5/5 - (4 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در قلهک تهران را با لیست 5تایی بشناسید!

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در قلهک چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر قلهک، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل قلهک، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) مهدی مظلومی

مهدی مظلومی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قلهک، عضو کانون وکلای دادگستری تهران، با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق خصوصی، با چند سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل مظفری شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. از دیگر خدمات تخصصی وکیل مظفری می‌توان به اخذ پزونده، قراردادها، تنظیم لوایح قضایی … اشاره کرد.

برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به آقای مظفری، بهترین وکیل قلهک، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

  • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک
  • شماره تماس وکیل: 09129359646

2) مهدی ارجمندی

مهدی ارجمندی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قلهک، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. چند سال سابقه وکالت در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده( طلاق، حضانت و نگهداری فرزند، دریافت مهریه، دریافت نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، استرداد جهیزیه،…)، کیفری، حقوقی(دعوای رفع تصرف عدوانی، دعوی ابطال قرارداد ،دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی،…)، ملکی(دعوی ابطال سند رسمی، دعوی افراز ملک، دعوی ابطال سند مالکیت معارض، دعوی ابطال مراحل ثبتی، دعوی توقیف عملیات اجرایی، دعوی ابطال اجرائیه ثبتی املاک مرتبط،…) و غیره را داشته که وکیل ارجمندی با توجه به سابقه وکالتی خویش و با تکیه بر تجربه و آگاهی خود در زمینه قوانین جدیدالتصویب توانسته بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند، راه حل دهنده عالی برای مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده و انتخاب وکیل مناسب راهنمایی می‌کند.

وکیل مهدی ارجمندی در مقابل کار و امورات وکالتی موکل خویش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارد تا پرونده حقوقی آن‌ها را با موفقیت به پایان و نتیجه دلخواه موکل برساند داشتن چنین عقیده ای باعث شده ایشان در زمره بهترین وکلای قلهک و وکیل حقوقی تهران قرار بگیرد. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست اشاره کرد.

  • آدرس: قلهک، خیابان شریعتی بالاتر از ایستگاه مترو قلهک، پلاک 1533، ساختمان وکلا، زنگ سمت چپ
  • شماره تماس وکیل: 09121052681

3)مریم رنجبران

مریم رنجبران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد. وکیل رنجبران مشاوره بسیار کاربردی در زمینه موضوع پرونده به مردم ارائه می‌دهد و با تکیه بر تلاش و تجربه خویش مسیرموفقیت پرونده حقوقی را طی می‌کند تا موجب رضایت موکلینش شود. خانم رنجبران با صداقت و با گفتاری رسا و شیوا برای دفاع از موکلینش اقدام می‌نماید. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی پرونده‌های بسیار برعهده گرفته است که با نتیجه مثبت و دلخواه موکل به پایان می‌رساند که این رضایت موکل باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای قلهک شده است.

  • آدرس:  تهران، قلهک، یوسف کلاهدوز، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، طبقه۴ ،واحد۲۱
  • شماره تماس وکیل: 09122800718

4) هدی فرخی

هدی فرخی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی،  با بیش از 13 سال سابقه وکالت، فارغ التحصیل حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد، یکی از وکلای خبره قلهک تهران محسوب می‌شود. در کنار سابقه درخشان وکالت خود، دارای ویژگی‌هایی مانند تجربه، امانت‌داری نسبت به پرونده موکلین، صداقت، آگاهی کامل نسبت به قوانین، بیان رسا و گویا، با دادن مشاوره به مراجعین دفتر، فرد را برای طرح دعوا یا عدم طرح دعوا راهنمایی کرده و این خصوصیات باعث شده که وکیل فرخی در زمره بهترین وکلای قلهک تهران جای بگیرد.

هدی فرخی، به عنوان یک وکیل متبحر، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …) اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات، حقوقی مالکیت فکری و معنوی (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی مثل خانواده(طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، حضانت، فسخ نکاح و سایر دعاوی خانوادگی) و کیفری(سرقت، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل، ضرب وجرح، کلاهبرداری، فروش مال غیرو سایر دعاوی کیفری)عزیزانی که در منطقه قلهک و حومه آن هستند ارائه خدمات می‌دهد. ایشان دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 16326 است که پس از موفقیت در آزمون اختبار از سوی کانون وکلای دادگستری به نام وی صادر می‌شود.

  • آدرس: تهران، قلهک، خیابان کلاهدوز، نبش کوچه سلیمی، پلاک 46،ساختمان سپیدار، واحد 9
  • شماره تماس وکیل: 09123574655

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل قلهک تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل قلهک تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *