5/5 - (4 امتیاز)

وکیل ملکی تبریز از مهمترین امور حقوقی در ایران می‌باشد. املاک در قانون مدنی، در دسته اموال غیر منقول قرار گرفته و به دلیل عدم ثبات قیمت ملک و سودآوری بالای ملک و املاک، این مقوله همواره با کشمکش‌های زیادی رو به رو است. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ملکی در تبریز خواهیم پرداخت. کدام وکیل ملک در دعاوی ملکی بهترین است؟ وکیل ملکی تبریز کسی است که از بین حوزه‌های مختلف حقوقی اعم از کیفری و ملکی و خانواده، فعالیت به صورت تخصصی در دعاوی ملکی انتخاب کرده است، این یعنی دانش و تجربه وی در پرونده‌های ملکی ومربوط به ملک و املاک بیشتر است، یعنی شانس پیروزی موکل در صورتی که از وکیل ملکی تبریز استفاده کند، بیشتر است.

یکی از معیارهای مهم انتخاب یک وکیل ملکی خوب در تبریز، میزان تجربه آن وکیل در زمینه املاک است.علیرغم آنکه تمام وکلای دادگستری امکان بررسی و قبول وکالت تمامی پرونده‌های ثبتی، کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده و … را دارند، اما تجربه وکیل دعاوی ملکی در زمینه امور مرتبط به املاک، باعث می‌شود تا ایشان بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی نظیر تقسیم و افراز ملک مشاع، احراز ملک مشاع، خلع ید، قلع بنا، تخلیه ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند، تعدیل و افزایش اجاره بها و … قبول وکالت نماید.  بهترین وکیل ملکی باید از تمامی حقوقی که به جهت دارایی یا استفاده از ملک به شخص مالک یا استفاده کننده تعلق می‌گیرد، آگاه باشد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها

 

1) زهرا جاهد

زهرا جاهد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه،  در سال ۱۳۸۱ تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق تمام کرده، بلافاصله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه برتر در آزمون وکلا به عنوان عضو رسمی کانون وکلای استان آذربایجان شرقی پذیرفته شده و از همان سال به صورت تخصصی مشغول به حرفه وکالت در شهر تبریز شده و دفاع از پرونده‌های متعدد حقوقی و کیفری در سوابق حرفه‌ای ایشان قرار دارد.

همزمان با کار وکالت، وکیل و مشاور حقوقی نهادها و شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی بوده و از سال ۱۳۸۷ عضو هیئت علمی دانشگاه و ۱۲ سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را دارد. گرایش تخصصی و مدرک دکتری دانشگاهی زهرا جاوید، حقوق خصوصی بوده و در همین زمینه نیز مشغول تدریس در دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشد. تالیف کتاب و چندین مقاله علمی و پژوهشی در مجلات دانشگاهی معتبر و ارائه مقالات و سخنرانی‌های متعدد در کنگره‌های مختلف از فعالیت‌های پژوهشی وی است.

 • آدرس: آذربایجان‌شرقی، تبریز، ولیعصر، خیابان قانون
 •  حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 5:30 لغایت 8:30 (همه روزها به جز روزهای تعطیل)

 

2) علی مرادی

علی مرادی، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تبریز ب، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی که از سال 1391 فعالیت خویش را در زمینه وکالت آغاز نموده است. برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام، پایبندی به زمان، راه حل دهنده بودن و امانت داری نسبت به اصرار پرونده از ویژگی‌های این وکیل خوب است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، غیره تخصص دارند که می‌توان وی را در زمره بهترین وکیل ملکی تبریز قرار داد.

برای اعطای وکالت به علی مرادی، یکی از وکیل‌های ملکی تبریز، می‌توانید با شماره‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: آذربایجان‌شرقی، تبریز،خیابان امام خمینی، چهارراه منصور
 •  حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت5 لغایت 8:30
 • حضور در دفتر: (صبح) فقط با هماهنگی قبلی

 

3) نویده ستاری

نویده ستاری، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه برتر اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی، با بیش از 300 پرونده موفق، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد.  از مهمترین تخصص‌های وکیل نویده ستاری می‌توان به داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی، دعاوی پیمان اشاره کرد. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید، می‌توانید به وکیل ستاری اعطای وکالت نمایید.

برای اعطای وکالت به ستاری،یکی از وکلای خوب ملکی تبریز، می‌توانید از طریق شماره‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس: آذربایجان‌شرقی، تبریز، ولیعصر، خیابان قانون
 • شماره وکیل تبریز:09141102676
 • ساعات کاری دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 21
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعین وقت قبلی

4) هانیه سلیمانی

هانیه سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق خصوصی، با 11 سال سابقه وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده ( مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی ( علی الخصوص: قراردادهای مشارکت، قراردادهای سرمایه گذاری، انواع قراردادهای کاری) و فعالیت‌های شرکت‌های تجاری، راه اندازی استارت آپ‌ها و… را دارد. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود.

با وکیل سلیمانی شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های حقوقی خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید. از دیگر عناوین تخصصی سلیمانی می‌توان به دعاوی کارگر و کارفرما، دیوان عدالت اداری، پرونده‌های مالیات، مطالبه وجه و … اشاره کرد. برای مشاوره حقوقی(بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم مینا علوی، بهترین وکیل خانم تبریز، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

 • آدرس: آدربایجان شرقی، تبریز،چهار راه منصور
 • شماره تماس: 09145021477
 • حضور در دفتر فقط با هماهنگی قبلی

 

5) الهام میدانی

الهام میدانی، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران، دارای پروانه وکالت شماره و تاریخ ۱۳۷۶_۴۴۷ بیش از بیست سال سابقه وکالت در انواع پرونده‌های ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و … ، از آنجائیکه وکالت در موضوعات ملکی  بدلیل حساسیت‌های خاص و ضرورت حفظ اموال افراد، نیاز به مسئولیت پذیری و داشتن اطلاعات حقوقی لازم و آگاهی از پیآمدهای قانونی و مهارت وکیل منتخب دارد لذا با توسل به دانش حقوقی و سابقه و تبحر وکیل سرکار خانم الهام میدانی، پیگیری پرونده‌های قضائی بدون ضرورت مراجعه حضوری به مراجع مربوطه، تسهیل و به نتیجه مطلوب دست می‌یابید.

برای اعطای وکالت به الهام میدانی یکی از وکلای حرفه‌ای ملکی تبریز، می‌توانید با شماره‌ زیر با ایشان در ارتباط باشید:

 • آدرس دفتر: آدربایجان شرقی، تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، روبروی داروخانه هلال احمر، طبقه 4
 • شماره تماس: 09143230071
 •  حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 5:30 لغایت 8 (همه روزها به جز پنج‌شنبه و روزهای تعطیل)

 

6) پريسا بهشادي

پریسا بهشادی، دفتر یار سابق دفتر خانه اسناد رسمی 127 تبریز، مشاور حقوقی در زمینه دعاوی ملکی که مشاوره وی به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی است، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس حقوق قضایی می‌باشد. دعاوی شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجرو غیره دعاوی ملکی هستند که وی در آنها تخصص داشته و در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری نیز قبول پرونده می‌کند.

 • آدرس: تبریز، چهارراه محققی بطرف باغ گلستان، روبروی پارکینگ امت، طبقه ۲، عکاسی سهند
 • شماره تماس وکیل: 09143003412

 

7) حسین یوسفی

اگر به دنبال وکیل ملک و املاک در تبریز هستید آقای حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از وکیل‌های دعاوی ملکی در تبریز می‌باشد. حسین یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره پروانه 1638بوده و جز یکی از بهترین وکلای شهر تبریز بحساب می‌آید. در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی است. ایشان با استفاده از دانش و تجربه کسب کرده در مدت وکالت خود توانسته نتیجه مثبتی برای پرونده‌های موکول شده به ایشان و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین موفقیت‌های زیادی کسب کند. وکیل پایه یک داگستری ومشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی (تبریز)، عضوکمیسیون‌های علمی، داوری و پارلمانی کانون وکلای دادگستری تبریز، مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی، سازمان مسکن وشهرسازی،اداره کل راه وشهرسازی ،وکیل شرکت های تعاونی مسکن ،وکیل بانک تجارت و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز از جمله سوابق کاری و تحصیلی وی می‌باشد.

 • آدرس: تبریز، سربالایی ولیعصر، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار ، طبقه سوم
 • شماره تماس وکیل: 09143577831

 

8) افسون آدم نژاد غيور

افسون آئم نژاد، وکیل پایه یک دادگستری تبریز و عضو کانون وکلای دادگستری آدربایجان شرقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مشاو حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه وکالت است که بیشتر پرونده‌های قبولی از طرف وی در مورد پرونده‌های ملکی و دعاوی مربوط به املاک می‌باشد. خانم آدم نژاد، در تمامی زمینه‌ها دارای تخصص می‌باشد اما در زمینه ملک و دعاوی مربوط به آن متخصص بوده و در این مدت بیشترین پرونده‌های قبول شده از طرف وی در زمینه املاک در تبریز بوده است. ایشان دارای مشاوره تلفنی که مشاوره دارای هزینه می‌باشد.

 • آدرس: تبریز، خیابان نیایش، رسیده به پل سجادیه، پلاک ۱۰۶ ،طبقه ۲
 • شماره تماس وکیل: 09141035508

 

9) حامد کریمی کوسالاری

حامد کریمی کوسالاری، وکیل پایه یک دادگستری آدربایجان شرقی و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای پروانه وکالت به شماره پروانه 22452 از کانون وکلای دادگستری تبریز می‌باشد. مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی، دفاع از پرونده‌های سازمان ملی زمین و مسکن، اداره راه وشهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری ایران از جمله پرونده‌های ملکی است که به ایشان سپرده شده و آقای کریمی با پشتکار و آگاهی نسبت به قوانین توانسته این پرونده ها را به نحو احسنت به پیش ببرد و با اخلاق پسندیده و فن بیان عالی و رازداری نسبت به پرونده موکوله به وی توانسته خود را در بین بهترین وکیل ملکی تبریز جای دهد.

 • آدرس: تبریز، ترکمنچای، خیابان امام، دادگاه بخشی
 • شماره تماس وکیل: 09149038011

10) رشید اعظمی

رشید اعظمی، وکیل متخصص جرایم املاک و مستغلات، دعاوی مالی و قراردادها، مشاور حقوقی در تبریز، مولف کتب حقوقی قانون به زبان تصویر و آموزش حقوق به سبک مایندمپینگ و مدرس دروس وکالت‌، مشاوره حقوقی بیمه البرز کل استان آذربایجان شرقی، وکیل شخصی خواننده افشین آذری و کارشناس حقوق از جمله سوابق کاری و تحصیلی وکیل اعظمی است. دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …من جمله دعاوی هستند که توسط آقای اعظمی قبول پرونده شده و اکثر این پرونده‌ها به نفع موکلین این وکیل خوب و نمونه به پایان رسیده است.

 • آدرس: تبریز، ولیعصر، جنب روگذر ولیعصر، جنب خانه كيك و تم تولد وانيلا، ساختمان ماهان، طبقه چهارم
 • شماره تماس وکیل: 09144120946

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل ملکی در تبریز – لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی تبریز یاری کنیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *