5/5 - (46 امتیاز)

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

✔️بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را با لیست 5تایی بشناسید⚖️【 سال1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین ملکی بندرعباس چیست؟ وکیل پایتخت با فراهم کردن لیست 5تایی از بهترین وکیل ملکی بندرعباس، انتخاب بهترین وکیل بندرعباس را برای شما کاربران راحت‌تر کرده است تا اگر از لحاظ حقوقی، گره‌ای در کارتان افتاده، با کمک وکلای متخصص باز شود. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) بهروز اصبحی

آقای بهروز اصبحی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می‌باشد. ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را قبول می‌کنند.
ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه های زیر داشته اند:
 •  دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
 • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)
برای اعطای وکالت به بهروز اصبحی یکی از وکلای ملکی موفق بندرعباس و مشاوره با ایشان، با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید:

 

2) مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور وکیل بندرعباس و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس از بهترین، موفق‌ترین و با تجربه‌ترین وکلای بندرعباس و ارشد حقوق خصوصی می‌باشند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم اورک پور سابقه وکالت در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و… مشاهده می‌گردد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان‌های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می‌نماید.

سوابق ایشان عبارت اند از:
• متخصص در امور تجاری
• وکیل متخصص شرکت ها
• وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
• تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی)
• متخصص در امور تجار و ورشکستگی
• وکیل متخصص پرونده های ملکی
• وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
• امور کیفری
• متخصص در جرایم اقتصادی
• وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط به چک
• همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده، کلاهبرداری و جعل استاد، انحصار وراثت،مصادره و….

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک پور، وکیل ملکی حرفه‌ای بندرعباس می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه
 • شماره وکیل: 09178641812
 • شماره تماس: 09364952009
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

3) مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس، مدرس دانشگاه و در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد؛ که می‌تواند با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود. اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 2. پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)

برای اعطای وکالت به مجتبی خواجویی، وکیل ملکی باتجربه بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6
 • شماره وکیل: 09171600419
 • شماره برای تعیین وقت با وکیل بندرعباس: 09139453244
 • اینستاگرام وکیل: khajuee_lawyer@
 • شماره تماس: 0917160041909133473727
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

4) سامان احمدی

سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی، با چندین سال سابقه وکالت، داراری مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. همین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

شهروندان عزیز در بندرعباس می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و دعاوی ملکی(چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها،اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و …)؛ به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

برای حضور در دفتر سامان احمدی، وکیل ملکی خبره بندرعباس و اعطای وکالت به ایشان، می‌توانید با شماره‌‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 • آدرس: بندرعباس، صدمتر قبل از چهارراه داماهی، بغل املاک حامد، درب سفید، ظبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09179565351
 • شماره وکیل: 09375359373
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

 

5)حامد احمدی

حامد احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس،با سابقه وکالت چندین ساله در زمینه های حقوقی مختلف، توانسته مشاوره های حقوقی کاربردی و اصولی بسیار خوبی در اختیار موکلین خود قرار دهد. ایشان با اخلاق بسیار خوب و صداقت کاری و همچنین با توجه به تخصص و مهارت بالا درامور وکالتی، بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه میدهد و همین ویژگی های کاری و اخلاقی ایشان را در زمره بهترین وکلای بندرعباس قرار داده است.

حوزه فعالیت وکیل احمدی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و … عبارتست از:

 1. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال و …)
 2. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 3. پرونده های ادارات دولتی،اداره کار،سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی

برای اعطای وکالت به حامد احمدی، وکیل ملکی خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: بندرعباس، چهرراه دامایی، دفتر وکالت احمدی
 • تلفن تماس وکیل:09214273451
 • تلفن تماس وکیل:09370059757
 • حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

6) رسول احمدی

رسول احمدی، وکیل پایه یک دادگستری، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان بندرعباس و عضو اتحادیه کانون کارگزاران گمرک می‌باشند. صداقت و امانت داری ویژگی بارز وکیل رسوی احمدی که سبب گشته تا ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری بندرعباس در زمینه تمامی دعاوی حقوقی  و بخصوص دعاوی ملکی بشناسند. وکیل رسول احمدی، آماده ارائه خدمات و پذیرش وکالت و مشاوره حقوقی در کلیه دعاوی ملکی من الجمله (دعوای تعهد رهنی و اسناد ضمانت، دعوای تقاضای تحویل ملک، دعوای تنظیم سند رسمی ملکی، دعوای مستلزم بودن بر اخذ فرم مجزای مونتاژ، اقدام خلع ید، ادعای لزوم دریافت پایان کار، دعوای ابطال سند رسمی، دعوای لغو ثبت ملک مرتبط، دعوای ابطال سند مالکیت اختلافی، دعوای ابطال مراحل ثبتی) می‌باشند.

 • آدرس: بندرعباس،بعد از چهارراه دانشگاه، دفتر وکالت برادران احمدی
 • شماره تماس وکیل: 09177236979

 

7) هادی میرزایی

هادی میرزایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، ۱۵ سال سابقه مستمر وکالتی، داور دعاوی در محاکم دادگستری بندرعباس، انجام پرونده‌های متعدد حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و اجرایی پرونده‌های متعدد داوری از جمله سوابق کاری این وکیل نمونه می‌باشد اما ناگفته نماند که بیشتر پرونده‌های موکوله به وی (سرقت، سرقت مسلحانه، ترک نفقه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرایم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، بازداشت غیر قانونی، جرایم سایبری و رایانه ای، جرایم مربوط به پلم، سرقت و مفقودی چک، افشای اسناد محرمانه و سری دولتی، فریب در ازدواج  تدلیس در نکاح، اختلاس، سقط جنین، افساد فی الارض، جرایم بودجه و…)  که از خلاصه ای از دعاوی کیفری است، می‌باشد بنابراین می‌توان گفت که وی در زمینه دعاوی کیفری متخصص می‌باشد. آخرین مدرک تحصیل وی کارشناسی ارشدحقوق خصوصی است.

 • آدرس:بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرین کده،  ساختمان پزشک، طبقه چهارم،  واحد 408
 • شماره وکیل: 09121268556

 

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی بندرعباس – لیست5تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی بندرعباس یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *