5/5 - (1 امتیاز)

مرزداران از بزرگترین بلوارهای تهران به حساب می‌آید که در شهرک ژاندارمری واقع شده و در شمال غرب تهران قرار دارد. مرزداران بزرگراه شیخ فضل‌الله را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل کرده و بخش اعظم این بلوار در منطقه2 شهرداری تهران است. در انتخاب وکیل تهران این باور اشتباه می‌باشد که هر چه وکیل دارای سن بالاتری باشد قطعا از تجربه و مهارت بالاتری برخوردار است. بنابراین سن نباید معیاری برای انتخاب وکیل باشد. به عنوان مثال وکیل کیفری ممکن است سن کمی داشته باشد ولی از مهارت بالایی در پیشنهاد راه حل‌های منطقی و راه گشا و ارتباط با قاضی و طرفین دعاوی داشته باشد و بالعکس وکیلی با سن بالا و سابقه بیشتر از توانایی‌های لازم برای پیش بردن پرونده در جهت حفظ منافع وکیل برخوردار نباشد. بهترین وکیل در مرزداران باید دارای فن بیان قوی و قلمی سنگین باشد و در نوشتن دادخواست و لایحه از جملات تاثیرگذار استفاده کرده و در چند جمله کوتاه از حق و حقوق موکل خود دفاع نماید.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل تهران در مرزداران را با لیست10تایی بشناسید⚖️【سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در مرزداران چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر مرزداران، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل مرزداران، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) دکتر محسن یکتن خدایی

دکتر محین یکتن خدایی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز که چندین سال در زمینه وکالت فعالیت داشته و ده‌ها پرونده حقوقی و کیفری به وی واگذار شده است که با تکیه بر دانش حقوقی خویش، پشتکار ، صداقت و بیانی رسا و شیوا توانسته موکل را به نتیجه دلخواه برساند. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که لازم ذکر است که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی دکتری حقوق بین‌الملل ازدانشگاه شهید بهشتی و هیئت علمی سابق دانشگاه آزاد می‌باشد.

  • آدرس: مرزداران، نبش خیابان البرز، پلاک ٦٧، طبقه ٦، واحد٦
  • شماره تماس وکیل: 09127909512

2) حمید آقایی نژاد

حمید آقایی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 18935 می‌باشد. از نظر آقای آقایی نژاد یک وکیل نمونه باید در حیطه کار وکالت تعهد نسبت به وظیفه ای که بر عهده می‌گیرد داشته باشد اگر وکیل به این تعهد خود عمل نماید می‌تواند در کار خویش به مراتب بالاتری برسد. در مدت چند سال وکالت خویش توانسته در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده پرونده‌های بسیاری برعهده بگیرد که با تکیه بر تجربه خویش و پشتکار خود توانسته آن را به نتیجه مثبت برساند.

  • آدرس: مرزداران،غرب به شرق، نرسیده به یادگار امام، پلاک١٧٨، مجتمع نگین آسمان،  بلوک B، طبقه ٢، واحد٨
  • شماره تماس وکیل: 09123869031

3) راضیه اسلامی نسب

راضیه اسلامی نسب، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تهران به شماره 16114 می‌باشد که در از سوی این سازمان صادر شده است. چندین سال در حیطه وکالت فعالیت داشته و ده‌ها پرونده حقوقی و کیفری، ملکی و ثبتی ودعاوی خانواده به وی واگذار شده است که با تکیه بر دانش حقوقی خویش، پشتکار، صداقت و بیانی رسا و شیوا توانسته موکل را به نتیجه دلخواه برساند و با دادن مشاوره‎‌های به جا موکل را در تصمیم به شکایت یا عدم شکایت راهنمایی می‌نماید. خانم راضیه اسلامی نسب وکیلی با اخلاق است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی دارند.

  • آدرس: مرزداران،بعداز پل یادگارامام، پلاک ١٨۴، ساختمان ایمان، واحد ۴ شرقی
  • شماره تماس وکیل: 09121831821

4) ابوذر نصرالهی

ابوذر نصرالهی، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، در چندین سال وکالت خویش توانسته در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده پرونده‌های بسیاری برعهده بگیرد که با تکیه بر تجربه خویش و پشتکار خود توانسته آن را به نتیجه مثبت برساند. از نظر آقای نصرالهی یک وکیل نمونه برای موفقیت در کار خویش باید نسبت به اسرار پرونده موکل رازدار بوده و هم چنین با دادن مشاوره صحیح وکامل موکل را در ادامه مسیر پرونده یا عدم ادامه یاری کند.

  • آدرس: مرزداران، پلاک 178، مجتمع نگین آسمان، بلوک C، طبقه سوم، واحد 10
  • شماره تماس وکیل: 09121032256

5) علی حق گو

علی حق گو، وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تهران به شماره 8320 می‌باشد که در سال 1389 از سوی این سازمان صادر شده است. چندین سال در حیطه وکالت فعالیت داشته و ده‌ها پرونده حقوقی و کیفری، ملکی و ثبتی ودعاوی خانواده به وی واگذار شده است که با تکیه بر دانش حقوقی خویش، پشتکار، صداقت و بیانی رسا و شیوا توانسته موکل را به نتیجه دلخواه برساند و با دادن مشاوره‎‌های به جا موکل را در تصمیم به شکایت یا عدم شکایت راهنمایی می‌نماید. از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه و دادخواست، مشاوره حضوری وغیر حضوری اشاره کرد که لازم ذکر است که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

  • آدرس: مرزداران، ابتدای مرزداران، پلاک۲۴۷، طبقه۳غربی
  • شماره تماس وکیل: 09121964310

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل مرزداران تهران – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل مرزداران تهران یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *