5/5 - (1 امتیاز)

هرگاه فردی با مساله حقوقی یا کیفری در فشم تهران رو به رو می‌شود برای دست یابی به حق خویش، باید از یک وکیل حقوقی کاربلد و حرفه‌ای یاری بخواهد. تنها فردی که در زمینه دعاوی می‌تواند به او کمک کند، انتخاب یک وکیل است. هیچ فردی اطلاعات کافی در زمینه مسائل حقوقی و کیفری ندارد و نمی‌تواند به تنهایی با قوانین و مقررات موجود روبرو شود. در مورد مسائل حقوقی حساس و پرونده‌های کیفری قانون حضور وکیل برای دفاع از طرفین پرونده را الزامی دانسته است. در صورتی که فردی نتواند برای خود وکیل انتخاب کند، قانون به وی کمک می‌کند تا از این حق مسلم خود استفاده نموده و وکیل داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری به فردی گفته می‌شود که حداقل دارای مدرک لیسانس از رشته حقوق یا رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی است. البته صرف گرفتن مدرک دانشگاهی، کافی نیست و  شرکت در آزمون کانون وکلای دادگستری و پذیرش در آن نیز شرط دیگری است که لازمه دریافت عنوان وکیل پایه یک دادگستری است. علاوه بر اینها، فردی که در آزمون کانون وکلای دادگستری پذیرفته می شود، نیاز به گذراندن ۱۸ ماه کارآموزی نیز دارد. انتخاب بهترین وکیل از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است.

 

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

✔️بهترین وکیل در فشم تهران را با لیست 5تایی بشناسید!

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در فشم تهران چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای برتر فشم تهران، انتخاب بهترین وکیل فشم را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) سامان خزائی

سامان خزائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 24108 می‌باشد که از سوی این سازمان صادر شده است. اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی از خدمات وکالتی این وکیل نمونه در حوزه کاری خود است. برای دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، کلیه امور و دعاوی ثبتی اگر کسی به وکیل کاربلد و نمونه در فشم نیاز داشته باشد می‌تواند با خیال راحت پرونده خویش را به آقای خزائی واگذار نماید. بیانی رسا و شیوا، شخصیت عالی و ظاهر مرتب، اخلاق موکل پسند، امانتداری نسبت به پرونده موکل، اگاهی کامل نسبت به قوانین از خصوصیات اخلاقی وی می‌باشد.

  • آدرس: تهران،  شمیرانات میدان فشم، بلوار امام خمینی، جنب بانک صادرات، پلاک ١٠٤٧
  • شماره وکیل: 09124279670

 

2) علیرضا هادیان

علیرضا هادیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس حقوق می‌باشد. دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف ، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 27416 است. از خدمات وکالتی آقای هادیان می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را در بین بهترین وکیل فشم وجزیی از بهترین وکیل تهران جای دهد.

  • آدرس: تهران، فشم، خیابان شهید حجت اله صالحی فشمی، روبروی دادگستری، پلاک 1، واحد همکف
  • شماره وکیل: 09122805370

 

3) مریم فخیمی راد

مریم فخیمی راد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس حقوق می‌باشد. دارای 16 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها، دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف ، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1685 است که در سال 1386 از سوی کانون وکلای قوه قضاییه صادر شده است. از خدمات وکالتی خانم فخیمی راد می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را در بین بهترین وکیل فشم جای دهد. به عقیده ایشان کار وکیل زمانی آغاز می‌شود که پرونده به وی واگذار شده و ایشان شروع به انجام کارهای آن می‌کند.

  • آدرس: تهران،فشم، بلوار امام خمینی، روبروی دادگستری،نبش کوچه شبنم
  • شماره وکیل: 09121990513

 

4) امیرپاشا مغازه‌ای

امیرپاشا مغازه‌ای، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دارای 16 سال سابقه درخشان وکالت در دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می‌باشد که با تکیه بر دانش حقوقی خویش، امانت داری، اخلاق پسندیده توانسته پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 19079 است. از خدمات وکالتی آقای مغازه‌ای می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را  در بین بهترین وکیل فشم جای دهد.

  • آدرس: تهران،فشم، جاده تهران فشم، نرسیده به میدان امام خمینی، جنب رستوران کاکتوس، پلاک 1065
  • شماره وکیل:  09123204287

 

5) سیاوش نورانی

سیاوش نورانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دارای چند سال سابقه درخشان وکالت در دعاوی خانواده( طلاق، درخواست طلاق از سوی زوجه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل،…)، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می‌باشد که با تکیه بر دانش حقوقی خویش، امانت داری، اخلاق پسندیده توانسته پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند. از خدمات وکالتی آقای نورانی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با تکیه بر آگاهی خویش بر قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، صداقت در کار خویش و فن بیان رسا و شیوا توانسته با توجه به سابقه کم وکالتی، خود را  در بین بهترین وکیل فشم جای دهد. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 9917 است.

  • آدرس: تهران،شمیرانات، بخش اوشان فشم میگون، نرسیده به میدان فشم، جنب اداره ثبت اسناد
  • شماره وکیل: 09196209208

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل فشم تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل فشم تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *