وکیل مشهد - مسعود حیدری

5/5 - (2 امتیاز)

افراد در فرحزاد تهران در مواقع مورد نیاز و یا در هنگام بروز مشکلات حقوقی به دنبال بهترین وکیل فرحزاد برای کارهای حقوقی خود هستند که در این مقاله ما به معرفی تعدادی از بهترین وکلای فرحزاد تهران می‌پردازیم. در انتخاب وکیل خوب درفرحزاد اولین قدم مراجعه حضوری به دفتر وکیل حقوقی می‌باشد. یک وکیل کاربلد باید به سخنان مراجعه کننده خوب گوش کرده و تمامی مدارک و پرونده‌‌های موجود را به دقت بررسی و به طور کامل مطالعه نماید. سپس راه حل‌های پیش رو را برای مراجعه کننده شرح داده روند قانونی کار را برای مراجعه کننده روشن نماید. مدت زمان تقریبی و سایر جزئیات را برای موکل با زبان ساده و قابل فهم بودن برا موکل توضیح دهد. در این صورت مراجعه کننده با بررسی عملکرد وکیل و مسئولیت پذیری وی، تصمیم می‌گیرد که پرونده را با آن وکیل ادامه دهد یا خیر.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل فرحزاد تهران را با لیست 5تایی بشناسید⚖️

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر فرحزاد تهران، انتخاب بهترین وکیل فرحزاد تهران برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص تهران باز شود. ما در این مقاله به معرفی 5 وکیل برتر فرحزاد تهران می‌پردازیم.

1) ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فرحزاد، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای قوه قضاییه به شماره پروانه 3635 است که به نام وی پس از آزمون اختبار صادر شده است. وکیل حسن  زاده از سال 1386 کار وکالت را شروع کرده و در مدت 16 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که توانسته با تکیه بر دانش حقوقی خویش بیشتر آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها تاثیر بسزایی در جای گرفتن وی در بین بهترین وکیل فرحزاد داشته است. امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت و داشتن بیانی رسا و شیوا  در مجامع حقوقی از ویژگی‌های مهمی است که یک وکیل خوب باید دارا باشد.

 • دعاوی حقوقی(مطالبه سهم الشرکه، مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت، الزام به ایفای تعهد مالی، دعوای تخلیه ید از عین مستاجره یا مرهونه، استرداد لاشه چک، سفته و برات، درخواست صلح و سازش در امور مالی، مطالبه دیه به طرفیت وارث قاتل غیر عمد، برائت از پرداخت وجه الکفاله، ابطال اجاره نامه ملک مزروعی، الزام شرکت بیمه به پرداخت دیه، مطالبه ثمن، اعتراض به ثبت،…)
 • دعاوی کیفری(اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان، تجاوز، توهین و افترا، جاسوسی، افشای اسرار، تهدید به قتل، جرایم مطبوعاتی،…)
 •  دعاوی خانواده(ازدواج مجدد، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه و اجرت‌المثل ایام زوجیت، نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن، نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد …)
 • دعاوی ملکی(جعل اسناد ملکی برای فریب و کلاه‌برداری از دیگران، ارتکاب کلاه‌برداری درزمینهٔ معاملات ملکی و مستغلات، خیانت‌درامانت املاک، انتقال غیرقانونی اموال به یک یا چند شخص دیگر، انتقال منافع ملکی به دیگران یا به خود، درگیری بر سر خریدوفروش، معاملات دولتی و فساد در این زمینه، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون موافقت مراجع ذی‌ربط، خریدوفروش و همچنین مبادله املاک، تخریب و ورود بدون اجازه به ملک دیگران،…)

 

 

 • آدرس:تهران، محله شهرک غرب، شهرک قدس (غرب)، بلوار فرحزاد
 • شماره وکیل: 09121504881

 

2) ناصر واعظی

دکتر ناصر واعظی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات دکترای حقوق خصوصی، سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 12279 است که به نام وی پس از آزمون اختبار صادر شده است. وکیل واعظی در مدت 20 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری برعهده گرفته است که توانسته با تکیه بر ئانش حقوقی خویش بیشتر آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها تاثیر بسزایی در جای گرفتن وی در بین بهترین وکیل فرحزاد داشته است.

 • دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)
 • دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)
 •  دعاوی خانواده(شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه و اجرت‌المثل ایام زوجیت، …)
 • دعاوی ملکی(جعل اسناد ملکی برای فریب و کلاه‌برداری از دیگران، ارتکاب کلاه‌برداری درزمینهٔ معاملات ملکی و مستغلات، خیانت‌درامانت در املاک، انتقال غیرقانونی اموال به یک یا چند شخص دیگر، انتقال منافع ملکی به دیگران یا به خود، درگیری بر سر خریدوفروش، معاملات دولتی و فساد در این زمینه، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون موافقت مراجع ذی‌ربط، خریدوفروش و همچنین مبادله املاک، تخریب و ورود بدون اجازه به ملک دیگران،…)

 

 

 • آدرس:تهران، فرحزاد، بلوار فرحزادی، نرسیده به میدان کتاب، خیابان 18 متری مطهری، ساختمان میالد، طبقه سوم، واحد 305
 • شماره وکیل: 09123092696

 

3) علی فرحزادی

علی فرحزادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 24313 است که در سال 1393 به نام وی صادر شده است. وکیل فرحزادی در مدت 9 سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، دعاوی کیفری(سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، رشا و ارتشا، اخاذی، جرایم انتخاباتی، صدور چک بلامحل،…)، دعاوی خانواده(شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه و اجرت‌المثل ایام زوجیت، …) برعهده گرفته است که توانسته با تکیه بر دانش حقوقی خویش بیشتر آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت‌ها تاثیر بسزایی در جای گرفتن وی در بین بهترین وکیل فرحزاد داشته است.

 

 • آدرس:تهران، فرحزاد، بالاتر از میدان روبه روی قنادی شادی، پلاک ۱۱۶
 • شماره وکیل: 09124054110

4) حامد خیرخواه

حامد خیرخواه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فرحزاد، عضو رسمی کانون وکلای مرکز، کارشناس حقوق، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 16712 می‌باشد که در سال 1391 به نام وی ثبت گردیده است. اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، تحریر اوراق قضایی، تحریر قرارداد من الجمله خدماتی است که جناب وکیل خیرخواه در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد.

 • مشاوره و قبول وکالت در زمینه حقوقی(معاملات ملکی، موجر ومستاجر، تصرفات عدوانی، آپارتمان نشینی، الزام به تنظیم سند، اسناد تجاری چک وسفته….)
 •  مشاوره وقبول وکالت در زمینه کیفری(قتل، آدم ربایی، متخصص دعاوی کلاهبرداری، فروش مال غیر، تحصیل مال از طریق نامشروع، خیانت در امانت، ایجاد مزاحمت، توهین وفحاشی، جرائم منافی عفت…)
 • مشاوره وقبول وکالت در زمینه خانواده(مهریه، نفقه، طلاق، فسخ نکاح، استردادجهیزیه، اجرت المثل،…)
 •  مشاوره وقبول وکالت در زمینه ارث و وصیت، انحصار وراثت…)

 

 • آدرس:تهران، بلوار فرحزادی، نبش گلستان ۱، ساختمان بانک اینده، پلاک۷۹، طبقه۲، واحد۳
 • شماره وکیل: 09122382090

 

5) محسن ناظمی

محسن ناظمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 17400 می‌باشد که از سوی این نهاد به نام وی پس از آزمون اختبار صادر شده است. ایشان ده‌ها نمونه پرونده وکالتی را با موفقیت به پایان رسانده و خود را در بین بهترین وکیل فرحزاد و وکیل تهران جای داده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری پرونده‌های بسیاری به عهده گرفته که با تکیه بر تجربه خویش و آگاهی نسبت به قوانین حقوقی نتیجه دلخواه موکل را از اتمام پرونده نسیب موکل خویش نموده است. هم چنین به نظر وکیل ناظمی داشتن صداقت نسبت به پرونده از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل با تجربه می‌باشد.

 

 • آدرس:تهران، بلوار فرحزادی، بالاتر از چهار راه دریا، رو به روی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، ساختمان 107، واحد 16
 • شماره وکیل:  09122099035

کلام آخر

بعضا امکان این وجود دارد که خود یا افراد دور بر ما با مشکلات حقوقی رو به رو شده و فریب افراد سود جو را خورده باشند، که پس از قرار گرفتن در این موقعیت، تنها اره چاره اطمینان به افراد باتجربه و متخصص در این زمینه است. تنها فرد دلسوز و باتجربه که در این مواقع همراه و یار فرد خواهد بود، وکیل حقوقی است که با ارائه راهکارهای مناسب و مفید می‌تواند کمک‌های بسیاری به فرد نماید. که ما در مقاله بهترین وکیل فرحزاد در تهران با معرفی چند وکیل نمونه و متخصص در این زمینه همراه شما عزیزان هستیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *