بهترین وکیلملکی

بهترین وکیل ملکی اصفهان را با لیست 5تایی بشناسید!!!

3.5/5 - (2 امتیاز)

بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه کسی است؟ برای شناخت وکیل ملکی باید با کلمه وکیل ملکی و حوضه تخصصی و پرونده‌های ایشان آشنایی کامل داشته باشید. وکیل ملکی، به  شخصی اطلاق می‌شود که از حقوق موکل خود در امور و دعاوی مربوط به مسائل ملکی دفاع کند. انتخاب یک وکیل پایه یک با تجربه در حوزه املاک و اراضی، از مسائل مهم می‌باشد زیرا مسائل مالی ملکی من جمله مسائلی هستند که در آن صحبت چند صد میلیون تومان پول در میان است. به این دلیل برای جلوگیری از هرگونه ضرر باید با یک وکیل متخصص املاک و اراضی در اصفهان مشورت کرد. کم تجربه بودن وکیل ملکی، یکی از دلایلی است که امکان برد فرد را در پرونده ملکی کاهش می‌دهد به این دلیل باید در انتخاب وکیل ملکی خوب در اصفهان دقت و تمرکز لازم را داشته تا یک وکیل ملکی خوب و کاربلد برای پرونده خود انتخاب کنید. دعاوی ملکی در اصفهان، به مجموعه دعاوی گفته می‌شود که مربوط به انسان و اموال غیر منقول می‌شود. اموال غیر منقول، به اموالی گفته می‌شوند که امکان جابجایی و نقل مکان نداشته و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی می‌شوند.

وکیل متخصص در امور ملکی اصفهان نسبت به املاک و قوانین آن آگاهی کامل دارد به طوری که هرگونه تبصره یا ماده‌ای در قانون جمهوری اسلامی ایران در زمینه املاک را به رسمیت می شناسد. وکیل ملکی اصفهان بهترین راه را برای شخص ارزیابی و پیشنهاد می‌دهد که این پیشنهاد به نوبه خود خطر شکست در دادگاه و پرونده را کاهش می‌دهد.

 

معرفی بهترین وکیل ملکی اصفهان  – لیست 5 تایی

در این مقاله با فراهم کردن 5 وکیل ملکی برتر در اصفهان، انتخاب وکیل را برای شما کاربران راحت‌تر کرده‌ایم تا مشکلات و سوالات دعاوی شما، به کمک وکیل ملکی متخصص و مجرب اصفهان رفع شود. در ادامه اسامی 5 وکیل ملکی اصفهان در زیر آمده است.

 

1) محمد‌مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی، عضو اتحادیه وکلای بین المللی(IBA) و مدرس دوره‌های آموزشی املاک و اراضی با سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری و قراردادها بوده که تخصص اصلی ایشان وکالت پرونده‌های ملکی در استان اصفهان می‌باشد. گستردگی بسیار زیاد قوانین حوزه املاک و اراضی، تغییر و اصلاح رویه قضایی به صورت مستمر، لزوم انتخاب بهترین وکیل ملکی اصفهان را آشکار می‌سازد.

دعاوی ملکی و ثبتی اصولا پرونده‌های پیچیده و تخصصی هستند که نیازمند تسلط فراوان به قوانین خاص و داشتن علم و تجربه فراوان‌اند که وکیل محمد مهدی رضیان با توجه به دانش و تجربه زیاد، بهترین گزینه در این مورد محسوب می‌شود. دعاوی ملکی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند، لذا در پرونده‌های ملکی نحوه طرح دعوی یا شکواییه و همچنین دفاع موثر وکیل از اهمیت فراوان برخوردار است. تعداد بسیار زیاد مشاوره و وکالت در پرونده‌های تخصصی ملکی باعث شهرت وکیل رضیان در اصفهان شده است و از رضیان به عنوان وکیل خبره در پرونده‌های املاک اصفهان یاد می‌شود. دفاع دقیقموثر و همچنین اشراف کامل بر دعاوی ملکی و رویه قضایی از ویژگی‌های وکیل رضیان می‌باشد. عملکرد موفق محمد مهدی رضیان در پروندهای املاک و اراضی و رضایت موکلین، عنوان بهترین وکیل ملکی اصفهان را برای ایشان به همراه داشته است.

برای اعطای وکالت به محمدمهدی رضیان یکی از بهترین وکلای ملکی، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4
 • شماره تماس وکیل اصفهان: 09132000186
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

 

2) مهدی علیجانی

مهدی علیجانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان، مدرس دانشگاه در زمینه حقوق خانواده، مدیر آموزشی که همکاری حرفه‌ای با سازمان‌هایی همچون نیروی انتظامی، بهزیستی، وزارت بهداشت و بنیاد شهدا را دارا می‌باشد، من جمله سوابق کاری این وکیل نمونه می‌باشد. مهدی علیجانی تسلط کمل بر تمامی دعاوی حقوقی بخصوص دعاوی ملکی داشته و می‌تواند موکل خویش را در زمینه پرونده راهنمایی و پرونده وی را به نحو احسنت به پایان موفق برساند. راز نگه‌دار بودن و امانت‌داری، موقعیت‌سنج بودن و واقع‌بینی، باتجربه بودن و کاربلدی، دانش آکادمیک و جامع، آزادی عمل و استقلال از خصوصیات یک وکیل نمونه می‌باشد که آقای علیجانی با دارا بودن این خصوصیات می‌تواند در بین بهترین وکلای ملکی اصفهان قرار گیرد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم واحد 37
 • تلفن تماس وکیل: 09133701518

 

3) مریم پارسا

مریم پارسا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، دارای پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری، کارشناس رشته حقوق خصوصی، مشاور و مددکار مرکز مشاوره آرامش، معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان از جمله سوابق کاری وی می‌باشد. دارای شماره پروانه 2968 از کانون وکلای دادگستری اصفهان و متخصص در تمامی دعاوی حقوقی بوده اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی ملکی است که با پشتکار خویش توانسته در بین بهترین وکیل ملکی اصفهان جای بگیرد.

 • آدرس: اصفهان،  چهارباغ خواجو،  ساختمان صدر خواجو، واحد 108
 • تلفن تماس وکیل: 09134044769

 

4) حمید بابایی

حمید بابایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دکتری جرم شناسی، دکتری بازرگانی و کسب و کار، 18سال سابقه فعالیت در امور حقوقی، خانواده وملکی بوده،  وکیل چندین شرکت، وکیل تعزیرات کالای قاچاق، وکیل امور گمرکی و موارد ارزی، وکیل روابط نامشروع، وکیل مشروبات الکلی و مواد مخدر و به مدت 3 سال مشاور و وکیل قرارگاه فرماندهی ارتش نزاجا تهران از جمله سوابق وکالتی ایشان است. با اشاره به تمامی این موارد باید اشاره کرد که آقای بابایی در زمینه دعاوی مربوط به ملک و اراضی تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری را در این زمینه با موفقیت به پایان مورد نظر موکل رسانده است.

 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد
 • تلفن تماس وکیل: 09131170407

 

5) علی شیرزاده

علی شیزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت به شماره 1463 از کانون وکلای دادگستری اصفهان و دارای حدود ۱۳ سال سابقه وکالت در امور کیفری، حقوقی، خانواده، امور ثبتی، چک و سفته قراردادها و دعاوی ملکی است که تخصص وی بیشتر در زمینه امور ملکی است که در این مورد پرونده‌های بسیاری با موفقیت به پایان رسانده است. از خدمات وکالتی وی می‌توان مشاوره حضوری و غیر حضوری و اخذ پرونده اشاره کرد. مراجعه حضوری به دفتر وی روزهای زوج بین ساعت 17 الی 20 می‌باشد.

 • آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه ۴ ، واحد ۴۰۵
 • تلفن تماس وکیل: 09131800200

 

6)مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات حکومتی، تملک اپارتمان ها، دعاوی نظام صنفی، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، اجرای احکام مدنی و غیره تخصص داشته و پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی و اراضی را با بیشترین رضایت به پایان رسانده است که این موضوع باعث شده به بهترین وکیل ملکی در اصقهان تبدیل شود. کارشناس ارشد حقوق بین الملل و مدرس دانشگاه بوده و دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 26056 از کانون وکلای دادگستری اصفهان می‌باشد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱
 • تلفن تماس وکیل: 09131053509

 


سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر  مطلب بهترین وکیل ملکی اصفهان – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی اصفهان یاری کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا