4.2/5 - (34 امتیاز)

بهترین وکیل قم به شخصی گفته می‌شود که دارای پرونده‌های متعدد در مورد دعاویی مختلف باشد و اکثر موکلین مراجعه کننده ازکار ایشان راضی بوده و به قوانین و آیین نامه‌ها تسلط کافی داشته و در کار خود خبره و حرفه ای باشد. از ویژگی های وکیل حقوقی خوب در قم  می توان به  تسلط کافی به امور حقوقی و کیفری، دارای اعتماد به نفس بالا، دارای صدای رسا، قادر به دفاع از موکل در جلسات دادگاه، توانایی نوشتن لایحه برای ارائه به دادگاه، توانایی دادن مشاوره حقوقی در تمامی زمینه ها و غیره اشاره کرد. بیشتر افراد در امور قانونی خود، به دنبال بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند تا پرونده خود را به وی موکول کنند. انتخاب وکیل خبره و ماهر شبیه انتخاب پزشک است، درزمان بیماری انسان نمی‌تواند به هر پزشکی اعتماد کرده و به وی مراجعه کند،  در انتخاب وکیل کارکشته در قم هم باید دقت کرد تا بتوان بهترین را انتخاب و پرونده خود را به وی موکول کرد. وکیل نقش بسزایی در امور وکالتی پرونده دارد و کسی است که تمام مراحل قانونی به عهده وی است، بنابراین در انتخاب وکیل باید نهایت دقت را داشت. سن و جنس وكیل، ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن وکیل پایه یک دادگستری در قم نیست. گاهی یك وكیل جوان بسیار می تواند از یك وكیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار  بیاید. زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل قم را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر قم، انتخاب بهترین وکیل قم را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص قم باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر قم می‌پردازیم.

 

مهدی رضازاده - وکیل قم
مهدی رضازاده – وکیل قم

1) مهدی رضازاده

مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 17سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی حقوقی می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

حوزه فعالیت وکیل رضازاده در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 3. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت به مهدی رضازاده، وکیل‌ حرفه‌ای قم، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قم، میدان سعیدی، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2
 • تلفن همراه: 09123536467
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

معصومه قلندری - وکیل قم
معصومه قلندری – وکیل قم

2) معصومه قلندری

معصومه قلندری، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. وکیل قلندری مشاور حقوقی خبره و یکی از وکلای زن حرفه ای در شهر قم هستند که به دلیل تعامل و هم فکری با موکلین و رسیدگی دلسوزانه به پرونده ایشان به عنوان بهترین وکیل در قم شناخته شده است.

شهروندان قم  می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل قلندری در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

 1. دعاوی حقوقی مانند ( مطالبه وجه چک، مطالبه وجه سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ، دعاوی بانکی، ، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. دعاوی خانواده از جمله: (انواع طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ملاقات فرزند، الزام به تمکین، الزام به ثبت ازدواج، حضانت فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، نحله ایام زوجیت و … )
 3. دعاوی کیفری با موضوعات (مواد مخدر، کلاهبرداری، قاچاق کالا، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای، رابطه نامشروع و زنا و..)
 4. دعاوی ملکی من الجمله: ( اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، …)
 5. قبول وکالت در امور مرتبط با قراردادها (تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی،

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی به معصومه قلندری، بهترین وکیل‌ قم، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه 1 و 3، ساختمان یلدا، طبقه۵، واحد۱
 • تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۵۱۶۶۹۶
 • حضور در دفتر با رزرو وقت قبلی و هماهنگی

 

3) حامد منفرد

حامد منفرد، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، با بیش از 13سال تجربه در امر وکالت، دارای پروانه از مرکز وکلای قوه قضائیه، یکی از وکلای کارکشته قم می‌باشد. ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حقوقی، پیگیری و انجام صدها پرونده موفق، پرونده‌های منجر به نتیجه مطلوب موکل، رضایتمندی هموطنان عزیز از افتخارات ایشان بوده است.

وکیل منفرد، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و ..)؛ دعاوی کیفری از جمله (پرونده‌های کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، روابط نامشروع و … ) و همچنین در دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، شرکت‌ها، قراردادها، امور ثبتی و .. به شهروندان قم می‌باشد.

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با حامد منفرد، بهترین وکیل‌ قم، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: قم، خیابان19دی(باجک1)، نبش کوچه31، ساختمان آقایی، طبقه 2، واحد2
 • تلفن همراه:  09127583978
 • حضور در دفتر با وقت قبلی و هماهنگی

 

4) علیرضا قاسمی

علیرضا قاسمی، وكيل پايه يك دادگستري، کارشناس حقوق، عضو كانون وكلاي دادگستري استان قم و مشاور حقوقی قم است. در 7 سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه جهیزیه، نفقه، دریافت اجرت المثل و …)، دعاوی ملکی( الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فک رهن و …) و دعاوی کیفری و ثبتی به نتیجه دلخواه موکل برساند و خود را به عنوان بهترین وکیل در قم معرفی کند. دارای شماره پروانه 1768 است که در سال 1393 از سوی وکلای دادگستری دریافت کرده است.

 • آدرس: قم، فلکه جهاد، خ باجک 2 ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643
 • تلفن همراه: 09128528320

 

5) نفیسه جباری‌تیمورآبادی

نفیسه جباری، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 26192 که از کانون وکلای دادگستری در سال 1394 دریافت کرده است. خانم جباری، با اخلاق موکل پسند، پایبندی به قانون و زمان، راز دار بودن نسبت به پرونده توانسته مقام خود را ارتقا داده و در زمره بهترین وکلای قم قرار بگیرد. ایشان پرونده‌های بسیاری را در این 7 سال سابقه وکالتی خویش به نتیجه مثبت رسانده که این نتیجه باعث رضایت مشتری می‌شود.

 • آدرس: قم، ۴۵متری صدوق، بین کوچه۱و۳، پلاک۷۵
 • تلفن همراه: 09122537081

 

6) اعظم حاتمی ورزنه

اعظم حاتمی ورزنه، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، دارای چند سال سابقه درخشان وکالت و دارای خدماتی مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، قرارداد، دارای شماره پروانه 18359 از کانون وکلای دادگستری قم و کارشناس حقوق می‌باشد.

 • آدرس: قم، میدان مطهری، نبش خودپردازبانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیونداران
 • تلفن همراه:09127482547

 

7) احمد جمالی

احمد جمالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 9125 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1389 موفق به دریافت آن شده است. جمالی، یکی از بهترین وکلای قم در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و ثبتی می‌باشد که با آشنایی کامل به قوانین و پایبندی به زمان و اخلاق پسندیده توانسته در زمره بهترین‌ها جای بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری، قراردادها و اخذ پرونده اشاره کرد.

 • آدرس: قم، باجک، کوچه ۲۲، پلاک ۳۹۲
 • تلفن همراه: 09163686979

 

8)مجتبی سبحانی

مجتبی سبحانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قم، دارای شماره پروانه 1777است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد. آقای سبحانی در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی دارای پرونده‌های زیادی است که با توانایی خود در زمینه وکالت و سخن وری توانسته آن پرونده‌ها را به نتیجه مثبت برساند و رضایت موکلین را بدست بیاورد. به دلیل فن بیان شیوا و رسا و آشنایی کامل وی با قوانین حقوقی و راه‌های کوتاه کردن مسیر پرونده می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای شهرقم معرفی کرد.

 • آدرس: قم، 45 متری صدوق، 55متری فردوسی، نبش خیابان شهید حسن‌پور، ساختمان شفق، طبقه دوم
 • تلفن همراه: 09122515185

 

9) محسن برهانی

محسن برهانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قم، دارای شماره پروانه 1777است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و با هزینه می‌باشد. آقای برهانی در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری و حقوقی دارای پرونده‌های زیادی است که با توانایی خود در زمینه وکالت و سخن وری توانسته آن پرونده‌ها را به نتیجه مثبت برساند و رضایت موکل را بدست بیاورد.

 • آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی 24، پلاک 2
 • تلفن همراه: 09121510700

 

10) میثم ولی‌زاده

میثم ولی زاده، وکیل دادگستری، دارای مدرک فوق لیسانس بوده و به صورت تخصصی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، مالی و داوری را به بهترین شکل در مورد موکلین خود به پایان رسانده و جز بهترین وکلا می‌باشد. وکیل ولی زاده، یکی از وکلای خوب هستند که بسیار پیگیر و قابل اعتماد بوده و  در امور کیفری و ملکی بسیار متبحر و با دانش می‌باشند. ایشان تجربه‌ی سال‌های متمادی کار در موسسات حقوقی معتبر و خدمات قضایی و کارآموزی وکالت را در پرونده خود دارند و در کار خود بسیار با علم می باشد.

برای اعطای وکالت به میثم ولی زاده یکی از وکلای خبره، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • شماره وکیل: 09131097123
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در قم – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل قم یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *