5/5 - (2 امتیاز)

بهترین وکیل ملکی در اردبیل چه کسی است؟ برای شناخت وکیل ملکی باید با کلمه وکیل ملکی و حوضه تخصصی و پرونده‌های ایشان آشنایی کامل داشته باشید. وکیل ملکی، به  شخصی اطلاق می‌شود که از حقوق موکل خود در امور و دعاوی مربوط به مسائل ملکی دفاع کند. انتخاب یک وکیل پایه یک با تجربه در حوزه املاک و اراضی، از مسائل مهم می‌باشد زیرا مسائل مالی ملکی من جمله مسائلی هستند که در آن صحبت چند صد میلیون تومان پول در میان است. به این دلیل برای جلوگیری از هرگونه ضرر باید با یک وکیل متخصص املاک و اراضی در اردبیل مشورت کرد. کم تجربه بودن وکیل ملکی، یکی از دلایلی است که امکان برد فرد را در پرونده ملکی کاهش می‌دهد به این دلیل باید در انتخاب وکیل ملکی خوب دراردبیل دقت و تمرکز لازم را داشته تا یک وکیل ملکی خوب و کاربلد برای پرونده خود انتخاب کنید. دعاوی ملکی در اردبیل، به مجموعه دعاوی گفته می‌شود که مربوط به انسان و اموال غیر منقول می‌شود. اموال غیر منقول، به اموالی گفته می‌شوند که امکان جابجایی و نقل مکان نداشته و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی می‌شوند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ملکی اردبیل را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【 آپدیت1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ملکی اردبیل چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 10 وکیل برتر ملکی اردبیل، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل اردبیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) احمد کریمی

احمد کریمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردبیل، فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی، دارای پروانه وکالت به شماره 9491 از کانون وکلای دادگستری اردبیل که در سال 1389 صادر شده است.  دارای حدود ۱2 سال سابقه وکالت در امور کیفری، حقوقی، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اجرت المثل، درخواست طلاق از سوی زوجه و یا زوج،…) ، امور ثبتی، چک و سفته قراردادها و دعاوی ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملک) است که تخصص وی بیشتر در زمینه امور ملکی است که در این مورد پرونده‌های بسیاری با تکیه بر دانش و آگاهی خویش، داشتن بیانی رسا و دقت در جزییات پرونده به موفقیت به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی آقای کریمی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست اشاره کرد که مراجعه حضوری به دفتر وی روزهای زوج بین ساعت 17 الی 20 می‌باشد.

 • آدرس:  اردبیل، خیابان دادگستری، روبه روی اداره کل ثبت اسناد و املاک
 • شماره تماس وکیل: 09143512652

 

2) صمد صفرنژاد

صمد صفرنژاد، وکیل پایه یک دادگستری دراردبیل و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق، بیش از ده سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی که ایشان به عنوان یکی از وکلای حرفه‌ای در زمینه رسیدگی و پیگیری به دعاوی ملکی شناخته می‌شوند و با تسلطی که بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند توانسته‌اند اکثریت پرونده‌های ملکی که به ایشان واگذار شده را به نتیجه موفقیت برسانند. تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری من الجمله خدماتی هستند که ایشان در دفتر خود برای مراجعین ارائه می‌دهند. به گفته آقای صفرنژاد قبل از انجام هرگونه معامله ملکی و امضاء قرارداد طرفین بهتر است با یک وکیل متخصص و مشاور ملکی مشورت کرده و سپس اقدام به امضا قرارداد نمایند چون مشاوره راهی کم هزینه در قبال ضررهای احتمالی است. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 1620می‌باشد که در سال 1386 صادر شده است.

 • آدرس:  اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3
 • شماره تماس وکیل: 09144510904

 

3) علی شادمان

علی شادمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردبیل، فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد، دارای پروانه وکالت به شماره 23397 از کانون وکلای قوه  اردبیل که در سال 1396 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شادمان می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست اشاره کرد که مراجعه حضوری به دفتر وی با تعیین وقت قبلی است.  دارای 7سال سابقه درخشان وکالت در امور کیفری، حقوقی، خانواده( طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اجرت المثل، درخواست طلاق از سوی زوجه و یا زوج،…)، امور ثبتی، چک و سفته قراردادها و دعاوی ملکی(دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملک) است که تخصص وکیل شادمان بیشتر در زمینه امور ملکی است که در این مورد پرونده‌های بسیاری با تکیه بر دانش و آگاهی خویش، داشتن بیانی رسا و دقت در جزییات پرونده به موفقیت به پایان رسانده است.

 • آدرس:  اردبیل
 • شماره تماس وکیل: 09120218550

 

4) علی غفاری

علی غفاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 55349 می‎‌باشد. علی غفاری تسلط کمل بر تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی داشته که عمده فعالیت وی در زمینه پرونده‌های ملکی است که  می‌تواند موکل خویش را در زمینه پرونده ملکی راهنمایی و پرونده وی را به نحواحسنت به پایان موفق برساند. رازنگه‌دار بودن و امانت‌داری، موقعیت‌سنج بودن و واقع‌بینی، باتجربه بودن و کاربلدی، دانش آکادمیک و جامع، آزادی عمل و استقلال از خصوصیات یک وکیل نمونه می‌باشد که آقای غفاری با دارا بودن این خصوصیات می‌تواند در بین بهترین وکلای ملکی اردبیل قرار گیرد.

 • آدرس:  اردبیل،  چهاراه امام، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک، دفتر وکالت علی غفاری
 • شماره تماس وکیل: 09144582870

 

5) سهند مهدی پور

سهند مهدی پور، وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل و مشاور حقوقی هستند. ایشان یکی از وکلای با تجربه بالا و فعال در حوزه‌های مختلف حقوقی اعم از دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری و ثبتی می‌باشند که بیشتر پرونده‌های واگذاری به آقای مهدی پور در زمینه دعاوی ملکی است. آقای مهدی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و دانشجوی دکتری حقوق کیفری است. هم چنین علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 14706 است که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:  اردبیل، خیابان شریعتی
 • شماره تماس وکیل: 09146925595

 

6) محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری اردبیل و مشاوره حقوقی، وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و درخشان در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و وکیل خانواده است. دارای شماره پروانه 6879 از مرکز وکلای قوه قضایی، کارشناس حقوق می‌باشد. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان و امانت‌داری نسبت به پرونده از خصوصیاتی است که این وکیل خوب را در زمره بهترین های شهر اردبیل قرار داده است. اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد از خدمات وکالتی آقای ابراهیمی برای مراجعین می‌باشد. ایشان یکی از وکلای برتر در زمینه دعاوی ملکی است چون وی با دادن مشاوره صحیح و قبل از پذیرش پرونده به موکل، راهنمایی‌های لازم را برای ادامه یا عدم ادامه مسیر قانونی به مراجعه کننده می‌دهد.

 • آدرس:  اردبیل،خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا ،طبقه اول
 • شماره تماس وکیل:  09143544246

 

7) حمید حسینی

حمید حسینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اردبیل، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای اردبیل به شماره ۱۳۸۹۰۳۰۳۰۱۱۲۰۱۹۱ می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است. وی در تمام مشکلات حقوقی (تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده ( طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند و…)، دعاوی ثبتی (باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که با رضایت موکل به پایان رسیده است اما بیشتر در زمینه دعاوی ملکی فعالیت دارد که این نوع فعالیت باعث جای گرفتن وی در بین بهترین وکلای ملکی اردبیل شده است.

 • آدرس:  اردبیل، میدان سرچشمه، بازار سرچشمه، طبقه ۳، دفتر وکالت
 • شماره تماس وکیل: 09141521570

 

8) سولماز شادمان

سولماز شادمان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 21469 می‌باشد که در سال 1392 صادر شده است. وکیل شادمان  در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …)  پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های واگذار شده به وی در زمینه دعاوی ملکی بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای ملکی اردبیل معرفی کرد.

 • آدرس:  اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی شورای حل اختلاف، ساختمان وکلای نجفی، طبقه زیرین
 • شماره تماس وکیل: 09141556550

 

9) علی محمدیان

علی محمدیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق، مدرس دانشگاه، مولف چندین مقاله ملی و بین المللی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 500 می‌باشد. آقای محمدیان در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های وی در زمینه دعاوی ملکی بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای ملکی اردبیل معرفی کرد. دادخواست لایحه، دادخواست شکواییه، تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدماتی است که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد.

 • آدرس:  اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی2
 • شماره تماس وکیل: 09144546184

 

10) سودا نادری

سودا نادری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره 500 می‌باشد. دادخواست لایحه، دادخواست شکواییه، تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری از خدماتی است که وی در دفتر خویش برای مراجعین ارائه می‌دهد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. خانم سودا نادری در تمام دعاوی حقوقی(تنظيم اسناد رسمي و تحويل مبيع، ابطال معاملات، دستور موقت مبني بر جلوگيري از نقل و انتقال، صدور قرار تأمين خواسته در اموال غير منقول، خلع يد و …)، دعاوی ملکی(دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوی ابطال قرارداد، دعوی فسخ قراردادها، …)، دعاوی خانواده(طلاق توافقی، طلاق غیابی، درخواست طلاق از سوی زن، حضانت فرزند، طلاق، نفقه، ارث و وراثت، درخواست طلاق از سوی مرد و…)، دعاوی ثبتی (  باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض و …) پرونده‌های موفق زیادی داشته که  بیشتر پرونده‌های وی در زمینه دعاوی ملکی بوده که با رضایت موکل به پایان رسیده است با توجه به سابقه درخشان وی در زمینه وکالت، می‌توان او را یکی از بهترین وکلای ملکی اردبیل معرفی کرد.

 • آدرس:  اردبیل، میدان شریعتی، ساختمان ارهان، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09143551397

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی اردبیل– لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی اردبیل یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *