5/5 - (3 امتیاز)

انتخاب بهترین وکیل در لاهیجان راه شما را در مسیر موفقیت در پرونده‌های حقوقی مختلف‌ هموار خواهد کرد. یک وکیل حقوقی خوب و با تجربه با تخصصی که دارد، مراجعه کننده را  برای حل مشکلش راهنمایی کرده و تا به موفقیت رسیدن پرونده همراه وی خواهد بود. با انتخاب یک وکیل خوب که به زیر و بم‌ قانون آگاهی کافی داشته باشد موکل می‌تواند در کمترین زمان و به ساده‌ترین روش  راهکار قانونی مناسب را برای حل مشکل خود پیدا کند.  در حقیقت انتخاب یک وکیل خوب به فرد کمک می‌کند تا در هزینه و زمان صرفه‌جویی کرده و به نتیجه مطلوب در پرونده‌های حقوقی خود برسد.

وکیل باتجربه در لاهیجان قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می‌دهد تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت کرده و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی  و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد، را با موکل درمیان می‌گذارد. همچنین در خصوص هزینه‌های دادرسی دعاوی، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می‌دهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️ بهترین وکیل لاهیجان را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10تایی از وکلای برتر لاهیجان، انتخاب بهترین وکیل لاهیجان برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص لاهیجان باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل برتر لاهیجان می‌پردازیم.

 

1) سیدعلی حسین الحسینی

سیدعلی حسین الحسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در تهران است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 8158 می‌باشد که در سال 1378 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. 23 سال سابقه درخشان وکالتی داشته و در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. موفقیت در بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی هم چنین پشتکار ایشان در به نتیجه عالی رسیدن پرونده باعث شده که موکلین بسیاری به وی اطمینان کرده و پرونده خود را به ایشان واگذار نمایند که این حس اطمینان باعث شده آقای حسین الحسینی یکی ار بهترین وکلای لاهیجان و وکیل رشت باشند.

 • آدرس:لاهیجان
 •  شماره تماس: 09121135925

 

2) مهدی فاضلی

مهدی فاضلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1710 می‌باشد که در سال 1382 از سوی کانون وکلای قوه قضاییه صادر شده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود.

19 سال سابقه درخشان وکالتی داشته و در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. از خدمات وکالتی آقای فاضلی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وکیل و مشاور حقوقی بانک سامان، وکیل و مشاور حقوقی بانک کارافرین، مشاورحقوقی شرکت گروه سرمایه گذاری مبینا، وكيل دادگستري شرکت مالکین اسکان جزیی از سوابق کاری این وکیل باتجربه می‌باشد.

 • آدرس:لاهیجان، خیابان بهشتی ۱۵، مجتمع آریانا، طبقه 4، واحد۸
 •  شماره تماس: 09113443747

 

3) نغمه عشاقی

نغمه عشاقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناسی حقوق قضایی است. از خدمات وکالتی خانم عشاقی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 2855 می‌باشد که در سال 1388 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. 13 سال سابقه درخشان وکالتی داشته و در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، تلفن و کشتی، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت یکی از سوابق کاری این وکیل باتجربه می‌باشد. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود.

 • آدرس:لاهیجان، خیابان انقلاب، کوچه اسدی، ساختمان دامون، طبقه 2،واحد۳
 •  شماره تماس: 09125737367

 

4) سعید ربیع پور

سعید ربیع پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناسی ارشد حقوق خصوصی است. از خدمات وکالتی آقای ربیع پور می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1161 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. در طول چند سال سابقه وکالتی خود برای انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود.

 • آدرس:لاهیجان، شیشه گران، نبش بهشتی ۵، ساختمان نظام، طبقه ۴
 •  شماره تماس: 09112410387

 

5) سعید پورجعفری پشتری

سعید پورجعفری پشتری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناسی ارشد حقوق خصوصی است. از خدمات وکالتی آقای پورجعفری می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1114 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. در طول چند سال سابقه وکالتی خود برای انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود.

 • آدرس:لاهیجان، شیشه گران، نبش بهشتی ۵، ساختمان نظام، طبقه ۴
 •  شماره تماس:09101041440

 

6) زهرا دستور

زهرا دستور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناسی ارشد حقوق خصوصی است. از خدمات وکالتی خانم دستور می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، تنظیم لایحه،مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1539 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. در طول چند سال سابقه وکالتی خود برای انواع دعاوی حقوقی(ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، درخواست طلاق به خواست زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت مهریه،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود.

 • آدرس:لاهیجان
 •  شماره تماس: 09112445101

 

7) سمیرا قربانی

سمیرا قربانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناسی حقوق است. از خدمات وکالتی خانم قربانی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، تنظیم لایحه،مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 563 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. در طول چند سال سابقه وکالتی خود برای انواع دعاوی حقوقی(ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(اختلاس، افساد فی الارض، اقدام علیه امنیت ملی، فروش مال غیر، اسید پاشی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، درخواست طلاق به خواست زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، دریافت مهریه،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است.

 • آدرس:لاهیجان، امام خمینی، کوچه خسروئی، ساختمان خسروی، طبقه ۲
 •  شماره تماس: 09113829093

 

8) هادی پور سلیمان چافی

هادی پورسلیمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی لاهیجان، آخرین مقطع تحصیلی وی کاشناس حقوق است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 565 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن، امانت داری نسبت به پرونده موکل از خصوصیات اخلاقی این وکیل نمونه است که باعث ایجاد رضایت در موکل می‌شود. سابقه درخشان وکالتی داشته و در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. از خدمات وکالتی آقای پورسلیمان می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است.

 • آدرس:لاهیجان، شیشه گران، کوچه بهشتی نهم، ساختمان بهشت، طبقه ۴، واحد ۷
 •  شماره تماس:09113426393

 

9) مریم سالک

مریم سالک، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی لاهیجان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 26793 می‌باشد که در سال 1394 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. 8 سال سابقه درخشان وکالتی داشته و در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی(الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، الزام به تنظیم سند اتومبیل، ابطال سند مالکیت، ابطال سهام شرکت، الزام به انتقال سهم یا شرکت، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی از جرم،…)، کیفری(صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، افساد فی الارض، فروش مال غیر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، …)، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، مطالبه و استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، دادخواست ممنوع الخروج کردن فرزند،…)، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه چند ساله توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده است. از خدمات وکالتی خانم سالک می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با داشتن اخلاقی موکل پسند و تجربه زیاد باتوجه به سابقه کم توانسته خود را در بین بهترین‌های لاهیجان جای دهد.

 • آدرس:لاهیجان، خیابان کاشف شرقی، کوچه ۲۷،سمت چپ درب اول
 •  شماره تماس: 09333427043

 

10) محسن حاجی حسینی آرانی

محسن حاجی حسینی آرانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی لاهیجان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1172 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. سابقه درخشان وکالتی که در طول این مدت برای انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی وکالت کرده که با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه خویش توانسته به نتیجه دلخواه موکل برسد و موجبات رضایت موکل را فراهم کرده نماید. از خدمات وکالتی آقای حاجی حسینی می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیرحضوری  اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی و هزینه امکان پذیر است. وی با داشتن اخلاقی موکل پسند و تجربه زیاد باتوجه به سابقه کم توانسته خود را در بین بهترین‌های لاهیجان جای دهد.

 • آدرس:لاهیجان
 •  شماره تماس: 09125024457

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل لاهیجان– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل لاهیجان یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *