4.1/5 - (17 امتیاز)

انتخاب وکیل ملکی رشت اهمیت فراوانی دارد. قوانین ملکی بسیار گسترده و پیچیده است. انتخاب وکیل ملکی در رشت دارای اهمیت بسیاری می‌باشد چونکه وکیل متخصص ملکی در رشت آگاهی کامل به تمام قوانین ملکی داشته و تمام پیچیدگی‌های این مسیر را می‎شناسد و  پرونده را در سریعترین زمان به نتیجه رسانده که کوتاه کردن مسیر باعث کاهش هزینه‌ههای موکل می‌شود و کاهش مسیر پرونده توسط وکیل ملکی از هدر رفتن وقت و انرژی موکل در دادگاه جلوگیری کرده و ریسک شکست موکل پایین می‌آید. دعاوی حقوقی املاک مرتبط با دعاوی همچون الزام تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، کلیه دعاوی راجع به موقوفات عام و خاص، اخذ و مطالبه اجور معوقه، اخذ و مطالبه اجرت‌المثل، تعدیل اجاره‌بها، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، تخلیه اماکن تجاری ،تخلیه اماکن مسکونی، مطالبه ثمن معامله و الزام به تحویل مبیع و… است. بهترین وکیل ملکی رشت باید به تمام این دعاوی اشراف کامل داشته باشد تا بتواند مسیر پرونده را به خوبی به پیش ببرد.

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی،
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت و سختی کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %96 موفقیت پرونده‌ها
✔️بهترین وکیل ملکی رشت را با لیست 10تایی بشناسید⚖️【آپدیت1402】

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در رشت چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های معروف 5 وکیل  برتر رشت، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل ملکی رشت، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود، از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

1) محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای ملکی رشت بحساب بیایند.

حوزه فعالیت وکیل محمد حسن فعال در امور حقوقی ملکی و کیفری ملکی می باشد.

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)

 2. وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)

 3. امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) 
 4. وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 5. وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی
 6. وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

برای اعطای وکالت به آقای فعال، یکی از  وکلای کارکشته رشت می‌توانید با شماره زیر  تماس برقرار نمایید:

 • آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول
 • شماره تماس: 09119341944
 • حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14
 • حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

2) المیرا آسوبار 

المیرا آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل ملکی برتر رشت و مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. اگر در شهر رشت با یک موضوع حقوقی درگیر شدید، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال وکیل رشت هستید، می توانید به وکیل المیرا آسوبار اعطای وکالت نمایید.

حوزه فعالیت وکیل آسوبار در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل آسوبار یکی از  وکلای خوب رشت می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

 • آدرس: رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول
 • شماره وکیل در رشت: 09121021394
 • شماره دفتر: 01332332774
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی و رزرو وقت

 

3) باران نوروزی

باران نوروزی، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی، کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان، عضو اصلی کمیسیون روابط عمومی و کمیسیون حقوق زنان و خانواده در دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گیلان، که از سال 1393 عضو کانون وکلا شده و در حال حاضر 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. باران نوروزی با پشتکار و علاقه فراوان به حرفه خود توانسته است رضایت بیشتر موکلین خود را به دست آورد و جزء بهترین وکلای رشت باشد.

شهروندان رشت و شهرهای حومه رشت می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی ملکی من الجمله:(الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان و … )؛ دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …) و دعاوی حقوقی (چک و سفته و رسید عادی، ابطال رای داوری،دعاوی قراردادی، دعاوی ارث و …) و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، وصیت و …) به وکیل باران نوروزی، بهترین وکیل زن رشت، اعطای وکالت نمائید.

 • آدرس:رشت،چهارراه گلسار، بلوار انصاری، روبروی بانک سپه، نبش کوچه مسعود، جنب مبل ایران، عمارت پدر، طبقه ۵، واحد ۷
 • شماره تماس وکیل: 09111386201
 • شماره تماس دفتر: 01333726760
 • حضور در دفتر با هماهنگی قبلی
 • حضور وکیل در دفتر: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰

 

4) محمد رستمی سینه سر

محمد رستمی، وکیل دعاوی ملکی، اراضی، حقوقی، کیفری بوده و مشاور تخصصی در زمینه دعاوی ملکی که این مشاوره با هماهنگی قبلی انجام می‌شود. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به قراردادها، مشاوره حضوری و اخذ پرونده اشاره کرد. در سال 1398 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1011 از کانون وکلای دادگستری شد. کارشناس حقوق، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی د ر رشت است.

 • آدرس: رشت، چله خانه، بالاتر از دادگستری، روبروی آژانس شهرام، ساختمان آدنیس
 • تلفن تماس وکیل: 09114672878

 

5) سمیرا فرهادی نیا

سمیرا فرهادی نیا، وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاوره حقوقی، وکیل متخصص با 13 سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، ملکی و خانواده است. دارای پروانه وکالت به شماره 15327 که در سال 1387 موفق به دریافت آن شده است. کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی آخرین مدارک تحصیلی وی می‌باشد. خانم فرهادی نیا یکی از بهترین ها در زمینه دعاوی مربوط به ملک و اراضی می‌باشد که با پشتکار خویش توانسته است این عنوان را کسب نماید.

 • آدرس: رشت، سیاهکل ،خیابان امام،مجتمع تجاری نگین، طبقه دوم،واحد۲۹
 • تلفن تماس وکیل: 09113474583

 

6) آرمان صاحبی

آرمان صاحبی، وکیل پایه یک دادگستری رشت، کارشناس حقوق، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی، خدمات وکیل به مراجعه کنندگان قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری، مشاوره غیر حضوری، چندین سال سابقه فعال در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات حکومتی، تملک اپارتمان‌ها، دعاوی قاچاق ولی تخصص وی در زمینه قبول پرونده‌های ملکی می‌باشد. پروانه وکالت آقای صاحبی در سال 1385 از سوی مرکز وکلای دادگستری به شماره 694 صادر شده است که در این مدت توانسته با پشتکار و کسب مهارت در زمینه وکالت خود را در زمره بهترین وکلای ملکی شهر رشت قرار دهد.

 • آدرس: رشت، اول حاجی اباد، بن بست طواف، ساختمان لادن، طبقه1
 • تلفن تماس وکیل: 09111329824

 

7) محمود پورعسکری

محمود پور عسگری، وکسل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای پروانه وکالت به شماره 344 از کانون وکلای دادگستری رشت بوده و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی و کیفری پرونده‌های زیادی داشته ولی تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی ملکی( فک رهن، الزام به تنظیم سند، معامله صوری به ‌قصد فرار از دین، فروش ملک مشاع و غیره ) می‌باشد. وی با اشنایی کامل نسبت به قوانین و رساندن بیشتر پرونده های ملکی موکوله به وی به نتیجه مثبت توانسته خویش را در زمره بهترین وکیل ملکی رشت جای دهد.

 • آدرس: رشت، گلسار، نبش خیابان ٨٦، برج کاوه، بلوک٢، طبقه٤،واحد٧
 • تلفن تماس وکیل: 09113337476

 

8) محمدمهدی ترحمی

محمدمهدی ترحیمی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره پروانه 990می‌باشد. وکیل پایه یک دادگستری رشت و مشاور حقوقی که مشاوره ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری است. آخرین مدرک تحصیلی آقای ترحمی کارشناسی مقطع کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل دانشگاه گیلان و ایشان دانشجوی دکتری حقوق در دانشگاه رشت، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، وکیل و مشاور بانک شهر گیلان و وکیل و مشاور صنایع تولیدی ساختمانی آرین سازه از سوابق کاری و تحصیلی ایشان است. وی در دعاوی ملکی، خانواده وداوری پرونده داشته اما بیشتر پرونده های موکوله به وی در زمینه دعاوی ملکی می‌باشد که این موضوع باعث شده است که به عنوان بهترین وکیل ملکی رشت معرفی شود.

 • آدرس: رشت، چهارراه میکاییل، روبروی کلینک فارابی
 • تلفن تماس وکیل: 09111302927

 

9) مجید اسلام دوست

مجید اسلام دوست، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رشت به شماره 16332  می‌باشد. از جمله خدمات وکالتی آقای اسلام دوست می‌توان به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که مشاوره ایشان با هزینه است در دعاوی خانواده( طلاق، طلاق توافقی، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و…)، دعاوی ملکی(الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، جعل، خیانت در امانت، …)، دعاوی حقوقی وکیفری پرونده‌های موکوله به وی را به نتیجه موکل پسند به پایان رسانده است و این نتیجه مثبت باعث رضایت موکلین از ایشان شده است. اگر در شهر رشت به دنبال وکیل هستید تا پرونده دعاوی خود را به وی بسپارید، وکیل اسلام دوست یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است.          

 • آدرس: رشت،  چهارراه گلسار، بلوار گلسار، روبروی اداره پست گلسار، برج پارس، طبقه ۴، واحد۱۱
 • شماره تماس وکیل: 09111321353

 

10) فرزانه سیاسی فر

فرزانه سیاسی فر، وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، دارای پروانه وکالت به شماره 5078 است که از سوی کانون وکلا دادگستری صادر شده است. خانم سیاسی فر دارای خدمات وکالتی مانند مشاوره حضوری، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد است که مشاوره‌های ایشان با تعیین وقت قبلی و هزینه است. در زمینه تمامی دعاوی مانند دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، ملکی و حقوقی متخصص بوده و بیش از 500 پرونده در این دعاوی با پشتکار خود به نتیجه مثبت رسانده و در زمره بهترین وکلای رشت قرار دارد.

 • آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، جنب کارخانه آردکوبی، پلاک ۱۷۴، طبقه اول
 • شماره تماس وکیل: 09111354570

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر  مطلب بهترین وکیل ملکی رشت– لیست 10تایی را مطالعه کردید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب بهترین وکیل ملکی رشت یاری کرده باشیم.

یلدا مرادخانیمشاهده نوشته ها

Avatar for یلدا مرادخانی

من نویسنده مسائل حقوقی تحت وب هستم. حدود 3 سالی است که در کار تولید محتوا برای وکالت هستم و کار من تولید محتوا یونیک و در عین حال موثر برای سایت وکیل پایتخت است. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید لطفا نظرتان را درباره اش در قسمت دیدگاه بیان کنید یا اگر سوالی دارید از ما بپرسید.!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *