بهترین وکیل

✔️10تا از بهترین وکیل شیراز⚖️【آپدیت1402】

4/5 - (97 امتیاز)

در شیراز، دستیابی به موفقیت در پرونده‌های حقوقی، افراد را ملزم به داشتن یک وکیل خوب شیراز می‌کند تا یاری گر آنها در طی مراحل دشوار و حساس قانونی باشد. با توجه به اینکه افراد عادی اطلاعاتی در مباحث قضایی ندارند و نمی‌توانند اقدامات لازم در ارتباط با پرونده را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب دست یابند، از این رو وجود فردی متخصص در حقوق و قضا، الزامی است. برای حصول نتیجه، باید بهترین وکیل را انتخاب نمود. علاوه بر وظایفی که وکیل در قبال موکل دارد، بایستی ویژگی‌های خاصی را نیز دارا باشد. برخورداری از این خصوصیات نشانه‌های بهترین وکیل شیراز است. برخی از وکلا در تمامی دعاوی حقوقی فعالیت دارند اما بعضی از آنها در تعدادی از دعاوی حقوقی تجربه و تبحر بیشتری دارند از جمله ، وکیل انحصار وراثت، وکیل قرارداد، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت، وکیل ثبت، وکیل نفقه، وکیل اجرت المثل، وکیل کیفری و غیره.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️ بهترین وکیل شیراز را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن گزیده ای از وکلای برتر شیراز در یک لیست 10تایی، انتخاب یک وکیل خوب در شیراز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، تا به کمک وکلای متخصص شیراز باز شود.

محمدعلی قاسمی - وکیل شیراز
محمدعلی قاسمی – وکیل شیراز

1)محمدعلی قاسمی

محمدعلی قاسمی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با ۱۵سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. محمدعلی قاسمی به عنوان یک وکیل حرفه‌ای شیراز، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن شیراز و همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور می‌باشد.

محمد علی قاسمی دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و شما شیرازی های عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی ( پرونده‌های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( انواع طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی) به ایشان اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به وکالت در اخذ دیه از بیمه و صندوق تامین خسارت‌های بدنی، تصادفات رانندگی و مهاجرت اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به محمدعلی قاسمی یکی از وکلای برتر شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 •  آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، ساختمان پارسه،طبقه 4، واحد۱۸
 • شماره تماس: 09177370570
 •  ساعت کاری: شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۷ تا ۲۰:۳۰

 

2) افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به افسانه راستی یکی از وکیل‌های خوب شیراز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
 • شماره تماس: 09173083407
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

 

حامد اسکندری - وکیل شیراز
حامد اسکندری – وکیل شیراز

3) حامد اسکندری

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، دانش آموخته کارشناس ارشد گرایش حقوق خصوصی، با بیش از 10 سال سابقه وکالت، آماده برای ارائه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، شهرداری، بیمه، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی می باشد.  اما ایشان به صورت تخصصی دعاوی ملکی را قبول و با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری خویش پرونده را پیش می‌برد.

برای اعطای وکالت به اسکندری یکی از وکیل‌های حرفه ای شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، فلکه گاز، به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، طبقه اول، واحد۱
 • شماره تماس وکیل: 09171114836
 • ساعات کاری دفتر: از ساعت 18 الی 22

 

4) سپیده غلامی

سپیده غلامی، وکیل دادگستری، مشاور حقوقی و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، آماده برای ارائه خدمات در پرونده‌های حقوقی از جمله (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و…)؛ خانواده از قبیل (طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت‌المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و….)؛ کیفری (سرقت‌، کلاهبرداری، خیانت در امانت، تخریب، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، تهدید و توهين، مشروبات الکلی، فروش مال غیر و ….)؛ امور ثبتی (افراز و تفکیک و..)؛ شهرداری (کمیسیون ماده ۵۰ و ۷۰ و ۱۰۰ شهرداری و تغییرکاربری) و سایر دعاوی می‌باشد. وکیل سپیده غلامی با ارائه مشاوره تلفنی و حضوری و راه حل ارائه دهنده به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده همراهی می‌کند و از دیگر خدمات وکالتی ایشان می‌توان به تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، صلح نامه اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به سپیده غلامی از وکلای خوب شیراز،می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: شیراز، چهارراه سیاحتگر، نبش خیابان اعتمادی، ساختمان رهنما، طبقه2
 • شماره تماس: 09177012723
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

5) صولت حسین زاده

صولت حسین زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، دانش آموخته کارشناسی در رشته حقوق در دانشگاه شیراز، دارای 12 سال سابقه وکالت که در این مدت با پشتکار خویش و آگاهی نسبت به قوانین حقوقی جدیدالثبت توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، امور ثبتی، شهرداری، بیمه، امور تخصصی دعاوی ملکی، موادمخدر و غیره بر عهده گرفته و توانسته آن پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برساند. از نظر وی یک وکیل خوب باید نسبت به پرونده واگذار شده به وی امانت دار بوده و امین اسرار موکل باشد چون موکل جزییات زندگی خود را در اختیار وی می‌گذارد.

برای اعطای وکالت به صولت حسین زاده یکی از وکلای باسابقه شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:استان فارس، شیراز، چهار راه ریشمک به سمت باهنر، ساختمان کاویان، طبقه 2
 • شماره تماس: 09171886074
 • ساعات کاری دفتر: روزهای زوج از ساعت 18 الی 20

 

6) مهدی سمیعی

مهدی سمیعی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، دارای 19 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت وکالت خویش توانسته با مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، خود را در بین وکلای خوب شیراز قرار دهد. وی موفق به کسب رتبه اول دانشکده حقوق در ورودی سال 1375 شیراز گردیده است. وکیل مهدی سمیعی در کلیه دعاوی حقوقی (خلع ید، الزام به انتقال سند، سرقفلی، مطالبه وجه چک، سفته، اثبات مالکیت و … )؛ دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، زنا به عنف، مواد مخدر و …)؛ دعاوی خانواده (انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، اجرت المثل،مطالبه نفقه،..) قبول وکالت می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مهدی سمیعی، وکیل‌حرفه‌ای شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه 1، واحد 51
 • شماره تماس: 09173049403

 

7) اشرف پور عمران

اشرف پورعمران، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، مشاور حقوقی قوه قضاییه در شیراز، فارغ التحصیل مقطع کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. ایشان با بیش از 14سال سابقه کار وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، شهرداری، تجاری، اداره کار، تصادفات، دانش حقوقی خود را به موکلین اثبات نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اسرار پرونده از ویژگی‌‌های این وکیل حرفه‌ای شیراز است. پورعمران مدیر موسسه عدل افروز اعتماد در کلان شهر شیراز نیز می‌باشد.

شهروندان شیراز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، از جمله: (قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف،ارتباط نامشروع، کلاهبرداری، زنای محصنه،تهدیدو توهین، فروش مال غیر، سرقت، …) دعاوی خانواده (حصر وراثت و دعاوی مربوط به ارث و تقسیم سهم الارث، وصیت، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی فوری و در کوتاهترین زمان، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، و …)، دعاوی ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت، خلع ید و تصرف عدوانی و به صورت تخصصی در دعاوی اعتراض به آگهی ملی شدن اراضی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، مشارکت در ساخت، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …) به خانم اشرف پورعمران، بهترین وکیل زن شیراز، اعطای وکالت نمائید. از دیگر سوابق حرفه‌ای پورعمران می‌توان به پرونده‌های مربوط به موفقیت در پرونده های اختلاس و ارتشا و کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع مربوط به پرونده‌ های سنگین اداری اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به اشرف پورعمران یکی از وکلای باسابقه شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:استان فارس، شیراز، بلوار الزهرا. مجتمع فرهنگی مذهبی شاه زندو
 • شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

8) محمدعلی قزلباش

محمدعلی قزلباش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس، به شماره پروانه 4078 و با 9سال سابقه وکالت موفق در تمام دعاوی حقوقی کیفری خانواده و … می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده گزیده‌ای از بهترین وکلای استان فارس قرار داشته باشد.

فعالیت وکیل محمدعلی قزلباش در زمینه های حقوقی اعم از( کلیه دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، اثبات مالکیت، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، انحصار وراثت، تخلیه و مطالبه اجور معوقه، )؛ در زمینه های خانواده شامل (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه معوقه و جاریه، حضانت و ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت و … )؛ در زمینه‌های کیفری شامل (اعم از کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، شکایت توهین، تهدید، ایراد ضرب و جرح عمدی، تخریب، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب‌بری، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، رابطه نامشروع، جرایم رایانه ای، ایراد صدمات بدنی ناشی از تصادف، صدور چک بلامحل )، مواد مخدر و دادگاه انقلاب می‌باشد. وکیل قزلباش آماده ارائه خدمات حقوقی به کلیه شهروندان شهرهای استان فارس از جمله؛ شیراز، کوار، مرودشت و … است.

برای اعطای وکالت به محمدعلی قزلباش یکی از وکلای کارکشته، می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید.

 

9) سجاد محمدی

سجاد محمدی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و از داوران رسمی کانون داوران قوه قضاییه با سابقه ای درخشان می‌باشند. ویژگی بارز وکیل سجاد محمدی عضویت ایشان به عنوان یکی از مهندسین برتر رشته مهندسی راه و ساختمان در سازمان نظام مهندسی استان فارس است که سبب گشته تا ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری شیراز در زمینه پرونده های ملکی و ساختمانی بشناسند.

 وکیل سجاد محمدی، آماده ارائه خدمات و پذیرش وکالت و مشاوره حقوقی در کلیه دعاوی حقوقی از جمله ( اختلافات و مطالبات قراردادی، دعاوی مالی، قراردادها، مطالبه خسارات، فسخ و انحلال قرارداد، الزام به انجام تعهد، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی مالکیت، دعاوی خلع ید و تصرف عدوانی و تخلیه، مطالبه طلب، مطالبه وجه چک و سفته، حصر وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، حق کسب و پیشه و تجارت، سرقفلی، تفکیک و افراز املاک مشاعی و غیره )؛ دعاوی کیفری از جمله ( سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری، قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر و مشروبات الکلی، چک بلامحل،  دیه و تصادفات، جرایم رایانه‌ای، خیانت در امانت، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، توهین و فحاشی و تهدید و افترا، ضرب و جرح، ایجاد ممانعت و مزاحمت، تخریب اموال، قاچاق کالا و ارز، فریب در ازدواج، ترک انفاق و غیره )؛ دعاوی خانواده از جمله ( انواع طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، فسخ نکاح، نفقه  مطالبه مهریه، جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، اثبات زوجیت، حضانت فرزند، تجویز ازدواج مجدد مرد و غیره ) می‌باشند.

 برای اعطای وکالت به سجاد محمدی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

 •  آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه عمومی حقوقی شیراز، کوچه ۶، ساختمان پارس، طبقه1، واحد ۹
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی و رزرو وقت

 

10) رقیه قائدی

رقیه قائدی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه 34891، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی بوده و به مدت 9سال سابقه وکالت، توانسته به عنوان یک وکیل کارکشته و حرفه‌ای در شیراز شناخته شود. از سوابق حرفه‌ای قائدی می‌توان به وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی بودن، وکیل موسسه‌های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز اشاره کرد.

خانم رقیه قائدی در زمینه دعاوی حقوقی من الجمله: (مطالبه وجه چک و سفته، رسید عادی و ..) پرونده‌های خانوادگی اعم از( انواع طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت‌المثل، حضانت فرزند و …) قبول پرونده می‌کنند. همچنین شما می‌توانید برای امور ضرب و جرح، جرائم رایانه ای و فضای مجازی و … به ایشان اعطای وکالت نمایید. رقیه قائدی را می‌توان به عنوان یک وکیل متخصص و متبحر شیراز معرفی کرد که براساس تخصص و تجربه 9ساله وی در تمام امور حقوقی و آگاهی نسبت به قوانین به روز، می‌توان با خیال راحت و اطمینان از کار ایشان در تمامی دعاوی اشاره شده به وی اعطای وکالت نمود.

برای اعطای وکالت به قائدی یکی از وکیل‌های خوب شیراز، می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512
 • حضور در دفتر با رزرو وقت و هماهنگی قبلی


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب معرفی گزیده‌ای از وکلای خوب شیراز– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب یک وکیل مناسب برای پرونده های حقوقی تان یاری کرده باشیم.

 

2 دیدگاه

 1. سلام.بسیار ممنون هستیم بات معرفی برخی از وکلای خوب شهر شیراز.مسلما وکلای بهتر دیگه ای هم در شهر شیراز داریم ولی با این حال من قبلا با خانم راستی پرونده داشتم خیلی وکیل باهوشی هستند و همون جلسه مشاوره به ما واقعیت رو گفتند که مدارک ما برای ارايه به دادگاه کافی نیست و ما هم در حد همان مدارک خودمان از حکم قاضی توقع داشتیم و حکم قاضی هم تقریبا شبیه نظر وکیل ما شد. از اینکه واقعیت رو گفتند بسیار ممنون هستیم . الان از بقیه وکلا هم خواهشمندیم همینگونه واقعیت پرونده ها رو به موکل هاشون بگن. امیدوارم نظر بنده رو تایید کنید تا توی سایت درج بشه.

 2. از طریق سایت شما به یکی از وکلا معرفی شده مراجعه کردم بسیار با حوصله و دقیق راهنمایی کردن پرونده ام رو به ایشون سپردم و نتیجه خوبی حاصل شد جا داره همینجا از سایت خوب شما و وکیل محترم آقای مهدی سمیعی تشکر و قدردانی کنم. سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا