2.9/5 - (46 امتیاز)

بهترین وکیل ساری، به وکیلی اطلاق می‌شود که در تمام دعاوی کیفری و حقوقی بتواند یک طرح دعوی مناسب با موضوع پرونده را طرح نماید. به بیان دیگر با تجربه‌ترین و باسوادترین وکیل در ساری، بهترین وکیل ساری معرفی می‌شود. بهترین وکیل حقوقی در ساری، ابتدا پرونده را با دقت و تمرکز مورد مطالعه قرار داده و سپس تمام مدارک لازم را مورد بررسی قرار داده و جمع‌آوری می‌نماید. در نهایت با استفاده از راه‌کارهای قانونی و محکم در سمت و سوی  پیروزی پرونده اقدامات قانونی لازمه را انجام می‌دهد. پرونده‌های کیفری شامل پرونده‌هایی می‌شود که در آنها برای متهم مجازات در نظر گرفته می‌شود و با توجه به نوع عملکرد و نوع جرم میزان کیفر مشخص می‌شود. برای دفاع از متهم در چنین پرونده‌هایی حضور یک وکیل خبره بسیار تاثیر گذار است. در شرایط مختلف وکیل می‌تواند در جهت کاهش مجازات، تخفیف مجازات، تعویق صدور حکم، تعلیق اجرای حکم و تبدیل مجازات به جزای نقدی اقدامات موثری انجام بدهد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل ساری را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر در ساری، انتخاب بهترین وکیل در ساری را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ساری باز شود. ما در این مقاله به  معرفی گزیده ای از 10 وکیل برتر در ساری می‌پردازیم.

1) الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۰سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و ….فعالیت می‌کنند.

برای اعطای وکالت به الهام پیشگر، یکی از وکیل‌های خوب ساری، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: ساری،خیابان مازیار، پشت مازیار 2
 • شماره تماس: 09112230668

 

2) کتایون عسکری

کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از کانون وکلای دادگستری مازندران در شهر ساری، کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی، دارای ۱۱سال سابقه‌ی وکالت می‌باشد. وکیل عسکری سابقه وکالت در پرونده‌های حقوقی (اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره کار، تقسیم ترکه و … ) و پرونده‌های کیفری (اعم از قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) و دعاوی خانوادگی (اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و …) دارا می‌باشد.

برای اعطای وکالت به کتایون عسکری یکی از وکلای برتر ساری، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢
 • شماره تماس وکیل: 09127322249
 • مشاوره تلفنی با هماهنگی قبلی و پرداخت حق المشاوره انجام می‌گردد.

 

3) غلامرضا میرزایی‌نژاد

دکتر غلامرضا میرزایی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا و دارای تحصیلات در« مقطع دکترای تخصصی حقوق کیفری» هستند. وکیل میرزایی نژاد علاوه بر «تحصیلات دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی » و داشتن شخصیت علمی، تجربه وکالت موفق در پرونده‌های کیفری را نیز در کارنامه خود دارد. جناب میرزایی نژاد دارای دانشنامه تخصصی جرایم کیفری و نیز موفق به پذیرش مقاله حقوق کیفری، رتبه الف (ISC) در پایگاه استنادی جهان شده اند.

 وکیل غلامرضا میرزایی نژاد، پرونده‌های کیفری از قبیل؛ « قتل، آدم ربایی، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، محاربه، جرایم مالی مهم و جرایم خانوادگی و غیره» را وکالت می‌نمایند. جهت هماهنگی فقط از طریق پیامک یا واتساپ، روبیکا، تلگرام به شماره ذیل مشخصات کامل را ارسال نمایید

برای اعطای وکالت به غلامرضا میرزایی‌نژاد، وکیل ساری خبره و متخصص، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: مازندران، ساری،خیابان امیر مازندرانی
 • شماره تماس وکیل: 09113775684
 • شماره تماس وکیل میرزایی نژاد: 09198550820
 • مشاوره تلفنی با هماهنگی قبلی
 •  پاسخگویی تلفن فقط 8 تا 9 شب

 

4) محمد کلانتری

محمد کلانتری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، متخصص در تمامی دعاوی ملکی، حقوقی، ثبتی و خانواده بوده و به نظر وی وکیل محرم اسرار موکل و امین وی است. دارای چندین سال سابقه وکالت است که در این مدت توانسته با پشتکار و فن بیان رسا و شیوا و آشنایی نسبت به قوانین مراجعه کنندگان به دفتر خویش را راهنمایی و بهترین مسیر را به ایشان نشان دهد تا بهترین وکیل برای پرونده خویش را انتخاب کنند. از خدمات وکالتی آقای کلانتری می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به محمد کلانتری یکی از وکلای کارکشته ساری، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: ساری،خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5
 • شماره تماس: 09111510717
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

 

5) پریا متولیان

پریا متولیان، وكيل پايه يك دادگسترى ساری و مشاور حقوقی، عضو رسمی كانون وكلای مازندران، آخرین مدرک تحصیلی ایشان كارشناس ارشد حقوق خصوصي می‌باشد. خانم متولیان به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر ساری قرار دهد. حوزه فعالیت ایشان در امور حقوقی، کیفری و خانواده و امور ثبتی می‌باشد.

برای اعطای وکالت به پریا متولیان، وکیل ساری، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: مازندران، ساری، خيابان مازيار، مازيار١٦، مجتمع مازيار، طبقه ٥، واحد١٦
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

 

6) مسلم عباسپور

مسلم عباسپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، که دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضایی به شماره 35156 که در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای عباسپور می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان به صورت تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد. از نظرآقای عباسپور، موکل باید اطمینان حاصل کند وکیلی که انتخاب کرده است در زمینه حقوقی مورد نیاز موکل دارای تجربه و تخصص است و با این اندیشه به مراجعین مشاوره می‎دهد که داشتن چنین نظری باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل ساری جای بگیرد. دارای 9 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که در این مدت پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با درصد بالایی توانسته آنها را به نتیجه مثبت برساند. وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات، وکیل دادگستری شرکت انبوه سازان، وکیل شرکت شهر بازی ساری، وکیل موسسات مالی عام کشاورزان آرمان، کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از سوابق کاری و تحصیلی آقای عباس‌پور است.

 • آدرس: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد۲۰۸
 • شماره تماس: 09111551785

 

7) جواد حبیبی

جواد حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، که دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضایی به شماره 790 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای حبیبی می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان به صورت تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد. از نظرآقای حبیبی، موکل باید اطمینان حاصل کند وکیلی که انتخاب کرده است در زمینه حقوقی مورد نیاز موکل دارای تجربه و تخصص است و با این اندیشه به مراجعین مشاوره می‎دهد که داشتن چنین نظری باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل ساری جای بگیرد. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که در این مدت پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با درصد بالایی توانسته آنها را به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس: ساری، بلوارطالقانی، مقابل شرکت گاز استان، ساختمان روزنامه بشیر مازندران، طبقه 1
 • شماره تماس: 09113232336

 

8) الهه عسگری

الهه عسگری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری،  که دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 516 صادر شده است. از نظرالهه عسگری، موکل باید اطمینان حاصل کند وکیلی که انتخاب کرده است در زمینه حقوقی مورد نیاز موکل دارای تجربه و تخصص است و با این اندیشه به مراجعین مشاوره می‎دهد که داشتن چنین نظری باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل ساری جای بگیرد. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که در این مدت پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با درصد بالایی توانسته آنها را به نتیجه مثبت برساند. از خدمات وکالتی خانم عسگری می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنطیم قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان به صورت تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد.

 • آدرس: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه 2
 • شماره تماس: 09111544675

 

9) فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای برخورد و رفتار مناسب یک وکیل، پایبندی به زمان، آشنایی کامل نسبت به قوانین و راز داری نسبت به پرونده موکل بوده که باعث تبدیل خانم احمدی به یک وکیل نمونه و خوب شده که ایشان را در زمره بهترین وکلای ساری قرار داده است. وی دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 8499 که  از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی، خانوادگی؛ ثبتی و غیره به نتیجه علی و مورد نظر موکل رسانده است. نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری من جمله خدمات وکالتی این وکیل نمونه است.

 • آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا
 • شماره تماس: 09389941601

 

10) ثمینه بابائی

ثمینه بابائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای برخورد و رفتار مناسب یک وکیل، پایبندی به زمان، آشنایی کامل نسبت به قوانین و راز داری نسبت به پرونده موکل بوده که باعث تبدیل خانم بابائی به یک وکیل نمونه و خوب شده که ایشان را در زمره بهترین وکلای ساری قرار داده است. وی دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 18291 که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی(اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و غیره)، خانوادگی(طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف زوجه یا مرد، حضانت فرزند، مطالبه مهریه، نفقه، ترک انفاق، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره)، ثبتی، حقوقی، کیفری و غیره به نتیجه عالی و مورد نظر موکل رسانده است. نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری من جمله خدمات وکالتی این وکیل نمونه است.

 • آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد8
 • شماره تماس: 09112584732

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ساری– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ساری یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

1 Comment

 • سلام

  بنده مورد به مورد تماس گرفتم. شماره هایی که درج شده بدون “معرف” نه پاسخگو هستند و نه با کسی کار میکنند. متوجه نشدم دلیل درج این فهرست و شماره ها چی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *