3.5/5 - (29 امتیاز)

شناخت بهترین وکیل در شهرکرد از مهم‌ترین مواردی است که در انتخاب وکیل باید به آن توجه زیادی کرد. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. وکیل خوب و نمونه می‌تواند برای تمامی پرونده‌ها در هر شهری از کشور قبول وکالت کرده و در کلیه محاکم حقوقی و کیفری در تمامی پرونده‌های مالی، چک، خانواده، جرائم اینترنتی، جرائم رایانه‌ای و حقوقی شرکت کرده و وکیل شرکت، فرد حقیقی یا حقوقی باشد. اگر نیاز به یافتن بهترین وکیل حقوقی ، بهترین وکیل کیفری ، بهترین وکیل خانواده و بهترین وکیل ملکی در شهرکرد دارید، توصیه می‌شود به آشنایانی که سابقا تجربه داشتن وکیل در این زمینه داشته اند مراجعه نمایید که قطعا این کار قابل اعتمادتر می‌باشد.

وکیل به کسی اطلاق می‌شود که از طرف شخص دیگری (حقوقی یا حقیقی) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. بهترین وکیل کسی است که بتواند شرایط پیچیده پرونده را درک کرده و علاوه بر آن یک روانشناس خوب باشد، بر احساسات خود غلبه و بتواند فرآیند حقوقی را در کمترین زمان چه از طریق روند دادرسی و چه مصالحه به پایان برساند. بهترین نماینده یک فرد کسی است که علاوه بر تخصص به این حوزه صبر و تحمل و پشتکار لازم برای پیگیری پرونده را داشته باشد.

 

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در شهرکرد چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل  برتر شهرکرد، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل شهرکرد، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

 

1) کورش صابری

کورش صابری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. مسئولیت‌های وی در کانون وکلای دادگستری شامل ریاست کمیسیون آنفورماتیک کانون و دادیار انتظامی در دورهای قبل هییت مدیره بود و در حال حاضر نیز مستشار دادگاه انتظامی کانون وکلا می باشد. وکیل شهرداری شهرکرد، وکیل بیمه البرز و بیمه کارآفرین، وکیل بانک صادرات و وکالت بسیاری از شرکت‌های خصوصی از جمله فعالیت‌های وی در زمینه وکالت است. در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، استرداد هدایای زوج، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، حکم به طلاق، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، هتک حرمت، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده داشته که با درصدبالایی از موفقیت به پایان رسانده که این درصد بالا باعث شده آقای صابری در بین بهترین وکلای شهرکرد جای بگیرد.

 • آدرس: شهرکرد، چهار راه فصیحی، خیابان سعدی، کوچه ۴۸، مجتمع حقوقی کوثر
 • شماره تماس وکیل: 09133810645

 

2) علی براتی

علی براتی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق و مسلط به زبان انگلیسی می‌باشد. آقای براتی دارای شماره پروانه 7824 می باشد که در سال 1388 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساندکه این درصدبالای موفقیت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای شهرکرد جای بگیرد.

 • آدرس: شهرکرد، بلوارآیت الله کاشانی، نبش خیابان شهید رجایی، کوچه۲1، پلاک 23، طبقه 4
 • شماره تماس وکیل:09131839203

 

3) اکرم روحی

اکرم روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساندکه این درصدبالای موفقیت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای شهرکرد جای بگیرد. خانم روحی دارای شماره پروانه 23895 می باشد که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، خیابان حافظ، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد ۴
 • شماره تماس وکیل:09132822941

 

4) جمشید قاسمی

جمشید قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساندکه این درصدبالای موفقیت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای شهرکرد جای بگیرد. آقای جمشیدی دارای شماره پروانه 25495 می باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: شهرکرد، کوی فرهنگیان، ده متری اول، پلاک ۴
 • شماره تماس وکیل:09133817447

 

5) خدیجه کرمی

خدیجه کرمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساند. امانت داری و رازداری نسبت به پرونده موکل، داشتن چندین تخصص، برخورد مناسب با قاضی پرونده و بسیاری از خصوصیات دیگر از ویژگی‌های خانم کرمی می‌باشد که داشتن این خصوصیات باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین وکلای شهرکرد شده است. خانم کرمی دارای شماره پروانه 22713 می باشد که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: شهرکرد،  سورشجان، خیابان عدالت، جنب دادگاه عمومی بخش لاران
 • شماره تماس وکیل:09139888830

 

6) بهنام صفدریان

بهنام صفدریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در زمینه دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی(فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساند. امانت داری و رازداری نسبت به پرونده موکل، برخورد مناسب با قاضی پرونده و بسیاری از خصوصیات دیگر از ویژگی‌های آقای صفدریان می‌باشد که داشتن این خصوصیات باعث تبدیل شدن وی به یکی از بهترین وکلای شهرکرد شده است.

 • آدرس: شهرکرد، چهارراه فصیحی، مجتمع امام حسین ع، طبقه ۲، پلاک ۱۹
 • شماره تماس وکیل:09132833423

 

7) فاطمه جعفری فارسانی

فاطمه جعفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 10370 می‌باشد که در سال 1390 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی می‌باشد. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استردادجهیزیه، مطالبه اجرت المثل، نفقه و …) ، دعاوی ملکی(اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کار و …) ، دعاوی کیفری و ثبتی خلاصه‌ای از دعاوی است که پرونده‌های در این موارد به خانم جعفری واگذار شده است که با پشتکار خویش، آشنایی نسبت به قوانین و امانت داری نسبت به پرونده موکل توانسته نتیجه مثبت بدست آورده و خود را در بین بهترین وکلای شهرکرد جای دهد.

 • آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، روبروی دادگستری، پلاک ۹۶، طبقه همکف
 • شماره تماس وکیل:09132858246

 

8) همایون شاهینی

همایون شاهینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 1782 می‌باشد که در سال 1393 از سوی کانون وکلای قوه قضایی صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شاهینی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه و تعیین وقت قبلی می‌باشد. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استردادجهیزیه، مطالبه اجرت المثل، نفقه و …) ، دعاوی ملکی(اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کار و …)، دعاوی کیفری و ثبتی خلاصه‌ای از دعاوی است که پرونده‌های در این موارد به آقای جعفری واگذار شده است که با پشتکار خویش، برخورد و رفتار مناسب، فن بیان رسا و شیوا، آشنایی نسبت به قوانین و امانت داری نسبت به پرونده موکل توانسته نتیجه مثبت در دعاوی واگذار شده به ایشان را بدست آورده و خود را در بین بهترین وکلای شهرکرد جای دهد. کارشناسی حقوق قضایی، رئیس هیات مدیره قوه قضائیه استان‌ چهارمحال و بختیاری، وکیل ومشاور حقوقی بانک قوامین، وکیل ومشاور حقوقی بانک اقتصاد نوین، وکیل شرکت بیمه معلم‌ از سوابق تحصیلی و کاری این وکیل خوب و با سابقه است.

 • آدرس: شهرکرد، خیابان حافظ، روبروی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم 
 • شماره تماس وکیل: 09133104430

 

9) فردین جمشیدی رستمی

فردین جمشیدی رستمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 24148 می‌باشد که در سال 1393 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای رستمی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هزینه می‌باشد. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استردادجهیزیه، مطالبه اجرت المثل، نفقه و …) ، دعاوی ملکی(اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کار و …)، دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی خلاصه‌ای از دعاوی است که پرونده‌های در این موارد به آقای رستمی واگذار شده است که با برخورد و رفتار مناسب، فن بیان رسا و شیوا، آشنایی نسبت به قوانین توانسته نتیجه مثبت در دعاوی واگذار شده به وی را بدست آورده و خود را در بین بهترین وکلای شهرکرد جای دهد.

 • آدرس: شهرکرد، خیابان ۱۲ محرم، مجتمع زیتون، فاز اول، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09133149428

 

10) رامین مردانی

رامین مردانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی آقای مردانی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دعاوی خانواده(طلاق، طلاق توافقی، استردادجهیزیه، مطالبه اجرت المثل، نفقه و …) ، دعاوی ملکی(اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کار و …)، دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی خلاصه‌ای از دعاوی است که پرونده‌های در این موارد به آقای مردانی واگذار شده است که با برخورد و رفتار مناسب، فن بیان رسا و شیوا، آشنایی نسبت به قوانین توانسته نتیجه مثبت در دعاوی واگذار شده به وی را بدست آورده و خود را در بین بهترین وکلای شهرکرد جای دهد.

 • آدرس: شهرکرد، حدفاصل فلکه آبی و چهارراه فصیحی، ساختمان سیمرغ، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09133832568

 

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل شهرکرد– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل شهرکرد یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *