بهترین وکیل

بهترین وکیل قم را با لیست 10تایی بشناسید!!

4.5/5 - (6 امتیاز)

بهترین وکیل قم به شخصی گفته می‌شود که دارای پرونده‌های متعدد در مورد دعاویی مختلف باشد و اکثر موکلین مراجعه کننده ازکار ایشان راضی بوده و به قوانین و آیین نامه‌ها تسلط کافی داشته و در کار خود خبره و حرفه ای باشد. از ویژگی های وکیل خوب در قم  می توان به  تسلط کافی به امور حقوقی و کیفری، دارای اعتماد به نفس بالا، دارای صدای رسا، قادر به دفاع از موکل در جلسات دادگاه، توانایی نوشتن لایحه برای ارائه به دادگاه، توانایی دادن مشاوره حقوقی در تمامی زمینه ها و غیره اشاره کرد. بیشتر افراد در امور قانونی خود، به دنبال بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند تا پرونده خود را به وی موکول کنند. انتخاب وکیل خبره و ماهر شبیه انتخاب پزشک است، درزمان بیماری انسان نمی‌تواند به هر پزشکی اعتماد کرده و به وی مراجعه کند،  در انتخاب وکیل کارکشته در قم هم باید دقت کرد تا بتوان بهترین را انتخاب و پرونده خود را به وی موکول کرد. وکیل نقش بسزایی در امور وکالتی پرونده دارد و کسی است که تمام مراحل قانونی به عهده وی است، بنابراین در انتخاب وکیل باید نهایت دقت را داشت. سن و جنس وكیل، ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودن وکیل پایه یک دادگستری در قم نیست. گاهی یك وكیل جوان بسیار می تواند از یك وكیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار  بیاید. زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر قم، انتخاب بهترین وکیل قم را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص قم باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر قم می‌پردازیم.

 

1) محمد رضایی

محمد رضائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مدرک وی جزا و جرم شناسی، از سال 1380 تا 1383 عضو کانون وکلای دادگستری بوده، دارای شماره پروانه 8810 از کانون وکلای قوه قضایی که در سال 1383 صادر شده، می‌باشد. در این مدت چند ساله سابقه وکالت خویش پرونده‌های زیادی را در تمامی دعاوی خانواده، حقوقی،  کیفری، املاک، قتل و دادگاه انقلاب داشته که توانسته با مهارت و بیانی شیوا و سخنوری در مجامع قانونی، پرونده را به نتیجه مثبت  برساند.

 • آدرس: قم، میدان سعیدی بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱و۳، مجتمع پزشکان یلدا، طبقه ۵، واحد۱۵
 • تلفن همراه: 09121511888

 

2) علی عابدینی

علی عابدینی، کارشناس حقوق قضایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دعاوی ملکی و کشاورزی، دارای خدماتی مثل اخذ پرونده و مشاوره غیر حضوری برای مراجعین، 13سال سابقه درخشان وکالت در دعاویی مانند اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی و غیره داشته و به خاظر فن بیان و برخورد مناسب با مراجعین، آشنایی کامل با قوانین و مسیرهای قانونی و حق الوکاله مناسب می‌توان وی را از بهترین وکلای شهر قم معرفی کرد. از دیگر سوابق کاری وی به مشاورحقوقی شرکت عدل نیرو قم و مشاورحقوقی ماشین آلات راهسازی رمضانی می‌توان اشاره کرد.

 • آدرس: قم، میدان حضرت ولی‌عصر(عج)، ۲۰متری منتظرالمهدی، روبروی هنرستان ثامن‌الائمه
 • تلفن همراه: 09123513623

 

3) حامد منفرد

حامد منفرد، متخصص در دعاووی مانند حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت و غیره می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی که خدماتی مانند اخذپرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری دشته، دارای برخوردی عالی و مناسب در شان یک وکیل، دارای فن بیان و آشنا به قوانین، 10 سال سابقه فعال در زمینه وکالت دارد. دارای پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضاییه به شماره 10690 که در سال1390 اخذ شده است. منفرد وکیل و مشاور حقوقی قوه قضایی قم بوده و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه قم است.

 • آدرس: قم، میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، جنب بانک سینا، پلاک ۵
 • تلفن همراه:  09127583978

 

4) احمد جمالی

احمد جمالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 9125 از کانون وکلای دادگستری که در سال 1389 موفق به دریافت آن شده است. جمالی، یکی از بهترین وکلای قم در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و ثبتی می‌باشد که با آشنایی کامل به قوانین و پایبندی به زمان و اخلاق پسندیده توانسته در زمره بهترین‌ها جای بگیرد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری، قراردادها و اخذ پرونده اشاره کرد.

 • آدرس: قم، باجک، کوچه ۲۲، پلاک ۳۹۲
 • تلفن همراه: 09163686979

 

5) مهدی پیشوایی

مهدی پیشوایی، وکیل پایه یک دادگستری که دارای 12سال سابقه، در کار وکالت یکی از خوش برخوردترین و با اخلاق ترین وکلا بشمار می‌آید چون دارای رفتاری مناسب و در شان یک وکیل با مراجعین بوده و در اولین مراجعه بدون هیچ چشم داشتی مسیر درست انتخاب یک وکیل را بسته به پرونده به ایشان نشان می‌دهد. از خدمات وکالتی مهدی پیشوایی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، قرارداد و نوشتن اوراق قضایی اشاره کرد. عضویت در شورای حل اختلاف قم، وکیل و مشاورحقوقی تعاونی ناشران قم، وکیل و مشاور شرکت های تولیدی وتعاونی استان قم، وکیل و مشاور حقوقی منتخبین کسبه پاساژ الزهرا (س)، وکیل ومشاور حقوقی مجمع مهندسین و پیمانکاران ساختمانی قم، مسئولیت کانون حقوقی آستان قدس رضوی از سوابق درخشان وی در مدت12 سال سابقه وکالت است.

 • آدرس: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد413
 • تلفن همراه: 09101523019

 

6)علیرضا قاسمی

علیرضا قاسمی، وكيل پايه يك دادگستري، کارشناس حقوق، عضو كانون وكلاي دادگستري استان قم و مشاور حقوقی قم است. در 7 سال سابقه وکالتی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه جهیزیه، نفقه، دریافت اجرت المثل و …)، دعاوی ملکی( الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فک رهن و …) و دعاوی کیفری و ثبتی به نتیجه دلخواه موکل برساند و خود را به عنوان بهترین وکیل در قم معرفی کند. دارای شماره پروانه 1768 است که در سال 1393 از سوی وکلای دادگستری دریافت کرده است.

 • آدرس: قم، فلکه جهاد، خ باجک 2 ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643
 • تلفن همراه: 09128528320

 

7) نفیسه جباری تیمورآبادی

نفیسه جباری، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 26192 که از کانون وکلای دادگستری در سال 1394 دریافت کرده است. خانم جباری، با اخلاق موکل پسند، پایبندی به قانون و زمان، راز دار بودن نسبت به پرونده توانسته مقام خود را ارتقا داده و در زمره بهترین وکلای قم قرار بگیرد. ایشان پرونده‌های بسیاری را در این 7 سال سابقه وکالتی خویش به نتیجه مثبت رسانده که این نتیجه باعث رضایت مشتری می‌شود.

 • آدرس: قم، ۴۵متری صدوق، بین کوچه۱و۳، پلاک۷۵
 • تلفن همراه: 09122537081

 

8)مهدی رضازاده

مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 7913 از کانون وکلای قوه قضاییه قم صادر شده است، می‌باشد. در انتخاب یک وکیل خوب باید دقت شود چون انتخاب وکیل در روند مسیر قانونی پرونده بسیار تاثیرگذار است، مهدی رضازاده یکی از این وکلا می‌باشد که بدون شک می‌توان پرونده خود را به وی سپرد. ایشان در تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و غیره دارای پرونده‌های موفق زیادی است. آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، وکیل و مشاور که دارای 16 سال سابقه درخشان وکالت بوده و به عنوان وکیل نمونه معرفی می‌شود.

 • آدرس: قم، خیابان ۷ تیر، نبش کوچه ۱۱، پلاک ۱ ، طبقه اول
 • تلفن همراه: 09123536467

 

9) اعظم حاتمی ورزنه

اعظم حاتمی ورزنه، وکیل پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی، دارای چند سال سابقه درخشان وکالت و دارای خدماتی مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، قرارداد، دارای شماره پروانه 18359 از کانون وکلای دادگستری قم و کارشناس حقوق می‌باشد. وی در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری و حقوقی دارای پرونده‌های زیادی داشته که با توانایی خود در زمینه وکالت و سخن وری توانسته آن پرونده‌ها را به نتیجه مثبت رسانده و رضایت موکلین را بدست بیاورد. به دلیل فن بیان شیوا و رسا و آشنایی کامل وی با قوانین حقوقی و راه‌های کوتاه کردن مسیر پرونده می‌توان وی را یکی از بهترین وکلای شهرقم معرفی کرد.

 • آدرس: قم، میدان مطهری، نبش خودپردازبانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیونداران
 • تلفن همراه:09127482547

 

10) سیدمحمدهادی‌سیدصالحی

سید محمد هادی سیدصالحی، وکیل متخصص با 12 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی آیین دادرسی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، عقود و معاملات، داره پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1651 که در سال 1388 صادر شده، خدمات وکالتی وی شامل اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری می‌باشد.

 • آدرس: قم، میدان 45 متری صدوقی،خیابان عطاران،نرسیده به چهار راه اول، پلاک 45، طبقه 5، واحد 15
 • تلفن همراه:09122210263

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در قم – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل قم یاری کنیم.


1 دیدگاه

 1. سلام
  لیست این وکلا برای شهر مقدس قم بر چه اساسی انتخاب شده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا