بهترین وکیلوکیل مناطق تهران

✔️5تا از بهترین وکیل قلهک تهران⚖️【آپدیت 1402】

Rate this post

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل در قلهک تهران را با لیست 5تایی بشناسید!

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در قلهک چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر قلهک، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل قلهک، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

مریم رنجبران

مریم رنجبران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از خدمات وکالتی ایشان به اخذ پرونده، قرارداد، تنطیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعین وقت قبلی و هزینه انجام می‌گیرد. وکیل رنجبران مشاوره بسیار کاربردی در زمینه موضوع پرونده به مردم ارائه می‌دهد و با تکیه بر تلاش و تجربه خویش مسیرموفقیت پرونده حقوقی را طی می‌کند تا موجب رضایت موکلینش شود. خانم رنجبران با صداقت و با گفتاری رسا و شیوا برای دفاع از موکلینش اقدام می‌نماید. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی پرونده‌های بسیار برعهده گرفته است که با نتیجه مثبت و دلخواه موکل به پایان می‌رساند که این رضایت موکل باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای قلهک شده است.

آدرس : تهران، قلهک، یوسف کلاهدوز، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، طبقه۴ ،واحد۲۱

شماره وکیل: 09122800718

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل قلهک تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل قلهک تهران یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا