5/5 - (2 امتیاز)

افرادی که درگیرکارها و پرونده‌های ملکی هستند بدون شک یکی از نگرانی های بزرگ آنها انتخاب یک وکیل مناسب  است که در این زمینه تخصص داشته تا بتواند کارهای پرونده خویش را به وی واگذار کند. پرونده ملکی از موضوعات بسیار مهمی است که وکیل فعال در این زمینه باید از دانش بالایی در مورد ملک برخوردار باشد.  فرد با انتخاب برترین وکیل ملکی و مشورت با وی احتمال موفقیت خود را در پرونده افزایش می‌دهد. برای پیدا کردن وکیل ملکی باید مراحل زمان‌بر و دشواری را طی کنید تا بتوانید بهترین، کاربلدترین و باتجربه ترین فرد را برای پرونده ملکی خویش انتخاب کنید. بهترین وکیل در صورتی که در حوزه املاک تخصص داشته باشد می‌تواند به عنوان وکیل ملکی معرفی شود و پرونده های مربوط به فک رهن، موجر و مستاجر، اسناد ملکی، تصرف و خلع ید و … را وکالت کند.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ملکی در اورمیه را با لیست 10تایی بشناسید!!

ملاک شما برای انتخاب بهترین ملکی اورمیه چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از وکلای ملکی اورمیه، انتخاب بهترین وکیل اورمیه را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) نادر نظری گزنق

نادر نظری گزنق، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه و حقوقدان، با 13 سال سابقه وکالت موفق، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای مدرک تخصصی داوری پیشرفته بوده و هم اکنون نیز دبیر کمیسیون بازرسی مرکز وکلای استان آذربایجان غربی می‌باشند. نادر نظری، به دلیل آگاهی و تخصص بالا نسبت به امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، یکی از بهترین وکلای ارومیه بخصوص در کلیه پرونده‌های حقوقی و ملکی بوده با ایشان وارد دعاوی دادگاه‌ها و خریدهای سنگین و قراردادهای مهم شوید تا ضریب خطای خود را صفر کنید.

یکی دیگر از وجوه تمایز وکیل نادر نظری کسب نتایج موفقیت آمیز در امور حقوقی، بازرگانی، ملکی، ارث و تقسیم ماترک، دعاوی بانکی، اراضی و نیز مطالبات می‌باشد. همچنین ایشان با توجه به پشتکار زیاد دارای متدهای جدید در مشاوره به موسسات و شرکتها بوده و هم اکنون نیز وکیل چندین شرکت تجاری و به نام در سطح استان آذربایجان غربی می‌باشد. از سوابق دیگر وکیل نظری می‌توان به فعالیت بیش از 10 سال کارشناسی و وکالتی در شهرداری و پرونده‌های مربوط به شهرداری اشاره کرد.

وکیل نظری بیشترین فعالیت و تسلط کامل در خصوص دعاوی حقوقی اعم از (تجاری، مالی، معاملات و قراردادها، تخلیه، الزام به تنظیم سند، خلع ید و اثبات مالکیت) و امثال آن را دارد هم چنین ایشان در دعاوی کیفری مانند (جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مواد مخدر، مشروبات الکلی، جرایم اینترنتی، فروش مال غیر) و کلیه دعاوی کیفری قبول وکالت می‌نمایند. ایشان با آشنایی و تسلط به فن وکالت و نفوذ کلام توانسته پرونده‌های زیادی را با موفقیت در محاکم مختلف خصوصا استان آذربایجان غربی به پایان برساند. نکته دیگر اینکه ایشان پرونده‌های اشخاص از کلیه شهرها و نقاط کشور ایران و تمامی پرونده های اشخاص ایرانیان مقیم خارج از کشور پذیرا می‌باشد.

 • آدرس:  ارومیه، خیابان امام، جنب کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1
 • شماره وکیل: 09144453523

2) مهربان قربانی

مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره ۱۷۳۵۱ که از سال ۱۳۸۸ کار وکالت خود را آغاز نموده و در حال حاضر دارای 13 سال سابقه وکالت درخشان، دارای مدرک داوری پیشرفته و همچنین عضو کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد. قربانی از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از ۱۸۰۰ پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده را بر عهده گرفته‌ و با قاطعیت می‌توان گفت بیشترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در بین تمامی همکاران وکیل زن ارومیه داشته که همین امر سبب شده، ایشان جزء بهترین و موفق‌ترین وکلای استان آذربایجان غربی و بخصوص ارومیه باشند.

انجام وکالت تخصصی توسط مهربان قربانی با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری مستمر به صورت فردی و تیمی در تمامی پرونده‌های کیفری از جمله؛ ( قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و … )، پرونده‌های ملکی (خلع ید، اجرت‌المثل ایام تصرف، دستور تخلیه، انجام انواع قراردادها و …)و همچنین تمام دعاوی خانواده انجام می‌گیرد. از دیگر تخصص‌های قربانی دعاوی بازرگانی و بین‌المللی، دیوان عالی کشور، امور بانکی، دیوان عدالت کشوری، دعاوی تجاری با تجار و شرکت‌های خارجی است. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه‌ای در شهر ارومیه در دعاوی مختلف آماده ارائه خدمات حقوقی به تمامی همشهریان عزیز ارومیه، ایرانیان مقیم خارج از کشور، اتباع خارجی و پرونده‌های مربوط به تمامی شهرها می‌باشد. مهربان قربانی به تلاش‌های مجدانه برای کسب نتایج موردنظر موکلانش معروف بوده و شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی، برای ارسال مدارک در واتساپ با شماره های زیر در ارتباط باشید.آدرس: آذربایجان غربی، ارومیه، د

 • آدرس:  ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت،روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت
 • شماره وکیل:09141876204

3) نجات علی پور

نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، کارشناس حقوقی شبکه تلویزیونی جهانی سحر و قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

 • آدرس:  ارومیه، خیابان شهید بهشتی(دانشکده)، روبروی کوچه7، ساختمان تجارت، طبقه2، واحد11
 • شماره وکیل:09141412141

4) بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه، سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و مشاوره در تمام موارد حقوقی خانواده و …) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی، دعاوی کیفری و … را دارد.

بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی،خانواده،کیفری و…. بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه،یکی دیگر از بهترین وکلای خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان مراجعه نمایید.

 • آدرس:  ارومیه،خیابان امام،کوچه جهان نما،ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد3
 • شماره وکیل: 09143709602

5) کامران اکرمی افشار

کامران اکرمی افشار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی که دارای شماره پروانه 21842 از کانون وکلای دادگستری اورمیه در سال 1392 بوده و جزیی از بهترین‌ وکلای ملکی اورمیه محسوب می‌شود چون با متانت، صداقت در کار وکالت و آگاهی کامل از قوانین، موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. حوزه فعالیت و کاری وکیل اکرمی افشار در تمامی دعاوی می‌باشد اما بیشتر پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی است.

 • آدرس:  ارومیه،خیابان دانش ۱، مابین کوچه کلیسا، خیابان طرزی، شماره ۲/۳۸
 • شماره وکیل: 09144414838

6) یعقوب داداش زاده

یعقوب دادش زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده که بیشتر پرونده‌های موکوله در زمینه دعاوی ملکی بوده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد.

 • آدرس:  ارومیه،خیابان دانش، ساختمان الماس غرب
 • شماره وکیل: 09144811705

7) یاسمن حبیبی

یاسمن حبیبی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای شماره پروانه 2336 از کانون وکلای دادگستری اورمیه در سال 1387 بوده و جزیی از بهترین‌ وکلای ملکی اورمیه محسوب می‌شود چون با متانت، صداقت در کار وکالت و آگاهی کامل از قوانین، موکل را راهنمایی کرده و مسیر درست را به وی نشان می‌دهد. از جمله خدمات وکالتی خانم حبیبی می‌توان به اخذ پرونده، قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره وی با تعیین وقت قبلی است. حوزه فعالیت و کاری وکیل یاسمن حبیبی در تمامی دعاوی می‌باشد اما بیشتر پرونده‌های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی است.

 • آدرس:  ارومیه،شیخ تپه(نبوت)، نبش کوی۱۲، ساختمان نهال سبز،  طبقه 2، واحد۹
 • شماره وکیل:  09141409793

8) احمد علیزاده

احمد علیزاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. دارای چندین سال سابقه فعالیت در زمینه‌های حقوقی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، بیمه، خانواده، ملکی است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد . وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد. علیزاده را می‌توان یکی از برترین‌ وکلای ملکی اورمیه معرفی کرد که دارای شماره پروانه  20774 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده است.

 • آدرس:  ارومیه،خیابان شهید بهشتی، جنب بانک انصار، پلاک 61
 • شماره وکیل: 09143491031

9) اسماعیل فرج زاده

اسماعیل فرج زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده که بیشتر پرونده‌های موکوله در زمینه دعاوی ملکی بوده و با نتیجه موفقیت‌آمیز به موکل تحویل داده است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد. آقای فرج زاده دارای شماره پروانه  17152 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

 • آدرس:  ارومیه، فلکه خیام، خیام جنوبی
 • شماره وکیل: 09144450079

10) محمد میدانی

محمد میدانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، دارای پروانه وکالت به شمره 17647 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1392 صادر شده و در امور کیفری و ملکی و خانواده پرونده‌های زیادی را قبول وکالت کرده که بیشتر پرونده‌های موکوله در زمینه دعاوی ملکی بوده و با نتیجه موفقیت‌آمیز پرونده را به موکل تحویل داده است. از خدمات وکالتی این وکیل خبره می‌توان به اخذ پرونده، قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. وی دارای فن بیان شیوا و رسا و آگاهی کامل نسبت به مراحل قانونی پرونده بوده و موکلین را در این مسیر سخت، راهنمایی و راه درست انتخاب وکیل را به مراجعین نشان می‌دهد تا بتوانند با آگاهی کامل وکیل را انتخاب و پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارد.

 • آدرس:  ارومیه، خیابان مافی، روبروی مدرسه تیزهوشان، مجتمع فجر، طبقه 1،  واحد۳
 • شماره وکیل: 09141869128

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی اورمیه – لیست10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی اورمیه یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *