5/5 - (1 امتیاز)
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️ بهترین وکیل ملکی اهواز را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【سال 1402】

وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 10 تایی از وکلای ملکی برتر اهواز، انتخاب بهترین وکیل ملکی اهواز را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، به کمک وکلای متخصص اهواز باز شود. ما در این مقاله به معرفی 10 وکیل ملکی برتر اهواز می‌پردازیم.

 

سیدایمان موسوی - وکیل اهواز
سیدایمان موسوی – وکیل اهواز

1) سیدایمان موسوی

دکتر سیدایمان موسوی، وکیل پایه یک دادگستری اهواز و مدرس دانشگاه، با بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه‌های مختلف دعاوی ملکی ،کیفری، حقوقی، خانوادگی و … که به لطف خداوند باریتعالی بیش از ۹6 درصد پرونده‌های مورد وکالت را موفقیت آمیز به پایان رسانده‌اند.
از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره‌مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده موکل و  ارائه راهکار، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی‌ست. از دیگر شیوه‌های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است، به‌طور مثال در دعاوی پیچیده اراضی، منابع طبیعی و تصادفات و … بهره‌مندی از نظرات کارشناسان متبحر و باتجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و  راهنمایی و رانندگی  ست. ایشان به گونه ی به شما مشاوره میدهدکه بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

برای اعطای وکالت به دکتر موسوی، وکیل ملکی حرفه‌ای اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی، نبش پودات،مجتمع صدرا، طبقه4، واحد8
 • تلفن همراه: 09163138751
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

2) علی تقی‌زاده

علی تقی‌زاده، وکیل اهواز و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه وکالت جز وکلای متخصص و خبره در اهواز می‌باشد. ایشان دارای خصوصیاتی مثل راز دار بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صادق بودن باعث شده آقای تقی‌زاده بهترین وکیل اهواز جای بگیرد.

وکیل تقی‌زاده، به عنوان یک وکیل ملکی متبحر اهواز، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی ملکی حقوقی مانند: (الزام به تحویل ملک الزام تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، برای املاک الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، الزام به دریافت پایان کار، رفع تصرف عدوانی، ابطال قرارداد، درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل فسخ قراردادها، تعدیل میزان اجاره بها بر اساس عرف جامعه، درخواست مطالبه سرقفلی، دعوی تخلیه‌‌ اماکن تجاری، دعوی تجویز انتقال منافع از فرد به فردی دیگر و …)؛ دعاوی ملکی کیفری همانند (جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران، دعوی ارتکاب جرم کلاهبرداری در خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، دعوی خیانت در امانت، انواع دعاوی ملکی فروش غیرقانونی اموال فردی به یک یا چندین فرد دیگر، دعوی انتقال منافع ملک غیر به فرد یا افراد دیگر، دعوی تبانی و فساد در خرید و فروش‌ و معاملات دولتی، دعوی استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، انواع دعاوی ملکی تغییر کاربری زمین کشاورزی بدون داشتن مجوزرسمی از مراجع مرتبط، دعوی خرید و فروش و معامله معارض، دعوی خرد کردن املاک و ورود غیرمجاز به ملک دیگران …)، و همچنین دعاوی مرتبط با امور ثبتی مرتبط با ملک می‌باشد.

برای اعطای وکالت به علی تقی‌زاده، وکیل ملکی متبحر اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان ١٩غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد ٨
 • شماره تماس وکیل: 09161180073
 • جهت حضور در دفتر، هماهنگی و رزرو وقت الزامیست.

 

3) نسیم گچ‌کار

نسیم گچ کار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای شماره پروانه ۲۲۷۳ و فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد.

خانم گچ کار به عنوان یک وکیل حرفه‌ایی، دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین کسب کند.

برای اعطای وکالت به نسیم گچ کار، بهترین وکیل‌ ملکی اهواز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس:خوزستان، اهواز
 • تلفن همراه: 09166202329
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

4) زهرا عسگری

زهرا عسگری، وکیل پایه یک دادگستری اهواز، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، دارای مدرک لیسانس رشته حقوق از دانشگاه شهیدچمران اهواز بوده و در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. وی پس از اتمام دوره کارشناسی و قبولی در آزمون وکالت و اختبار موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 2480 از سوی کانون وکلای دادگستری شده اند.

وکیل عسگری با تلاش مستمر و پشتکار توانسته‌اند پرونده‌های موکلین خویش را که در زمینه دعاوی حقوقی ملکی من الجمله(مطالبه وجه اسناد تجاری بهادار مانند سفته، چک و…، الزام به تنظیم سند رسمی ملک غیرمنقول، ابطال سند مالکیت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک مانند قولنامه و …، استرداد اموال منقول، دادخواست ضرر و زیان ناشی، اختلاف ناشی از پیمان‌ها و…) می‌باشد به نتیجه مثبت و ارزنده‌ای به پایان برساند و که این نتیجه مثبت باعث شده وی بهترین وکلای ملکی اهواز باشند.

برای اعطای وکالت به وکیل زهرا عسگری، وکیل ملکی اهواز متبحر، می‌توانید با شماره‌ زیر در ارتباط باشید:

 • آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان منصفی، جنب بانک مسکن، جنب پمپ بنزین، طبقه اول
 • شماره وکیل: 09166368709
 • حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 

5) مژگان خدری

مژگان خدری، وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه ‌قضاییه و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری سابقه وکالت از سال ۱۳۸۸ تا کنون و کارمند دادگستری مرکزی شهرستان اهواز، وکیل‌ بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و موسسات و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز بوده و موفقیت در بیش از صدها پرونده حقوقی خانوادگی و شرکت‌ها و دعاوی جزایی و غیره که به وی موکول شده است. به خدمات وکالتی خانم خدری مانند قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری می‌توان اشاره کرد که مشاوره‌های وی با هماهنگی قبلی انجام می‌شود.

 • آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه3

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی در اهواز – لیست 5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی اهواز یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *