوط به آن متخصص بوده و در این مدت 8 ساله بیشترین پرونده‌های قبول شده از طرف وی در زمینه املاک در مشهد بوده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی که مشاوره دارای هزینه می‌باشد.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، انتهای فلسطین 19(سلمان غربی)، نبش شهیدان قادری 4، ساختمان 48، زنگ دوم
 • تلفن تماس: 09153187422

 

5) حمیده نجاتی

حمیده نجاتی وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، که در دعاوی ملکی جز بهترین وکلای مشهد محسوب و در چندین سال سابقه وکالت خویش توانسته خود را در بین وکلای معروف و به نام و کاری مشهد قرار دهد. دارای شماره پروانه 2014 از کانون وکلای دادگستری مشهد می‌باشد. از نظر ایشان وکیل محرم اصرار موکل بوده وباید در ایجاد حس اعتماد در مراجعه کننده کوشا باشد وی در تمامی دعاوی سر رشته داشته و لی اکثر پرونده‌های پذیرفته شده از سوی خانم نجاتی مربوط به دعاوی ملکی مشهد بوده به همیین دلیل از برترین وکلای ملکی مشهد محسوب می‌شود.

 • آدرس: خراسان رضوی، نبش ابن سینای ۲/۳، ساختمان ۴۶ طبقه ۳، واحد ۹
 • تلفن تماس: 09155191421

 

6) بهجت کبیری

وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای خراسان رضوی،کارشناس فقه و حقوق مبانی اسلامی از دانشگاه مشهد با سابقه 11 ساله خویش براساس تجربه، پشتکار، فن بیان شیوا و رسا، آگاهی کامل نسبت به قانون و برخورد مناسب خود توانسته در بین وکلای برتر مشهد جای بگیرد. اعسار، وکیل خانواده، قصاص، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و… پرونده‌های زیادی داشته که توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند. مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، اخذ پرونده و قراردادها از جمله خدمات این وکیل مشهد برای همشهریان خویش است.

 • آدرس: خراسان رضوی، مشهد، طرقبه، خیابان صاحب الزمان، پاساژ اوقاف، واحد۳
 • شماره وکیل: 09155240465

 

7) مریم شفازاده

مریم شفازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری ، قبول وکالت در تمام دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و از نظر ایشان یک وکیل باید دارای مهارت سخنوری و زبانی شیوا برای بیان مسائل قانونی و راهنمایی موکل باشد. خانم شفازاده بیش از چند صد پرونده در مورد دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، فروش مال غیر، قاچاق کالا و غیره )، دعاوی خانوادگی ( طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، دادخواست طلاق از سوی مرد، دادخواست طلاق از سوی زن، نفقه، مهریه و غیره)، دعاوی حقوقی ( الزام به انجام تعهد، ابطال سند، فک رهن و پیش فروش آپارتمان و غیره) دارد که با کوشش و پشتکار در زمینه وکالت و تعهد داشتن به کار خود توانسته آنها را به نتیجه دلخواه موکل برساند و مراجعین همیشه با رضایت از دفتر وی خارج می‌شوند به این دلیل می‌توان وی را از وکلای برتر مشهد عنوان کرد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری است که مشاوره ایشانن با پرداخت هزینه می‌باشد.

 • آدرس: مشهد، میدان ده دی، بالای داروخانه دکتر مجتهدی، طبقه دوم

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل زن در مشهد – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل زن مشهد  یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *