بهترین وکیل

بهترین وکیل طلاق توافقی کرج را با لیست 10تایی بشناسید!!

5/5 - (1 امتیاز)

وکلای طلاق توافقی در کرج

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج چیست؟ مشخصات فردی  10 وکیل  برتر طلاق توافقی در کرج، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل طلاق توافقی کرج، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی البرز، دارای 8 سال سابقه درخشان وکالت در تمامی دعاوی خانواده( حضانت، استرداد جهیزیه، نفقه، اجرت المثل، طلاق، طلاق توافقی و…)، دعاوی ملکی( اثبات مالکیت، وصول مطالبات و …)، دعاوی کیفری( مشروبات الکلی، قاچاق کالا، قاچاق ارز، جعل اسناد، کلاهبرداری و…) دعاوی ثبتی و بانکی می‌باشد. ایشان با درصد بالایی از موفقیت تمامی پرونده‌های موکوله به خویش را به پایان رسانده ولی باید گفت که تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق توافقی است.  کارشناس ارشد حقوق خصوصی، رتبه یک اختبار در کانون وکلای البرز، رتبه 16 آزمون وکلای البرز، نماینده مجلس کرج از جمله سوابق کاری و تحصیلی خانم مهدوی پناه است.

 • آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9
 • تلفن تماس وکیل: 09126433795

2) داریوش جعفری مدنی

داریوش جعفری مدنی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج،  دارای سوابق بالا در زمینه امور حقوقی در حوزه‌های مختلف مانند دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، حقوقی، تنظیم قراردادها و غیره می‌باشد که تخصص اصلی آقای جعفری در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق توافقی است. کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو دیوان داوران مرکز وکلای البرز، داور رسمی وکلای قوه قضایی از سوابق کاری و تحصیلی ایشان در مدت 26 سال دوره وکالت می‌باشد. دارای شماره پروانه 8392 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس: کرج، حصارک، بالای خیابان کاوه، بن بست وزیری، پلاک۱، طبقه همکف
 • تلفن تماس وکیل: 09125073909

3) توحید اکبری

توحید اکبری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که به دلیل جلب رضایت موکلین، به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج شناخته شده است. در دعاوی مختلف اعم از کلاهبرداری، فسخ ازدواج، جعل اسناد رسمی، موادمخدر، خیانت در امانت، امور کیفری، ضرب و جرح، قاچاق ارز، نفقه کودک، طلاق، تمکین و غیره فعالیت حقوقی گسترده ای دارد اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده است. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است.

 • آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجمتع اداری و تجاری، طبقه پنجم
 • تلفن تماس وکیل: 09120495925

4) رضا محققی

رضا محققی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق است. از خدمات وکالتی آقای محققی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دارای 17 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت درصد بالایی از رضایت موکلین را جلب کرده است. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته و با پشتکار و توانایی خویش توانسته آن پرونده را با نتیجه مثبت به پایان برساند. آقای محققی در حالی جزیی از بهترین وکلای کرج است که ایشان در زمینه دعاوی خانواده بخصوص طلاق توافقی تخصص داشته و پرونده‌های موکوله را با نتیجه دلخواه موکل می‌رساند.

 • آدرس: کرج، گوهردشت، ۵ غربی، مجتمع سبزواری، طبقه ۲،  واحد ۴
 • تلفن تماس وکیل: 09121400953

5) مصطفی عباسی

مصطفی عباسی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج که صدها پرونده کیفری و حقوقی به وی موکول شده است. رتبه نخست در مقطع کارشناسی ارشد  را در سال 79 کسب کرد و با سوابق زیادی که در زمینه وکالت دارد به عنوان بهترین وکیل در کرج شناخته شده است. ایشان در زمینه‌های مختلف حقوقی، ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری، ثبت اسناد، داوری، بین الملل، مالیات، ثبت احوال و غیره فعالیت دارد اما عمده تخصص ایشان در زمینه دعاوی مربوط به خانواده بخصوص طلاق توافقی است. 16 سال سابقه وکالت داشته و دارای مدرک دکتری حقوق کیفری، نویسنده کتاب افق‌های نوین عدالت ترمیمی، تدوین رساله ابعاد جرم شناختی و رمز ارزهای الکترونیکی می‌باشد. از خدمات وکالتی آقای عباسی  می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست اشاره کرد.

 • آدرس: کرج، خیابان طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگانف جنب بانک ایران زمین، پلاک ٥٨٢
 • تلفن تماس وکیل: 09126332094

6) زهرا احمدی

زهرا احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج که صدها پرونده کیفری و حقوقی در مدت 10 سال سابقه وکالت به وی موکول شده است. خانم احمدی در زمینه‌های مختلف حقوقی، ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری، ثبت اسناد، داوری، بین الملل، مالیات، ثبت احوال و غیره فعالیت دارد اما عمده تخصص ایشان در زمینه دعاوی مربوط به خانواده بخصوص طلاق توافقی است. دارای شماره پروانه 22660می‌باشد که در سال 1391 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم احمدی  می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست اشاره کرد. خانم احمدی دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی است.

 • آدرس: کرج، بلوارملاصدرا، نرسیده به چهارراه نبوت، بعدازمدرسه رشد نو، ساختمان امایش، طبقه اول، واحد اول
 • تلفن تماس وکیل: 09191622029

7) لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج که صدها پرونده کیفری و حقوقی در مدت 20 سال سابقه وکالت به وی موکول شده است. در زمینه‌های مختلف حقوقی، ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری، ثبت اسناد، داوری، ثبت احوال و غیره فعالیت دارد اما عمده تخصص ایشان در زمینه دعاوی مربوط به خانواده(طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، نفقه و…) بخصوص طلاق توافقی است. دارای شماره پروانه 2056 می‌باشد که در سال 1380 از سوی کانون وکلای قوه قضایی صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم عیسی زاده می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست اشاره کرد. خانم عیسی زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی و مسلط به زبان انگلیسی است. تدریس در دانشگاه و وکالت  موسسه حقوقي سايه سار عدل از جمله سوابق کاری وی است.

 • آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک 54، طبقه همکف
 • تلفن تماس وکیل: 09122633643

8) محسن پیری

محسن پیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج، پرونده‌های کیفری و حقوقی زیادی در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، ثبتی به وی موکول شده است. آقای پیری را می‌توان به عنوان یک وکیل نمونه خانواده معرفی کرد چون عمده فعالیت ایشان در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، نفقه، مهریه و…) است که بیشتر پرونده‌های قبول شده توسط وی مربوط به طلاق توافقی است. از خدمات وکالتی آقای پیری به مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست می‌توان اشاره کرد اشاره کرد.

 • آدرس: کرج، رجائی شهر، بین خیابان 8 و 9، رستاخیز، پلاک 243، طبقه دوم
 • تلفن تماس وکیل:  09123461812

9) علی رفیعی

علی رفیعی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دكتراي حقوق خصوصی، مشاور حقوقی شهرداری، مشاور حقوقی استانداری، مشاور حقوقی بانک مسکن، ملت و صادرات از جمله سوابق کاری و تحصیلی علی رفیعی در زمینه وکالت است. دارای 7 سال سابقه وکالت موفق در پرونده‌های مواد مخدر، املاک، مالی، چک، شهرداری، دیوان، خانواده و دعاوی کیفری می‌باشد. دارای شماره پروانه 1395050506121697 از کانون وکلای دادگستری البرز است. دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت دارای پرونده‌های است که موکلین با رضایت کامل از دفتر وی خارج شده‌اند که درصد بالای رضایت مراجعین به دفتر وی باعث شده که ایشان در بین بهترین وکلای کرج قرار گرفته و به عنوان وکیل نمونه طلاق توافقی شناخته شوذ.

 • آدرس: کرج، چهارراه نبوت، خیابان ملاصدرا شرق، ساختمان نیما، طبقه۲، دفتر وکالت رفیعی
 • تلفن تماس وکیل:  09123996367

10) فاطمه نازی زاده

فاطمه نازی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای 7 سال سابقه موفق در زمینه وکالت که توانسته با دادن مشاوره دقیق، موکل ایشان را در شکایت یا عدم شکایت راهنمایی کند. وکیل بانک کشاورزی، مشاور حقوقی چند کارخانه و شرکت و عضویت کانون وکلای دادگستری کرج از جمله سوابق کاری وی می‌باشد. کارشناس حقوق و کارشناس ارشد مجموعه حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و رتبه سوم اختبار کانون وکلا است. خانم نازی زاده پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی داشته اما عمده پرونده‌های قبول شده توسط ایشان مربوط به طلاق توافقی است.

 • آدرس: کرج، آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک، ساختمان ماهان، طبقه 5، واحد 15
 • تلفن تماس وکیل: 09122542285

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر  مطلب بهترین وکیل طلاق توافقی کرج– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی کرج یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا