وکیل مناطق تهران

بهترین وکیل سعادت آباد را با لیست 10تایی بشناسید!!

5/5 - (17 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل در تهران از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی  در کلانشهر تهران باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در منطقه سعادت آباد تهران است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. در این مقاله لیست 10تایی از برترین وکلای سعادت آباد تهران را معرفی کرده‌ایم.

همه افراد احتمال دارد به دلایل مختلفی حقوقی مانند: پاس نشدن چک، مشکلات خانوادگی، خرید و فروش غیره به دنبال وکیل دادگستری باشند، که اگر در این صورت به مسائل حقوقی زیاد وارد نباشند بهترین کار این است قبل از اینکه فرد کار خود را مشکل کرده و با ایجاد مشکل کار حقوقی خود را پیچیده کند که بعد آن با مشکلات بیشتری مواجه شود از همان اول بهتراست به وکیل مراجعه کرده و با مشورت گرفتن از بهترین وکیل در سعادت آباد مشکل خویش را به بهترین نحو حل نمایند. وکیل در سعادت آباد به کسی اطلاق می‌شود که در رشته‌ی حقوق یا فقه و مبانی حقوق در مقطع کارشناسی و بالاتر تحصیل ‌کرده و با شرکت در آزمون وکالت موفق به پذیرش در کانون وکلای دادگستری شده و با اخذ پروانه‌ وکالت، اجازه‌ وکالت در محاکم را یا در واقع افراد برای طرح دعوا، دفاع، پیگیری و اموری از این قبیل به سراغ وی آمده و او را نماینده‌ خود در محاکم قرار می‌دهند.

1) محمد مهاجری

محمد مهاجری، وكيل پايه يك دادگسترى تهران و مشاور حقوقی، عضو رسمی كانون وكلای دادگستری مرکز، متخصص در پرونده‌های حقوقی، ملکی، امور قراردادها و ثبتی، دعاوی خانواده،  دیوان عدالت اداری، دعاوی کار، متخصص قراردادنویسی شرکتها و … می باشد. ایشان به دلیل ویژگی رازداری نسبت به پرونده، داشتن اطلاعات به روز نسبت به قوانین، قدرت تحلیل مساله، فن بیان قوی و … توانسته در زمره وکلای برتر تهران قرار بگیرد.

وکیل محمد مهاجری از مدارک تخصصی و کارنامه درخشانی به شرح زیر برخوردار می‌باشد:

 • پژوهشگر دوره دکترای حقوق عمومی دانشگاه شهید بهشتی
 • کارشناس حقوقی برنامه‌های صدا و سیما (شبکه‌های ۳، ۵، ۶)
 • تالیف و تدوین بیش از (30) کتاب و اثر حقوقی
 • نگارش بیش از (10) مقاله علمی معتبر
 • مدرس و سخنران بیش از (40) نشست علمی و تخصصی در دانشگاه‌های مختلف کشور
 • مشاور حقوقی کمیسیون اجتماعی مجلس (دوره دهم)
 • کارشناس حقوقی سابق معاونت حقوقی قوه قضائیه، کارشناس حقوقی سابق معاونت حقوقی ریاست جمهوری و …
 • وکیل شرکت‌های معتبر تجاری و مشاور حقوقی استارتاپ‌های نوین
 • متخصص قراردادنویسی و امور قراردادها
 • فعال رسانه‌ای و روزنامه‌نگار (بیش از 100 یادداشت در روزنامه‌های کثیرالانتشار و 70 گفتگو و مصاحبه با رسانه‌های مختلف)

برای اعطای وکالت به محمد مهاجری یکی از  وکلای زبده تهران می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک268
 • شماره تماس: 09108595610
 • حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی

 

2) دکتر کوروش جعفرپور

دکتر کوروش جعفرپور، وکیل پایه یک ومشاور حقوقی در سعادت آباد، از خدمات وکالتی وی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده اشاره کرد. دارای پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، …)،دعاوی ملکی( دعاوی الزام به فک رهن، ابطال قرارداد، درخواست مطالبه سر قفلی، خیانت در امانت، …)، حقوقی وکیفری می‌باشد که با پشتکار خویش و توانایی خود درپیش برد صحیح و مورد پسند موکل توانسته یکی از بهترین وکلای سعادت آباد شناخته شود. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 15686 است. آخرین مدرک تحصیلی وی دکترای حقوق می‌باشد.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاي ميدان كاج، كوچه نهم، پلاك ٢٤، واحد ١٥
 • شماره وکیل: 09123070846

 

3) نیما رحمانی فرد

نیما رحمانی فرد، وکیل پایه یک ومشاور حقوقی در سعادت آباد، دارای پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، …)،دعاوی ملکی( دعاوی الزام به فک رهن، ابطال قرارداد، درخواست مطالبه سر قفلی، خیانت در امانت، …)، حقوقی وکیفری می‌باشد که با پشتکار خویش و توانایی خود درپیش برد صحیح و مورد پسند موکل توانسته یکی از بهترین وکلای سعادت آباد شناخته شود. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 22855 است.

 • آدرس: تهران،سعادت آباد، خیابان صراف‌های شمالی، نبش خیابان نوزدهم، پلاک٢٣، واحد ١٢
 • شماره وکیل: 09121346354

 

4) سمیه حبیبی

سمیه حبیبی، وکیل پایه یک ومشاور حقوقی در سعادت آباد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از خدمات وکالتی وی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده اشاره کرد. در پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، …)،دعاوی ملکی( دعاوی الزام به فک رهن، ابطال قرارداد، درخواست مطالبه سر قفلی، خیانت در امانت، …)، حقوقی، کیفری و ثبتی می‌باشد که با پشتکار خویش و توانایی خود درپیش برد صحیح و مورد پسند موکل توانسته یکی از بهترین وکلای سعادت آباد شناخته شود. از نظر خانم گلسرخی یک وکیل باید محرم و رازدار اسرار موکل خویش باشد و حس اطمینان را با مشاوره صحیح در موکل ایجاد نماید. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 9267 است.

 • آدرس: تهران،سعادت آباد،خیابان قره تپه ای، پلاک٥٦
 • شماره وکیل: 09120282210

 

5) گلبرگ گلسرخی

گلبرگ گلسرخی، وکیل پایه یک ومشاور حقوقی در سعادت آباد، از خدمات وکالتی وی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، قرارداد، اخذ پرونده اشاره کرد. دارای پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، …)،دعاوی ملکی( دعاوی الزام به فک رهن، ابطال قرارداد، درخواست مطالبه سر قفلی، خیانت در امانت، …)، حقوقی، کیفری و ثبتی می‌باشد که با پشتکار خویش و توانایی خود درپیش برد صحیح و مورد پسند موکل توانسته یکی از بهترین وکلای سعادت آباد شناخته شود. از نظر خانم گلسرخی یک وکیل باید محرم و رازدار اسرار موکل خویش باشد و حس اطمینان را با مشاوره صحیح در موکل ایجاد نماید. دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره 9267 است.

 • آدرس: تهران،سعادت آباد،  بلوار مدیریت، پلاک ٣١، طبقه اول شمالی
 • شماره وکیل: 09121897331

 

6) احسان عابدین

احسان عابدین، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای عابدین می‌توان به مشاوره آنلاین و تلفنی، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، اخذ پرونده و قرارداد اشاره کرد. حفظ اطلاعات خصوصی پرونده و موکل، ارتباط مستمر با موکل تا زمان صدور رای، آشنایی کامل نسبت به قوانین، رازداری نسبت به اسرار پرونده موکل و دریافت حق‌الوکاله مطابق با میزان پیشرفت پرونده از اخلاق وکالتی این وکیل نمونه می‌باشد که داشتن همچنین خصوصیاتی باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین‌های سعادت آباد شده است. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 21542 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است .

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک ۱۱، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دو نیم، واحد ۱۷
 • شماره وکیل: 09123956043

 

7) مینا احمدی

مینا احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی مینا احمدی می‌توان به مشاوره آنلاین و تلفنی، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، اخذ پرونده و قرارداد اشاره کرد. حفظ اطلاعات خصوصی پرونده و موکل، ارتباط مستمر با موکل تا زمان صدور رای، آشنایی کامل نسبت به قوانین، رازداری نسبت به اسرار پرونده موکل و دریافت حق‌الوکاله مطابق با میزان پیشرفت پرونده از اخلاق وکالتی این وکیل نمونه می‌باشد که داشتن همچنین خصوصیاتی باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین‌های سعادت آباد شده است. خانم احمدی در تمامی دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری پرونده داشته و تقریبا با درصد بالایی از موفقیت آن را به پایان رسانده است.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد
 • شماره وکیل: 09122141753

 

8) حسن وحدانی

 حسن وحدانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد، با انجام امور وکالتی به طور تخصصی و حرفه‌ایی تمام تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا موکل را در حل و فصل دعاوی مربوطه و نیز افزایش دانش حقوقی فرد یاری رساند. وی با سابقه بیش از ده سال در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده و با دادن مشاوره به مراجعین، موکلین را از مسیر پرونده، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می‌سازد که با این راهنمایی می‌تواند فرد را به ادامه یا عدم ادامه مسیر پرونده یاری رساند. ساعات کاری ایشان از روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 18 می‌باشد که حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی است.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، سروغربی، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی
 • شماره وکیل:  09127976041

 

9) علی طلایی

علی طلایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد، با انجام امور وکالتی به طور تخصصی و حرفه‌ایی تمام تلاش خویش را به کار می‌گیرد تا موکل را در حل و فصل دعاوی مربوطه یاری رساند. وکالت صدها پرونده حقوقی و کیفری و تجاری و خانواده را  آقای طلایی تاکنون به عهده گرفته است که با دادن مشاوره به مراجعین، موکلین را از مسیر پرونده، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می‌سازد تا با این راهنمایی فرد به ادامه یا عدم ادامه مسیر پرونده تصمیم بگیرد. ساعات کاری ایشان 16 الی 20 از روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌باشد که حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی است. دارای شماره پروانه 7189 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش سوم شرقی، پلاک 35، واحد 302
 • شماره وکیل:  02126767637

 

10) مجتبی نظری

مجتبی نظری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد، دارای شماره پروانه 23048 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وکالت صدها پرونده حقوقی و کیفری و تجاری و خانواده را  آقای نظری تاکنون به عهده گرفته است که با دادن مشاوره به مراجعین، موکلین را از مسیر پرونده، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می‌سازد تا با این راهنمایی فرد به ادامه یا عدم ادامه مسیر پرونده تصمیم بگیرد. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده‌های موکوله به وی باعث شده که در بین بهترین وکلای سعادت آباد قرار بگیرد.

 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان دوازدهم ( علی اکبر)، پلاک ٢٠، طبقه همکف، واحد ١
 • شماره وکیل:  09122404460

 


ممنون از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل سعادت آباد تهران – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدواریم با مطالعه این مقاله توانسته‌ایم شما را در انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده حقوقی‌تان یاری رسانده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا