بهترین وکیل

بهترین وکیل شیراز را با لیست 10 تایی بشناسید!!

4.5/5 - (38 امتیاز)

در شیراز، دستیابی به موفقیت در پرونده‌های حقوقی، افراد را ملزم به داشتن یک وکیل خوب شیراز می‌کند تا یاری گر آنها در طی مراحل دشوار و حساس قانونی باشد. با توجه به اینکه افراد عادی اطلاعاتی در مباحث قضایی ندارند و نمی‌توانند اقدامات لازم در ارتباط با پرونده را انجام دهند تا به نتیجه مطلوب دست یابند، از این رو وجود فردی متخصص در حقوق و قضا، الزامی است. برای حصول نتیجه، باید بهترین وکیل را انتخاب نمود. علاوه بر وظایفی که وکیل در قبال موکل دارد، بایستی ویژگی‌های خاصی را نیز دارا باشد. برخورداری از این خصوصیات نشانه‌های بهترین وکیل شیراز است. برخی از وکلا در تمامی دعاوی حقوقی فعالیت دارند اما بعضی از آنها در تعدادی از دعاوی حقوقی تجربه و تبحر بیشتری دارند از جمله ، وکیل انحصار وراثت، وکیل قرارداد، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت، وکیل ثبت، وکیل نفقه، وکیل اجرت المثل، وکیل کیفری و غیره.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر شیراز، انتخاب بهترین وکیل شیراز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص شیراز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر شیراز می‌پردازیم.

1) خیرالله شکری

خیرالله شکری، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، عضوکانون وکلای شیراز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت به شماره 748 از کانون وکلای شیراز می‌باشد.  ایشان وکیل متخصص با 15 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان‌ها، شهرداری، عقود و معاملات، در دعاوی کیفری و حقوقی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد.

 • آدرس: شیراز، معانی آباد، بعد از پل معانی آباد، بین کوچه 3 و 5، ساختمان ایران، ورودی 3، طبقه اول بیمه

2) افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، ایراد و ضرب و جرح غیر عمدی ناشی از تصادف، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی همانند (مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، مطالبه خسارت ناشی از تصادف، الزام به سند رسمی در شیراز و …) می‌باشد.

برای اعطای وکالت به افسانه راستی یکی از وکیل‌های خوب شیراز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
 • شماره تماس: 09173083407

 

3) سپیده غلامی

سپیده غلامی، وکیل پایه یک دادگستری در وصول مطالبات، دعاوی اراضی، املاک، شهرداری و تغییرکاربری، 7 سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و غیره، دارای مشاوره تلفنی و حضوری بوده و راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به فعالیت نوشتن قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری که با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود اشاره کرد و با توجه به سابقه درخشان وکالت، ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز معرفی نمود. دارای شماره پروانه24787 که از کانون وکلای دادگستری شیراز صادر شده می‌باشد و اخرین مدرک تحصیلی خانم غلامی کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی از دانشگاه شیراز می‌باشد.

 • آدرس: شیراز. بلوار پاسداران. بلوار زرهی

 

4) رقیه قائدی

رقیه قائدی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه 34891، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی بوده و به مدت 9سال سابقه وکالت، توانسته به عنوان یک وکیل کارکشته و حرفه‌ای در شیراز شناخته شود. از سوابق حرفه‌ای قائدی می‌توان به وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی بودن، وکیل موسسه‌های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز اشاره کرد.

خانم رقیه قائدی در زمینه دعاوی حقوقی من الجمله: (مطالبه وجه چک و سفته، رسید عادی و ..) پرونده‌های خانوادگی اعم از( انواع طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت‌المثل، حضانت فرزند و …) قبول پرونده می‌کنند. همچنین شما می‌توانید برای امور ضرب و جرح، جرائم رایانه ای و فضای مجازی و … به ایشان اعطای وکالت نمایید. رقیه قائدی را می‌توان به عنوان یک وکیل متخصص و متبحر شیراز معرفی کرد که براساس تخصص و تجربه 9ساله وی در تمام امور حقوقی و آگاهی نسبت به قوانین به روز، می‌توان با خیال راحت و اطمینان از کار ایشان در تمامی دعاوی اشاره شده به وی اعطای وکالت نمود.

برای اعطای وکالت به قائدی یکی از وکیل‌های خوب شیراز، می‌توانید از طریق شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: شیراز، خیابان انقلاب(ستاد)، انتهای کوچه3، سمت راست، طبقه اول، دفتر وکالت رقیه قائدی
 • تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۲۲۸۴۹۵
 • حضور در دفتر با رزرو وقت و هماهنگی قبلی

 

5) سودابه  فرهی

سودابه فرهی، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاورحقوقی که دارای پروانه وکالت از کانون وکلای شیراز به شماره پروانه 1244 می‌باشد. در زمینه تعزیرات و مجازات های بازدارنده، دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی، دعاوی اقتصادی، حدود، قصاص، مطالبه خسارت و غیره تخصص داشته و تقریبا می‌توان گفت تمامی پرونده ها را با فن بیان و آشنایی کامل با علوم حقوق به نتیجه مثبت رسانده و موکلین وی با رضایت کامل از برخورد و رفتار و امین بودن وی از دفتر ایشان خارج شده اند به همین دلیل می‌توان ایشان را در زمره بهترین وکلای شیراز قرار داد.

 • آدرس: شیراز خیابان قصرالدشت کوچه 34 ساختمان رز واحد5

 

6 ) امیر شرکا

امیر شرکا، وکیل پایه یک دادگستری در امور حقوقی و خانواده، 10 سال سابقه سابقه درخشان در زمینه وکالت وی را یکی از بهترین وکلای شهر شیراز کرده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به قراردادها، اخذ پروانه، مشاوره حقوقی و مشاوره تلفنی اشاره کرد. دارای شماره پروانه 447 از کانون وکلا که در سال 1390 صادر شده است. در زمینه اسناد رسمی، اعسار، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی دعاوی خانواده، حدود، قصاص، شهرداری، و غیره اشاره کرد. از سوابق کاری وی می‌شود به وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس تاکنون، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس تا الان، نماینده و وکیل حرم شاه‌ چراغ و وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده اشاره کرد.

 • آدرس: شیراز قصر الدشت روبروی مخابرات ـ پلاتین واحد 15

 

7 ) محمدحسن نوشدخت فارسی

محمد حسن نوشدخت فارسی، وکیل دعاوی امور ملکی ،بانکی ‌،بیمه وتنظیم قراردادها، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، در زمینه بیمه، تملک اپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات، مالیات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،خانواده، قصاص، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری پرونده های زیادی به موفقیت رسانده و در این زمینه متخصص می‌باشد . دارای 15 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت، دارای شماره پروانه 847 از کانون وکلای دادگستری است. وکیل ومشاور حقوقی شهرداری صدرا، وکیل ومشاور حقوقی بانک ملت، وکیل و مشاور حقوقی بانک آینده، وکیل شرکت عمران شهر جدید صدرا از سوابق کاری وی تاکنون می‌باشد.

 • آدرس: شیراز، بلوار شهید رجایی(فرهنگ شهر)، بین کوچه ۳۲ و ۳۴، ساختمان قائم

 

8) مهدی سمیعی

مهدی سمیعی، دارای 18 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت وکالت خویش توانسته با مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، رازداری در مورد مسائل خصوصی پرونده موکل خویش خود را در بین بهترین وکلای شیراز قرار دهد. سمیعی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، رتبه اول دانشگاه دولتی شیراز در سال 1375 است. در حوزه وکالت، مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی فعالیت داشته و در اعسار، تملک آپارتمان‌ها، دعاوی اقتصادی، خانوادگی، ملکی، دعوای موجر و مستاجر، قصاص و غیره دارای تخصص می‌باشد. از سوابق کاری وکیل سمیعی می‌توان به وکیل متخصص ملک، مشاوره حقوقي دانشكده It، مشاوره حقوقي شهرداري، مشاور شعبه قضايي اشاره کرد. کارشناس حقوق و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای شیراز به شماره 778 می‌باشد.

 • آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول ، واحد 51

 

9) ارسلان محمدی

ارسلان محمدی، وکیل  پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت ، داره پروانه وکالت از کانون وکلای شهر شیراز به شماره پروانه 18230 که در سال 1390 صادر شده است. کارشناس حقوق بوده و از جمله بهترینها در زمینه وکلات در شهر شیراز است که با فن بیان عالی و اشنایی کامل به مراحل قانونی پرونده توانسته پرونده های زیادی به نفع موکلین خود به نتیجه مثبت برساند.

 • آدرس: شیراز، خیابان سعدی ساختمان ایران ماشین طبقه ۱واحد۲

 

10) امیر فتح پور

امیرفتح پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای برخورد و رفتار در شآن موکلین خویش، فن بیان و نفوذ کلام عالی وکیل، پایبند به زمان در حل مشکلات پرونده موکلین خویش، دارای 16 سال سابقه وکالت در تمامی زمینه‌های دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی و غیره می‌باشد. با توجه به سابقه درخشان وی در این چندین سال وکالت، می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای شیراز و به عنوان و … معرفی کرد. دارای دکترای حرفه‌ای حقوق عمومی بوده و دارای پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 5882 است.

 • آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، جنب ساعت میلاد، ساختمان یاس، طبقه دوم

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل شیراز– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل شیراز یاری کرده باشیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا