بهترین وکیل

بهترین وکیل ساری با لیست 10 تایی بشناسید !!

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین وکیل ساری، به وکیلی اتلاق می‌شود که در تمام دعاوی کیفری و حقوقی بتواند یک طرح دعوی مناسب با موضوع پرونده را طرح نماید. به بیان دیگر با تجربه‌ترین و باسوادترین وکیل در ساری، بهترین وکیل ساری معرفی می‌شود. بهترین وکیل در ساری، ابتدا پرونده را با دقت و تمرکز مورد مطالعه قرار داده و سپس تمام مدارک لازم را مورد بررسی قرار داده و جمع آوری می‌نماید. در نهایت با استفاده از راه‌کارهای قانونی و محکم در سمت و سوی  پیروزی پرونده اقدامات قانونی لازمه را انجام می‌دهد. پرونده‌های کیفری شامل پرونده‌هایی می‌شود که در آنها برای متهم مجازات در نظر گرفته می‌شود و با توجه به نوع عملکرد و نوع جرم میزان کیفر مشخص می‌شود. برای دفاع از متهم در چنین پرونده‌هایی حضور یک وکیل خبره بسیار تاثیر گذار است. در شرایط مختلف وکیل می‌تواند در جهت کاهش مجازات، تخفیف مجازات، تعویق صدور حکم، تعلیق اجرای حکم و تبدیل مجازات به جزای نقدی اقدامات موثری انجام بدهد.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای برتردر ساری، انتخاب بهترین وکیل در ساری را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص ساری باز شود. ما در این مقاله به  معرفی10 وکیل برتر در ساری می‌پردازیم.

1) وحید قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای ساری و مشاور حقوقی، دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی، مدرس دانشگاه، داور کنگره بین المللی حقوق شهروندی، نماینده وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی در مراجع رسیدگی دعاوی کارگرو کارفرما، وکیل بانک‌ها و شرکت‌های خصوصی و مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، مهاجرتی، کارگری و کارفرمایی، دیوان عدالت اداری و بیمه ای می‌باشد که با توجه به سابقه 8 ساله وکالت وی توانسته خود را در بین بهترین وکلای ساری قرار دهد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره غیرحضوری از خدمات وکالتی وی می‌باشد.

 • آدرس: ساری، خیابان قارن، قارن 7 ،جنب دفتر اسناد رسمی 37
 • شماره وکیل: 09124987636

 

2) سعيد جواهري محلي

وکیل و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق قضایی بوده و از سوابق درخشان وی در مدت 10 سال وکالت ایشان می‌توان به تالیف کتاب حقوق خواهان در جلسه اول دادرسی، مشاوره و وکالت در شرکت‌های خصوصی مختلف اشاره کرد. سعید جواهری در زمینه دعاوی خانواده مانند طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق از سوی مرد و غیره دعاوی کیفری و ملکی و ثبتی پرونده‌های زیادی را برعهده گرفته که با اخلاق پسندیده، فن بیان رسا و شیوا و آشنایی به قوانین توانسته به نتیجه دلخواه موکل برساند و موکلین با رضایت از کار و اخلاق وی از دفتر وکالت ایشان خارج شوند. داشتن این خصوصیات اخلاقی و همچنین امانت داری نسبت به پرونده موکل باعث شده تبدیل به بهترین وکیل ساری شود.

 • آدرس: ساری،خیابان مازیار، مجتمع ونوس، طبقه۵، واحد۲۰
 • شماره وکیل: 09111518936

 

3) فاطمه دلک آبادی

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مازندران که در کلیه دعاوی حقوقی، خانوادگی ( طلاق، مهریه، مطالبه اجرت المثل، نفقهق طلاق توافقی، اعسار از مهریه و …) ملکی، کیفری و…پذیرش پرونده داشته و در مدت ده ساله وکالت خود توانسته درصد بالایی از موفقیت را در پرونده‌های ذکر شده بدست آورد. دارای شماره پروانه 2143 از کانون وکلای دادگستری مازندران است که آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق اسلامی است.

 • آدرس: ساری،خیابان فرهنگ، ابتدای 15 خرداد، ساختمان خورشید، طبقه4، واحد13
 • شماره وکیل: 09118570301

 

4) میثم بابایی ملک ابادی

وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای ساری و مشاورحقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق، دارای شماره پروانه 20389 از کانون وکلای دادگستری می‌باشد. وصول مطالبات، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده و حقوقی و انحصار وراثت از جمله دعاوی است که این وکیل خوب در آن‌ها پرونده داشته و با درصد بالای موفقیت توانسته پرونده را به پایان برساند و رضایت موکل را جلب نماید.

 • آدرس: ساری،نبش خیابان شهابی
 • شماره وکیل: 09111551575

 

5) محمد حسنی مقدم

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، دارای شماره پروانه 1093 از کانون وکلای دادگستری مازندران و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه مازندران می‌باشد. 10 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت داشته که در این مدت توانسته پرونده‌های زیادی در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه، ظلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت و …)، دعاوی کیفری و ثبتی و غیره را بر عهده گرفته که با توانایی خویش در زمینه وکالت موجب رضایت مراجعین شده است. آقای حسنی مقدم در زمینه ملکی نیز پرونده‌های موفق بوده که می‌توان وی را وکیل ملکی نیز معرفی کرد.

 • آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، فرهنگ16، ساختمان توسعه، طبقه 2، واحد13
 • شماره وکیل: 09113930472

 

6) رحيم رمضان اشرفي

وکیل پایه یک دادگستری ساری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل، دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 25470است. مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و … از جمله دعاوی است که پرونده‌های موفق زیادی داشته که او را در زمره بهترین وکلای ساری قرار داده است.

 • آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم واحد ۱۱
 •  شماره وکیل: 09111523609

 

7) نعمت الله محمدنژاد کیاسری

متولد 1346 با بیش از 25 سال قضاوت و دانش اموخته دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، پس از بازنشستگی از دستگاه قضا به شغل وکالت مشغول و دفتر اصلی وی در ساری و موسس موسسه حقوقی آوای عدالت در استان مازندران با بهره گیری از وکلای جوان و ایضا وکلای با سابقه و نیروهای نظامی و انتظامی بازنشسته در موسسه جهت حل مشکلات حقوقی و کیفری و اداری مراجعین می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدمات وکالتی این وکیل خوب می‌باشد.

 • آدرس: ساری، میدان راه آهن، ساختمان عندلیب، طبقه4، پلاک12
 • شماره وکیل: 09363011409

 

8) پریا متولیان

وكيل پايه يك دادگسترى( عضو كانون وكلا مازندران) كارشناس ارشد حقوق خصوصي و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره پروانه 2241 بوده و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری پرونده‌های بسیاری داشته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است. وی در زمره بهترین وکیل ساری قرار گرفته است چون توانایی بسیاری در اداره جلسات قضایی دارد.

 • آدرس: ساری، خيابان مازيار، مازيار ١٦، مجتمع مازيار، طبقه ٥، واحد 16
 • شماره وکیل: 09118025673

 

9) میرعلی قریشی لاریمی

میرعلی قریشی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مقطع کارشناسی خویش را در دانشگاه مازندران بین سال‌های 1385 تا 1389، مقطع ارشد را در دانشگاه مازندران از سال 1391 تا 1393 گذرانده و دکتری حقوق خویش را از دانشگاه قم به پایان رسانده است. از سال 1390 کار وکالت را شروع کرده و در در این مدت توانسته با پشتکار و توانایی خویش پرونده‌های متعدد زیادی در زمینه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری و حقوقی به سرانجام مثبت برساند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 1292 از کانون وکلای دادگستری مازندران است.

 • آدرس: ساری،خیابان فرهنک، رو به روی شهریار3، ساختمان فرهنگ، طبقه دوم، واحد 5
 • شماره وکیل: 09116666982

10) نوشین لقمانی

نوشین لقمانی، وکیل و مشاور حقوقی، دارای برخورد و رفتار مناسب یک وکیل، پایبندی به زمان، آشنایی کامل نسبت به قوانین و راز داری نسبت به پرونده موکل بوده که باعث تبدیل خانم لقمانی به یک وکیل نمونه و خوب شده که ایشان را در زمره بهترین وکلای ساری قرار داده است. وی دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 1366 که در سال 1391 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است می‌باشد. کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. در مدت 10 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی، خانوادگی؛ ثبتی و غیره به نتیجه عای و مورد نظر موکل رسانده است. نوشتن اوراق قضایی، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری من جمله خدمات وکالتی این وکیل نمونه است.

 • آدرس: ساری، بلوار طالقانی، ساختمان نگین، طبقه3 ،واحد27
 • شماره وکیل:  09113543827

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ساری– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ساری یاری کرده باشیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا